Statistieken Stade Brestois 29 2025

Alle cijfers hieronder gaan over Ligue 1 2025, 34 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht Stade Brestois 29

Stade Brestois 29 speelde 34 wedstrijden dit seizoen: 10 keer gewonnen, 9 keer gelijk en 15 keer verloren. Dat levert 39 punten op, oftewel 1,15 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 1,53 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 0,76.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 34 10 9 15 43 55 -12 39 1,15
Thuis 17 7 5 5 28 23 5 26 1,53
Uit 17 3 4 10 15 32 -17 13 0,76
Punten per wedstrijd 1,15
Gescoord per wedstrijd 1,26
Tegen per wedstrijd 1,62
De nul gehouden 26%

Basisstatistieken Stade Brestois 29

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 29% 41% 18%
Gelijk 26% 29% 24%
Verloren 44% 29% 59%
Gescoord per wedstrijd 1,26 1,65 0,88
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,62 1,35 1,88
De nul gehouden 26% 41% 12%
Niet gescoord 32% 24% 41%
Als eerste gescoord 47% 59% 35%

Doelpuntenstatistieken Stade Brestois 29

Stade Brestois 29 scoorde 43 doelpunten, gemiddeld 1,26 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 71 minuten een doelpunt. In 38% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 32% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 1,26 1,65 0,88
Minstens 1 keer gescoord 68% 76% 59%
Minstens 2 keer gescoord 38% 53% 24%
Minstens 3 keer gescoord 18% 29% 6%
Minstens 4 keer gescoord 3% 6% 0%
In beide helften gescoord 21% 35% 6%
Niet gescoord 32% 24% 41%

Tegendoelpunten Stade Brestois 29

Aan de andere kant incasseerde Stade Brestois 29 55 doelpunten, gemiddeld 1,62 per wedstrijd. In 26% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,62 1,35 1,88
Minstens 1 tegendoelpunt 74% 59% 88%
Minstens 2 tegendoelpunten 53% 47% 59%
Minstens 3 tegendoelpunten 29% 24% 35%
Minstens 4 tegendoelpunten 6% 6% 6%
De nul gehouden 26% 41% 12%

Over/under statistieken Stade Brestois 29

In een wedstrijd van Stade Brestois 29 vallen er gemiddeld 2,88 doelpunten. In 50% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 29% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 2,88 3,00 2,76
Over 0.5 94% 88% 100%
Over 1.5 82% 82% 82%
Over 2.5 50% 47% 53%
Over 3.5 29% 29% 29%
Over 4.5 18% 29% 6%
Over 5.5 12% 18% 6%

Beide ploegen scoren bij Stade Brestois 29

In 47% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 47%, op verplaatsing tot 47%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 47% 47% 47%
Beide ploegen scoren + winst 9% 12% 6%
Beide ploegen scoren + gelijk 21% 18% 24%
Beide ploegen scoren + verlies 18% 18% 18%
Beide ploegen scoren + over 2.5 38% 41% 35%
Geen btts + over 2.5 12% 6% 18%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 21% 29% 12%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 18% 24% 12%
Beide ploegen scoren in beide helften 12% 18% 6%

Statistieken per helft

Stade Brestois 29 scoorde 22 doelpunten voor rust en 21 erna, en kreeg er 27 tegen in de eerste helft en 28 in de tweede. Beide helften wegen dus ongeveer even zwaar.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 29% 35% 24%
Eerste helft gelijk 29% 29% 29%
Eerste helft verloren 41% 35% 47%
Gescoord in de eerste helft 0,65 0,82 0,47
Tegen in de eerste helft 0,79 0,82 0,76
De nul gehouden in de eerste helft 50% 53% 47%
Niet gescoord in de eerste helft 56% 41% 71%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 32% 41% 24%
Tweede helft gelijk 29% 47% 12%
Tweede helft verloren 38% 12% 65%
Gescoord in de tweede helft 0,62 0,82 0,41
Tegen in de tweede helft 0,82 0,53 1,12
De nul gehouden in de tweede helft 47% 65% 29%
Niet gescoord in de tweede helft 56% 47% 65%
Meeste doelpunten in de eerste helft 32% 41% 24%
Meeste doelpunten in de tweede helft 35% 24% 47%
Evenveel in beide helften 32% 35% 29%

Wanneer scoort Stade Brestois 29?

De meeste doelpunten van Stade Brestois 29 vallen tussen minuut 1 en 10, goed voor 14% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 11 en 20.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
14%
7%
14%
9%
12%
14%
7%
12%
12%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
7%
15%
15%
7%
5%
11%
13%
13%
15%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken Stade Brestois 29

Stade Brestois 29 trapte gemiddeld 4,0 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 5,9 toe. In 65% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.

Hoekschoppen Totaal Thuis Uit
Hoekschoppen voor per wedstrijd 3,97 4,73 3,25
Hoekschoppen tegen per wedstrijd 5,90 3,80 7,88
Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd 77% 67% 88%
Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd 65% 53% 75%
Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd 42% 20% 63%
Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd 26% 20% 31%
Zelf over 3.5 hoekschoppen 42% 47% 38%
Zelf over 4.5 hoekschoppen 35% 47% 25%

Gebaseerd op 31 van de 34 wedstrijden.

Kaartenstatistieken Stade Brestois 29

Stade Brestois 29 kreeg gemiddeld 1,74 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 1,68 bij de tegenstander. In 53% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 1,74 1,71 1,76
Rode kaarten per wedstrijd 0,12 0,06 0,18
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 1,68 2,00 1,35
Zelf over 1.5 kaarten 56% 59% 53%
Zelf over 2.5 kaarten 32% 29% 35%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 53% 59% 47%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 38% 41% 35%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 12% 18% 6%

Schoten en xG van Stade Brestois 29

De ploeg loste gemiddeld 11,4 schoten per wedstrijd, waarvan 3,6 op doel. Dat is een precisie van 31%.

Schoten Totaal Thuis Uit
Schoten per wedstrijd 11,42 14,20 8,81
Schoten op doel per wedstrijd 3,58 4,67 2,56
Schoten naast per wedstrijd 4,74 5,80 3,75
Schoten tegen per wedstrijd 13,77 11,73 15,69
Verwachte doelpunten (xG) voor 1,34 1,75 0,96
Verwachte doelpunten (xG) tegen 1,53 1,39 1,67
Balbezit 44,0 44,7 43,3

Gebaseerd op 31 van de 34 wedstrijden (schoten).

Meest voorkomende uitslagen Stade Brestois 29

De vaakst voorkomende uitslag is 2-0, in 5 van de 34 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
2 - 0 5 15%
3 - 3 3 9%
1 - 1 3 9%
1 - 2 3 9%
0 - 2 3 9%
0 - 3 3 9%
1 - 0 2 6%
1 - 3 2 6%
0 - 0 2 6%
0 - 1 2 6%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Stade Brestois 29.

Spelersstatistieken Stade Brestois 29

Topschutters
Speler Doelpunten
Romain Del Castillo 9
Ludovic Ajorque 8
Eric Junior Dina Ebimbe 5
Kamory Doumbia 5
Rémy Labeau Lascary 5

Romain Del Castillo is dit seizoen de topschutter van Stade Brestois 29 (9). Daarachter volgen Ludovic Ajorque (8) en Eric Junior Dina Ebimbe (5).

Topschutters Stade Brestois 29

Meeste assists
Speler Assists
Ludovic Ajorque 9
Kamory Doumbia 4
Romain Del Castillo 3
Brendan Chardonnet 3
Kenny Lala 3

Ludovic Ajorque gaf de meeste assists bij Stade Brestois 29 (9). Daarachter volgen Kamory Doumbia (4) en Romain Del Castillo (3).

Assists Stade Brestois 29

Meeste wedstrijden
Speler Wedstrijden
Grégoire Coudert 34
Joris Chotard 33
Hugo Magnetti 33
Michel Diaz 33
Hamidou Makalou 33

Grégoire Coudert speelde de meeste wedstrijden voor Stade Brestois 29 (34). Daarachter volgen Joris Chotard (33) en Hugo Magnetti (33).

Wedstrijden Stade Brestois 29

Meeste kaarten
Speler Kaarten
Ludovic Ajorque 10
Brendan Chardonnet 6
Kamory Doumbia 6
Pathé Mboup 6
Hugo Magnetti 5

Ludovic Ajorque pakte de meeste kaarten bij Stade Brestois 29 (10). Daarachter volgen Brendan Chardonnet (6) en Kamory Doumbia (6).

Kaarten Stade Brestois 29

Stade Brestois 29 · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook