Statistieken Rayo Vallecano 2024
Alle cijfers hieronder gaan over La Liga 2024, 38 gespeelde wedstrijden.
Seizoensoverzicht Rayo Vallecano
Rayo Vallecano speelde 38 wedstrijden dit seizoen: 13 keer gewonnen, 13 keer gelijk en 12 keer verloren. Dat levert 52 punten op, oftewel 1,37 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 1,37 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 1,37.
| Gespeeld | W | G | V | Voor | Tegen | Saldo | Punten | Ppw | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Totaal | 38 | 13 | 13 | 12 | 41 | 45 | -4 | 52 | 1,37 |
| Thuis | 19 | 6 | 8 | 5 | 24 | 26 | -2 | 26 | 1,37 |
| Uit | 19 | 7 | 5 | 7 | 17 | 19 | -2 | 26 | 1,37 |
Basisstatistieken Rayo Vallecano
| Basis | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gewonnen | 34% | 32% | 37% |
| Gelijk | 34% | 42% | 26% |
| Verloren | 32% | 26% | 37% |
| Gescoord per wedstrijd | 1,08 | 1,26 | 0,89 |
| Tegendoelpunten per wedstrijd | 1,18 | 1,37 | 1,00 |
| De nul gehouden | 26% | 21% | 32% |
| Niet gescoord | 24% | 16% | 32% |
| Als eerste gescoord | 55% | 63% | 47% |
Doelpuntenstatistieken Rayo Vallecano
Rayo Vallecano scoorde 41 doelpunten, gemiddeld 1,08 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 83 minuten een doelpunt. In 26% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 24% bleef ze zonder doelpunt.
| Gescoord | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gescoord per wedstrijd | 1,08 | 1,26 | 0,89 |
| Minstens 1 keer gescoord | 76% | 84% | 68% |
| Minstens 2 keer gescoord | 26% | 32% | 21% |
| Minstens 3 keer gescoord | 5% | 11% | 0% |
| Minstens 4 keer gescoord | 0% | 0% | 0% |
| In beide helften gescoord | 8% | 11% | 5% |
| Niet gescoord | 24% | 16% | 32% |
Tegendoelpunten Rayo Vallecano
Aan de andere kant incasseerde Rayo Vallecano 45 doelpunten, gemiddeld 1,18 per wedstrijd. In 26% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.
| Tegen | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Tegendoelpunten per wedstrijd | 1,18 | 1,37 | 1,00 |
| Minstens 1 tegendoelpunt | 74% | 79% | 68% |
| Minstens 2 tegendoelpunten | 29% | 37% | 21% |
| Minstens 3 tegendoelpunten | 13% | 16% | 11% |
| Minstens 4 tegendoelpunten | 3% | 5% | 0% |
| De nul gehouden | 26% | 21% | 32% |
Over/under statistieken Rayo Vallecano
In een wedstrijd van Rayo Vallecano vallen er gemiddeld 2,26 doelpunten. In 45% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 18% meer dan 3,5.
| Totaal doelpunten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gemiddeld aantal doelpunten | 2,26 | 2,63 | 1,89 |
| Over 0.5 | 92% | 95% | 89% |
| Over 1.5 | 66% | 74% | 58% |
| Over 2.5 | 45% | 53% | 37% |
| Over 3.5 | 18% | 32% | 5% |
| Over 4.5 | 3% | 5% | 0% |
| Over 5.5 | 3% | 5% | 0% |
Beide ploegen scoren bij Rayo Vallecano
In 58% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 68%, op verplaatsing tot 47%.
| Beide ploegen scoren | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Beide ploegen scoren | 58% | 68% | 47% |
| Beide ploegen scoren + winst | 16% | 16% | 16% |
| Beide ploegen scoren + gelijk | 26% | 37% | 16% |
| Beide ploegen scoren + verlies | 16% | 16% | 16% |
| Beide ploegen scoren + over 2.5 | 39% | 47% | 32% |
| Geen btts + over 2.5 | 5% | 5% | 5% |
| Beide ploegen scoren in de eerste helft | 16% | 11% | 21% |
| Beide ploegen scoren in de tweede helft | 18% | 26% | 11% |
| Beide ploegen scoren in beide helften | 3% | 5% | 0% |
Statistieken per helft
Rayo Vallecano scoorde 20 doelpunten voor rust en 21 erna, en kreeg er 18 tegen in de eerste helft en 27 in de tweede. Beide helften wegen dus ongeveer even zwaar.
| Eerste helft | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Eerste helft gewonnen | 32% | 37% | 26% |
| Eerste helft gelijk | 45% | 42% | 47% |
| Eerste helft verloren | 24% | 21% | 26% |
| Gescoord in de eerste helft | 0,53 | 0,58 | 0,47 |
| Tegen in de eerste helft | 0,47 | 0,42 | 0,53 |
| De nul gehouden in de eerste helft | 63% | 68% | 58% |
| Niet gescoord in de eerste helft | 55% | 53% | 58% |
| Tweede helft | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Tweede helft gewonnen | 32% | 32% | 32% |
| Tweede helft gelijk | 32% | 21% | 42% |
| Tweede helft verloren | 37% | 47% | 26% |
| Gescoord in de tweede helft | 0,55 | 0,68 | 0,42 |
| Tegen in de tweede helft | 0,71 | 0,95 | 0,47 |
| De nul gehouden in de tweede helft | 47% | 32% | 63% |
| Niet gescoord in de tweede helft | 61% | 53% | 68% |
| Meeste doelpunten in de eerste helft | 29% | 16% | 42% |
| Meeste doelpunten in de tweede helft | 42% | 53% | 32% |
| Evenveel in beide helften | 29% | 32% | 26% |
Wanneer scoort Rayo Vallecano?
De meeste doelpunten van Rayo Vallecano vallen tussen minuut 1 en 10, goed voor 20% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 51 en 60.
Hoekschopstatistieken Rayo Vallecano
Rayo Vallecano trapte gemiddeld 5,5 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 4,9 toe. In 67% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.
| Hoekschoppen | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Hoekschoppen voor per wedstrijd | 5,47 | 5,74 | 5,18 |
| Hoekschoppen tegen per wedstrijd | 4,94 | 3,89 | 6,12 |
| Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 89% | 84% | 94% |
| Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 67% | 47% | 88% |
| Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 44% | 37% | 53% |
| Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 25% | 16% | 35% |
| Zelf over 3.5 hoekschoppen | 72% | 79% | 65% |
| Zelf over 4.5 hoekschoppen | 58% | 58% | 59% |
Gebaseerd op 36 van de 38 wedstrijden.
Kaartenstatistieken Rayo Vallecano
Rayo Vallecano kreeg gemiddeld 2,53 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 2,05 bij de tegenstander. In 82% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.
| Kaarten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gele kaarten per wedstrijd | 2,53 | 2,16 | 2,89 |
| Rode kaarten per wedstrijd | 0,08 | 0,11 | 0,05 |
| Gele kaarten tegenstander per wedstrijd | 2,05 | 1,84 | 2,26 |
| Zelf over 1.5 kaarten | 84% | 79% | 89% |
| Zelf over 2.5 kaarten | 53% | 47% | 58% |
| Over 3.5 kaarten in de wedstrijd | 82% | 79% | 84% |
| Over 4.5 kaarten in de wedstrijd | 53% | 37% | 68% |
| Over 5.5 kaarten in de wedstrijd | 34% | 26% | 42% |
Schoten en xG van Rayo Vallecano
De ploeg loste gemiddeld 14,0 schoten per wedstrijd, waarvan 4,6 op doel. Dat is een precisie van 33%.
| Schoten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 13,97 | 15,68 | 12,06 |
| Schoten op doel per wedstrijd | 4,56 | 5,58 | 3,41 |
| Schoten naast per wedstrijd | 5,86 | 6,42 | 5,24 |
| Schoten tegen per wedstrijd | 12,17 | 12,00 | 12,35 |
| Verwachte doelpunten (xG) voor | 1,24 | 1,37 | 1,10 |
| Verwachte doelpunten (xG) tegen | 1,26 | 1,02 | 1,52 |
| Balbezit | 52,4 | 55,1 | 49,4 |
Gebaseerd op 36 van de 38 wedstrijden (schoten).
Meest voorkomende uitslagen Rayo Vallecano
De vaakst voorkomende uitslag is 1-1, in 7 van de 38 wedstrijden.
| Uitslag | Aantal | Aandeel |
|---|---|---|
| 1 - 1 | 7 | 18% |
| 1 - 0 | 6 | 16% |
| 2 - 1 | 5 | 13% |
| 1 - 2 | 4 | 11% |
| 0 - 1 | 4 | 11% |
| 0 - 0 | 3 | 8% |
| 2 - 2 | 2 | 5% |
| 1 - 3 | 2 | 5% |
| 3 - 1 | 1 | 3% |
| 3 - 3 | 1 | 3% |
Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Rayo Vallecano.
Spelersstatistieken Rayo Vallecano
| Speler | Doelpunten |
|---|---|
| Jorge de Frutos Sebastián | 6 |
| Álvaro García Rivera | 4 |
| Isaac Palazón Camacho | 4 |
| Pathé Ciss | 4 |
| Sergio Camello Pérez | 3 |
Jorge de Frutos Sebastián is dit seizoen de topschutter van Rayo Vallecano (6). Daarachter volgen Álvaro García Rivera (4) en Isaac Palazón Camacho (4).
| Speler | Assists |
|---|---|
| Álvaro García Rivera | 5 |
| Isaac Palazón Camacho | 4 |
| Andrei Florin Ratiu | 3 |
| Jorge de Frutos Sebastián | 3 |
| Florian Lejeune | 3 |
Álvaro García Rivera gaf de meeste assists bij Rayo Vallecano (5). Daarachter volgen Isaac Palazón Camacho (4) en Andrei Florin Ratiu (3).
| Speler | Wedstrijden |
|---|---|
| Daniel Cárdenas Lindez | 38 |
| Adrián Embarba Blázquez | 38 |
| Pedro Díaz Fanjul | 38 |
| Óscar Guido Trejo | 38 |
| Iván Balliu Campeny | 38 |
Daniel Cárdenas Lindez speelde de meeste wedstrijden voor Rayo Vallecano (38). Daarachter volgen Adrián Embarba Blázquez (38) en Pedro Díaz Fanjul (38).
| Speler | Kaarten |
|---|---|
| Pathé Ciss | 12 |
| Unai López Cabrera | 10 |
| Florian Lejeune | 8 |
| Abdul Mumin | 7 |
| Augusto Martín Batalla Barga | 6 |
Pathé Ciss pakte de meeste kaarten bij Rayo Vallecano (12). Daarachter volgen Unai López Cabrera (10) en Florian Lejeune (8).
Rayo Vallecano · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers