Statistieken Rayo Vallecano 2017

Alle cijfers hieronder gaan over La Liga 2 2017, 42 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht Rayo Vallecano

Rayo Vallecano speelde 42 wedstrijden dit seizoen: 21 keer gewonnen, 13 keer gelijk en 8 keer verloren. Dat levert 76 punten op, oftewel 1,81 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 2,10 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 1,52.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 42 21 13 8 67 48 19 76 1,81
Thuis 21 13 5 3 41 23 18 44 2,10
Uit 21 8 8 5 26 25 1 32 1,52
Punten per wedstrijd 1,81
Gescoord per wedstrijd 1,60
Tegen per wedstrijd 1,14
De nul gehouden 33%

Basisstatistieken Rayo Vallecano

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 50% 62% 38%
Gelijk 31% 24% 38%
Verloren 19% 14% 24%
Gescoord per wedstrijd 1,60 1,95 1,24
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,14 1,10 1,19
De nul gehouden 33% 29% 38%
Niet gescoord 19% 5% 33%
Als eerste gescoord 62% 76% 48%

Doelpuntenstatistieken Rayo Vallecano

Rayo Vallecano scoorde 67 doelpunten, gemiddeld 1,60 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 56 minuten een doelpunt. In 50% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 19% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 1,60 1,95 1,24
Minstens 1 keer gescoord 81% 95% 67%
Minstens 2 keer gescoord 50% 57% 43%
Minstens 3 keer gescoord 21% 29% 14%
Minstens 4 keer gescoord 5% 10% 0%
In beide helften gescoord 31% 33% 29%
Niet gescoord 19% 5% 33%

Tegendoelpunten Rayo Vallecano

Aan de andere kant incasseerde Rayo Vallecano 48 doelpunten, gemiddeld 1,14 per wedstrijd. In 33% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,14 1,10 1,19
Minstens 1 tegendoelpunt 67% 71% 62%
Minstens 2 tegendoelpunten 36% 29% 43%
Minstens 3 tegendoelpunten 10% 10% 10%
Minstens 4 tegendoelpunten 2% 0% 5%
De nul gehouden 33% 29% 38%

Over/under statistieken Rayo Vallecano

In een wedstrijd van Rayo Vallecano vallen er gemiddeld 2,74 doelpunten. In 52% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 36% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 2,74 3,05 2,43
Over 0.5 90% 100% 81%
Over 1.5 74% 81% 67%
Over 2.5 52% 62% 43%
Over 3.5 36% 38% 33%
Over 4.5 19% 19% 19%
Over 5.5 2% 5% 0%

Beide ploegen scoren bij Rayo Vallecano

In 57% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 67%, op verplaatsing tot 48%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 57% 67% 48%
Beide ploegen scoren + winst 26% 33% 19%
Beide ploegen scoren + gelijk 21% 24% 19%
Beide ploegen scoren + verlies 10% 10% 10%
Beide ploegen scoren + over 2.5 45% 52% 38%
Geen btts + over 2.5 7% 10% 5%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 21% 33% 10%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 36% 38% 33%
Beide ploegen scoren in beide helften 10% 14% 5%

Statistieken per helft

Rayo Vallecano scoorde 31 doelpunten voor rust en 36 erna, en kreeg er 18 tegen in de eerste helft en 30 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 36% 33% 38%
Eerste helft gelijk 50% 57% 43%
Eerste helft verloren 14% 10% 19%
Gescoord in de eerste helft 0,74 0,95 0,52
Tegen in de eerste helft 0,43 0,43 0,43
De nul gehouden in de eerste helft 67% 62% 71%
Niet gescoord in de eerste helft 48% 38% 57%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 33% 43% 24%
Tweede helft gelijk 45% 43% 48%
Tweede helft verloren 21% 14% 29%
Gescoord in de tweede helft 0,86 1,00 0,71
Tegen in de tweede helft 0,71 0,67 0,76
De nul gehouden in de tweede helft 48% 48% 48%
Niet gescoord in de tweede helft 40% 33% 48%
Meeste doelpunten in de eerste helft 26% 33% 19%
Meeste doelpunten in de tweede helft 48% 48% 48%
Evenveel in beide helften 26% 19% 33%

Wanneer scoort Rayo Vallecano?

De meeste doelpunten van Rayo Vallecano vallen tussen minuut 81 en 90, goed voor 18% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 51 en 60.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
6%
15%
10%
9%
7%
15%
10%
9%
18%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
6%
4%
8%
13%
13%
19%
8%
15%
15%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken Rayo Vallecano

Rayo Vallecano trapte gemiddeld 5,3 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 4,5 toe. In 63% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.

Hoekschoppen Totaal Thuis Uit
Hoekschoppen voor per wedstrijd 5,30 5,95 4,65
Hoekschoppen tegen per wedstrijd 4,48 3,95 5,00
Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd 93% 95% 90%
Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd 63% 65% 60%
Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd 35% 30% 40%
Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd 25% 25% 25%
Zelf over 3.5 hoekschoppen 68% 75% 60%
Zelf over 4.5 hoekschoppen 60% 70% 50%

Gebaseerd op 40 van de 42 wedstrijden.

Kaartenstatistieken Rayo Vallecano

Rayo Vallecano kreeg gemiddeld 2,19 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 2,43 bij de tegenstander. In 60% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 2,19 1,52 2,86
Rode kaarten per wedstrijd 0,12 0,05 0,19
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 2,43 2,62 2,24
Zelf over 1.5 kaarten 62% 43% 81%
Zelf over 2.5 kaarten 38% 19% 57%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 60% 52% 67%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 45% 33% 57%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 36% 33% 38%

Schoten en xG van Rayo Vallecano

De ploeg loste gemiddeld 14,5 schoten per wedstrijd, waarvan 4,9 op doel. Dat is een precisie van 34%.

Schoten Totaal Thuis Uit
Schoten per wedstrijd 14,45 16,45 12,45
Schoten op doel per wedstrijd 4,88 5,55 4,20
Schoten naast per wedstrijd 5,85 6,50 5,20
Schoten tegen per wedstrijd 10,35 8,75 11,95
Balbezit 53,9 55,4 52,5

Gebaseerd op 40 van de 42 wedstrijden (schoten).

Meest voorkomende uitslagen Rayo Vallecano

De vaakst voorkomende uitslag is 1-0, in 6 van de 42 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
1 - 0 6 14%
1 - 1 5 12%
3 - 2 4 10%
2 - 2 4 10%
0 - 0 4 10%
2 - 0 3 7%
2 - 1 3 7%
3 - 1 2 5%
2 - 3 2 5%
1 - 2 2 5%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Rayo Vallecano.

Spelersstatistieken Rayo Vallecano

Topschutters
Speler Doelpunten
Raúl de Tomás Gómez 23
Óscar Guido Trejo 12
Adrián Embarba Blázquez 8
Unai López Cabrera 3
Alejandro Moreno Lopera 3

Raúl de Tomás Gómez is dit seizoen de topschutter van Rayo Vallecano (23). Daarachter volgen Óscar Guido Trejo (12) en Adrián Embarba Blázquez (8).

Topschutters Rayo Vallecano

Meeste assists
Speler Assists
Adrián Embarba Blázquez 14
Óscar Guido Trejo 5
Raúl de Tomás Gómez 3
Unai López Cabrera 3
Alejandro Moreno Lopera 2

Adrián Embarba Blázquez gaf de meeste assists bij Rayo Vallecano (14). Daarachter volgen Óscar Guido Trejo (5) en Raúl de Tomás Gómez (3).

Assists Rayo Vallecano

Meeste wedstrijden
Speler Wedstrijden
Adrián Embarba Blázquez 41
Alberto García Cabrera 40
Francisco José Beltrán Peinado 39
Alejandro Moreno Lopera 39
Unai López Cabrera 38

Adrián Embarba Blázquez speelde de meeste wedstrijden voor Rayo Vallecano (41). Daarachter volgen Alberto García Cabrera (40) en Francisco José Beltrán Peinado (39).

Wedstrijden Rayo Vallecano

Meeste kaarten
Speler Kaarten
Unai López Cabrera 12
Óscar Guido Trejo 10
Wanderson Souza Carneiro 9
Raúl de Tomás Gómez 8
Emiliano Daniel Velázquez Maldonado 6

Unai López Cabrera pakte de meeste kaarten bij Rayo Vallecano (12). Daarachter volgen Óscar Guido Trejo (10) en Wanderson Souza Carneiro (9).

Kaarten Rayo Vallecano

Rayo Vallecano · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook