Statistieken Stade Brestois 29 2019

Alle cijfers hieronder gaan over Ligue 1 2019, 28 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht Stade Brestois 29

Stade Brestois 29 speelde 28 wedstrijden dit seizoen: 8 keer gewonnen, 10 keer gelijk en 10 keer verloren. Dat levert 34 punten op, oftewel 1,21 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 1,71 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 0,71.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 28 8 10 10 34 37 -3 34 1,21
Thuis 14 6 6 2 21 11 10 24 1,71
Uit 14 2 4 8 13 26 -13 10 0,71
Punten per wedstrijd 1,21
Gescoord per wedstrijd 1,21
Tegen per wedstrijd 1,32
De nul gehouden 29%

Basisstatistieken Stade Brestois 29

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 29% 43% 14%
Gelijk 36% 43% 29%
Verloren 36% 14% 57%
Gescoord per wedstrijd 1,21 1,50 0,93
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,32 0,79 1,86
De nul gehouden 29% 43% 14%
Niet gescoord 36% 21% 50%
Als eerste gescoord 36% 50% 21%

Doelpuntenstatistieken Stade Brestois 29

Stade Brestois 29 scoorde 34 doelpunten, gemiddeld 1,21 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 74 minuten een doelpunt. In 32% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 36% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 1,21 1,50 0,93
Minstens 1 keer gescoord 64% 79% 50%
Minstens 2 keer gescoord 32% 43% 21%
Minstens 3 keer gescoord 11% 14% 7%
Minstens 4 keer gescoord 7% 7% 7%
In beide helften gescoord 18% 14% 21%
Niet gescoord 36% 21% 50%

Tegendoelpunten Stade Brestois 29

Aan de andere kant incasseerde Stade Brestois 29 37 doelpunten, gemiddeld 1,32 per wedstrijd. In 29% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,32 0,79 1,86
Minstens 1 tegendoelpunt 71% 57% 86%
Minstens 2 tegendoelpunten 39% 21% 57%
Minstens 3 tegendoelpunten 14% 0% 29%
Minstens 4 tegendoelpunten 7% 0% 14%
De nul gehouden 29% 43% 14%

Over/under statistieken Stade Brestois 29

In een wedstrijd van Stade Brestois 29 vallen er gemiddeld 2,54 doelpunten. In 46% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 29% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 2,54 2,29 2,79
Over 0.5 89% 86% 93%
Over 1.5 68% 71% 64%
Over 2.5 46% 36% 57%
Over 3.5 29% 21% 36%
Over 4.5 14% 14% 14%
Over 5.5 4% 0% 7%

Beide ploegen scoren bij Stade Brestois 29

In 46% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 50%, op verplaatsing tot 43%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 46% 50% 43%
Beide ploegen scoren + winst 11% 14% 7%
Beide ploegen scoren + gelijk 25% 29% 21%
Beide ploegen scoren + verlies 11% 7% 14%
Beide ploegen scoren + over 2.5 32% 29% 36%
Geen btts + over 2.5 14% 7% 21%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 14% 7% 21%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 25% 21% 29%
Beide ploegen scoren in beide helften 7% 7% 7%

Statistieken per helft

Stade Brestois 29 scoorde 11 doelpunten voor rust en 23 erna, en kreeg er 20 tegen in de eerste helft en 17 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 14% 29% 0%
Eerste helft gelijk 39% 43% 36%
Eerste helft verloren 46% 29% 64%
Gescoord in de eerste helft 0,39 0,57 0,21
Tegen in de eerste helft 0,71 0,36 1,07
De nul gehouden in de eerste helft 46% 64% 29%
Niet gescoord in de eerste helft 71% 64% 79%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 32% 43% 21%
Tweede helft gelijk 43% 43% 43%
Tweede helft verloren 25% 14% 36%
Gescoord in de tweede helft 0,82 0,93 0,71
Tegen in de tweede helft 0,61 0,43 0,79
De nul gehouden in de tweede helft 57% 64% 50%
Niet gescoord in de tweede helft 46% 43% 50%
Meeste doelpunten in de eerste helft 32% 21% 43%
Meeste doelpunten in de tweede helft 36% 36% 36%
Evenveel in beide helften 32% 43% 21%

Wanneer scoort Stade Brestois 29?

De meeste doelpunten van Stade Brestois 29 vallen tussen minuut 41 en 50, goed voor 21% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 81 en 90.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
3%
12%
6%
3%
21%
12%
6%
21%
18%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
11%
14%
14%
14%
3%
11%
11%
5%
19%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken Stade Brestois 29

Geen gegevens beschikbaar

Kaartenstatistieken Stade Brestois 29

Stade Brestois 29 kreeg gemiddeld 1,61 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 1,43 bij de tegenstander. In 36% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 1,61 1,57 1,64
Rode kaarten per wedstrijd 0,07 0,14 0,00
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 1,43 1,21 1,64
Zelf over 1.5 kaarten 57% 64% 50%
Zelf over 2.5 kaarten 21% 21% 21%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 36% 36% 36%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 25% 21% 29%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 14% 0% 29%

Schoten en xG van Stade Brestois 29

Geen gegevens beschikbaar

Meest voorkomende uitslagen Stade Brestois 29

De vaakst voorkomende uitslag is 1-1, in 4 van de 28 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
1 - 1 4 14%
0 - 1 4 14%
2 - 2 3 11%
0 - 0 3 11%
2 - 0 2 7%
1 - 0 2 7%
1 - 2 2 7%
0 - 3 2 7%
5 - 0 1 4%
5 - 2 1 4%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Stade Brestois 29.

Stade Brestois 29 · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook