Statistieken Stade Brestois 29 2015

Alle cijfers hieronder gaan over Ligue 2 2015, 38 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht Stade Brestois 29

Stade Brestois 29 speelde 38 wedstrijden dit seizoen: 12 keer gewonnen, 11 keer gelijk en 15 keer verloren. Dat levert 47 punten op, oftewel 1,24 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 1,63 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 0,84.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 38 12 11 15 34 41 -7 47 1,24
Thuis 19 8 7 4 19 13 6 31 1,63
Uit 19 4 4 11 15 28 -13 16 0,84
Punten per wedstrijd 1,24
Gescoord per wedstrijd 0,89
Tegen per wedstrijd 1,08
De nul gehouden 37%

Basisstatistieken Stade Brestois 29

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 32% 42% 21%
Gelijk 29% 37% 21%
Verloren 39% 21% 58%
Gescoord per wedstrijd 0,89 1,00 0,79
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,08 0,68 1,47
De nul gehouden 37% 47% 26%
Niet gescoord 37% 32% 42%
Als eerste gescoord 50% 58% 42%

Doelpuntenstatistieken Stade Brestois 29

Stade Brestois 29 scoorde 34 doelpunten, gemiddeld 0,89 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 101 minuten een doelpunt. In 24% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 37% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 0,89 1,00 0,79
Minstens 1 keer gescoord 63% 68% 58%
Minstens 2 keer gescoord 24% 26% 21%
Minstens 3 keer gescoord 3% 5% 0%
Minstens 4 keer gescoord 0% 0% 0%
In beide helften gescoord 21% 26% 16%
Niet gescoord 37% 32% 42%

Tegendoelpunten Stade Brestois 29

Aan de andere kant incasseerde Stade Brestois 29 41 doelpunten, gemiddeld 1,08 per wedstrijd. In 37% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,08 0,68 1,47
Minstens 1 tegendoelpunt 63% 53% 74%
Minstens 2 tegendoelpunten 37% 16% 58%
Minstens 3 tegendoelpunten 8% 0% 16%
Minstens 4 tegendoelpunten 0% 0% 0%
De nul gehouden 37% 47% 26%

Over/under statistieken Stade Brestois 29

In een wedstrijd van Stade Brestois 29 vallen er gemiddeld 1,97 doelpunten. In 37% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 8% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 1,97 1,68 2,26
Over 0.5 84% 79% 89%
Over 1.5 68% 58% 79%
Over 2.5 37% 32% 42%
Over 3.5 8% 0% 16%
Over 4.5 0% 0% 0%
Over 5.5 0% 0% 0%

Beide ploegen scoren bij Stade Brestois 29

In 42% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 42%, op verplaatsing tot 42%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 42% 42% 42%
Beide ploegen scoren + winst 11% 16% 5%
Beide ploegen scoren + gelijk 13% 16% 11%
Beide ploegen scoren + verlies 18% 11% 26%
Beide ploegen scoren + over 2.5 32% 26% 37%
Geen btts + over 2.5 5% 5% 5%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 16% 11% 21%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 11% 11% 11%
Beide ploegen scoren in beide helften 0% 0% 0%

Statistieken per helft

Stade Brestois 29 scoorde 20 doelpunten voor rust en 14 erna, en kreeg er 17 tegen in de eerste helft en 24 in de tweede. De ploeg is duidelijk het gevaarlijkst voor de rust.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 34% 47% 21%
Eerste helft gelijk 47% 42% 53%
Eerste helft verloren 18% 11% 26%
Gescoord in de eerste helft 0,53 0,58 0,47
Tegen in de eerste helft 0,45 0,26 0,63
De nul gehouden in de eerste helft 68% 79% 58%
Niet gescoord in de eerste helft 50% 42% 58%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 24% 26% 21%
Tweede helft gelijk 37% 47% 26%
Tweede helft verloren 39% 26% 53%
Gescoord in de tweede helft 0,37 0,42 0,32
Tegen in de tweede helft 0,63 0,42 0,84
De nul gehouden in de tweede helft 55% 63% 47%
Niet gescoord in de tweede helft 66% 63% 68%
Meeste doelpunten in de eerste helft 26% 26% 26%
Meeste doelpunten in de tweede helft 34% 32% 37%
Evenveel in beide helften 39% 42% 37%

Wanneer scoort Stade Brestois 29?

De meeste doelpunten van Stade Brestois 29 vallen tussen minuut 31 en 40, goed voor 21% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 61 en 70.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
12%
9%
12%
21%
6%
6%
9%
9%
18%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
7%
7%
7%
12%
12%
7%
20%
15%
12%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken Stade Brestois 29

Stade Brestois 29 trapte gemiddeld 3,2 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 6,5 toe. In 50% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.

Hoekschoppen Totaal Thuis Uit
Hoekschoppen voor per wedstrijd 3,17 4,25 1,00
Hoekschoppen tegen per wedstrijd 6,50 6,75 6,00
Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd 83% 100% 50%
Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd 50% 75% 0%
Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd 50% 75% 0%
Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd 17% 25% 0%
Zelf over 3.5 hoekschoppen 33% 50% 0%
Zelf over 4.5 hoekschoppen 17% 25% 0%

Gebaseerd op 6 van de 38 wedstrijden.

Kaartenstatistieken Stade Brestois 29

Stade Brestois 29 kreeg gemiddeld 1,16 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 1,32 bij de tegenstander. In 34% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 1,16 1,00 1,32
Rode kaarten per wedstrijd 0,08 0,00 0,16
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 1,32 1,53 1,11
Zelf over 1.5 kaarten 34% 26% 42%
Zelf over 2.5 kaarten 21% 11% 32%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 34% 32% 37%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 21% 11% 32%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 8% 11% 5%

Schoten en xG van Stade Brestois 29

De ploeg loste gemiddeld 5,8 schoten per wedstrijd, waarvan 3,6 op doel. Dat is een precisie van 62%.

Schoten Totaal Thuis Uit
Schoten per wedstrijd 5,80 7,67 3,00
Schoten op doel per wedstrijd 3,60 4,33 2,50
Schoten naast per wedstrijd 2,20 3,33 0,50
Schoten tegen per wedstrijd 17,80 17,67 18,00
Balbezit 45,4 40,3 53,0

Gebaseerd op 5 van de 38 wedstrijden (schoten).

Meest voorkomende uitslagen Stade Brestois 29

De vaakst voorkomende uitslag is 0-0, in 6 van de 38 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
0 - 0 6 16%
1 - 2 5 13%
0 - 2 5 13%
2 - 1 4 11%
1 - 0 4 11%
1 - 1 4 11%
2 - 0 3 8%
1 - 3 2 5%
0 - 1 2 5%
3 - 0 1 3%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Stade Brestois 29.

Stade Brestois 29 · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook