Statistieken Stade Brestois 29 2018
Alle cijfers hieronder gaan over Ligue 2 2018, 38 gespeelde wedstrijden.
Seizoensoverzicht Stade Brestois 29
Stade Brestois 29 speelde 38 wedstrijden dit seizoen: 21 keer gewonnen, 11 keer gelijk en 6 keer verloren. Dat levert 74 punten op, oftewel 1,95 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 2,26 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 1,63.
| Gespeeld | W | G | V | Voor | Tegen | Saldo | Punten | Ppw | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Totaal | 38 | 21 | 11 | 6 | 64 | 35 | 29 | 74 | 1,95 |
| Thuis | 19 | 13 | 4 | 2 | 38 | 16 | 22 | 43 | 2,26 |
| Uit | 19 | 8 | 7 | 4 | 26 | 19 | 7 | 31 | 1,63 |
Basisstatistieken Stade Brestois 29
| Basis | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gewonnen | 55% | 68% | 42% |
| Gelijk | 29% | 21% | 37% |
| Verloren | 16% | 11% | 21% |
| Gescoord per wedstrijd | 1,68 | 2,00 | 1,37 |
| Tegendoelpunten per wedstrijd | 0,92 | 0,84 | 1,00 |
| De nul gehouden | 34% | 42% | 26% |
| Niet gescoord | 16% | 11% | 21% |
| Als eerste gescoord | 50% | 63% | 37% |
Doelpuntenstatistieken Stade Brestois 29
Stade Brestois 29 scoorde 64 doelpunten, gemiddeld 1,68 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 53 minuten een doelpunt. In 53% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 16% bleef ze zonder doelpunt.
| Gescoord | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gescoord per wedstrijd | 1,68 | 2,00 | 1,37 |
| Minstens 1 keer gescoord | 84% | 89% | 79% |
| Minstens 2 keer gescoord | 53% | 58% | 47% |
| Minstens 3 keer gescoord | 24% | 37% | 11% |
| Minstens 4 keer gescoord | 5% | 11% | 0% |
| In beide helften gescoord | 37% | 42% | 32% |
| Niet gescoord | 16% | 11% | 21% |
Tegendoelpunten Stade Brestois 29
Aan de andere kant incasseerde Stade Brestois 29 35 doelpunten, gemiddeld 0,92 per wedstrijd. In 34% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.
| Tegen | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Tegendoelpunten per wedstrijd | 0,92 | 0,84 | 1,00 |
| Minstens 1 tegendoelpunt | 66% | 58% | 74% |
| Minstens 2 tegendoelpunten | 18% | 11% | 26% |
| Minstens 3 tegendoelpunten | 3% | 5% | 0% |
| Minstens 4 tegendoelpunten | 3% | 5% | 0% |
| De nul gehouden | 34% | 42% | 26% |
Over/under statistieken Stade Brestois 29
In een wedstrijd van Stade Brestois 29 vallen er gemiddeld 2,61 doelpunten. In 42% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 26% meer dan 3,5.
| Totaal doelpunten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gemiddeld aantal doelpunten | 2,61 | 2,84 | 2,37 |
| Over 0.5 | 95% | 95% | 95% |
| Over 1.5 | 76% | 74% | 79% |
| Over 2.5 | 42% | 47% | 37% |
| Over 3.5 | 26% | 32% | 21% |
| Over 4.5 | 13% | 21% | 5% |
| Over 5.5 | 5% | 11% | 0% |
Beide ploegen scoren bij Stade Brestois 29
In 55% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 53%, op verplaatsing tot 58%.
| Beide ploegen scoren | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Beide ploegen scoren | 55% | 53% | 58% |
| Beide ploegen scoren + winst | 26% | 32% | 21% |
| Beide ploegen scoren + gelijk | 24% | 16% | 32% |
| Beide ploegen scoren + verlies | 5% | 5% | 5% |
| Beide ploegen scoren + over 2.5 | 37% | 37% | 37% |
| Geen btts + over 2.5 | 5% | 11% | 0% |
| Beide ploegen scoren in de eerste helft | 29% | 21% | 37% |
| Beide ploegen scoren in de tweede helft | 13% | 11% | 16% |
| Beide ploegen scoren in beide helften | 5% | 0% | 11% |
Statistieken per helft
Stade Brestois 29 scoorde 28 doelpunten voor rust en 36 erna, en kreeg er 24 tegen in de eerste helft en 11 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.
| Eerste helft | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Eerste helft gewonnen | 39% | 53% | 26% |
| Eerste helft gelijk | 32% | 16% | 47% |
| Eerste helft verloren | 29% | 32% | 26% |
| Gescoord in de eerste helft | 0,74 | 0,84 | 0,63 |
| Tegen in de eerste helft | 0,63 | 0,58 | 0,68 |
| De nul gehouden in de eerste helft | 45% | 53% | 37% |
| Niet gescoord in de eerste helft | 42% | 37% | 47% |
| Tweede helft | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Tweede helft gewonnen | 55% | 63% | 47% |
| Tweede helft gelijk | 32% | 26% | 37% |
| Tweede helft verloren | 13% | 11% | 16% |
| Gescoord in de tweede helft | 0,95 | 1,16 | 0,74 |
| Tegen in de tweede helft | 0,29 | 0,26 | 0,32 |
| De nul gehouden in de tweede helft | 76% | 84% | 68% |
| Niet gescoord in de tweede helft | 37% | 32% | 42% |
| Meeste doelpunten in de eerste helft | 37% | 37% | 37% |
| Meeste doelpunten in de tweede helft | 24% | 26% | 21% |
| Evenveel in beide helften | 39% | 37% | 42% |
Wanneer scoort Stade Brestois 29?
De meeste doelpunten van Stade Brestois 29 vallen tussen minuut 81 en 90, goed voor 17% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 11 en 20.
Hoekschopstatistieken Stade Brestois 29
Stade Brestois 29 trapte gemiddeld 5,9 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 4,5 toe. In 68% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.
| Hoekschoppen | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Hoekschoppen voor per wedstrijd | 5,88 | 6,35 | 5,41 |
| Hoekschoppen tegen per wedstrijd | 4,50 | 4,18 | 4,82 |
| Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 88% | 82% | 94% |
| Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 68% | 59% | 76% |
| Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 32% | 35% | 29% |
| Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 24% | 24% | 24% |
| Zelf over 3.5 hoekschoppen | 74% | 71% | 76% |
| Zelf over 4.5 hoekschoppen | 71% | 71% | 71% |
Gebaseerd op 34 van de 38 wedstrijden.
Kaartenstatistieken Stade Brestois 29
Stade Brestois 29 kreeg gemiddeld 1,79 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 1,50 bij de tegenstander. In 42% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.
| Kaarten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gele kaarten per wedstrijd | 1,79 | 1,79 | 1,79 |
| Rode kaarten per wedstrijd | 0,05 | 0,05 | 0,05 |
| Gele kaarten tegenstander per wedstrijd | 1,50 | 1,58 | 1,42 |
| Zelf over 1.5 kaarten | 53% | 53% | 53% |
| Zelf over 2.5 kaarten | 26% | 26% | 26% |
| Over 3.5 kaarten in de wedstrijd | 42% | 47% | 37% |
| Over 4.5 kaarten in de wedstrijd | 37% | 37% | 37% |
| Over 5.5 kaarten in de wedstrijd | 24% | 32% | 16% |
Schoten en xG van Stade Brestois 29
De ploeg loste gemiddeld 11,3 schoten per wedstrijd, waarvan 4,4 op doel. Dat is een precisie van 39%.
| Schoten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 11,26 | 12,71 | 9,82 |
| Schoten op doel per wedstrijd | 4,41 | 5,06 | 3,76 |
| Schoten naast per wedstrijd | 4,74 | 5,18 | 4,29 |
| Schoten tegen per wedstrijd | 11,71 | 10,41 | 13,00 |
| Balbezit | 51,5 | 52,4 | 50,6 |
Gebaseerd op 34 van de 38 wedstrijden (schoten).
Meest voorkomende uitslagen Stade Brestois 29
De vaakst voorkomende uitslag is 1-1, in 7 van de 38 wedstrijden.
| Uitslag | Aantal | Aandeel |
|---|---|---|
| 1 - 1 | 7 | 18% |
| 2 - 0 | 5 | 13% |
| 1 - 0 | 4 | 11% |
| 3 - 1 | 3 | 8% |
| 2 - 1 | 3 | 8% |
| 0 - 1 | 3 | 8% |
| 3 - 0 | 2 | 5% |
| 3 - 2 | 2 | 5% |
| 2 - 2 | 2 | 5% |
| 0 - 0 | 2 | 5% |
Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Stade Brestois 29.
Spelersstatistieken Stade Brestois 29
| Speler | Doelpunten |
|---|---|
| Gaëtan Charbonnier | 27 |
| Mathias Autret | 9 |
| Yoann Court | 6 |
| Edouard Butin | 3 |
| Jean-Charles Castelletto | 2 |
Gaëtan Charbonnier is dit seizoen de topschutter van Stade Brestois 29 (27). Daarachter volgen Mathias Autret (9) en Yoann Court (6).
| Speler | Assists |
|---|---|
| Mathias Autret | 8 |
| Gaëtan Charbonnier | 8 |
| Yoann Court | 5 |
| Jessy Pi | 4 |
| Quentin Bernard | 4 |
Mathias Autret gaf de meeste assists bij Stade Brestois 29 (8). Daarachter volgen Gaëtan Charbonnier (8) en Yoann Court (5).
| Speler | Wedstrijden |
|---|---|
| Gautier Larsonneur | 37 |
| Gaëtan Charbonnier | 37 |
| Mathias Autret | 36 |
| Anthony Weber | 35 |
| Quentin Bernard | 34 |
Gautier Larsonneur speelde de meeste wedstrijden voor Stade Brestois 29 (37). Daarachter volgen Gaëtan Charbonnier (37) en Mathias Autret (36).
| Speler | Kaarten |
|---|---|
| Haris Belkebla | 8 |
| Anthony Weber | 7 |
| Yoann Court | 6 |
| Ferris N'Goma | 6 |
| Gaëtan Belaud | 6 |
Haris Belkebla pakte de meeste kaarten bij Stade Brestois 29 (8). Daarachter volgen Anthony Weber (7) en Yoann Court (6).
Stade Brestois 29 · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers