Statistieken Utrecht 2015
Alle cijfers hieronder gaan over Eredivisie 2015, 38 gespeelde wedstrijden.
Seizoensoverzicht Utrecht
Utrecht speelde 38 wedstrijden dit seizoen: 16 keer gewonnen, 10 keer gelijk en 12 keer verloren. Dat levert 58 punten op, oftewel 1,53 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 1,79 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 1,26.
| Gespeeld | W | G | V | Voor | Tegen | Saldo | Punten | Ppw | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Totaal | 38 | 16 | 10 | 12 | 63 | 53 | 10 | 58 | 1,53 |
| Thuis | 19 | 10 | 4 | 5 | 35 | 28 | 7 | 34 | 1,79 |
| Uit | 19 | 6 | 6 | 7 | 28 | 25 | 3 | 24 | 1,26 |
Basisstatistieken Utrecht
| Basis | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gewonnen | 42% | 53% | 32% |
| Gelijk | 26% | 21% | 32% |
| Verloren | 32% | 26% | 37% |
| Gescoord per wedstrijd | 1,66 | 1,84 | 1,47 |
| Tegendoelpunten per wedstrijd | 1,39 | 1,47 | 1,32 |
| De nul gehouden | 18% | 16% | 21% |
| Niet gescoord | 18% | 16% | 21% |
| Als eerste gescoord | 45% | 58% | 32% |
Doelpuntenstatistieken Utrecht
Utrecht scoorde 63 doelpunten, gemiddeld 1,66 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 54 minuten een doelpunt. In 47% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 18% bleef ze zonder doelpunt.
| Gescoord | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gescoord per wedstrijd | 1,66 | 1,84 | 1,47 |
| Minstens 1 keer gescoord | 82% | 84% | 79% |
| Minstens 2 keer gescoord | 47% | 53% | 42% |
| Minstens 3 keer gescoord | 21% | 26% | 16% |
| Minstens 4 keer gescoord | 13% | 16% | 11% |
| In beide helften gescoord | 24% | 32% | 16% |
| Niet gescoord | 18% | 16% | 21% |
Tegendoelpunten Utrecht
Aan de andere kant incasseerde Utrecht 53 doelpunten, gemiddeld 1,39 per wedstrijd. In 18% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.
| Tegen | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Tegendoelpunten per wedstrijd | 1,39 | 1,47 | 1,32 |
| Minstens 1 tegendoelpunt | 82% | 84% | 79% |
| Minstens 2 tegendoelpunten | 42% | 53% | 32% |
| Minstens 3 tegendoelpunten | 16% | 11% | 21% |
| Minstens 4 tegendoelpunten | 0% | 0% | 0% |
| De nul gehouden | 18% | 16% | 21% |
Over/under statistieken Utrecht
In een wedstrijd van Utrecht vallen er gemiddeld 3,05 doelpunten. In 55% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 42% meer dan 3,5.
| Totaal doelpunten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gemiddeld aantal doelpunten | 3,05 | 3,32 | 2,79 |
| Over 0.5 | 97% | 100% | 95% |
| Over 1.5 | 82% | 89% | 74% |
| Over 2.5 | 55% | 58% | 53% |
| Over 3.5 | 42% | 37% | 47% |
| Over 4.5 | 16% | 21% | 11% |
| Over 5.5 | 11% | 21% | 0% |
Beide ploegen scoren bij Utrecht
In 66% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 68%, op verplaatsing tot 63%.
| Beide ploegen scoren | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Beide ploegen scoren | 66% | 68% | 63% |
| Beide ploegen scoren + winst | 26% | 37% | 16% |
| Beide ploegen scoren + gelijk | 24% | 21% | 26% |
| Beide ploegen scoren + verlies | 16% | 11% | 21% |
| Beide ploegen scoren + over 2.5 | 53% | 58% | 47% |
| Geen btts + over 2.5 | 3% | 0% | 5% |
| Beide ploegen scoren in de eerste helft | 21% | 32% | 11% |
| Beide ploegen scoren in de tweede helft | 29% | 26% | 32% |
| Beide ploegen scoren in beide helften | 0% | 0% | 0% |
Statistieken per helft
Utrecht scoorde 21 doelpunten voor rust en 42 erna, en kreeg er 26 tegen in de eerste helft en 27 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.
| Eerste helft | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Eerste helft gewonnen | 24% | 32% | 16% |
| Eerste helft gelijk | 42% | 37% | 47% |
| Eerste helft verloren | 34% | 32% | 37% |
| Gescoord in de eerste helft | 0,55 | 0,84 | 0,26 |
| Tegen in de eerste helft | 0,68 | 0,79 | 0,58 |
| De nul gehouden in de eerste helft | 47% | 42% | 53% |
| Niet gescoord in de eerste helft | 58% | 42% | 74% |
| Tweede helft | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Tweede helft gewonnen | 42% | 42% | 42% |
| Tweede helft gelijk | 32% | 37% | 26% |
| Tweede helft verloren | 26% | 21% | 32% |
| Gescoord in de tweede helft | 1,11 | 1,00 | 1,21 |
| Tegen in de tweede helft | 0,71 | 0,68 | 0,74 |
| De nul gehouden in de tweede helft | 50% | 53% | 47% |
| Niet gescoord in de tweede helft | 37% | 42% | 32% |
| Meeste doelpunten in de eerste helft | 24% | 32% | 16% |
| Meeste doelpunten in de tweede helft | 53% | 37% | 68% |
| Evenveel in beide helften | 24% | 32% | 16% |
Wanneer scoort Utrecht?
De meeste doelpunten van Utrecht vallen tussen minuut 81 en 90, goed voor 29% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 81 en 90.
Hoekschopstatistieken Utrecht
Utrecht trapte gemiddeld 4,8 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 4,0 toe. In 51% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.
| Hoekschoppen | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Hoekschoppen voor per wedstrijd | 4,80 | 5,56 | 4,16 |
| Hoekschoppen tegen per wedstrijd | 4,03 | 4,13 | 3,95 |
| Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 71% | 81% | 63% |
| Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 51% | 75% | 32% |
| Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 34% | 50% | 21% |
| Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 11% | 13% | 11% |
| Zelf over 3.5 hoekschoppen | 74% | 88% | 63% |
| Zelf over 4.5 hoekschoppen | 54% | 75% | 37% |
Gebaseerd op 35 van de 38 wedstrijden.
Kaartenstatistieken Utrecht
Utrecht kreeg gemiddeld 1,47 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 1,63 bij de tegenstander. In 45% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.
| Kaarten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gele kaarten per wedstrijd | 1,47 | 1,26 | 1,68 |
| Rode kaarten per wedstrijd | 0,13 | 0,05 | 0,21 |
| Gele kaarten tegenstander per wedstrijd | 1,63 | 1,79 | 1,47 |
| Zelf over 1.5 kaarten | 45% | 26% | 63% |
| Zelf over 2.5 kaarten | 21% | 11% | 32% |
| Over 3.5 kaarten in de wedstrijd | 45% | 37% | 53% |
| Over 4.5 kaarten in de wedstrijd | 24% | 21% | 26% |
| Over 5.5 kaarten in de wedstrijd | 11% | 11% | 11% |
Schoten en xG van Utrecht
De ploeg loste gemiddeld 12,3 schoten per wedstrijd, waarvan 4,9 op doel. Dat is een precisie van 40%.
| Schoten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 12,26 | 13,38 | 11,32 |
| Schoten op doel per wedstrijd | 4,94 | 4,88 | 5,00 |
| Schoten naast per wedstrijd | 4,80 | 5,50 | 4,21 |
| Schoten tegen per wedstrijd | 11,17 | 10,13 | 12,05 |
| Balbezit | 51,5 | 50,7 | 52,1 |
Gebaseerd op 35 van de 38 wedstrijden (schoten).
Meest voorkomende uitslagen Utrecht
De vaakst voorkomende uitslag is 1-1, in 5 van de 38 wedstrijden.
| Uitslag | Aantal | Aandeel |
|---|---|---|
| 1 - 1 | 5 | 13% |
| 2 - 1 | 4 | 11% |
| 1 - 3 | 4 | 11% |
| 2 - 2 | 3 | 8% |
| 1 - 0 | 3 | 8% |
| 0 - 1 | 3 | 8% |
| 0 - 2 | 3 | 8% |
| 4 - 2 | 2 | 5% |
| 3 - 1 | 2 | 5% |
| 2 - 0 | 2 | 5% |
Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Utrecht.
Spelersstatistieken Utrecht
| Speler | Doelpunten |
|---|---|
| Sébastien Haller | 19 |
| Ruud Boymans | 10 |
| Nacer Barazite | 8 |
| Bart Ramselaar | 5 |
| Timo Letschert | 3 |
Sébastien Haller is dit seizoen de topschutter van Utrecht (19). Daarachter volgen Ruud Boymans (10) en Nacer Barazite (8).
| Speler | Assists |
|---|---|
| Nacer Barazite | 7 |
| Bart Ramselaar | 6 |
| Sébastien Haller | 5 |
| Yassin Ayoub | 5 |
| Andreas Ludwig | 5 |
Nacer Barazite gaf de meeste assists bij Utrecht (7). Daarachter volgen Bart Ramselaar (6) en Sébastien Haller (5).
| Speler | Wedstrijden |
|---|---|
| Sébastien Haller | 37 |
| Bart Ramselaar | 37 |
| Rico Strieder | 36 |
| Mark van der Maarel | 36 |
| Nacer Barazite | 36 |
Sébastien Haller speelde de meeste wedstrijden voor Utrecht (37). Daarachter volgen Bart Ramselaar (37) en Rico Strieder (36).
| Speler | Kaarten |
|---|---|
| Andreas Ludwig | 8 |
| Christian Kum | 7 |
| Mark van der Maarel | 6 |
| Rico Strieder | 4 |
| Kevin Conboy | 4 |
Andreas Ludwig pakte de meeste kaarten bij Utrecht (8). Daarachter volgen Christian Kum (7) en Mark van der Maarel (6).
Utrecht · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers