Statistieken Stade Brestois 29 2022

Alle cijfers hieronder gaan over Ligue 1 2022, 38 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht Stade Brestois 29

Stade Brestois 29 speelde 38 wedstrijden dit seizoen: 11 keer gewonnen, 11 keer gelijk en 16 keer verloren. Dat levert 44 punten op, oftewel 1,16 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 1,37 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 0,95.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 38 11 11 16 44 54 -10 44 1,16
Thuis 19 7 5 7 24 26 -2 26 1,37
Uit 19 4 6 9 20 28 -8 18 0,95
Punten per wedstrijd 1,16
Gescoord per wedstrijd 1,16
Tegen per wedstrijd 1,42
De nul gehouden 24%

Basisstatistieken Stade Brestois 29

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 29% 37% 21%
Gelijk 29% 26% 32%
Verloren 42% 37% 47%
Gescoord per wedstrijd 1,16 1,26 1,05
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,42 1,37 1,47
De nul gehouden 24% 32% 16%
Niet gescoord 26% 21% 32%
Als eerste gescoord 47% 42% 53%

Doelpuntenstatistieken Stade Brestois 29

Stade Brestois 29 scoorde 44 doelpunten, gemiddeld 1,16 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 78 minuten een doelpunt. In 29% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 26% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 1,16 1,26 1,05
Minstens 1 keer gescoord 74% 79% 68%
Minstens 2 keer gescoord 29% 32% 26%
Minstens 3 keer gescoord 11% 11% 11%
Minstens 4 keer gescoord 3% 5% 0%
In beide helften gescoord 18% 21% 16%
Niet gescoord 26% 21% 32%

Tegendoelpunten Stade Brestois 29

Aan de andere kant incasseerde Stade Brestois 29 54 doelpunten, gemiddeld 1,42 per wedstrijd. In 24% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,42 1,37 1,47
Minstens 1 tegendoelpunt 76% 68% 84%
Minstens 2 tegendoelpunten 34% 32% 37%
Minstens 3 tegendoelpunten 16% 11% 21%
Minstens 4 tegendoelpunten 8% 11% 5%
De nul gehouden 24% 32% 16%

Over/under statistieken Stade Brestois 29

In een wedstrijd van Stade Brestois 29 vallen er gemiddeld 2,58 doelpunten. In 53% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 26% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 2,58 2,63 2,53
Over 0.5 89% 89% 89%
Over 1.5 71% 74% 68%
Over 2.5 53% 53% 53%
Over 3.5 26% 21% 32%
Over 4.5 11% 11% 11%
Over 5.5 5% 11% 0%

Beide ploegen scoren bij Stade Brestois 29

In 61% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 58%, op verplaatsing tot 63%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 61% 58% 63%
Beide ploegen scoren + winst 16% 16% 16%
Beide ploegen scoren + gelijk 18% 16% 21%
Beide ploegen scoren + verlies 26% 26% 26%
Beide ploegen scoren + over 2.5 45% 42% 47%
Geen btts + over 2.5 8% 11% 5%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 24% 37% 11%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 29% 21% 37%
Beide ploegen scoren in beide helften 3% 5% 0%

Statistieken per helft

Stade Brestois 29 scoorde 20 doelpunten voor rust en 24 erna, en kreeg er 25 tegen in de eerste helft en 29 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 21% 16% 26%
Eerste helft gelijk 53% 63% 42%
Eerste helft verloren 26% 21% 32%
Gescoord in de eerste helft 0,53 0,63 0,42
Tegen in de eerste helft 0,66 0,84 0,47
De nul gehouden in de eerste helft 58% 47% 68%
Niet gescoord in de eerste helft 55% 47% 63%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 26% 32% 21%
Tweede helft gelijk 39% 42% 37%
Tweede helft verloren 34% 26% 42%
Gescoord in de tweede helft 0,63 0,63 0,63
Tegen in de tweede helft 0,76 0,53 1,00
De nul gehouden in de tweede helft 39% 53% 26%
Niet gescoord in de tweede helft 53% 53% 53%
Meeste doelpunten in de eerste helft 34% 47% 21%
Meeste doelpunten in de tweede helft 39% 26% 53%
Evenveel in beide helften 26% 26% 26%

Wanneer scoort Stade Brestois 29?

De meeste doelpunten van Stade Brestois 29 vallen tussen minuut 61 en 70, goed voor 18% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 31 en 40.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
9%
16%
5%
11%
9%
14%
18%
7%
11%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
7%
6%
11%
20%
6%
15%
13%
6%
17%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken Stade Brestois 29

Stade Brestois 29 trapte gemiddeld 4,7 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 5,1 toe. In 63% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.

Hoekschoppen Totaal Thuis Uit
Hoekschoppen voor per wedstrijd 4,68 5,21 4,16
Hoekschoppen tegen per wedstrijd 5,11 4,16 6,05
Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd 87% 79% 95%
Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd 63% 58% 68%
Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd 32% 21% 42%
Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd 13% 11% 16%
Zelf over 3.5 hoekschoppen 71% 79% 63%
Zelf over 4.5 hoekschoppen 58% 68% 47%

Kaartenstatistieken Stade Brestois 29

Stade Brestois 29 kreeg gemiddeld 1,63 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 2,00 bij de tegenstander. In 55% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 1,63 1,53 1,74
Rode kaarten per wedstrijd 0,05 0,05 0,05
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 2,00 2,11 1,89
Zelf over 1.5 kaarten 53% 47% 58%
Zelf over 2.5 kaarten 24% 26% 21%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 55% 58% 53%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 39% 37% 42%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 26% 26% 26%

Schoten en xG van Stade Brestois 29

De ploeg loste gemiddeld 11,2 schoten per wedstrijd, waarvan 3,7 op doel. Dat is een precisie van 33%.

Schoten Totaal Thuis Uit
Schoten per wedstrijd 11,18 11,79 10,58
Schoten op doel per wedstrijd 3,68 4,00 3,37
Schoten naast per wedstrijd 4,89 5,00 4,79
Schoten tegen per wedstrijd 12,87 11,26 14,47
Verwachte doelpunten (xG) voor 1,12 1,31 0,92
Verwachte doelpunten (xG) tegen 1,50 1,39 1,61
Balbezit 44,8 46,8 42,8

Meest voorkomende uitslagen Stade Brestois 29

De vaakst voorkomende uitslag is 1-1, in 6 van de 38 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
1 - 1 6 16%
1 - 2 6 16%
0 - 0 4 11%
0 - 1 4 11%
3 - 1 3 8%
2 - 1 3 8%
1 - 0 3 8%
4 - 0 1 3%
2 - 0 1 3%
2 - 2 1 3%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Stade Brestois 29.

Stade Brestois 29 · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook