Statistieken Utrecht 2020

Alle cijfers hieronder gaan over Eredivisie 2020, 36 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht Utrecht

Utrecht speelde 36 wedstrijden dit seizoen: 14 keer gewonnen, 14 keer gelijk en 8 keer verloren. Dat levert 56 punten op, oftewel 1,56 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 1,56 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 1,56.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 36 14 14 8 53 43 10 56 1,56
Thuis 18 7 7 4 28 25 3 28 1,56
Uit 18 7 7 4 25 18 7 28 1,56
Punten per wedstrijd 1,56
Gescoord per wedstrijd 1,47
Tegen per wedstrijd 1,19
De nul gehouden 25%

Basisstatistieken Utrecht

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 39% 39% 39%
Gelijk 39% 39% 39%
Verloren 22% 22% 22%
Gescoord per wedstrijd 1,47 1,56 1,39
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,19 1,39 1,00
De nul gehouden 25% 17% 33%
Niet gescoord 19% 11% 28%
Als eerste gescoord 58% 72% 44%

Doelpuntenstatistieken Utrecht

Utrecht scoorde 53 doelpunten, gemiddeld 1,47 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 61 minuten een doelpunt. In 36% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 19% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 1,47 1,56 1,39
Minstens 1 keer gescoord 81% 89% 72%
Minstens 2 keer gescoord 36% 44% 28%
Minstens 3 keer gescoord 19% 22% 17%
Minstens 4 keer gescoord 6% 0% 11%
In beide helften gescoord 31% 39% 22%
Niet gescoord 19% 11% 28%

Tegendoelpunten Utrecht

Aan de andere kant incasseerde Utrecht 43 doelpunten, gemiddeld 1,19 per wedstrijd. In 25% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,19 1,39 1,00
Minstens 1 tegendoelpunt 75% 83% 67%
Minstens 2 tegendoelpunten 31% 39% 22%
Minstens 3 tegendoelpunten 11% 17% 6%
Minstens 4 tegendoelpunten 3% 0% 6%
De nul gehouden 25% 17% 33%

Over/under statistieken Utrecht

In een wedstrijd van Utrecht vallen er gemiddeld 2,67 doelpunten. In 47% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 31% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 2,67 2,94 2,39
Over 0.5 92% 100% 83%
Over 1.5 75% 83% 67%
Over 2.5 47% 56% 39%
Over 3.5 31% 39% 22%
Over 4.5 17% 11% 22%
Over 5.5 6% 6% 6%

Beide ploegen scoren bij Utrecht

In 64% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 72%, op verplaatsing tot 56%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 64% 72% 56%
Beide ploegen scoren + winst 22% 22% 22%
Beide ploegen scoren + gelijk 31% 39% 22%
Beide ploegen scoren + verlies 11% 11% 11%
Beide ploegen scoren + over 2.5 42% 50% 33%
Geen btts + over 2.5 6% 6% 6%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 19% 33% 6%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 31% 39% 22%
Beide ploegen scoren in beide helften 3% 6% 0%

Statistieken per helft

Utrecht scoorde 20 doelpunten voor rust en 33 erna, en kreeg er 19 tegen in de eerste helft en 24 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 25% 28% 22%
Eerste helft gelijk 44% 56% 33%
Eerste helft verloren 31% 17% 44%
Gescoord in de eerste helft 0,56 0,61 0,50
Tegen in de eerste helft 0,53 0,50 0,56
De nul gehouden in de eerste helft 58% 61% 56%
Niet gescoord in de eerste helft 56% 39% 72%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 44% 44% 44%
Tweede helft gelijk 33% 28% 39%
Tweede helft verloren 22% 28% 17%
Gescoord in de tweede helft 0,92 0,94 0,89
Tegen in de tweede helft 0,67 0,89 0,44
De nul gehouden in de tweede helft 53% 39% 67%
Niet gescoord in de tweede helft 33% 33% 33%
Meeste doelpunten in de eerste helft 25% 28% 22%
Meeste doelpunten in de tweede helft 42% 50% 33%
Evenveel in beide helften 33% 22% 44%

Wanneer scoort Utrecht?

De meeste doelpunten van Utrecht vallen tussen minuut 41 en 50, goed voor 19% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 21 en 30.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
8%
11%
4%
8%
19%
11%
9%
11%
19%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
12%
5%
16%
7%
9%
14%
16%
7%
14%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken Utrecht

Utrecht trapte gemiddeld 6,4 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 3,8 toe. In 64% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.

Hoekschoppen Totaal Thuis Uit
Hoekschoppen voor per wedstrijd 6,36 7,50 5,22
Hoekschoppen tegen per wedstrijd 3,78 3,22 4,33
Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd 83% 89% 78%
Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd 64% 78% 50%
Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd 47% 50% 44%
Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd 22% 28% 17%
Zelf over 3.5 hoekschoppen 69% 83% 56%
Zelf over 4.5 hoekschoppen 67% 83% 50%

Kaartenstatistieken Utrecht

Utrecht kreeg gemiddeld 1,31 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 1,83 bij de tegenstander. In 33% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 1,31 1,61 1,00
Rode kaarten per wedstrijd 0,03 0,06 0,00
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 1,83 1,83 1,83
Zelf over 1.5 kaarten 39% 50% 28%
Zelf over 2.5 kaarten 17% 22% 11%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 33% 39% 28%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 28% 28% 28%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 17% 22% 11%

Schoten en xG van Utrecht

De ploeg loste gemiddeld 14,7 schoten per wedstrijd, waarvan 5,4 op doel. Dat is een precisie van 37%.

Schoten Totaal Thuis Uit
Schoten per wedstrijd 14,69 15,50 13,89
Schoten op doel per wedstrijd 5,39 5,39 5,39
Schoten naast per wedstrijd 5,50 5,56 5,44
Schoten tegen per wedstrijd 10,72 9,94 11,50
Balbezit 49,1 49,3 48,9

Meest voorkomende uitslagen Utrecht

De vaakst voorkomende uitslag is 1-1, in 8 van de 36 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
1 - 1 8 22%
1 - 0 4 11%
2 - 1 3 8%
0 - 0 3 8%
3 - 1 2 6%
3 - 2 2 6%
2 - 2 2 6%
1 - 2 2 6%
0 - 1 2 6%
6 - 0 1 3%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Utrecht.

Utrecht · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook