Statistieken Stade Brestois 29 2024
Alle cijfers hieronder gaan over Ligue 1 2024, 34 gespeelde wedstrijden.
Seizoensoverzicht Stade Brestois 29
Stade Brestois 29 speelde 34 wedstrijden dit seizoen: 15 keer gewonnen, 5 keer gelijk en 14 keer verloren. Dat levert 50 punten op, oftewel 1,47 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 1,94 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 1,00.
| Gespeeld | W | G | V | Voor | Tegen | Saldo | Punten | Ppw | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Totaal | 34 | 15 | 5 | 14 | 52 | 59 | -7 | 50 | 1,47 |
| Thuis | 17 | 10 | 3 | 4 | 31 | 21 | 10 | 33 | 1,94 |
| Uit | 17 | 5 | 2 | 10 | 21 | 38 | -17 | 17 | 1,00 |
Basisstatistieken Stade Brestois 29
| Basis | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gewonnen | 44% | 59% | 29% |
| Gelijk | 15% | 18% | 12% |
| Verloren | 41% | 24% | 59% |
| Gescoord per wedstrijd | 1,53 | 1,82 | 1,24 |
| Tegendoelpunten per wedstrijd | 1,74 | 1,24 | 2,24 |
| De nul gehouden | 29% | 41% | 18% |
| Niet gescoord | 21% | 12% | 29% |
| Als eerste gescoord | 59% | 71% | 47% |
Doelpuntenstatistieken Stade Brestois 29
Stade Brestois 29 scoorde 52 doelpunten, gemiddeld 1,53 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 59 minuten een doelpunt. In 50% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 21% bleef ze zonder doelpunt.
| Gescoord | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gescoord per wedstrijd | 1,53 | 1,82 | 1,24 |
| Minstens 1 keer gescoord | 79% | 88% | 71% |
| Minstens 2 keer gescoord | 50% | 65% | 35% |
| Minstens 3 keer gescoord | 15% | 18% | 12% |
| Minstens 4 keer gescoord | 9% | 12% | 6% |
| In beide helften gescoord | 32% | 47% | 18% |
| Niet gescoord | 21% | 12% | 29% |
Tegendoelpunten Stade Brestois 29
Aan de andere kant incasseerde Stade Brestois 29 59 doelpunten, gemiddeld 1,74 per wedstrijd. In 29% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.
| Tegen | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Tegendoelpunten per wedstrijd | 1,74 | 1,24 | 2,24 |
| Minstens 1 tegendoelpunt | 71% | 59% | 82% |
| Minstens 2 tegendoelpunten | 47% | 24% | 71% |
| Minstens 3 tegendoelpunten | 32% | 18% | 47% |
| Minstens 4 tegendoelpunten | 12% | 12% | 12% |
| De nul gehouden | 29% | 41% | 18% |
Over/under statistieken Stade Brestois 29
In een wedstrijd van Stade Brestois 29 vallen er gemiddeld 3,26 doelpunten. In 62% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 44% meer dan 3,5.
| Totaal doelpunten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gemiddeld aantal doelpunten | 3,26 | 3,06 | 3,47 |
| Over 0.5 | 94% | 94% | 94% |
| Over 1.5 | 85% | 82% | 88% |
| Over 2.5 | 62% | 53% | 71% |
| Over 3.5 | 44% | 41% | 47% |
| Over 4.5 | 24% | 18% | 29% |
| Over 5.5 | 15% | 12% | 18% |
Beide ploegen scoren bij Stade Brestois 29
In 56% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 53%, op verplaatsing tot 59%.
| Beide ploegen scoren | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Beide ploegen scoren | 56% | 53% | 59% |
| Beide ploegen scoren + winst | 21% | 24% | 18% |
| Beide ploegen scoren + gelijk | 9% | 12% | 6% |
| Beide ploegen scoren + verlies | 26% | 18% | 35% |
| Beide ploegen scoren + over 2.5 | 53% | 47% | 59% |
| Geen btts + over 2.5 | 9% | 6% | 12% |
| Beide ploegen scoren in de eerste helft | 24% | 18% | 29% |
| Beide ploegen scoren in de tweede helft | 32% | 35% | 29% |
| Beide ploegen scoren in beide helften | 0% | 0% | 0% |
Statistieken per helft
Stade Brestois 29 scoorde 29 doelpunten voor rust en 23 erna, en kreeg er 31 tegen in de eerste helft en 28 in de tweede. De ploeg is duidelijk het gevaarlijkst voor de rust.
| Eerste helft | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Eerste helft gewonnen | 47% | 59% | 35% |
| Eerste helft gelijk | 15% | 12% | 18% |
| Eerste helft verloren | 38% | 29% | 47% |
| Gescoord in de eerste helft | 0,85 | 0,94 | 0,76 |
| Tegen in de eerste helft | 0,91 | 0,53 | 1,29 |
| De nul gehouden in de eerste helft | 47% | 65% | 29% |
| Niet gescoord in de eerste helft | 38% | 29% | 47% |
| Tweede helft | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Tweede helft gewonnen | 26% | 41% | 12% |
| Tweede helft gelijk | 44% | 41% | 47% |
| Tweede helft verloren | 29% | 18% | 41% |
| Gescoord in de tweede helft | 0,68 | 0,88 | 0,47 |
| Tegen in de tweede helft | 0,82 | 0,71 | 0,94 |
| De nul gehouden in de tweede helft | 41% | 53% | 29% |
| Niet gescoord in de tweede helft | 50% | 35% | 65% |
| Meeste doelpunten in de eerste helft | 35% | 29% | 41% |
| Meeste doelpunten in de tweede helft | 24% | 29% | 18% |
| Evenveel in beide helften | 41% | 41% | 41% |
Wanneer scoort Stade Brestois 29?
De meeste doelpunten van Stade Brestois 29 vallen tussen minuut 21 en 30, goed voor 21% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 81 en 90.
Hoekschopstatistieken Stade Brestois 29
Stade Brestois 29 trapte gemiddeld 4,2 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 4,9 toe. In 58% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.
| Hoekschoppen | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Hoekschoppen voor per wedstrijd | 4,24 | 4,06 | 4,44 |
| Hoekschoppen tegen per wedstrijd | 4,91 | 4,94 | 4,88 |
| Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 82% | 82% | 81% |
| Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 58% | 59% | 56% |
| Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 27% | 29% | 25% |
| Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 12% | 6% | 19% |
| Zelf over 3.5 hoekschoppen | 64% | 71% | 56% |
| Zelf over 4.5 hoekschoppen | 36% | 35% | 38% |
Gebaseerd op 33 van de 34 wedstrijden.
Kaartenstatistieken Stade Brestois 29
Stade Brestois 29 kreeg gemiddeld 2,03 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 1,85 bij de tegenstander. In 65% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.
| Kaarten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gele kaarten per wedstrijd | 2,03 | 1,65 | 2,41 |
| Rode kaarten per wedstrijd | 0,09 | 0,18 | 0,00 |
| Gele kaarten tegenstander per wedstrijd | 1,85 | 1,71 | 2,00 |
| Zelf over 1.5 kaarten | 56% | 47% | 65% |
| Zelf over 2.5 kaarten | 38% | 29% | 47% |
| Over 3.5 kaarten in de wedstrijd | 65% | 53% | 76% |
| Over 4.5 kaarten in de wedstrijd | 53% | 41% | 65% |
| Over 5.5 kaarten in de wedstrijd | 15% | 12% | 18% |
Schoten en xG van Stade Brestois 29
De ploeg loste gemiddeld 12,4 schoten per wedstrijd, waarvan 4,9 op doel. Dat is een precisie van 40%.
| Schoten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 12,36 | 13,24 | 11,44 |
| Schoten op doel per wedstrijd | 4,91 | 5,41 | 4,38 |
| Schoten naast per wedstrijd | 4,76 | 4,76 | 4,75 |
| Schoten tegen per wedstrijd | 12,00 | 11,12 | 12,94 |
| Verwachte doelpunten (xG) voor | 1,37 | 1,44 | 1,28 |
| Verwachte doelpunten (xG) tegen | 1,62 | 1,51 | 1,74 |
| Balbezit | 48,2 | 49,7 | 46,5 |
Gebaseerd op 33 van de 34 wedstrijden (schoten).
Meest voorkomende uitslagen Stade Brestois 29
De vaakst voorkomende uitslag is 2-0, in 5 van de 34 wedstrijden.
| Uitslag | Aantal | Aandeel |
|---|---|---|
| 2 - 0 | 5 | 15% |
| 2 - 1 | 4 | 12% |
| 1 - 3 | 4 | 12% |
| 1 - 0 | 2 | 6% |
| 0 - 0 | 2 | 6% |
| 0 - 2 | 2 | 6% |
| 4 - 0 | 1 | 3% |
| 4 - 1 | 1 | 3% |
| 4 - 2 | 1 | 3% |
| 3 - 1 | 1 | 3% |
Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Stade Brestois 29.
Spelersstatistieken Stade Brestois 29
| Speler | Doelpunten |
|---|---|
| Ludovic Ajorque | 13 |
| Romain Del Castillo | 6 |
| Abdallah Dipo Sima | 6 |
| Mahdi Camara | 5 |
| Kenny Lala | 3 |
Ludovic Ajorque is dit seizoen de topschutter van Stade Brestois 29 (13). Daarachter volgen Romain Del Castillo (6) en Abdallah Dipo Sima (6).
| Speler | Assists |
|---|---|
| Mathias Pereira Lage | 7 |
| Romain Del Castillo | 4 |
| Mama Samba Baldé | 3 |
| Mahdi Camara | 3 |
| Pierre Lees Melou | 2 |
Mathias Pereira Lage gaf de meeste assists bij Stade Brestois 29 (7). Daarachter volgen Romain Del Castillo (4) en Mama Samba Baldé (3).
| Speler | Wedstrijden |
|---|---|
| Mathias Pereira Lage | 34 |
| Mahdi Camara | 34 |
| Grégoire Coudert | 34 |
| Marco Bizot | 32 |
| Hugo Magnetti | 32 |
Mathias Pereira Lage speelde de meeste wedstrijden voor Stade Brestois 29 (34). Daarachter volgen Mahdi Camara (34) en Grégoire Coudert (34).
| Speler | Kaarten |
|---|---|
| Pierre Lees Melou | 7 |
| Brendan Chardonnet | 6 |
| Hugo Magnetti | 5 |
| Ludovic Ajorque | 5 |
| Kenny Lala | 5 |
Pierre Lees Melou pakte de meeste kaarten bij Stade Brestois 29 (7). Daarachter volgen Brendan Chardonnet (6) en Hugo Magnetti (5).
Stade Brestois 29 · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers