Statistieken Stade Brestois 29 2021

Alle cijfers hieronder gaan over Ligue 1 2021, 38 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht Stade Brestois 29

Stade Brestois 29 speelde 38 wedstrijden dit seizoen: 13 keer gewonnen, 9 keer gelijk en 16 keer verloren. Dat levert 48 punten op, oftewel 1,26 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 1,32 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 1,21.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 38 13 9 16 49 57 -8 48 1,26
Thuis 19 7 4 8 28 29 -1 25 1,32
Uit 19 6 5 8 21 28 -7 23 1,21
Punten per wedstrijd 1,26
Gescoord per wedstrijd 1,29
Tegen per wedstrijd 1,50
De nul gehouden 18%

Basisstatistieken Stade Brestois 29

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 34% 37% 32%
Gelijk 24% 21% 26%
Verloren 42% 42% 42%
Gescoord per wedstrijd 1,29 1,47 1,11
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,50 1,53 1,47
De nul gehouden 18% 26% 11%
Niet gescoord 18% 21% 16%
Als eerste gescoord 43% 44% 42%

Gebaseerd op 37 van de 38 wedstrijden (Als eerste gescoord).

Doelpuntenstatistieken Stade Brestois 29

Stade Brestois 29 scoorde 49 doelpunten, gemiddeld 1,29 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 70 minuten een doelpunt. In 34% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 18% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 1,29 1,47 1,11
Minstens 1 keer gescoord 82% 79% 84%
Minstens 2 keer gescoord 34% 42% 26%
Minstens 3 keer gescoord 5% 11% 0%
Minstens 4 keer gescoord 5% 11% 0%
In beide helften gescoord 16% 33% 0%
Niet gescoord 18% 21% 16%

Tegendoelpunten Stade Brestois 29

Aan de andere kant incasseerde Stade Brestois 29 57 doelpunten, gemiddeld 1,50 per wedstrijd. In 18% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,50 1,53 1,47
Minstens 1 tegendoelpunt 82% 74% 89%
Minstens 2 tegendoelpunten 34% 32% 37%
Minstens 3 tegendoelpunten 21% 26% 16%
Minstens 4 tegendoelpunten 13% 21% 5%
De nul gehouden 18% 26% 11%

Over/under statistieken Stade Brestois 29

In een wedstrijd van Stade Brestois 29 vallen er gemiddeld 2,79 doelpunten. In 47% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 24% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 2,79 3,00 2,58
Over 0.5 100% 100% 100%
Over 1.5 84% 84% 84%
Over 2.5 47% 47% 47%
Over 3.5 24% 32% 16%
Over 4.5 13% 21% 5%
Over 5.5 11% 16% 5%

Beide ploegen scoren bij Stade Brestois 29

In 63% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 53%, op verplaatsing tot 74%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 63% 53% 74%
Beide ploegen scoren + winst 16% 11% 21%
Beide ploegen scoren + gelijk 24% 21% 26%
Beide ploegen scoren + verlies 24% 21% 26%
Beide ploegen scoren + over 2.5 39% 32% 47%
Geen btts + over 2.5 8% 16% 0%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 22% 17% 26%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 27% 33% 21%
Beide ploegen scoren in beide helften 3% 6% 0%

Gebaseerd op 37 van de 38 wedstrijden (helften).

Statistieken per helft

Stade Brestois 29 scoorde 20 doelpunten voor rust en 29 erna, en kreeg er 25 tegen in de eerste helft en 31 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 24% 28% 21%
Eerste helft gelijk 32% 39% 26%
Eerste helft verloren 43% 33% 53%
Gescoord in de eerste helft 0,54 0,61 0,47
Tegen in de eerste helft 0,68 0,56 0,79
De nul gehouden in de eerste helft 43% 56% 32%
Niet gescoord in de eerste helft 59% 61% 58%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 35% 44% 26%
Tweede helft gelijk 30% 22% 37%
Tweede helft verloren 35% 33% 37%
Gescoord in de tweede helft 0,78 0,94 0,63
Tegen in de tweede helft 0,84 1,00 0,68
De nul gehouden in de tweede helft 46% 44% 47%
Niet gescoord in de tweede helft 41% 22% 58%
Meeste doelpunten in de eerste helft 22% 11% 32%
Meeste doelpunten in de tweede helft 49% 56% 42%
Evenveel in beide helften 30% 33% 26%

Gebaseerd op 37 van de 38 wedstrijden.

Wanneer scoort Stade Brestois 29?

De meeste doelpunten van Stade Brestois 29 vallen tussen minuut 61 en 70, goed voor 20% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 71 en 80.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
12%
6%
10%
8%
6%
12%
20%
12%
12%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
7%
11%
9%
9%
13%
11%
9%
18%
14%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken Stade Brestois 29

Stade Brestois 29 trapte gemiddeld 4,2 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 5,3 toe. In 58% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.

Hoekschoppen Totaal Thuis Uit
Hoekschoppen voor per wedstrijd 4,21 4,53 3,89
Hoekschoppen tegen per wedstrijd 5,26 5,16 5,37
Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd 79% 74% 84%
Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd 58% 63% 53%
Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd 29% 32% 26%
Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd 21% 21% 21%
Zelf over 3.5 hoekschoppen 63% 63% 63%
Zelf over 4.5 hoekschoppen 50% 53% 47%

Kaartenstatistieken Stade Brestois 29

Stade Brestois 29 kreeg gemiddeld 1,62 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 2,19 bij de tegenstander. In 57% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 1,62 1,72 1,53
Rode kaarten per wedstrijd 0,08 0,17 0,00
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 2,19 2,56 1,84
Zelf over 1.5 kaarten 51% 61% 42%
Zelf over 2.5 kaarten 19% 28% 11%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 57% 78% 37%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 38% 56% 21%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 19% 22% 16%

Gebaseerd op 37 van de 38 wedstrijden.

Schoten en xG van Stade Brestois 29

De ploeg loste gemiddeld 10,0 schoten per wedstrijd, waarvan 3,6 op doel. Dat is een precisie van 36%.

Schoten Totaal Thuis Uit
Schoten per wedstrijd 10,03 10,26 9,79
Schoten op doel per wedstrijd 3,63 3,89 3,37
Schoten naast per wedstrijd 4,08 3,95 4,21
Schoten tegen per wedstrijd 12,39 11,37 13,42
Balbezit 43,6 45,2 41,9

Meest voorkomende uitslagen Stade Brestois 29

De vaakst voorkomende uitslag is 1-1, in 9 van de 38 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
1 - 1 9 24%
2 - 1 5 13%
2 - 0 3 8%
2 - 4 3 8%
1 - 0 3 8%
1 - 2 3 8%
0 - 1 3 8%
1 - 3 2 5%
0 - 2 2 5%
5 - 1 1 3%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Stade Brestois 29.

Stade Brestois 29 · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook