Statistieken Stade Brestois 29 2014

Alle cijfers hieronder gaan over Ligue 2 2014, 38 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht Stade Brestois 29

Stade Brestois 29 speelde 38 wedstrijden dit seizoen: 14 keer gewonnen, 15 keer gelijk en 9 keer verloren. Dat levert 57 punten op, oftewel 1,50 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 2,11 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 0,89.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 38 14 15 9 41 27 14 57 1,50
Thuis 19 11 7 1 26 9 17 40 2,11
Uit 19 3 8 8 15 18 -3 17 0,89
Punten per wedstrijd 1,50
Gescoord per wedstrijd 1,08
Tegen per wedstrijd 0,71
De nul gehouden 42%

Basisstatistieken Stade Brestois 29

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 37% 58% 16%
Gelijk 39% 37% 42%
Verloren 24% 5% 42%
Gescoord per wedstrijd 1,08 1,37 0,79
Tegendoelpunten per wedstrijd 0,71 0,47 0,95
De nul gehouden 42% 58% 26%
Niet gescoord 34% 26% 42%
Als eerste gescoord 50% 63% 37%

Doelpuntenstatistieken Stade Brestois 29

Stade Brestois 29 scoorde 41 doelpunten, gemiddeld 1,08 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 83 minuten een doelpunt. In 32% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 34% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 1,08 1,37 0,79
Minstens 1 keer gescoord 66% 74% 58%
Minstens 2 keer gescoord 32% 47% 16%
Minstens 3 keer gescoord 11% 16% 5%
Minstens 4 keer gescoord 0% 0% 0%
In beide helften gescoord 21% 32% 11%
Niet gescoord 34% 26% 42%

Tegendoelpunten Stade Brestois 29

Aan de andere kant incasseerde Stade Brestois 29 27 doelpunten, gemiddeld 0,71 per wedstrijd. In 42% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 0,71 0,47 0,95
Minstens 1 tegendoelpunt 58% 42% 74%
Minstens 2 tegendoelpunten 13% 5% 21%
Minstens 3 tegendoelpunten 0% 0% 0%
Minstens 4 tegendoelpunten 0% 0% 0%
De nul gehouden 42% 58% 26%

Over/under statistieken Stade Brestois 29

In een wedstrijd van Stade Brestois 29 vallen er gemiddeld 1,79 doelpunten. In 34% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 8% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 1,79 1,84 1,74
Over 0.5 82% 79% 84%
Over 1.5 55% 58% 53%
Over 2.5 34% 37% 32%
Over 3.5 8% 11% 5%
Over 4.5 0% 0% 0%
Over 5.5 0% 0% 0%

Beide ploegen scoren bij Stade Brestois 29

In 42% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 37%, op verplaatsing tot 47%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 42% 37% 47%
Beide ploegen scoren + winst 13% 21% 5%
Beide ploegen scoren + gelijk 21% 16% 26%
Beide ploegen scoren + verlies 8% 0% 16%
Beide ploegen scoren + over 2.5 26% 26% 26%
Geen btts + over 2.5 8% 11% 5%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 8% 0% 16%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 18% 21% 16%
Beide ploegen scoren in beide helften 0% 0% 0%

Statistieken per helft

Stade Brestois 29 scoorde 18 doelpunten voor rust en 23 erna, en kreeg er 12 tegen in de eerste helft en 15 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 37% 58% 16%
Eerste helft gelijk 42% 32% 53%
Eerste helft verloren 21% 11% 32%
Gescoord in de eerste helft 0,47 0,63 0,32
Tegen in de eerste helft 0,32 0,11 0,53
De nul gehouden in de eerste helft 71% 89% 53%
Niet gescoord in de eerste helft 55% 42% 68%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 29% 37% 21%
Tweede helft gelijk 55% 47% 63%
Tweede helft verloren 16% 16% 16%
Gescoord in de tweede helft 0,61 0,74 0,47
Tegen in de tweede helft 0,39 0,37 0,42
De nul gehouden in de tweede helft 66% 63% 68%
Niet gescoord in de tweede helft 58% 53% 63%
Meeste doelpunten in de eerste helft 32% 21% 42%
Meeste doelpunten in de tweede helft 37% 37% 37%
Evenveel in beide helften 32% 42% 21%

Wanneer scoort Stade Brestois 29?

De meeste doelpunten van Stade Brestois 29 vallen tussen minuut 41 en 50, goed voor 15% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 31 en 40.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
10%
12%
12%
5%
15%
10%
10%
12%
15%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
15%
7%
4%
19%
7%
15%
15%
4%
15%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken Stade Brestois 29

Stade Brestois 29 trapte gemiddeld 4,8 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 4,2 toe. In 55% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.

Hoekschoppen Totaal Thuis Uit
Hoekschoppen voor per wedstrijd 4,75 5,40 4,10
Hoekschoppen tegen per wedstrijd 4,15 3,40 4,90
Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd 85% 80% 90%
Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd 55% 50% 60%
Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd 20% 30% 10%
Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd 5% 0% 10%
Zelf over 3.5 hoekschoppen 65% 70% 60%
Zelf over 4.5 hoekschoppen 60% 70% 50%

Gebaseerd op 20 van de 38 wedstrijden.

Kaartenstatistieken Stade Brestois 29

Stade Brestois 29 kreeg gemiddeld 0,79 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 0,97 bij de tegenstander. In 26% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 0,79 0,79 0,79
Rode kaarten per wedstrijd 0,08 0,05 0,11
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 0,97 1,11 0,84
Zelf over 1.5 kaarten 24% 21% 26%
Zelf over 2.5 kaarten 13% 16% 11%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 26% 32% 21%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 18% 21% 16%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 13% 21% 5%

Schoten en xG van Stade Brestois 29

De ploeg loste gemiddeld 10,0 schoten per wedstrijd, waarvan 5,5 op doel. Dat is een precisie van 55%.

Schoten Totaal Thuis Uit
Schoten per wedstrijd 10,00 17,00 3,00
Schoten op doel per wedstrijd 5,50 9,00 2,00
Schoten naast per wedstrijd 4,50 8,00 1,00
Schoten tegen per wedstrijd 7,50 9,00 6,00
Balbezit 51,7 50,7 52,7

Gebaseerd op 2 van de 38 wedstrijden (schoten).

Meest voorkomende uitslagen Stade Brestois 29

De vaakst voorkomende uitslag is 0-0, in 7 van de 38 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
0 - 0 7 18%
1 - 1 6 16%
0 - 1 6 16%
2 - 1 4 11%
1 - 0 4 11%
3 - 0 3 8%
1 - 2 3 8%
2 - 0 2 5%
2 - 2 2 5%
3 - 1 1 3%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Stade Brestois 29.

Stade Brestois 29 · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook