Statistieken Utrecht 2024
Alle cijfers hieronder gaan over Eredivisie 2024, 34 gespeelde wedstrijden.
Seizoensoverzicht Utrecht
Utrecht speelde 34 wedstrijden dit seizoen: 18 keer gewonnen, 10 keer gelijk en 6 keer verloren. Dat levert 64 punten op, oftewel 1,88 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 1,76 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 2,00.
| Gespeeld | W | G | V | Voor | Tegen | Saldo | Punten | Ppw | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Totaal | 34 | 18 | 10 | 6 | 62 | 45 | 17 | 64 | 1,88 |
| Thuis | 17 | 9 | 3 | 5 | 28 | 24 | 4 | 30 | 1,76 |
| Uit | 17 | 9 | 7 | 1 | 34 | 21 | 13 | 34 | 2,00 |
Basisstatistieken Utrecht
| Basis | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gewonnen | 53% | 53% | 53% |
| Gelijk | 29% | 18% | 41% |
| Verloren | 18% | 29% | 6% |
| Gescoord per wedstrijd | 1,82 | 1,65 | 2,00 |
| Tegendoelpunten per wedstrijd | 1,32 | 1,41 | 1,24 |
| De nul gehouden | 26% | 35% | 18% |
| Niet gescoord | 18% | 24% | 12% |
| Als eerste gescoord | 47% | 47% | 47% |
Doelpuntenstatistieken Utrecht
Utrecht scoorde 62 doelpunten, gemiddeld 1,82 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 49 minuten een doelpunt. In 62% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 18% bleef ze zonder doelpunt.
| Gescoord | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gescoord per wedstrijd | 1,82 | 1,65 | 2,00 |
| Minstens 1 keer gescoord | 82% | 76% | 88% |
| Minstens 2 keer gescoord | 62% | 53% | 71% |
| Minstens 3 keer gescoord | 29% | 29% | 29% |
| Minstens 4 keer gescoord | 9% | 6% | 12% |
| In beide helften gescoord | 44% | 47% | 41% |
| Niet gescoord | 18% | 24% | 12% |
Tegendoelpunten Utrecht
Aan de andere kant incasseerde Utrecht 45 doelpunten, gemiddeld 1,32 per wedstrijd. In 26% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.
| Tegen | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Tegendoelpunten per wedstrijd | 1,32 | 1,41 | 1,24 |
| Minstens 1 tegendoelpunt | 74% | 65% | 82% |
| Minstens 2 tegendoelpunten | 35% | 35% | 35% |
| Minstens 3 tegendoelpunten | 12% | 18% | 6% |
| Minstens 4 tegendoelpunten | 6% | 12% | 0% |
| De nul gehouden | 26% | 35% | 18% |
Over/under statistieken Utrecht
In een wedstrijd van Utrecht vallen er gemiddeld 3,15 doelpunten. In 59% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 44% meer dan 3,5.
| Totaal doelpunten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gemiddeld aantal doelpunten | 3,15 | 3,06 | 3,24 |
| Over 0.5 | 94% | 94% | 94% |
| Over 1.5 | 76% | 65% | 88% |
| Over 2.5 | 59% | 47% | 71% |
| Over 3.5 | 44% | 41% | 47% |
| Over 4.5 | 24% | 29% | 18% |
| Over 5.5 | 12% | 18% | 6% |
Beide ploegen scoren bij Utrecht
In 62% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 47%, op verplaatsing tot 76%.
| Beide ploegen scoren | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Beide ploegen scoren | 62% | 47% | 76% |
| Beide ploegen scoren + winst | 32% | 24% | 41% |
| Beide ploegen scoren + gelijk | 24% | 12% | 35% |
| Beide ploegen scoren + verlies | 6% | 12% | 0% |
| Beide ploegen scoren + over 2.5 | 53% | 41% | 65% |
| Geen btts + over 2.5 | 6% | 6% | 6% |
| Beide ploegen scoren in de eerste helft | 32% | 41% | 24% |
| Beide ploegen scoren in de tweede helft | 35% | 24% | 47% |
| Beide ploegen scoren in beide helften | 12% | 18% | 6% |
Statistieken per helft
Utrecht scoorde 28 doelpunten voor rust en 34 erna, en kreeg er 21 tegen in de eerste helft en 24 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.
| Eerste helft | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Eerste helft gewonnen | 32% | 29% | 35% |
| Eerste helft gelijk | 47% | 59% | 35% |
| Eerste helft verloren | 21% | 12% | 29% |
| Gescoord in de eerste helft | 0,82 | 0,82 | 0,82 |
| Tegen in de eerste helft | 0,62 | 0,59 | 0,65 |
| De nul gehouden in de eerste helft | 50% | 47% | 53% |
| Niet gescoord in de eerste helft | 38% | 35% | 41% |
| Tweede helft | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Tweede helft gewonnen | 44% | 41% | 47% |
| Tweede helft gelijk | 38% | 35% | 41% |
| Tweede helft verloren | 18% | 24% | 12% |
| Gescoord in de tweede helft | 1,00 | 0,82 | 1,18 |
| Tegen in de tweede helft | 0,71 | 0,82 | 0,59 |
| De nul gehouden in de tweede helft | 53% | 65% | 41% |
| Niet gescoord in de tweede helft | 35% | 41% | 29% |
| Meeste doelpunten in de eerste helft | 32% | 35% | 29% |
| Meeste doelpunten in de tweede helft | 44% | 47% | 41% |
| Evenveel in beide helften | 24% | 18% | 29% |
Wanneer scoort Utrecht?
De meeste doelpunten van Utrecht vallen tussen minuut 81 en 90, goed voor 23% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 81 en 90.
Hoekschopstatistieken Utrecht
Utrecht trapte gemiddeld 4,5 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 5,2 toe. In 70% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.
| Hoekschoppen | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Hoekschoppen voor per wedstrijd | 4,55 | 4,94 | 4,13 |
| Hoekschoppen tegen per wedstrijd | 5,18 | 4,53 | 5,88 |
| Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 91% | 88% | 94% |
| Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 70% | 65% | 75% |
| Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 36% | 41% | 31% |
| Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 15% | 12% | 19% |
| Zelf over 3.5 hoekschoppen | 73% | 76% | 69% |
| Zelf over 4.5 hoekschoppen | 48% | 47% | 50% |
Gebaseerd op 33 van de 34 wedstrijden.
Kaartenstatistieken Utrecht
Utrecht kreeg gemiddeld 1,41 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 1,94 bij de tegenstander. In 44% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.
| Kaarten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gele kaarten per wedstrijd | 1,41 | 1,06 | 1,76 |
| Rode kaarten per wedstrijd | 0,03 | 0,06 | 0,00 |
| Gele kaarten tegenstander per wedstrijd | 1,94 | 2,35 | 1,53 |
| Zelf over 1.5 kaarten | 44% | 24% | 65% |
| Zelf over 2.5 kaarten | 15% | 12% | 18% |
| Over 3.5 kaarten in de wedstrijd | 44% | 47% | 41% |
| Over 4.5 kaarten in de wedstrijd | 32% | 29% | 35% |
| Over 5.5 kaarten in de wedstrijd | 21% | 18% | 24% |
Schoten en xG van Utrecht
De ploeg loste gemiddeld 14,2 schoten per wedstrijd, waarvan 4,7 op doel. Dat is een precisie van 33%.
| Schoten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 14,24 | 16,00 | 12,38 |
| Schoten op doel per wedstrijd | 4,67 | 4,65 | 4,69 |
| Schoten naast per wedstrijd | 5,21 | 6,12 | 4,25 |
| Schoten tegen per wedstrijd | 12,42 | 10,18 | 14,81 |
| Verwachte doelpunten (xG) voor | 1,48 | 1,60 | 1,35 |
| Verwachte doelpunten (xG) tegen | 1,30 | 1,12 | 1,49 |
| Balbezit | 46,0 | 48,2 | 43,8 |
Gebaseerd op 33 van de 34 wedstrijden (schoten).
Meest voorkomende uitslagen Utrecht
De vaakst voorkomende uitslag is 2-1, in 5 van de 34 wedstrijden.
| Uitslag | Aantal | Aandeel |
|---|---|---|
| 2 - 1 | 5 | 15% |
| 1 - 0 | 4 | 12% |
| 3 - 2 | 3 | 9% |
| 2 - 2 | 3 | 9% |
| 1 - 1 | 3 | 9% |
| 4 - 0 | 2 | 6% |
| 3 - 1 | 2 | 6% |
| 3 - 3 | 2 | 6% |
| 2 - 5 | 2 | 6% |
| 0 - 0 | 2 | 6% |
Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Utrecht.
Spelersstatistieken Utrecht
| Speler | Doelpunten |
|---|---|
| Paxten Aaronson | 8 |
| Miguel Rodríguez Vidal | 7 |
| Yoann Cathline | 6 |
| Noah Ohio | 5 |
| Sébastien Haller | 4 |
Paxten Aaronson is dit seizoen de topschutter van Utrecht (8). Daarachter volgen Miguel Rodríguez Vidal (7) en Yoann Cathline (6).
| Speler | Assists |
|---|---|
| Souffian Elkarouani | 8 |
| Yoann Cathline | 5 |
| Siebe Horemans | 4 |
| Jens Toornstra | 4 |
| Paxten Aaronson | 4 |
Souffian Elkarouani gaf de meeste assists bij Utrecht (8). Daarachter volgen Yoann Cathline (5) en Siebe Horemans (4).
| Speler | Wedstrijden |
|---|---|
| Jens Toornstra | 34 |
| Souffian Elkarouani | 34 |
| David Min | 34 |
| Victor Jensen | 33 |
| Nick Viergever | 33 |
Jens Toornstra speelde de meeste wedstrijden voor Utrecht (34). Daarachter volgen Souffian Elkarouani (34) en David Min (34).
| Speler | Kaarten |
|---|---|
| Paxten Aaronson | 8 |
| Mike van der Hoorn | 6 |
| Miguel Rodríguez Vidal | 5 |
| Noah Ohio | 4 |
| Nick Viergever | 3 |
Paxten Aaronson pakte de meeste kaarten bij Utrecht (8). Daarachter volgen Mike van der Hoorn (6) en Miguel Rodríguez Vidal (5).
Utrecht · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers