Statistieken Stade Brestois 29 2020

Alle cijfers hieronder gaan over Ligue 1 2020, 38 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht Stade Brestois 29

Stade Brestois 29 speelde 38 wedstrijden dit seizoen: 11 keer gewonnen, 8 keer gelijk en 19 keer verloren. Dat levert 41 punten op, oftewel 1,08 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 1,47 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 0,68.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 38 11 8 19 50 66 -16 41 1,08
Thuis 19 8 4 7 32 33 -1 28 1,47
Uit 19 3 4 12 18 33 -15 13 0,68
Punten per wedstrijd 1,08
Gescoord per wedstrijd 1,32
Tegen per wedstrijd 1,74
De nul gehouden 18%

Basisstatistieken Stade Brestois 29

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 29% 42% 16%
Gelijk 21% 21% 21%
Verloren 50% 37% 63%
Gescoord per wedstrijd 1,32 1,68 0,95
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,74 1,74 1,74
De nul gehouden 18% 16% 21%
Niet gescoord 29% 16% 42%
Als eerste gescoord 42% 53% 32%

Doelpuntenstatistieken Stade Brestois 29

Stade Brestois 29 scoorde 50 doelpunten, gemiddeld 1,32 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 68 minuten een doelpunt. In 47% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 29% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 1,32 1,68 0,95
Minstens 1 keer gescoord 71% 84% 58%
Minstens 2 keer gescoord 47% 58% 37%
Minstens 3 keer gescoord 11% 21% 0%
Minstens 4 keer gescoord 3% 5% 0%
In beide helften gescoord 16% 16% 16%
Niet gescoord 29% 16% 42%

Tegendoelpunten Stade Brestois 29

Aan de andere kant incasseerde Stade Brestois 29 66 doelpunten, gemiddeld 1,74 per wedstrijd. In 18% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,74 1,74 1,74
Minstens 1 tegendoelpunt 82% 84% 79%
Minstens 2 tegendoelpunten 55% 53% 58%
Minstens 3 tegendoelpunten 29% 26% 32%
Minstens 4 tegendoelpunten 8% 11% 5%
De nul gehouden 18% 16% 21%

Over/under statistieken Stade Brestois 29

In een wedstrijd van Stade Brestois 29 vallen er gemiddeld 3,05 doelpunten. In 63% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 42% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 3,05 3,42 2,68
Over 0.5 92% 95% 89%
Over 1.5 82% 89% 74%
Over 2.5 63% 68% 58%
Over 3.5 42% 47% 37%
Over 4.5 24% 37% 11%
Over 5.5 3% 5% 0%

Beide ploegen scoren bij Stade Brestois 29

In 61% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 74%, op verplaatsing tot 47%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 61% 74% 47%
Beide ploegen scoren + winst 18% 32% 5%
Beide ploegen scoren + gelijk 13% 16% 11%
Beide ploegen scoren + verlies 29% 26% 32%
Beide ploegen scoren + over 2.5 55% 63% 47%
Geen btts + over 2.5 8% 5% 11%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 21% 32% 11%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 32% 37% 26%
Beide ploegen scoren in beide helften 5% 11% 0%

Statistieken per helft

Stade Brestois 29 scoorde 27 doelpunten voor rust en 23 erna, en kreeg er 29 tegen in de eerste helft en 37 in de tweede. De ploeg is duidelijk het gevaarlijkst voor de rust.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 34% 42% 26%
Eerste helft gelijk 32% 32% 32%
Eerste helft verloren 34% 26% 42%
Gescoord in de eerste helft 0,71 1,05 0,37
Tegen in de eerste helft 0,76 0,84 0,68
De nul gehouden in de eerste helft 45% 42% 47%
Niet gescoord in de eerste helft 58% 42% 74%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 21% 16% 26%
Tweede helft gelijk 37% 47% 26%
Tweede helft verloren 42% 37% 47%
Gescoord in de tweede helft 0,61 0,63 0,58
Tegen in de tweede helft 0,97 0,89 1,05
De nul gehouden in de tweede helft 39% 37% 42%
Niet gescoord in de tweede helft 55% 58% 53%
Meeste doelpunten in de eerste helft 39% 53% 26%
Meeste doelpunten in de tweede helft 37% 32% 42%
Evenveel in beide helften 24% 16% 32%

Wanneer scoort Stade Brestois 29?

De meeste doelpunten van Stade Brestois 29 vallen tussen minuut 31 en 40, goed voor 16% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 81 en 90.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
10%
8%
14%
16%
10%
6%
8%
12%
16%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
6%
11%
11%
14%
8%
6%
12%
14%
20%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken Stade Brestois 29

Stade Brestois 29 trapte gemiddeld 4,5 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 5,0 toe. In 63% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.

Hoekschoppen Totaal Thuis Uit
Hoekschoppen voor per wedstrijd 4,47 5,16 3,79
Hoekschoppen tegen per wedstrijd 4,97 4,58 5,37
Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd 79% 79% 79%
Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd 63% 68% 58%
Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd 34% 37% 32%
Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd 13% 16% 11%
Zelf over 3.5 hoekschoppen 53% 58% 47%
Zelf over 4.5 hoekschoppen 42% 47% 37%

Kaartenstatistieken Stade Brestois 29

Stade Brestois 29 kreeg gemiddeld 1,61 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 2,05 bij de tegenstander. In 50% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 1,61 1,84 1,37
Rode kaarten per wedstrijd 0,11 0,05 0,16
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 2,05 2,32 1,79
Zelf over 1.5 kaarten 47% 53% 42%
Zelf over 2.5 kaarten 26% 26% 26%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 50% 58% 42%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 26% 32% 21%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 16% 21% 11%

Schoten en xG van Stade Brestois 29

De ploeg loste gemiddeld 11,5 schoten per wedstrijd, waarvan 4,1 op doel. Dat is een precisie van 35%.

Schoten Totaal Thuis Uit
Schoten per wedstrijd 11,50 12,95 10,05
Schoten op doel per wedstrijd 4,08 5,11 3,05
Schoten naast per wedstrijd 4,76 5,21 4,32
Schoten tegen per wedstrijd 12,58 11,42 13,74
Balbezit 49,2 48,6 49,7

Meest voorkomende uitslagen Stade Brestois 29

De vaakst voorkomende uitslag is 2-3, in 4 van de 38 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
2 - 3 4 11%
2 - 0 3 8%
2 - 1 3 8%
2 - 2 3 8%
1 - 2 3 8%
0 - 0 3 8%
0 - 1 3 8%
3 - 2 2 5%
1 - 1 2 5%
1 - 3 2 5%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Stade Brestois 29.

Stade Brestois 29 · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook