Statistieken Stade Brestois 29 2023

Alle cijfers hieronder gaan over Ligue 1 2023, 34 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht Stade Brestois 29

Stade Brestois 29 speelde 34 wedstrijden dit seizoen: 17 keer gewonnen, 10 keer gelijk en 7 keer verloren. Dat levert 61 punten op, oftewel 1,79 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 1,82 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 1,76.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 34 17 10 7 53 34 19 61 1,79
Thuis 17 8 7 2 25 14 11 31 1,82
Uit 17 9 3 5 28 20 8 30 1,76
Punten per wedstrijd 1,79
Gescoord per wedstrijd 1,56
Tegen per wedstrijd 1,00
De nul gehouden 44%

Basisstatistieken Stade Brestois 29

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 50% 47% 53%
Gelijk 29% 41% 18%
Verloren 21% 12% 29%
Gescoord per wedstrijd 1,56 1,47 1,65
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,00 0,82 1,18
De nul gehouden 44% 53% 35%
Niet gescoord 26% 24% 29%
Als eerste gescoord 44% 41% 47%

Doelpuntenstatistieken Stade Brestois 29

Stade Brestois 29 scoorde 53 doelpunten, gemiddeld 1,56 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 58 minuten een doelpunt. In 44% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 26% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 1,56 1,47 1,65
Minstens 1 keer gescoord 74% 76% 71%
Minstens 2 keer gescoord 44% 35% 53%
Minstens 3 keer gescoord 26% 24% 29%
Minstens 4 keer gescoord 9% 12% 6%
In beide helften gescoord 24% 24% 24%
Niet gescoord 26% 24% 29%

Tegendoelpunten Stade Brestois 29

Aan de andere kant incasseerde Stade Brestois 29 34 doelpunten, gemiddeld 1,00 per wedstrijd. In 44% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,00 0,82 1,18
Minstens 1 tegendoelpunt 56% 47% 65%
Minstens 2 tegendoelpunten 26% 24% 29%
Minstens 3 tegendoelpunten 12% 12% 12%
Minstens 4 tegendoelpunten 6% 0% 12%
De nul gehouden 44% 53% 35%

Over/under statistieken Stade Brestois 29

In een wedstrijd van Stade Brestois 29 vallen er gemiddeld 2,56 doelpunten. In 38% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 24% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 2,56 2,29 2,82
Over 0.5 88% 82% 94%
Over 1.5 68% 65% 71%
Over 2.5 38% 29% 47%
Over 3.5 24% 24% 24%
Over 4.5 15% 18% 12%
Over 5.5 9% 6% 12%

Beide ploegen scoren bij Stade Brestois 29

In 41% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 41%, op verplaatsing tot 41%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 41% 41% 41%
Beide ploegen scoren + winst 18% 12% 24%
Beide ploegen scoren + gelijk 18% 24% 12%
Beide ploegen scoren + verlies 6% 6% 6%
Beide ploegen scoren + over 2.5 26% 18% 35%
Geen btts + over 2.5 12% 12% 12%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 15% 24% 6%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 24% 18% 29%
Beide ploegen scoren in beide helften 9% 12% 6%

Statistieken per helft

Stade Brestois 29 scoorde 19 doelpunten voor rust en 34 erna, en kreeg er 18 tegen in de eerste helft en 16 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 24% 29% 18%
Eerste helft gelijk 41% 47% 35%
Eerste helft verloren 35% 24% 47%
Gescoord in de eerste helft 0,56 0,82 0,29
Tegen in de eerste helft 0,53 0,47 0,59
De nul gehouden in de eerste helft 59% 65% 53%
Niet gescoord in de eerste helft 65% 53% 76%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 44% 35% 53%
Tweede helft gelijk 41% 47% 35%
Tweede helft verloren 15% 18% 12%
Gescoord in de tweede helft 1,00 0,65 1,35
Tegen in de tweede helft 0,47 0,35 0,59
De nul gehouden in de tweede helft 65% 71% 59%
Niet gescoord in de tweede helft 38% 47% 29%
Meeste doelpunten in de eerste helft 29% 41% 18%
Meeste doelpunten in de tweede helft 41% 24% 59%
Evenveel in beide helften 29% 35% 24%

Wanneer scoort Stade Brestois 29?

De meeste doelpunten van Stade Brestois 29 vallen tussen minuut 51 en 60, goed voor 23% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 1 en 10.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
0%
8%
8%
11%
21%
23%
8%
6%
17%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
18%
12%
12%
9%
6%
6%
18%
15%
6%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken Stade Brestois 29

Stade Brestois 29 trapte gemiddeld 4,5 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 4,2 toe. In 44% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.

Hoekschoppen Totaal Thuis Uit
Hoekschoppen voor per wedstrijd 4,53 5,00 4,06
Hoekschoppen tegen per wedstrijd 4,21 3,29 5,12
Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd 68% 59% 76%
Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd 44% 41% 47%
Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd 29% 35% 24%
Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd 18% 18% 18%
Zelf over 3.5 hoekschoppen 62% 59% 65%
Zelf over 4.5 hoekschoppen 38% 53% 24%

Kaartenstatistieken Stade Brestois 29

Stade Brestois 29 kreeg gemiddeld 2,47 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 1,85 bij de tegenstander. In 68% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 2,47 2,35 2,59
Rode kaarten per wedstrijd 0,15 0,06 0,24
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 1,85 1,65 2,06
Zelf over 1.5 kaarten 76% 71% 82%
Zelf over 2.5 kaarten 53% 53% 53%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 68% 65% 71%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 47% 41% 53%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 24% 18% 29%

Schoten en xG van Stade Brestois 29

De ploeg loste gemiddeld 14,3 schoten per wedstrijd, waarvan 5,1 op doel. Dat is een precisie van 36%.

Schoten Totaal Thuis Uit
Schoten per wedstrijd 14,29 15,94 12,65
Schoten op doel per wedstrijd 5,12 5,24 5,00
Schoten naast per wedstrijd 5,53 6,47 4,59
Schoten tegen per wedstrijd 10,44 9,41 11,47
Verwachte doelpunten (xG) voor 1,43 1,66 1,19
Verwachte doelpunten (xG) tegen 1,16 0,91 1,40
Balbezit 53,9 56,4 51,4

Meest voorkomende uitslagen Stade Brestois 29

De vaakst voorkomende uitslag is 1-0, in 5 van de 34 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
1 - 0 5 15%
1 - 1 5 15%
0 - 0 4 12%
3 - 0 3 9%
0 - 2 3 9%
2 - 0 2 6%
2 - 1 2 6%
0 - 1 2 6%
5 - 4 1 3%
4 - 0 1 3%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Stade Brestois 29.

Spelersstatistieken Stade Brestois 29

Topschutters
Speler Doelpunten
Romain Del Castillo 8
Mahdi Camara 7
Steve Mounié 6
Kamory Doumbia 6
Pierre Lees Melou 4

Romain Del Castillo is dit seizoen de topschutter van Stade Brestois 29 (8). Daarachter volgen Mahdi Camara (7) en Steve Mounié (6).

Topschutters Stade Brestois 29

Meeste assists
Speler Assists
Romain Del Castillo 8
Kamory Doumbia 5
Martín Adrián Satriano Costa 4
Kenny Lala 3
Mahdi Camara 3

Romain Del Castillo gaf de meeste assists bij Stade Brestois 29 (8). Daarachter volgen Kamory Doumbia (5) en Martín Adrián Satriano Costa (4).

Assists Stade Brestois 29

Meeste wedstrijden
Speler Wedstrijden
Brendan Chardonnet 34
Grégoire Coudert 34
Romain Del Castillo 33
Hugo Magnetti 33
Kenny Lala 33

Brendan Chardonnet speelde de meeste wedstrijden voor Stade Brestois 29 (34). Daarachter volgen Grégoire Coudert (34) en Romain Del Castillo (33).

Wedstrijden Stade Brestois 29

Meeste kaarten
Speler Kaarten
Pierre Lees Melou 13
Lilian Brassier 12
Kenny Lala 7
Mahdi Camara 7
Hugo Magnetti 6

Pierre Lees Melou pakte de meeste kaarten bij Stade Brestois 29 (13). Daarachter volgen Lilian Brassier (12) en Kenny Lala (7).

Kaarten Stade Brestois 29

Stade Brestois 29 · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook