Statistieken Utrecht 2017

Alle cijfers hieronder gaan over Eredivisie 2017, 38 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht Utrecht

Utrecht speelde 38 wedstrijden dit seizoen: 15 keer gewonnen, 12 keer gelijk en 11 keer verloren. Dat levert 57 punten op, oftewel 1,50 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 1,95 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 1,05.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 38 15 12 11 66 63 3 57 1,50
Thuis 19 10 7 2 35 24 11 37 1,95
Uit 19 5 5 9 31 39 -8 20 1,05
Punten per wedstrijd 1,50
Gescoord per wedstrijd 1,74
Tegen per wedstrijd 1,66
De nul gehouden 18%

Basisstatistieken Utrecht

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 39% 53% 26%
Gelijk 32% 37% 26%
Verloren 29% 11% 47%
Gescoord per wedstrijd 1,74 1,84 1,63
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,66 1,26 2,05
De nul gehouden 18% 26% 11%
Niet gescoord 11% 5% 16%
Als eerste gescoord 55% 63% 47%

Doelpuntenstatistieken Utrecht

Utrecht scoorde 66 doelpunten, gemiddeld 1,74 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 52 minuten een doelpunt. In 53% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 11% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 1,74 1,84 1,63
Minstens 1 keer gescoord 89% 95% 84%
Minstens 2 keer gescoord 53% 53% 53%
Minstens 3 keer gescoord 24% 26% 21%
Minstens 4 keer gescoord 5% 5% 5%
In beide helften gescoord 37% 42% 32%
Niet gescoord 11% 5% 16%

Tegendoelpunten Utrecht

Aan de andere kant incasseerde Utrecht 63 doelpunten, gemiddeld 1,66 per wedstrijd. In 18% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,66 1,26 2,05
Minstens 1 tegendoelpunt 82% 74% 89%
Minstens 2 tegendoelpunten 42% 21% 63%
Minstens 3 tegendoelpunten 26% 11% 42%
Minstens 4 tegendoelpunten 8% 5% 11%
De nul gehouden 18% 26% 11%

Over/under statistieken Utrecht

In een wedstrijd van Utrecht vallen er gemiddeld 3,39 doelpunten. In 68% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 47% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 3,39 3,11 3,68
Over 0.5 97% 95% 100%
Over 1.5 89% 84% 95%
Over 2.5 68% 53% 84%
Over 3.5 47% 37% 58%
Over 4.5 18% 16% 21%
Over 5.5 11% 16% 5%

Beide ploegen scoren bij Utrecht

In 74% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 74%, op verplaatsing tot 74%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 74% 74% 74%
Beide ploegen scoren + winst 24% 32% 16%
Beide ploegen scoren + gelijk 29% 32% 26%
Beide ploegen scoren + verlies 21% 11% 32%
Beide ploegen scoren + over 2.5 58% 53% 63%
Geen btts + over 2.5 11% 0% 21%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 26% 26% 26%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 37% 32% 42%
Beide ploegen scoren in beide helften 8% 5% 11%

Statistieken per helft

Utrecht scoorde 29 doelpunten voor rust en 37 erna, en kreeg er 29 tegen in de eerste helft en 34 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 39% 53% 26%
Eerste helft gelijk 32% 37% 26%
Eerste helft verloren 29% 11% 47%
Gescoord in de eerste helft 0,76 0,95 0,58
Tegen in de eerste helft 0,76 0,42 1,11
De nul gehouden in de eerste helft 50% 68% 32%
Niet gescoord in de eerste helft 37% 26% 47%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 39% 42% 37%
Tweede helft gelijk 29% 32% 26%
Tweede helft verloren 32% 26% 37%
Gescoord in de tweede helft 0,97 0,89 1,05
Tegen in de tweede helft 0,89 0,84 0,95
De nul gehouden in de tweede helft 37% 47% 26%
Niet gescoord in de tweede helft 37% 37% 37%
Meeste doelpunten in de eerste helft 32% 26% 37%
Meeste doelpunten in de tweede helft 42% 42% 42%
Evenveel in beide helften 26% 32% 21%

Wanneer scoort Utrecht?

De meeste doelpunten van Utrecht vallen tussen minuut 61 en 70, goed voor 17% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 81 en 90.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
11%
9%
8%
9%
11%
9%
17%
15%
12%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
11%
6%
13%
10%
13%
8%
6%
16%
17%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken Utrecht

Utrecht trapte gemiddeld 6,0 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 5,0 toe. In 71% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.

Hoekschoppen Totaal Thuis Uit
Hoekschoppen voor per wedstrijd 5,97 5,87 6,06
Hoekschoppen tegen per wedstrijd 5,00 4,93 5,06
Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd 94% 93% 94%
Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd 71% 67% 75%
Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd 52% 40% 63%
Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd 39% 33% 44%
Zelf over 3.5 hoekschoppen 68% 67% 69%
Zelf over 4.5 hoekschoppen 65% 67% 63%

Gebaseerd op 31 van de 38 wedstrijden.

Kaartenstatistieken Utrecht

Utrecht kreeg gemiddeld 1,55 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 1,29 bij de tegenstander. In 39% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 1,55 1,47 1,63
Rode kaarten per wedstrijd 0,08 0,11 0,05
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 1,29 1,42 1,16
Zelf over 1.5 kaarten 55% 53% 58%
Zelf over 2.5 kaarten 24% 21% 26%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 39% 42% 37%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 26% 26% 26%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 8% 11% 5%

Schoten en xG van Utrecht

De ploeg loste gemiddeld 14,9 schoten per wedstrijd, waarvan 5,3 op doel. Dat is een precisie van 35%.

Schoten Totaal Thuis Uit
Schoten per wedstrijd 14,90 15,00 14,81
Schoten op doel per wedstrijd 5,29 5,20 5,38
Schoten naast per wedstrijd 6,06 6,47 5,69
Schoten tegen per wedstrijd 11,81 11,47 12,13
Balbezit 51,5 51,8 51,2

Gebaseerd op 31 van de 38 wedstrijden (schoten).

Meest voorkomende uitslagen Utrecht

De vaakst voorkomende uitslag is 1-1, in 6 van de 38 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
1 - 1 6 16%
3 - 1 4 11%
2 - 2 4 11%
2 - 1 3 8%
1 - 0 3 8%
2 - 0 2 5%
2 - 3 2 5%
1 - 2 2 5%
1 - 3 2 5%
0 - 3 2 5%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Utrecht.

Spelersstatistieken Utrecht

Topschutters
Speler Doelpunten
Zakaria Labyad 12
Sander van de Streek 10
Cyriel Dessers 9
Yassin Ayoub 6
Gyrano Kerk 6

Zakaria Labyad is dit seizoen de topschutter van Utrecht (12). Daarachter volgen Sander van de Streek (10) en Cyriel Dessers (9).

Topschutters Utrecht

Meeste assists
Speler Assists
Zakaria Labyad 8
Yassin Ayoub 6
Sander van de Streek 6
Gyrano Kerk 4
Cyriel Dessers 3

Zakaria Labyad gaf de meeste assists bij Utrecht (8). Daarachter volgen Yassin Ayoub (6) en Sander van de Streek (6).

Assists Utrecht

Meeste wedstrijden
Speler Wedstrijden
Sander van de Streek 34
Willem Janssen 33
Sean Klaiber 33
David Jensen 33
Yassin Ayoub 31

Sander van de Streek speelde de meeste wedstrijden voor Utrecht (34). Daarachter volgen Willem Janssen (33) en Sean Klaiber (33).

Wedstrijden Utrecht

Meeste kaarten
Speler Kaarten
Zakaria Labyad 7
Rico Strieder 7
Willem Janssen 7
Yassin Ayoub 5
Gyrano Kerk 5

Zakaria Labyad pakte de meeste kaarten bij Utrecht (7). Daarachter volgen Rico Strieder (7) en Willem Janssen (7).

Kaarten Utrecht

Utrecht · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook