Statistieken Rayo Vallecano 2016

Alle cijfers hieronder gaan over La Liga 2 2016, 42 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht Rayo Vallecano

Rayo Vallecano speelde 42 wedstrijden dit seizoen: 14 keer gewonnen, 11 keer gelijk en 17 keer verloren. Dat levert 53 punten op, oftewel 1,26 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 1,76 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 0,76.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 42 14 11 17 44 44 0 53 1,26
Thuis 21 10 7 4 29 16 13 37 1,76
Uit 21 4 4 13 15 28 -13 16 0,76
Punten per wedstrijd 1,26
Gescoord per wedstrijd 1,05
Tegen per wedstrijd 1,05
De nul gehouden 36%

Basisstatistieken Rayo Vallecano

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 33% 48% 19%
Gelijk 26% 33% 19%
Verloren 40% 19% 62%
Gescoord per wedstrijd 1,05 1,38 0,71
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,05 0,76 1,33
De nul gehouden 36% 52% 19%
Niet gescoord 31% 14% 48%
Als eerste gescoord 43% 57% 29%

Doelpuntenstatistieken Rayo Vallecano

Rayo Vallecano scoorde 44 doelpunten, gemiddeld 1,05 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 86 minuten een doelpunt. In 29% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 31% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 1,05 1,38 0,71
Minstens 1 keer gescoord 69% 86% 52%
Minstens 2 keer gescoord 29% 43% 14%
Minstens 3 keer gescoord 7% 10% 5%
Minstens 4 keer gescoord 0% 0% 0%
In beide helften gescoord 21% 29% 14%
Niet gescoord 31% 14% 48%

Tegendoelpunten Rayo Vallecano

Aan de andere kant incasseerde Rayo Vallecano 44 doelpunten, gemiddeld 1,05 per wedstrijd. In 36% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,05 0,76 1,33
Minstens 1 tegendoelpunt 64% 48% 81%
Minstens 2 tegendoelpunten 33% 24% 43%
Minstens 3 tegendoelpunten 7% 5% 10%
Minstens 4 tegendoelpunten 0% 0% 0%
De nul gehouden 36% 52% 19%

Over/under statistieken Rayo Vallecano

In een wedstrijd van Rayo Vallecano vallen er gemiddeld 2,10 doelpunten. In 36% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 10% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 2,10 2,14 2,05
Over 0.5 90% 90% 90%
Over 1.5 67% 71% 62%
Over 2.5 36% 33% 38%
Over 3.5 10% 10% 10%
Over 4.5 5% 5% 5%
Over 5.5 2% 5% 0%

Beide ploegen scoren bij Rayo Vallecano

In 43% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 43%, op verplaatsing tot 43%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 43% 43% 43%
Beide ploegen scoren + winst 7% 5% 10%
Beide ploegen scoren + gelijk 17% 24% 10%
Beide ploegen scoren + verlies 19% 14% 24%
Beide ploegen scoren + over 2.5 31% 29% 33%
Geen btts + over 2.5 5% 5% 5%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 21% 24% 19%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 14% 19% 10%
Beide ploegen scoren in beide helften 7% 10% 5%

Statistieken per helft

Rayo Vallecano scoorde 17 doelpunten voor rust en 27 erna, en kreeg er 23 tegen in de eerste helft en 21 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 19% 19% 19%
Eerste helft gelijk 52% 71% 33%
Eerste helft verloren 29% 10% 48%
Gescoord in de eerste helft 0,40 0,43 0,38
Tegen in de eerste helft 0,55 0,33 0,76
De nul gehouden in de eerste helft 55% 67% 43%
Niet gescoord in de eerste helft 62% 57% 67%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 38% 52% 24%
Tweede helft gelijk 36% 29% 43%
Tweede helft verloren 26% 19% 33%
Gescoord in de tweede helft 0,64 0,95 0,33
Tegen in de tweede helft 0,50 0,43 0,57
De nul gehouden in de tweede helft 64% 71% 57%
Niet gescoord in de tweede helft 48% 29% 67%
Meeste doelpunten in de eerste helft 33% 19% 48%
Meeste doelpunten in de tweede helft 38% 48% 29%
Evenveel in beide helften 29% 33% 24%

Wanneer scoort Rayo Vallecano?

De meeste doelpunten van Rayo Vallecano vallen tussen minuut 41 en 50, goed voor 16% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 21 en 30.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
9%
11%
11%
2%
16%
14%
11%
11%
14%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
9%
7%
16%
11%
9%
9%
14%
9%
16%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken Rayo Vallecano

Rayo Vallecano trapte gemiddeld 5,8 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 4,8 toe. In 73% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.

Hoekschoppen Totaal Thuis Uit
Hoekschoppen voor per wedstrijd 5,81 6,16 5,44
Hoekschoppen tegen per wedstrijd 4,76 3,53 6,06
Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd 92% 84% 100%
Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd 73% 63% 83%
Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd 51% 37% 67%
Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd 24% 16% 33%
Zelf over 3.5 hoekschoppen 81% 84% 78%
Zelf over 4.5 hoekschoppen 70% 79% 61%

Gebaseerd op 37 van de 42 wedstrijden.

Kaartenstatistieken Rayo Vallecano

Rayo Vallecano kreeg gemiddeld 2,62 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 1,57 bij de tegenstander. In 67% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 2,62 2,48 2,76
Rode kaarten per wedstrijd 0,10 0,14 0,05
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 1,57 1,86 1,29
Zelf over 1.5 kaarten 79% 81% 76%
Zelf over 2.5 kaarten 50% 48% 52%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 67% 71% 62%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 48% 52% 43%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 29% 29% 29%

Schoten en xG van Rayo Vallecano

De ploeg loste gemiddeld 13,3 schoten per wedstrijd, waarvan 4,1 op doel. Dat is een precisie van 31%.

Schoten Totaal Thuis Uit
Schoten per wedstrijd 13,27 15,89 10,50
Schoten op doel per wedstrijd 4,08 5,05 3,06
Schoten naast per wedstrijd 6,32 7,37 5,22
Schoten tegen per wedstrijd 11,22 9,84 12,67
Balbezit 54,2 53,0 55,4

Gebaseerd op 37 van de 42 wedstrijden (schoten).

Meest voorkomende uitslagen Rayo Vallecano

De vaakst voorkomende uitslag is 1-2, in 7 van de 42 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
1 - 2 7 17%
2 - 0 5 12%
1 - 0 5 12%
1 - 1 5 12%
0 - 1 5 12%
0 - 0 4 10%
0 - 2 3 7%
2 - 1 2 5%
3 - 0 1 2%
3 - 1 1 2%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Rayo Vallecano.

Spelersstatistieken Rayo Vallecano

Topschutters
Speler Doelpunten
Javier Guerra Rodríguez 8
Adrián Embarba Blázquez 7
Alberto Mateus Contreiras Gonçalves 5
Alejandro Moreno Lopera 4
Patrick Ebert 3

Javier Guerra Rodríguez is dit seizoen de topschutter van Rayo Vallecano (8). Daarachter volgen Adrián Embarba Blázquez (7) en Alberto Mateus Contreiras Gonçalves (5).

Topschutters Rayo Vallecano

Meeste assists
Speler Assists
Patrick Ebert 4
Alejandro Moreno Lopera 4
Adrián Embarba Blázquez 4
José Ignacio Martínez García 2
Alhassane Bangoura 2

Patrick Ebert gaf de meeste assists bij Rayo Vallecano (4). Daarachter volgen Alejandro Moreno Lopera (4) en Adrián Embarba Blázquez (4).

Assists Rayo Vallecano

Meeste wedstrijden
Speler Wedstrijden
Alberto Mateus Contreiras Gonçalves 36
Alejandro Moreno Lopera 35
Adrián Embarba Blázquez 32
Javier Guerra Rodríguez 32
Roberto Trashorras Gayoso 32

Alberto Mateus Contreiras Gonçalves speelde de meeste wedstrijden voor Rayo Vallecano (36). Daarachter volgen Alejandro Moreno Lopera (35) en Adrián Embarba Blázquez (32).

Wedstrijden Rayo Vallecano

Meeste kaarten
Speler Kaarten
Antonio Amaya Carazo 14
Roberto Trashorras Gayoso 10
Patrick Ebert 7
Adrián Embarba Blázquez 6
Paulo Dino Gazzaniga 5

Antonio Amaya Carazo pakte de meeste kaarten bij Rayo Vallecano (14). Daarachter volgen Roberto Trashorras Gayoso (10) en Patrick Ebert (7).

Kaarten Rayo Vallecano

Rayo Vallecano · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook