Statistieken Stade Brestois 29 2016

Alle cijfers hieronder gaan over Ligue 2 2016, 38 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht Stade Brestois 29

Stade Brestois 29 speelde 38 wedstrijden dit seizoen: 19 keer gewonnen, 8 keer gelijk en 11 keer verloren. Dat levert 65 punten op, oftewel 1,71 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 1,68 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 1,74.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 38 19 8 11 58 44 14 65 1,71
Thuis 19 10 2 7 34 25 9 32 1,68
Uit 19 9 6 4 24 19 5 33 1,74
Punten per wedstrijd 1,71
Gescoord per wedstrijd 1,53
Tegen per wedstrijd 1,16
De nul gehouden 34%

Basisstatistieken Stade Brestois 29

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 50% 53% 47%
Gelijk 21% 11% 32%
Verloren 29% 37% 21%
Gescoord per wedstrijd 1,53 1,79 1,26
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,16 1,32 1,00
De nul gehouden 34% 26% 42%
Niet gescoord 16% 16% 16%
Als eerste gescoord 55% 47% 63%

Doelpuntenstatistieken Stade Brestois 29

Stade Brestois 29 scoorde 58 doelpunten, gemiddeld 1,53 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 59 minuten een doelpunt. In 47% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 16% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 1,53 1,79 1,26
Minstens 1 keer gescoord 84% 84% 84%
Minstens 2 keer gescoord 47% 63% 32%
Minstens 3 keer gescoord 13% 16% 11%
Minstens 4 keer gescoord 3% 5% 0%
In beide helften gescoord 37% 58% 16%
Niet gescoord 16% 16% 16%

Tegendoelpunten Stade Brestois 29

Aan de andere kant incasseerde Stade Brestois 29 44 doelpunten, gemiddeld 1,16 per wedstrijd. In 34% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,16 1,32 1,00
Minstens 1 tegendoelpunt 66% 74% 58%
Minstens 2 tegendoelpunten 32% 42% 21%
Minstens 3 tegendoelpunten 16% 16% 16%
Minstens 4 tegendoelpunten 3% 0% 5%
De nul gehouden 34% 26% 42%

Over/under statistieken Stade Brestois 29

In een wedstrijd van Stade Brestois 29 vallen er gemiddeld 2,68 doelpunten. In 53% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 21% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 2,68 3,11 2,26
Over 0.5 95% 95% 95%
Over 1.5 76% 84% 68%
Over 2.5 53% 63% 42%
Over 3.5 21% 26% 16%
Over 4.5 16% 26% 5%
Over 5.5 3% 5% 0%

Beide ploegen scoren bij Stade Brestois 29

In 55% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 63%, op verplaatsing tot 47%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 55% 63% 47%
Beide ploegen scoren + winst 21% 32% 11%
Beide ploegen scoren + gelijk 16% 5% 26%
Beide ploegen scoren + verlies 18% 26% 11%
Beide ploegen scoren + over 2.5 42% 58% 26%
Geen btts + over 2.5 11% 5% 16%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 26% 47% 5%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 29% 26% 32%
Beide ploegen scoren in beide helften 8% 16% 0%

Statistieken per helft

Stade Brestois 29 scoorde 25 doelpunten voor rust en 33 erna, en kreeg er 19 tegen in de eerste helft en 25 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 29% 21% 37%
Eerste helft gelijk 53% 63% 42%
Eerste helft verloren 18% 16% 21%
Gescoord in de eerste helft 0,66 0,84 0,47
Tegen in de eerste helft 0,50 0,74 0,26
De nul gehouden in de eerste helft 58% 42% 74%
Niet gescoord in de eerste helft 47% 32% 63%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 50% 63% 37%
Tweede helft gelijk 24% 11% 37%
Tweede helft verloren 26% 26% 26%
Gescoord in de tweede helft 0,87 0,95 0,79
Tegen in de tweede helft 0,66 0,58 0,74
De nul gehouden in de tweede helft 55% 58% 53%
Niet gescoord in de tweede helft 32% 26% 37%
Meeste doelpunten in de eerste helft 32% 42% 21%
Meeste doelpunten in de tweede helft 47% 37% 58%
Evenveel in beide helften 21% 21% 21%

Wanneer scoort Stade Brestois 29?

De meeste doelpunten van Stade Brestois 29 vallen tussen minuut 81 en 90, goed voor 24% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 71 en 80.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
5%
7%
14%
14%
5%
7%
9%
16%
24%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
5%
9%
16%
11%
7%
9%
11%
18%
14%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken Stade Brestois 29

Stade Brestois 29 trapte gemiddeld 5,1 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 4,0 toe. In 52% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.

Hoekschoppen Totaal Thuis Uit
Hoekschoppen voor per wedstrijd 5,10 6,40 3,71
Hoekschoppen tegen per wedstrijd 3,97 3,47 4,50
Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd 76% 87% 64%
Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd 52% 60% 43%
Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd 38% 47% 29%
Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd 14% 20% 7%
Zelf over 3.5 hoekschoppen 72% 87% 57%
Zelf over 4.5 hoekschoppen 45% 67% 21%

Gebaseerd op 29 van de 38 wedstrijden.

Kaartenstatistieken Stade Brestois 29

Stade Brestois 29 kreeg gemiddeld 1,32 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 1,82 bij de tegenstander. In 42% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 1,32 1,11 1,53
Rode kaarten per wedstrijd 0,00 0,00 0,00
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 1,82 1,84 1,79
Zelf over 1.5 kaarten 45% 37% 53%
Zelf over 2.5 kaarten 13% 5% 21%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 42% 47% 37%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 26% 32% 21%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 13% 16% 11%

Schoten en xG van Stade Brestois 29

De ploeg loste gemiddeld 12,5 schoten per wedstrijd, waarvan 5,0 op doel. Dat is een precisie van 40%.

Schoten Totaal Thuis Uit
Schoten per wedstrijd 12,52 13,93 11,00
Schoten op doel per wedstrijd 5,00 6,00 3,93
Schoten naast per wedstrijd 5,24 5,47 5,00
Schoten tegen per wedstrijd 11,10 9,53 12,79
Balbezit 57,1 57,3 56,9

Gebaseerd op 29 van de 38 wedstrijden (schoten).

Meest voorkomende uitslagen Stade Brestois 29

De vaakst voorkomende uitslag is 2-1, in 6 van de 38 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
2 - 1 6 16%
1 - 0 5 13%
1 - 1 5 13%
3 - 0 3 8%
2 - 0 3 8%
2 - 3 3 8%
1 - 2 2 5%
0 - 0 2 5%
0 - 1 2 5%
6 - 2 1 3%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Stade Brestois 29.

Spelersstatistieken Stade Brestois 29

Topschutters
Speler Doelpunten
Habibou Mouhamadou Diallo 7
Steven Joseph-Monrose 5
Cristian Damián Battocchio 5
Julien Faussurier 3
Neal Maupay 3

Habibou Mouhamadou Diallo is dit seizoen de topschutter van Stade Brestois 29 (7). Daarachter volgen Steven Joseph-Monrose (5) en Cristian Damián Battocchio (5).

Topschutters Stade Brestois 29

Meeste assists
Speler Assists
Cristian Damián Battocchio 6
Julien Faussurier 3
Bryan Pelé 3
Alexandre Coeff 2
Habibou Mouhamadou Diallo 2

Cristian Damián Battocchio gaf de meeste assists bij Stade Brestois 29 (6). Daarachter volgen Julien Faussurier (3) en Bryan Pelé (3).

Assists Stade Brestois 29

Meeste wedstrijden
Speler Wedstrijden
Steven Joseph-Monrose 26
Zakaria Diallo 26
Julien Faussurier 26
Cristian Damián Battocchio 24
Joan Hartock 24

Steven Joseph-Monrose speelde de meeste wedstrijden voor Stade Brestois 29 (26). Daarachter volgen Zakaria Diallo (26) en Julien Faussurier (26).

Wedstrijden Stade Brestois 29

Meeste kaarten
Speler Kaarten
Bruno Grougi 8
Luciano Castan da Silva 4
Zakaria Diallo 2
Cristian Damián Battocchio 2
Julien Faussurier 2

Bruno Grougi pakte de meeste kaarten bij Stade Brestois 29 (8). Daarachter volgen Luciano Castan da Silva (4) en Zakaria Diallo (2).

Kaarten Stade Brestois 29

Stade Brestois 29 · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook