Statistieken Rayo Vallecano 2014

Alle cijfers hieronder gaan over La Liga 2014, 38 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht Rayo Vallecano

Rayo Vallecano speelde 38 wedstrijden dit seizoen: 15 keer gewonnen, 4 keer gelijk en 19 keer verloren. Dat levert 49 punten op, oftewel 1,29 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 1,37 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 1,21.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 38 15 4 19 46 68 -22 49 1,29
Thuis 19 8 2 9 26 26 0 26 1,37
Uit 19 7 2 10 20 42 -22 23 1,21
Punten per wedstrijd 1,29
Gescoord per wedstrijd 1,21
Tegen per wedstrijd 1,79
De nul gehouden 26%

Basisstatistieken Rayo Vallecano

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 39% 42% 37%
Gelijk 11% 11% 11%
Verloren 50% 47% 53%
Gescoord per wedstrijd 1,21 1,37 1,05
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,79 1,37 2,21
De nul gehouden 26% 32% 21%
Niet gescoord 26% 26% 26%
Als eerste gescoord 37% 32% 42%

Doelpuntenstatistieken Rayo Vallecano

Rayo Vallecano scoorde 46 doelpunten, gemiddeld 1,21 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 74 minuten een doelpunt. In 39% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 26% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 1,21 1,37 1,05
Minstens 1 keer gescoord 74% 74% 74%
Minstens 2 keer gescoord 39% 47% 32%
Minstens 3 keer gescoord 5% 11% 0%
Minstens 4 keer gescoord 3% 5% 0%
In beide helften gescoord 21% 26% 16%
Niet gescoord 26% 26% 26%

Tegendoelpunten Rayo Vallecano

Aan de andere kant incasseerde Rayo Vallecano 68 doelpunten, gemiddeld 1,79 per wedstrijd. In 26% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,79 1,37 2,21
Minstens 1 tegendoelpunt 74% 68% 79%
Minstens 2 tegendoelpunten 47% 42% 53%
Minstens 3 tegendoelpunten 29% 21% 37%
Minstens 4 tegendoelpunten 16% 5% 26%
De nul gehouden 26% 32% 21%

Over/under statistieken Rayo Vallecano

In een wedstrijd van Rayo Vallecano vallen er gemiddeld 3,00 doelpunten. In 50% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 34% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 3,00 2,74 3,26
Over 0.5 97% 95% 100%
Over 1.5 76% 74% 79%
Over 2.5 50% 42% 58%
Over 3.5 34% 32% 37%
Over 4.5 21% 21% 21%
Over 5.5 16% 11% 21%

Beide ploegen scoren bij Rayo Vallecano

In 50% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 47%, op verplaatsing tot 53%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 50% 47% 53%
Beide ploegen scoren + winst 16% 16% 16%
Beide ploegen scoren + gelijk 8% 5% 11%
Beide ploegen scoren + verlies 26% 26% 26%
Beide ploegen scoren + over 2.5 45% 42% 47%
Geen btts + over 2.5 5% 0% 11%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 34% 32% 37%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 16% 16% 16%
Beide ploegen scoren in beide helften 8% 11% 5%

Statistieken per helft

Rayo Vallecano scoorde 27 doelpunten voor rust en 19 erna, en kreeg er 35 tegen in de eerste helft en 33 in de tweede. De ploeg is duidelijk het gevaarlijkst voor de rust.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 29% 32% 26%
Eerste helft gelijk 34% 37% 32%
Eerste helft verloren 37% 32% 42%
Gescoord in de eerste helft 0,71 0,74 0,68
Tegen in de eerste helft 0,92 0,68 1,16
De nul gehouden in de eerste helft 39% 42% 37%
Niet gescoord in de eerste helft 45% 42% 47%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 24% 26% 21%
Tweede helft gelijk 34% 37% 32%
Tweede helft verloren 42% 37% 47%
Gescoord in de tweede helft 0,50 0,63 0,37
Tegen in de tweede helft 0,87 0,68 1,05
De nul gehouden in de tweede helft 50% 58% 42%
Niet gescoord in de tweede helft 61% 58% 63%
Meeste doelpunten in de eerste helft 42% 42% 42%
Meeste doelpunten in de tweede helft 29% 26% 32%
Evenveel in beide helften 29% 32% 26%

Wanneer scoort Rayo Vallecano?

De meeste doelpunten van Rayo Vallecano vallen tussen minuut 21 en 30, goed voor 20% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 31 en 40.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
2%
7%
20%
20%
11%
2%
13%
9%
17%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
15%
9%
7%
18%
7%
12%
9%
10%
13%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken Rayo Vallecano

Rayo Vallecano trapte gemiddeld 5,4 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 5,1 toe. In 73% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.

Hoekschoppen Totaal Thuis Uit
Hoekschoppen voor per wedstrijd 5,41 6,64 4,18
Hoekschoppen tegen per wedstrijd 5,14 4,45 5,82
Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd 91% 100% 82%
Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd 73% 82% 64%
Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd 55% 64% 45%
Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd 27% 18% 36%
Zelf over 3.5 hoekschoppen 86% 100% 73%
Zelf over 4.5 hoekschoppen 59% 91% 27%

Gebaseerd op 22 van de 38 wedstrijden.

Kaartenstatistieken Rayo Vallecano

Rayo Vallecano kreeg gemiddeld 1,47 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 1,26 bij de tegenstander. In 42% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 1,47 1,63 1,32
Rode kaarten per wedstrijd 0,11 0,11 0,11
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 1,26 1,26 1,26
Zelf over 1.5 kaarten 42% 47% 37%
Zelf over 2.5 kaarten 29% 37% 21%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 42% 47% 37%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 34% 37% 32%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 21% 16% 26%

Schoten en xG van Rayo Vallecano

De ploeg loste gemiddeld 12,0 schoten per wedstrijd, waarvan 4,0 op doel. Dat is een precisie van 33%.

Schoten Totaal Thuis Uit
Schoten per wedstrijd 12,00 12,00
Schoten op doel per wedstrijd 4,00 4,00
Schoten naast per wedstrijd 8,00 8,00
Schoten tegen per wedstrijd 7,00 7,00
Balbezit 53,4 56,1 50,7

Gebaseerd op 1 van de 38 wedstrijden (schoten).

Meest voorkomende uitslagen Rayo Vallecano

De vaakst voorkomende uitslag is 1-0, in 5 van de 38 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
1 - 0 5 13%
2 - 0 4 11%
2 - 1 4 11%
0 - 2 4 11%
0 - 1 3 8%
2 - 3 2 5%
2 - 4 2 5%
1 - 1 2 5%
1 - 3 2 5%
1 - 6 2 5%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Rayo Vallecano.

Rayo Vallecano · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook