Statistieken Utrecht
Alle cijfers hieronder gaan over Eredivisie 2026, 11 gespeelde wedstrijden.
Seizoensoverzicht Utrecht
Utrecht speelde 11 wedstrijden dit seizoen: 3 keer gewonnen, 3 keer gelijk en 5 keer verloren. Dat levert 12 punten op, oftewel 1,09 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 1,00 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 1,17.
| Gespeeld | W | G | V | Voor | Tegen | Saldo | Punten | Ppw | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Totaal | 11 | 3 | 3 | 5 | 19 | 31 | -12 | 12 | 1,09 |
| Thuis | 5 | 1 | 2 | 2 | 9 | 15 | -6 | 5 | 1,00 |
| Uit | 6 | 2 | 1 | 3 | 10 | 16 | -6 | 7 | 1,17 |
Basisstatistieken Utrecht
| Basis | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gewonnen | 27% | 20% | 33% |
| Gelijk | 27% | 40% | 17% |
| Verloren | 45% | 40% | 50% |
| Gescoord per wedstrijd | 1,73 | 1,80 | 1,67 |
| Tegendoelpunten per wedstrijd | 2,82 | 3,00 | 2,67 |
| De nul gehouden | 0% | 0% | 0% |
| Niet gescoord | 9% | 0% | 17% |
| Als eerste gescoord | 36% | 40% | 33% |
Doelpuntenstatistieken Utrecht
Utrecht scoorde 19 doelpunten, gemiddeld 1,73 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 52 minuten een doelpunt. In 55% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 9% bleef ze zonder doelpunt.
| Gescoord | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gescoord per wedstrijd | 1,73 | 1,80 | 1,67 |
| Minstens 1 keer gescoord | 91% | 100% | 83% |
| Minstens 2 keer gescoord | 55% | 40% | 67% |
| Minstens 3 keer gescoord | 27% | 40% | 17% |
| Minstens 4 keer gescoord | 0% | 0% | 0% |
| In beide helften gescoord | 27% | 0% | 50% |
| Niet gescoord | 9% | 0% | 17% |
Tegendoelpunten Utrecht
Aan de andere kant incasseerde Utrecht 31 doelpunten, gemiddeld 2,82 per wedstrijd. In 0% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.
| Tegen | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Tegendoelpunten per wedstrijd | 2,82 | 3,00 | 2,67 |
| Minstens 1 tegendoelpunt | 100% | 100% | 100% |
| Minstens 2 tegendoelpunten | 64% | 60% | 67% |
| Minstens 3 tegendoelpunten | 55% | 60% | 50% |
| Minstens 4 tegendoelpunten | 36% | 40% | 33% |
| De nul gehouden | 0% | 0% | 0% |
Over/under statistieken Utrecht
In een wedstrijd van Utrecht vallen er gemiddeld 4,55 doelpunten. In 91% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 64% meer dan 3,5.
| Totaal doelpunten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gemiddeld aantal doelpunten | 4,55 | 4,80 | 4,33 |
| Over 0.5 | 100% | 100% | 100% |
| Over 1.5 | 100% | 100% | 100% |
| Over 2.5 | 91% | 80% | 100% |
| Over 3.5 | 64% | 80% | 50% |
| Over 4.5 | 55% | 60% | 50% |
| Over 5.5 | 36% | 40% | 33% |
Beide ploegen scoren bij Utrecht
In 91% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 100%, op verplaatsing tot 83%.
| Beide ploegen scoren | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Beide ploegen scoren | 91% | 100% | 83% |
| Beide ploegen scoren + winst | 27% | 20% | 33% |
| Beide ploegen scoren + gelijk | 27% | 40% | 17% |
| Beide ploegen scoren + verlies | 36% | 40% | 33% |
| Beide ploegen scoren + over 2.5 | 82% | 80% | 83% |
| Geen btts + over 2.5 | 9% | 0% | 17% |
| Beide ploegen scoren in de eerste helft | 27% | 20% | 33% |
| Beide ploegen scoren in de tweede helft | 73% | 80% | 67% |
| Beide ploegen scoren in beide helften | 18% | 0% | 33% |
Statistieken per helft
Utrecht scoorde 4 doelpunten voor rust en 15 erna, en kreeg er 13 tegen in de eerste helft en 18 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.
| Eerste helft | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Eerste helft gewonnen | 9% | 0% | 17% |
| Eerste helft gelijk | 27% | 40% | 17% |
| Eerste helft verloren | 64% | 60% | 67% |
| Gescoord in de eerste helft | 0,36 | 0,20 | 0,50 |
| Tegen in de eerste helft | 1,18 | 0,80 | 1,50 |
| De nul gehouden in de eerste helft | 27% | 40% | 17% |
| Niet gescoord in de eerste helft | 64% | 80% | 50% |
| Tweede helft | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Tweede helft gewonnen | 27% | 40% | 17% |
| Tweede helft gelijk | 45% | 20% | 67% |
| Tweede helft verloren | 27% | 40% | 17% |
| Gescoord in de tweede helft | 1,36 | 1,60 | 1,17 |
| Tegen in de tweede helft | 1,64 | 2,20 | 1,17 |
| De nul gehouden in de tweede helft | 9% | 0% | 17% |
| Niet gescoord in de tweede helft | 18% | 20% | 17% |
| Meeste doelpunten in de eerste helft | 18% | 0% | 33% |
| Meeste doelpunten in de tweede helft | 82% | 100% | 67% |
| Evenveel in beide helften | 0% | 0% | 0% |
Wanneer scoort Utrecht?
De meeste doelpunten van Utrecht vallen tussen minuut 41 en 50, goed voor 21% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 41 en 50.
Hoekschopstatistieken Utrecht
Utrecht trapte gemiddeld 4,5 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 5,5 toe. In 82% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.
| Hoekschoppen | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Hoekschoppen voor per wedstrijd | 4,55 | 4,80 | 4,33 |
| Hoekschoppen tegen per wedstrijd | 5,55 | 6,40 | 4,83 |
| Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 91% | 100% | 83% |
| Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 82% | 100% | 67% |
| Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 45% | 60% | 33% |
| Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 9% | 20% | 0% |
| Zelf over 3.5 hoekschoppen | 55% | 60% | 50% |
| Zelf over 4.5 hoekschoppen | 45% | 60% | 33% |
Kaartenstatistieken Utrecht
Utrecht kreeg gemiddeld 2,09 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 0,91 bij de tegenstander. In 36% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.
| Kaarten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gele kaarten per wedstrijd | 2,09 | 3,00 | 1,33 |
| Rode kaarten per wedstrijd | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
| Gele kaarten tegenstander per wedstrijd | 0,91 | 1,20 | 0,67 |
| Zelf over 1.5 kaarten | 82% | 100% | 67% |
| Zelf over 2.5 kaarten | 18% | 40% | 0% |
| Over 3.5 kaarten in de wedstrijd | 36% | 60% | 17% |
| Over 4.5 kaarten in de wedstrijd | 18% | 40% | 0% |
| Over 5.5 kaarten in de wedstrijd | 18% | 40% | 0% |
Schoten en xG van Utrecht
De ploeg loste gemiddeld 14,0 schoten per wedstrijd, waarvan 4,5 op doel. Dat is een precisie van 32%.
| Schoten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 14,00 | 15,00 | 13,17 |
| Schoten op doel per wedstrijd | 4,45 | 4,00 | 4,83 |
| Schoten naast per wedstrijd | 5,36 | 5,40 | 5,33 |
| Schoten tegen per wedstrijd | 17,09 | 17,00 | 17,17 |
| Verwachte doelpunten (xG) voor | 1,39 | 1,32 | 1,46 |
| Verwachte doelpunten (xG) tegen | 1,84 | 1,83 | 1,85 |
| Balbezit | 47,9 | 50,6 | 45,7 |
Meest voorkomende uitslagen Utrecht
De vaakst voorkomende uitslag is 3-3, in 2 van de 11 wedstrijden.
| Uitslag | Aantal | Aandeel |
|---|---|---|
| 3 - 3 | 2 | 18% |
| 2 - 1 | 2 | 18% |
| 3 - 1 | 1 | 9% |
| 2 - 4 | 1 | 9% |
| 1 - 1 | 1 | 9% |
| 1 - 2 | 1 | 9% |
| 1 - 4 | 1 | 9% |
| 1 - 6 | 1 | 9% |
| 0 - 5 | 1 | 9% |
Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Utrecht.
Spelersstatistieken Utrecht
| Speler | Doelpunten |
|---|---|
| Artem Stepanov | 5 |
| Ángel Alarcón Galiot | 4 |
| Yoann Cathline | 3 |
| Adrian Blake | 2 |
| Dani de Wit | 2 |
Artem Stepanov is dit seizoen de topschutter van Utrecht (5). Daarachter volgen Ángel Alarcón Galiot (4) en Yoann Cathline (3).
| Speler | Assists |
|---|---|
| Arthur Zagre | 2 |
| Davy van den Berg | 2 |
| Niclas Vesterlund | 2 |
| Yoann Cathline | 2 |
| Adrian Blake | 1 |
Arthur Zagre gaf de meeste assists bij Utrecht (2). Daarachter volgen Davy van den Berg (2) en Niclas Vesterlund (2).
| Speler | Wedstrijden |
|---|---|
| Adrian Blake | 11 |
| Arthur Zagre | 11 |
| Dani de Wit | 11 |
| Siebe Horemans | 11 |
| Yoann Cathline | 11 |
Adrian Blake speelde de meeste wedstrijden voor Utrecht (11). Daarachter volgen Arthur Zagre (11) en Dani de Wit (11).
| Speler | Kaarten |
|---|---|
| Dani de Wit | 3 |
| Artem Stepanov | 2 |
| Arthur Zagre | 2 |
| Davy van den Berg | 2 |
| Guus Offerhaus | 2 |
Dani de Wit pakte de meeste kaarten bij Utrecht (3). Daarachter volgen Artem Stepanov (2) en Arthur Zagre (2).
Aanvallend
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Artem Stepanov | 5 |
| 1 | Yoann Cathline | 5 |
| 3 | Ángel Alarcón Galiot | 4 |
| 4 | Adrian Blake | 3 |
| 4 | Dani de Wit | 3 |
| 6 | Arthur Zagre | 2 |
| 6 | Davy van den Berg | 2 |
| 6 | Matisse Didden | 2 |
| 6 | Niclas Vesterlund | 2 |
| 10 | Joris van Overeem | 1 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Artem Stepanov | 4 |
| 1 | Ángel Alarcón Galiot | 4 |
| 3 | Yoann Cathline | 3 |
| 4 | Adrian Blake | 2 |
| 4 | Dani de Wit | 2 |
| 4 | Matisse Didden | 2 |
| 7 | Sem van Duijn | 1 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Artem Stepanov | 1 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Adrian Blake | 1 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Ángel Alarcón Galiot | 23 |
| 2 | Yoann Cathline | 18 |
| 3 | Adrian Blake | 14 |
| 4 | Dani de Wit | 13 |
| 5 | Artem Stepanov | 8 |
| 6 | Marius Sivertsen Broholm | 6 |
| 6 | Matisse Didden | 6 |
| 8 | Davy van den Berg | 5 |
| 8 | Siebe Horemans | 5 |
| 10 | Oualid Agougil | 4 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Ángel Alarcón Galiot | 11 |
| 2 | Dani de Wit | 9 |
| 3 | Adrian Blake | 6 |
| 3 | Artem Stepanov | 6 |
| 5 | Yoann Cathline | 4 |
| 6 | Matisse Didden | 3 |
| 7 | Arthur Zagre | 2 |
| 7 | Niclas Vesterlund | 2 |
| 9 | Davy van den Berg | 1 |
| 9 | Marius Sivertsen Broholm | 1 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Dani de Wit | 69,2% |
| 2 | Ángel Alarcón Galiot | 47,8% |
| 3 | Yoann Cathline | 22,2% |
Vanaf 382 gespeelde minuten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Ángel Alarcón Galiot | 17,4% |
| 2 | Yoann Cathline | 16,7% |
| 3 | Dani de Wit | 15,4% |
Vanaf 382 gespeelde minuten
Passing
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Arthur Zagre | 15 |
| 2 | Yoann Cathline | 13 |
| 3 | Dani de Wit | 12 |
| 3 | Davy van den Berg | 12 |
| 5 | Joris van Overeem | 10 |
| 6 | Oualid Agougil | 9 |
| 6 | Ángel Alarcón Galiot | 9 |
| 8 | Niclas Vesterlund | 5 |
| 9 | Artem Stepanov | 4 |
| 9 | Marius Sivertsen Broholm | 4 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Siebe Horemans | 369 |
| 2 | Matisse Didden | 363 |
| 3 | Nikolas Panayiotou | 341 |
| 4 | Joris van Overeem | 315 |
| 5 | Arthur Zagre | 303 |
| 6 | Dani de Wit | 211 |
| 7 | Davy van den Berg | 203 |
| 8 | Niclas Vesterlund | 196 |
| 9 | Ángel Alarcón Galiot | 154 |
| 10 | Yoann Cathline | 152 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Nikolas Panayiotou | 86,5% |
| 2 | Siebe Horemans | 86,0% |
| 3 | Davy van den Berg | 83,9% |
| 4 | Arthur Zagre | 82,8% |
| 5 | Niclas Vesterlund | 82,7% |
| 6 | Matisse Didden | 82,5% |
| 7 | Joris van Overeem | 81,4% |
| 8 | Ángel Alarcón Galiot | 79,0% |
| 9 | Yoann Cathline | 74,1% |
| 10 | Dani de Wit | 73,0% |
Vanaf 382 gespeelde minuten
Verdedigend
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Arthur Zagre | 21 |
| 2 | Siebe Horemans | 17 |
| 3 | Davy van den Berg | 14 |
| 3 | Joris van Overeem | 14 |
| 5 | Dani de Wit | 13 |
| 6 | Niclas Vesterlund | 12 |
| 6 | Yoann Cathline | 12 |
| 8 | Nikolas Panayiotou | 10 |
| 9 | Ángel Alarcón Galiot | 9 |
| 10 | Matisse Didden | 8 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Joris van Overeem | 13 |
| 1 | Siebe Horemans | 13 |
| 3 | Arthur Zagre | 10 |
| 4 | Davy van den Berg | 5 |
| 4 | Guus Offerhaus | 5 |
| 4 | Matisse Didden | 5 |
| 4 | Nikolas Panayiotou | 5 |
| 8 | Dani de Wit | 4 |
| 8 | Niclas Vesterlund | 4 |
| 10 | Mike Eerdhuijzen | 3 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Matisse Didden | 7 |
| 2 | Arthur Zagre | 5 |
| 3 | Adrian Blake | 4 |
| 3 | Dani de Wit | 4 |
| 3 | Siebe Horemans | 4 |
| 6 | Niclas Vesterlund | 3 |
| 6 | Nikolas Panayiotou | 3 |
| 6 | Yoann Cathline | 3 |
| 9 | Guus Offerhaus | 2 |
| 9 | Oualid Agougil | 2 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Dani de Wit | 73 |
| 2 | Matisse Didden | 46 |
| 3 | Siebe Horemans | 45 |
| 4 | Yoann Cathline | 43 |
| 5 | Arthur Zagre | 40 |
| 6 | Joris van Overeem | 31 |
| 7 | Ángel Alarcón Galiot | 30 |
| 8 | Adrian Blake | 29 |
| 8 | Niclas Vesterlund | 29 |
| 10 | Davy van den Berg | 24 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Siebe Horemans | 64,3% |
| 2 | Matisse Didden | 54,8% |
| 3 | Davy van den Berg | 51,1% |
| 4 | Dani de Wit | 50,7% |
| 5 | Yoann Cathline | 48,9% |
| 6 | Joris van Overeem | 48,4% |
| 7 | Niclas Vesterlund | 47,5% |
| 8 | Ángel Alarcón Galiot | 43,5% |
| 9 | Arthur Zagre | 41,7% |
| 10 | Nikolas Panayiotou | 38,0% |
Vanaf 382 gespeelde minuten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Dani de Wit | 8 |
| 2 | Ángel Alarcón Galiot | 7 |
| 3 | Davy van den Berg | 5 |
| 3 | Siebe Horemans | 5 |
| 5 | Guus Offerhaus | 4 |
| 6 | Adrian Blake | 2 |
| 6 | Kevin Paredes | 2 |
| 6 | Matisse Didden | 2 |
| 6 | Sem van Duijn | 2 |
| 6 | Yoann Cathline | 2 |
Dribbels
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Adrian Blake | 11 |
| 2 | Arthur Zagre | 10 |
| 2 | Yoann Cathline | 10 |
| 2 | Ángel Alarcón Galiot | 10 |
| 5 | Marius Sivertsen Broholm | 7 |
| 6 | Siebe Horemans | 6 |
| 7 | Artem Stepanov | 3 |
| 7 | Joris van Overeem | 3 |
| 9 | David Min | 2 |
| 9 | Davy van den Berg | 2 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Ángel Alarcón Galiot | 47,6% |
| 2 | Arthur Zagre | 43,5% |
| 3 | Yoann Cathline | 34,5% |
Vanaf 382 gespeelde minuten
Doelman
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Sergio Padt | 2 |
| 2 | Michael Brouwer | 1 |
| 2 | Vasileios Barkas | 1 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Vasileios Barkas | 29 |
| 2 | Sergio Padt | 11 |
| 3 | Michael Brouwer | 3 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Vasileios Barkas | 61,7% |
Vanaf 382 gespeelde minuten
Discipline
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Dani de Wit | 3 |
| 2 | Artem Stepanov | 2 |
| 2 | Arthur Zagre | 2 |
| 2 | Davy van den Berg | 2 |
| 2 | Guus Offerhaus | 2 |
| 2 | Joris van Overeem | 2 |
| 2 | Nikolas Panayiotou | 2 |
| 2 | Siebe Horemans | 2 |
| 9 | Marius Sivertsen Broholm | 1 |
| 9 | Oualid Agougil | 1 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Dani de Wit | 22 |
| 2 | Matisse Didden | 16 |
| 3 | Arthur Zagre | 15 |
| 4 | Joris van Overeem | 14 |
| 5 | Artem Stepanov | 12 |
| 6 | Niclas Vesterlund | 10 |
| 6 | Nikolas Panayiotou | 10 |
| 8 | Ángel Alarcón Galiot | 9 |
| 9 | Adrian Blake | 8 |
| 9 | Siebe Horemans | 8 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Yoann Cathline | 19 |
| 2 | Adrian Blake | 15 |
| 3 | Dani de Wit | 10 |
| 3 | Marius Sivertsen Broholm | 10 |
| 5 | Kevin Paredes | 7 |
| 6 | Davy van den Berg | 5 |
| 6 | Joris van Overeem | 5 |
| 6 | Niclas Vesterlund | 5 |
| 6 | Oualid Agougil | 5 |
| 6 | Ángel Alarcón Galiot | 5 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Dani de Wit | 8 |
| 2 | Artem Stepanov | 2 |
| 2 | Yoann Cathline | 2 |
| 4 | David Min | 1 |
| 4 | Sem van Duijn | 1 |
Speeltijd
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Dani de Wit | 955 |
| 2 | Arthur Zagre | 869 |
| 3 | Siebe Horemans | 845 |
| 4 | Niclas Vesterlund | 807 |
| 5 | Matisse Didden | 744 |
| 6 | Yoann Cathline | 728 |
| 7 | Ángel Alarcón Galiot | 719 |
| 8 | Vasileios Barkas | 630 |
| 9 | Nikolas Panayiotou | 627 |
| 10 | Joris van Overeem | 518 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Arthur Zagre | 11 |
| 1 | Dani de Wit | 11 |
| 1 | Siebe Horemans | 11 |
| 4 | Niclas Vesterlund | 10 |
| 4 | Yoann Cathline | 10 |
| 4 | Ángel Alarcón Galiot | 10 |
| 7 | Artem Stepanov | 8 |
| 7 | Matisse Didden | 8 |
| 9 | Davy van den Berg | 7 |
| 9 | Nikolas Panayiotou | 7 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Yoann Cathline | 7,03 |
| 2 | Artem Stepanov | 6,90 |
| 3 | Ángel Alarcón Galiot | 6,87 |
| 4 | Matisse Didden | 6,83 |
| 5 | Dani de Wit | 6,82 |
| 6 | Davy van den Berg | 6,60 |
| 7 | Arthur Zagre | 6,50 |
| 8 | Joris van Overeem | 6,47 |
| 9 | Niclas Vesterlund | 6,41 |
| 10 | Siebe Horemans | 6,39 |
Vanaf 382 gespeelde minuten
Utrecht · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers