Statistieken Stade Brestois 29
Alle cijfers hieronder gaan over Ligue 1 2026, 9 gespeelde wedstrijden.
Seizoensoverzicht Stade Brestois 29
Stade Brestois 29 speelde 9 wedstrijden dit seizoen: 3 keer gewonnen, 3 keer gelijk en 3 keer verloren. Dat levert 12 punten op, oftewel 1,33 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 1,00 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 1,60.
| Gespeeld | W | G | V | Voor | Tegen | Saldo | Punten | Ppw | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Totaal | 9 | 3 | 3 | 3 | 16 | 12 | 4 | 12 | 1,33 |
| Thuis | 4 | 1 | 1 | 2 | 8 | 6 | 2 | 4 | 1,00 |
| Uit | 5 | 2 | 2 | 1 | 8 | 6 | 2 | 8 | 1,60 |
Basisstatistieken Stade Brestois 29
| Basis | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gewonnen | 33% | 25% | 40% |
| Gelijk | 33% | 25% | 40% |
| Verloren | 33% | 50% | 20% |
| Gescoord per wedstrijd | 1,78 | 2,00 | 1,60 |
| Tegendoelpunten per wedstrijd | 1,33 | 1,50 | 1,20 |
| De nul gehouden | 11% | 0% | 20% |
| Niet gescoord | 11% | 25% | 0% |
| Als eerste gescoord | 78% | 50% | 100% |
Doelpuntenstatistieken Stade Brestois 29
Stade Brestois 29 scoorde 16 doelpunten, gemiddeld 1,78 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 51 minuten een doelpunt. In 56% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 11% bleef ze zonder doelpunt.
| Gescoord | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gescoord per wedstrijd | 1,78 | 2,00 | 1,60 |
| Minstens 1 keer gescoord | 89% | 75% | 100% |
| Minstens 2 keer gescoord | 56% | 50% | 60% |
| Minstens 3 keer gescoord | 11% | 25% | 0% |
| Minstens 4 keer gescoord | 11% | 25% | 0% |
| In beide helften gescoord | 44% | 50% | 40% |
| Niet gescoord | 11% | 25% | 0% |
Tegendoelpunten Stade Brestois 29
Aan de andere kant incasseerde Stade Brestois 29 12 doelpunten, gemiddeld 1,33 per wedstrijd. In 11% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.
| Tegen | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Tegendoelpunten per wedstrijd | 1,33 | 1,50 | 1,20 |
| Minstens 1 tegendoelpunt | 89% | 100% | 80% |
| Minstens 2 tegendoelpunten | 44% | 50% | 40% |
| Minstens 3 tegendoelpunten | 0% | 0% | 0% |
| Minstens 4 tegendoelpunten | 0% | 0% | 0% |
| De nul gehouden | 11% | 0% | 20% |
Over/under statistieken Stade Brestois 29
In een wedstrijd van Stade Brestois 29 vallen er gemiddeld 3,11 doelpunten. In 67% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 33% meer dan 3,5.
| Totaal doelpunten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gemiddeld aantal doelpunten | 3,11 | 3,50 | 2,80 |
| Over 0.5 | 100% | 100% | 100% |
| Over 1.5 | 89% | 75% | 100% |
| Over 2.5 | 67% | 75% | 60% |
| Over 3.5 | 33% | 50% | 20% |
| Over 4.5 | 11% | 25% | 0% |
| Over 5.5 | 11% | 25% | 0% |
Beide ploegen scoren bij Stade Brestois 29
In 78% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 75%, op verplaatsing tot 80%.
| Beide ploegen scoren | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Beide ploegen scoren | 78% | 75% | 80% |
| Beide ploegen scoren + winst | 22% | 25% | 20% |
| Beide ploegen scoren + gelijk | 33% | 25% | 40% |
| Beide ploegen scoren + verlies | 22% | 25% | 20% |
| Beide ploegen scoren + over 2.5 | 67% | 75% | 60% |
| Geen btts + over 2.5 | 0% | 0% | 0% |
| Beide ploegen scoren in de eerste helft | 22% | 25% | 20% |
| Beide ploegen scoren in de tweede helft | 44% | 50% | 40% |
| Beide ploegen scoren in beide helften | 22% | 25% | 20% |
Statistieken per helft
Stade Brestois 29 scoorde 10 doelpunten voor rust en 6 erna, en kreeg er 3 tegen in de eerste helft en 9 in de tweede. De ploeg is duidelijk het gevaarlijkst voor de rust.
| Eerste helft | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Eerste helft gewonnen | 56% | 50% | 60% |
| Eerste helft gelijk | 33% | 25% | 40% |
| Eerste helft verloren | 11% | 25% | 0% |
| Gescoord in de eerste helft | 1,11 | 1,50 | 0,80 |
| Tegen in de eerste helft | 0,33 | 0,50 | 0,20 |
| De nul gehouden in de eerste helft | 67% | 50% | 80% |
| Niet gescoord in de eerste helft | 22% | 25% | 20% |
| Tweede helft | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Tweede helft gewonnen | 11% | 0% | 20% |
| Tweede helft gelijk | 56% | 75% | 40% |
| Tweede helft verloren | 33% | 25% | 40% |
| Gescoord in de tweede helft | 0,67 | 0,50 | 0,80 |
| Tegen in de tweede helft | 1,00 | 1,00 | 1,00 |
| De nul gehouden in de tweede helft | 22% | 25% | 20% |
| Niet gescoord in de tweede helft | 44% | 50% | 40% |
| Meeste doelpunten in de eerste helft | 22% | 50% | 0% |
| Meeste doelpunten in de tweede helft | 44% | 25% | 60% |
| Evenveel in beide helften | 33% | 25% | 40% |
Wanneer scoort Stade Brestois 29?
De meeste doelpunten van Stade Brestois 29 vallen tussen minuut 11 en 20, goed voor 25% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 41 en 50.
Hoekschopstatistieken Stade Brestois 29
Stade Brestois 29 trapte gemiddeld 4,3 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 4,8 toe. In 78% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.
| Hoekschoppen | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Hoekschoppen voor per wedstrijd | 4,33 | 4,25 | 4,40 |
| Hoekschoppen tegen per wedstrijd | 4,78 | 4,00 | 5,40 |
| Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 89% | 75% | 100% |
| Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 78% | 75% | 80% |
| Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 22% | 0% | 40% |
| Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 0% | 0% | 0% |
| Zelf over 3.5 hoekschoppen | 44% | 50% | 40% |
| Zelf over 4.5 hoekschoppen | 33% | 25% | 40% |
Kaartenstatistieken Stade Brestois 29
Stade Brestois 29 kreeg gemiddeld 1,44 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 1,89 bij de tegenstander. In 22% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.
| Kaarten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gele kaarten per wedstrijd | 1,44 | 1,75 | 1,20 |
| Rode kaarten per wedstrijd | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
| Gele kaarten tegenstander per wedstrijd | 1,89 | 3,00 | 1,00 |
| Zelf over 1.5 kaarten | 33% | 50% | 20% |
| Zelf over 2.5 kaarten | 11% | 25% | 0% |
| Over 3.5 kaarten in de wedstrijd | 22% | 50% | 0% |
| Over 4.5 kaarten in de wedstrijd | 22% | 50% | 0% |
| Over 5.5 kaarten in de wedstrijd | 11% | 25% | 0% |
Schoten en xG van Stade Brestois 29
De ploeg loste gemiddeld 16,2 schoten per wedstrijd, waarvan 5,7 op doel. Dat is een precisie van 35%.
| Schoten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 16,22 | 18,25 | 14,60 |
| Schoten op doel per wedstrijd | 5,67 | 6,75 | 4,80 |
| Schoten naast per wedstrijd | 7,11 | 7,25 | 7,00 |
| Schoten tegen per wedstrijd | 11,78 | 9,75 | 13,40 |
| Verwachte doelpunten (xG) voor | 1,88 | 2,46 | 1,42 |
| Verwachte doelpunten (xG) tegen | 1,26 | 1,11 | 1,38 |
| Balbezit | 46,7 | 49,3 | 44,6 |
Meest voorkomende uitslagen Stade Brestois 29
De vaakst voorkomende uitslag is 2-2, in 2 van de 9 wedstrijden.
| Uitslag | Aantal | Aandeel |
|---|---|---|
| 2 - 2 | 2 | 22% |
| 1 - 2 | 2 | 22% |
| 5 - 1 | 1 | 11% |
| 2 - 0 | 1 | 11% |
| 2 - 1 | 1 | 11% |
| 1 - 1 | 1 | 11% |
| 0 - 1 | 1 | 11% |
Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Stade Brestois 29.
Spelersstatistieken Stade Brestois 29
| Speler | Doelpunten |
|---|---|
| Kamory Doumbia | 4 |
| Ludovic Ajorque | 4 |
| Mama Samba Baldé | 2 |
| Pathé Mboup | 2 |
| Kenny Lala | 1 |
Kamory Doumbia is dit seizoen de topschutter van Stade Brestois 29 (4). Daarachter volgen Ludovic Ajorque (4) en Mama Samba Baldé (2).
| Speler | Assists |
|---|---|
| Hugo Magnetti | 2 |
| Joris Chotard | 2 |
| Gautier Lloris | 1 |
| Giovani Versini | 1 |
| Kamory Doumbia | 1 |
Hugo Magnetti gaf de meeste assists bij Stade Brestois 29 (2). Daarachter volgen Joris Chotard (2) en Gautier Lloris (1).
| Speler | Wedstrijden |
|---|---|
| Bradley Locko | 9 |
| Egil Selvik | 9 |
| Joris Chotard | 9 |
| Kamory Doumbia | 9 |
| Kenny Lala | 9 |
Bradley Locko speelde de meeste wedstrijden voor Stade Brestois 29 (9). Daarachter volgen Egil Selvik (9) en Joris Chotard (9).
| Speler | Kaarten |
|---|---|
| Kamory Doumbia | 4 |
| Bradley Locko | 3 |
| Ludovic Ajorque | 3 |
| Kenny Lala | 1 |
| Mama Samba Baldé | 1 |
Kamory Doumbia pakte de meeste kaarten bij Stade Brestois 29 (4). Daarachter volgen Bradley Locko (3) en Ludovic Ajorque (3).
Aanvallend
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Kamory Doumbia | 5 |
| 1 | Ludovic Ajorque | 5 |
| 3 | Mama Samba Baldé | 3 |
| 3 | Pathé Mboup | 3 |
| 5 | Hugo Magnetti | 2 |
| 5 | Joris Chotard | 2 |
| 7 | Gautier Lloris | 1 |
| 7 | Giovani Versini | 1 |
| 7 | Kenny Lala | 1 |
| 7 | Lucas Tousart | 1 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Ludovic Ajorque | 4 |
| 2 | Kamory Doumbia | 3 |
| 3 | Mama Samba Baldé | 2 |
| 3 | Pathé Mboup | 2 |
| 5 | Lucas Tousart | 1 |
| 5 | Noah Edjouma | 1 |
| 5 | Romain Del Castillo | 1 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Kamory Doumbia | 1 |
| 1 | Kenny Lala | 1 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Kamory Doumbia | 1 |
| 1 | Ludovic Ajorque | 1 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Pathé Mboup | 23 |
| 2 | Ludovic Ajorque | 20 |
| 3 | Kamory Doumbia | 12 |
| 4 | Raphaël Marc Le Guen | 9 |
| 5 | Joris Chotard | 8 |
| 6 | Hugo Magnetti | 7 |
| 6 | Mama Samba Baldé | 7 |
| 8 | Gautier Lloris | 6 |
| 8 | Lucas Tousart | 6 |
| 10 | Kenny Lala | 5 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Pathé Mboup | 13 |
| 2 | Ludovic Ajorque | 8 |
| 3 | Kamory Doumbia | 7 |
| 4 | Lucas Tousart | 5 |
| 5 | Mama Samba Baldé | 3 |
| 6 | Gautier Lloris | 2 |
| 6 | Hugo Magnetti | 2 |
| 6 | Joris Chotard | 2 |
| 6 | Kenny Lala | 2 |
| 6 | Mamady Diambou | 2 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Kamory Doumbia | 58,3% |
| 2 | Pathé Mboup | 56,5% |
| 3 | Ludovic Ajorque | 40,0% |
| 4 | Joris Chotard | 25,0% |
Vanaf 324 gespeelde minuten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Kamory Doumbia | 33,3% |
| 2 | Ludovic Ajorque | 20,0% |
| 3 | Pathé Mboup | 8,7% |
Vanaf 324 gespeelde minuten
Passing
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Joris Chotard | 20 |
| 2 | Ludovic Ajorque | 10 |
| 2 | Pathé Mboup | 10 |
| 4 | Kamory Doumbia | 9 |
| 4 | Kenny Lala | 9 |
| 6 | Hugo Magnetti | 8 |
| 7 | Bradley Locko | 7 |
| 8 | Mama Samba Baldé | 6 |
| 9 | Lucas Tousart | 4 |
| 9 | Romain Del Castillo | 4 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Joris Chotard | 354 |
| 2 | Gautier Lloris | 343 |
| 3 | Bradley Locko | 312 |
| 4 | Hugo Magnetti | 294 |
| 5 | Kenny Lala | 282 |
| 6 | Lucas Tousart | 266 |
| 7 | Kamory Doumbia | 231 |
| 8 | Raphaël Marc Le Guen | 214 |
| 9 | Egil Selvik | 181 |
| 10 | Ludovic Ajorque | 153 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Hugo Magnetti | 90,7% |
| 2 | Gautier Lloris | 90,0% |
| 3 | Raphaël Marc Le Guen | 87,7% |
| 4 | Kamory Doumbia | 85,6% |
| 5 | Lucas Tousart | 85,3% |
| 6 | Bradley Locko | 83,4% |
| 7 | Pathé Mboup | 81,5% |
| 8 | Joris Chotard | 81,0% |
| 9 | Kenny Lala | 76,8% |
| 10 | Ludovic Ajorque | 73,6% |
Vanaf 324 gespeelde minuten
Verdedigend
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Hugo Magnetti | 22 |
| 2 | Bradley Locko | 18 |
| 3 | Pathé Mboup | 15 |
| 4 | Joris Chotard | 12 |
| 5 | Kamory Doumbia | 11 |
| 5 | Kenny Lala | 11 |
| 7 | Mamady Diambou | 8 |
| 8 | Gautier Lloris | 7 |
| 8 | Ludovic Ajorque | 7 |
| 10 | Joseph Nonge Boende Ruíz | 5 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Hugo Magnetti | 14 |
| 2 | Joris Chotard | 13 |
| 3 | Bradley Locko | 12 |
| 3 | Gautier Lloris | 12 |
| 5 | Lucas Tousart | 11 |
| 6 | Kamory Doumbia | 7 |
| 7 | Pathé Mboup | 6 |
| 8 | Joseph Nonge Boende Ruíz | 4 |
| 8 | Kenny Lala | 4 |
| 8 | Raphaël Marc Le Guen | 4 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Gautier Lloris | 6 |
| 2 | Raphaël Marc Le Guen | 4 |
| 3 | Bradley Locko | 3 |
| 3 | Joris Chotard | 3 |
| 5 | Hugo Magnetti | 2 |
| 5 | Joseph Nonge Boende Ruíz | 2 |
| 5 | Ludovic Ajorque | 2 |
| 5 | Pathé Mboup | 2 |
| 9 | Kamory Doumbia | 1 |
| 9 | Lucas Tousart | 1 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Ludovic Ajorque | 75 |
| 2 | Bradley Locko | 49 |
| 3 | Pathé Mboup | 42 |
| 4 | Kamory Doumbia | 38 |
| 5 | Hugo Magnetti | 36 |
| 6 | Gautier Lloris | 30 |
| 7 | Raphaël Marc Le Guen | 27 |
| 8 | Kenny Lala | 24 |
| 8 | Mama Samba Baldé | 24 |
| 10 | Joris Chotard | 23 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Bradley Locko | 67,1% |
| 2 | Gautier Lloris | 60,0% |
| 3 | Hugo Magnetti | 57,1% |
| 4 | Lucas Tousart | 56,1% |
| 5 | Kenny Lala | 53,3% |
| 6 | Ludovic Ajorque | 48,7% |
| 7 | Joris Chotard | 45,1% |
| 8 | Kamory Doumbia | 42,2% |
| 9 | Mama Samba Baldé | 38,7% |
| 10 | Pathé Mboup | 36,2% |
Vanaf 324 gespeelde minuten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Joris Chotard | 7 |
| 1 | Ludovic Ajorque | 7 |
| 3 | Kamory Doumbia | 6 |
| 4 | Pathé Mboup | 5 |
| 5 | Kenny Lala | 4 |
| 5 | Mama Samba Baldé | 4 |
| 7 | Giovani Versini | 3 |
| 7 | Mamady Diambou | 3 |
| 9 | Bradley Locko | 2 |
| 9 | Gautier Lloris | 2 |
Dribbels
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Bradley Locko | 8 |
| 1 | Kamory Doumbia | 8 |
| 1 | Pathé Mboup | 8 |
| 4 | Mama Samba Baldé | 7 |
| 5 | Ludovic Ajorque | 5 |
| 6 | Hugo Magnetti | 4 |
| 7 | Romain Del Castillo | 3 |
| 8 | Joseph Nonge Boende Ruíz | 2 |
| 8 | Lucas Tousart | 2 |
| 10 | Giovani Versini | 1 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Kamory Doumbia | 53,3% |
| 2 | Mama Samba Baldé | 36,8% |
| 3 | Pathé Mboup | 36,4% |
Vanaf 324 gespeelde minuten
Doelman
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Egil Selvik | 3 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Egil Selvik | 22 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Egil Selvik | 71,0% |
Vanaf 324 gespeelde minuten
Discipline
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Kamory Doumbia | 4 |
| 2 | Bradley Locko | 3 |
| 2 | Ludovic Ajorque | 3 |
| 4 | Kenny Lala | 1 |
| 4 | Mama Samba Baldé | 1 |
| 4 | Pathé Mboup | 1 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Ludovic Ajorque | 25 |
| 2 | Pathé Mboup | 24 |
| 3 | Kamory Doumbia | 10 |
| 4 | Mama Samba Baldé | 9 |
| 5 | Bradley Locko | 8 |
| 5 | Hugo Magnetti | 8 |
| 5 | Joris Chotard | 8 |
| 8 | Gautier Lloris | 6 |
| 9 | Joseph Nonge Boende Ruíz | 5 |
| 10 | Giovani Versini | 4 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Kamory Doumbia | 17 |
| 2 | Bradley Locko | 12 |
| 2 | Ludovic Ajorque | 12 |
| 2 | Pathé Mboup | 12 |
| 5 | Joseph Nonge Boende Ruíz | 11 |
| 6 | Kenny Lala | 9 |
| 7 | Hugo Magnetti | 8 |
| 8 | Joris Chotard | 7 |
| 9 | Mama Samba Baldé | 6 |
| 10 | Gautier Lloris | 5 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Ludovic Ajorque | 5 |
| 2 | Pathé Mboup | 4 |
| 3 | Romain Del Castillo | 2 |
| 4 | Kamory Doumbia | 1 |
| 4 | Mama Samba Baldé | 1 |
Speeltijd
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Egil Selvik | 810 |
| 2 | Bradley Locko | 808 |
| 3 | Ludovic Ajorque | 802 |
| 4 | Joris Chotard | 773 |
| 5 | Kenny Lala | 742 |
| 6 | Kamory Doumbia | 724 |
| 7 | Pathé Mboup | 711 |
| 8 | Gautier Lloris | 701 |
| 9 | Hugo Magnetti | 627 |
| 10 | Lucas Tousart | 502 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Bradley Locko | 9 |
| 1 | Egil Selvik | 9 |
| 1 | Joris Chotard | 9 |
| 1 | Kamory Doumbia | 9 |
| 1 | Kenny Lala | 9 |
| 1 | Ludovic Ajorque | 9 |
| 1 | Pathé Mboup | 9 |
| 8 | Gautier Lloris | 8 |
| 9 | Hugo Magnetti | 7 |
| 10 | Lucas Tousart | 5 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Ludovic Ajorque | 7,22 |
| 2 | Joris Chotard | 7,13 |
| 3 | Hugo Magnetti | 7,12 |
| 4 | Lucas Tousart | 7,00 |
| 5 | Egil Selvik | 6,99 |
| 6 | Bradley Locko | 6,97 |
| 7 | Gautier Lloris | 6,91 |
| 8 | Kenny Lala | 6,84 |
| 9 | Kamory Doumbia | 6,81 |
| 10 | Pathé Mboup | 6,76 |
Vanaf 324 gespeelde minuten
Stade Brestois 29 · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers