Statistieken Utrecht 2021

Alle cijfers hieronder gaan over Eredivisie 2021, 36 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht Utrecht

Utrecht speelde 36 wedstrijden dit seizoen: 13 keer gewonnen, 11 keer gelijk en 12 keer verloren. Dat levert 50 punten op, oftewel 1,39 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 1,83 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 0,94.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 36 13 11 12 54 50 4 50 1,39
Thuis 18 9 6 3 35 21 14 33 1,83
Uit 18 4 5 9 19 29 -10 17 0,94
Punten per wedstrijd 1,39
Gescoord per wedstrijd 1,50
Tegen per wedstrijd 1,39
De nul gehouden 22%

Basisstatistieken Utrecht

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 36% 50% 22%
Gelijk 31% 33% 28%
Verloren 33% 17% 50%
Gescoord per wedstrijd 1,50 1,94 1,06
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,39 1,17 1,61
De nul gehouden 22% 22% 22%
Niet gescoord 22% 17% 28%
Als eerste gescoord 48% 53% 44%

Gebaseerd op 33 van de 36 wedstrijden (Als eerste gescoord).

Doelpuntenstatistieken Utrecht

Utrecht scoorde 54 doelpunten, gemiddeld 1,50 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 60 minuten een doelpunt. In 36% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 22% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 1,50 1,94 1,06
Minstens 1 keer gescoord 78% 83% 72%
Minstens 2 keer gescoord 36% 50% 22%
Minstens 3 keer gescoord 22% 33% 11%
Minstens 4 keer gescoord 8% 17% 0%
In beide helften gescoord 27% 41% 13%
Niet gescoord 22% 17% 28%

Tegendoelpunten Utrecht

Aan de andere kant incasseerde Utrecht 50 doelpunten, gemiddeld 1,39 per wedstrijd. In 22% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,39 1,17 1,61
Minstens 1 tegendoelpunt 78% 78% 78%
Minstens 2 tegendoelpunten 36% 28% 44%
Minstens 3 tegendoelpunten 17% 11% 22%
Minstens 4 tegendoelpunten 6% 0% 11%
De nul gehouden 22% 22% 22%

Over/under statistieken Utrecht

In een wedstrijd van Utrecht vallen er gemiddeld 2,89 doelpunten. In 61% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 33% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 2,89 3,11 2,67
Over 0.5 94% 94% 94%
Over 1.5 78% 78% 78%
Over 2.5 61% 61% 61%
Over 3.5 33% 50% 17%
Over 4.5 14% 17% 11%
Over 5.5 8% 11% 6%

Beide ploegen scoren bij Utrecht

In 61% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 67%, op verplaatsing tot 56%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 61% 67% 56%
Beide ploegen scoren + winst 19% 33% 6%
Beide ploegen scoren + gelijk 25% 28% 22%
Beide ploegen scoren + verlies 17% 6% 28%
Beide ploegen scoren + over 2.5 44% 50% 39%
Geen btts + over 2.5 17% 11% 22%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 18% 24% 13%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 21% 18% 25%
Beide ploegen scoren in beide helften 0% 0% 0%

Gebaseerd op 33 van de 36 wedstrijden (helften).

Statistieken per helft

Utrecht scoorde 17 doelpunten voor rust en 30 erna, en kreeg er 23 tegen in de eerste helft en 24 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 27% 29% 25%
Eerste helft gelijk 36% 35% 38%
Eerste helft verloren 36% 35% 38%
Gescoord in de eerste helft 0,52 0,65 0,38
Tegen in de eerste helft 0,70 0,76 0,63
De nul gehouden in de eerste helft 55% 53% 56%
Niet gescoord in de eerste helft 55% 47% 63%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 45% 59% 31%
Tweede helft gelijk 12% 18% 6%
Tweede helft verloren 42% 24% 63%
Gescoord in de tweede helft 0,91 1,12 0,69
Tegen in de tweede helft 0,73 0,41 1,06
De nul gehouden in de tweede helft 42% 59% 25%
Niet gescoord in de tweede helft 39% 29% 50%
Meeste doelpunten in de eerste helft 21% 29% 13%
Meeste doelpunten in de tweede helft 48% 35% 63%
Evenveel in beide helften 30% 35% 25%

Gebaseerd op 33 van de 36 wedstrijden.

Wanneer scoort Utrecht?

De meeste doelpunten van Utrecht vallen tussen minuut 71 en 80, goed voor 17% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 81 en 90.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
11%
9%
6%
11%
9%
9%
15%
17%
15%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
15%
15%
6%
9%
11%
13%
4%
9%
19%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken Utrecht

Utrecht trapte gemiddeld 5,8 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 4,5 toe. In 69% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.

Hoekschoppen Totaal Thuis Uit
Hoekschoppen voor per wedstrijd 5,78 6,72 4,83
Hoekschoppen tegen per wedstrijd 4,53 3,72 5,33
Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd 83% 83% 83%
Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd 69% 72% 67%
Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd 50% 50% 50%
Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd 31% 33% 28%
Zelf over 3.5 hoekschoppen 78% 89% 67%
Zelf over 4.5 hoekschoppen 61% 72% 50%

Kaartenstatistieken Utrecht

Utrecht kreeg gemiddeld 1,42 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 1,64 bij de tegenstander. In 36% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 1,42 1,29 1,56
Rode kaarten per wedstrijd 0,00 0,00 0,00
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 1,64 2,24 1,00
Zelf over 1.5 kaarten 39% 35% 44%
Zelf over 2.5 kaarten 15% 12% 19%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 36% 53% 19%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 24% 29% 19%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 15% 18% 13%

Gebaseerd op 33 van de 36 wedstrijden.

Schoten en xG van Utrecht

De ploeg loste gemiddeld 13,2 schoten per wedstrijd, waarvan 4,8 op doel. Dat is een precisie van 36%.

Schoten Totaal Thuis Uit
Schoten per wedstrijd 13,22 15,28 11,17
Schoten op doel per wedstrijd 4,78 5,56 4,00
Schoten naast per wedstrijd 4,69 5,72 3,67
Schoten tegen per wedstrijd 11,11 10,00 12,22
Balbezit 47,3 48,7 45,9

Meest voorkomende uitslagen Utrecht

De vaakst voorkomende uitslag is 1-1, in 6 van de 36 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
1 - 1 6 17%
2 - 2 3 8%
1 - 0 3 8%
1 - 2 3 8%
0 - 1 3 8%
0 - 3 3 8%
5 - 1 2 6%
3 - 0 2 6%
3 - 1 2 6%
2 - 1 2 6%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Utrecht.

Utrecht · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook