Statistieken Rayo Vallecano 2025

Alle cijfers hieronder gaan over La Liga 2025, 38 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht Rayo Vallecano

Rayo Vallecano speelde 38 wedstrijden dit seizoen: 12 keer gewonnen, 14 keer gelijk en 12 keer verloren. Dat levert 50 punten op, oftewel 1,32 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 1,63 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 1,00.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 38 12 14 12 41 44 -3 50 1,32
Thuis 19 7 10 2 24 15 9 31 1,63
Uit 19 5 4 10 17 29 -12 19 1,00
Punten per wedstrijd 1,32
Gescoord per wedstrijd 1,08
Tegen per wedstrijd 1,16
De nul gehouden 32%

Basisstatistieken Rayo Vallecano

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 32% 37% 26%
Gelijk 37% 53% 21%
Verloren 32% 11% 53%
Gescoord per wedstrijd 1,08 1,26 0,89
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,16 0,79 1,53
De nul gehouden 32% 42% 21%
Niet gescoord 32% 16% 47%
Als eerste gescoord 42% 58% 26%

Doelpuntenstatistieken Rayo Vallecano

Rayo Vallecano scoorde 41 doelpunten, gemiddeld 1,08 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 83 minuten een doelpunt. In 26% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 32% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 1,08 1,26 0,89
Minstens 1 keer gescoord 68% 84% 53%
Minstens 2 keer gescoord 26% 26% 26%
Minstens 3 keer gescoord 13% 16% 11%
Minstens 4 keer gescoord 0% 0% 0%
In beide helften gescoord 18% 21% 16%
Niet gescoord 32% 16% 47%

Tegendoelpunten Rayo Vallecano

Aan de andere kant incasseerde Rayo Vallecano 44 doelpunten, gemiddeld 1,16 per wedstrijd. In 32% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,16 0,79 1,53
Minstens 1 tegendoelpunt 68% 58% 79%
Minstens 2 tegendoelpunten 24% 11% 37%
Minstens 3 tegendoelpunten 18% 11% 26%
Minstens 4 tegendoelpunten 5% 0% 11%
De nul gehouden 32% 42% 21%

Over/under statistieken Rayo Vallecano

In een wedstrijd van Rayo Vallecano vallen er gemiddeld 2,24 doelpunten. In 37% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 16% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 2,24 2,05 2,42
Over 0.5 92% 89% 95%
Over 1.5 71% 68% 74%
Over 2.5 37% 26% 47%
Over 3.5 16% 11% 21%
Over 4.5 5% 5% 5%
Over 5.5 3% 5% 0%

Beide ploegen scoren bij Rayo Vallecano

In 45% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 53%, op verplaatsing tot 37%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 45% 53% 37%
Beide ploegen scoren + winst 8% 5% 11%
Beide ploegen scoren + gelijk 29% 42% 16%
Beide ploegen scoren + verlies 8% 5% 11%
Beide ploegen scoren + over 2.5 18% 16% 21%
Geen btts + over 2.5 18% 11% 26%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 13% 11% 16%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 16% 21% 11%
Beide ploegen scoren in beide helften 5% 5% 5%

Statistieken per helft

Rayo Vallecano scoorde 19 doelpunten voor rust en 22 erna, en kreeg er 19 tegen in de eerste helft en 25 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 26% 37% 16%
Eerste helft gelijk 39% 47% 32%
Eerste helft verloren 34% 16% 53%
Gescoord in de eerste helft 0,50 0,53 0,47
Tegen in de eerste helft 0,50 0,26 0,74
De nul gehouden in de eerste helft 53% 74% 32%
Niet gescoord in de eerste helft 63% 58% 68%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 34% 42% 26%
Tweede helft gelijk 32% 32% 32%
Tweede helft verloren 34% 26% 42%
Gescoord in de tweede helft 0,58 0,74 0,42
Tegen in de tweede helft 0,66 0,53 0,79
De nul gehouden in de tweede helft 55% 58% 53%
Niet gescoord in de tweede helft 50% 37% 63%
Meeste doelpunten in de eerste helft 24% 11% 37%
Meeste doelpunten in de tweede helft 45% 47% 42%
Evenveel in beide helften 32% 42% 21%

Wanneer scoort Rayo Vallecano?

De meeste doelpunten van Rayo Vallecano vallen tussen minuut 41 en 50, goed voor 27% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 81 en 90.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
2%
10%
7%
10%
27%
2%
10%
12%
20%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
2%
14%
11%
14%
7%
9%
16%
9%
18%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken Rayo Vallecano

Rayo Vallecano trapte gemiddeld 5,6 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 5,3 toe. In 73% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.

Hoekschoppen Totaal Thuis Uit
Hoekschoppen voor per wedstrijd 5,64 6,80 4,67
Hoekschoppen tegen per wedstrijd 5,27 4,87 5,61
Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd 88% 93% 83%
Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd 73% 87% 61%
Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd 61% 80% 44%
Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd 36% 40% 33%
Zelf over 3.5 hoekschoppen 85% 93% 78%
Zelf over 4.5 hoekschoppen 70% 80% 61%

Gebaseerd op 33 van de 38 wedstrijden.

Kaartenstatistieken Rayo Vallecano

Rayo Vallecano kreeg gemiddeld 2,74 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 2,26 bij de tegenstander. In 74% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 2,74 2,16 3,32
Rode kaarten per wedstrijd 0,24 0,21 0,26
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 2,26 2,58 1,95
Zelf over 1.5 kaarten 71% 63% 79%
Zelf over 2.5 kaarten 53% 37% 68%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 74% 74% 74%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 61% 58% 63%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 37% 32% 42%

Schoten en xG van Rayo Vallecano

De ploeg loste gemiddeld 13,2 schoten per wedstrijd, waarvan 4,6 op doel. Dat is een precisie van 35%.

Schoten Totaal Thuis Uit
Schoten per wedstrijd 13,21 15,33 11,44
Schoten op doel per wedstrijd 4,61 5,47 3,89
Schoten naast per wedstrijd 5,39 6,47 4,50
Schoten tegen per wedstrijd 12,45 11,40 13,33
Verwachte doelpunten (xG) voor 1,34 1,53 1,18
Verwachte doelpunten (xG) tegen 1,34 0,99 1,64
Balbezit 52,7 54,3 51,4

Gebaseerd op 33 van de 38 wedstrijden (schoten).

Meest voorkomende uitslagen Rayo Vallecano

De vaakst voorkomende uitslag is 1-1, in 10 van de 38 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
1 - 1 10 26%
1 - 0 4 11%
0 - 1 4 11%
3 - 0 3 8%
0 - 0 3 8%
2 - 0 2 5%
2 - 1 2 5%
0 - 3 2 5%
0 - 4 2 5%
3 - 1 1 3%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Rayo Vallecano.

Spelersstatistieken Rayo Vallecano

Topschutters
Speler Doelpunten
Jorge de Frutos Sebastián 10
Sergio Camello Pérez 5
Álvaro García Rivera 4
Alexandre Zurawski 4
Isaac Palazón Camacho 3

Jorge de Frutos Sebastián is dit seizoen de topschutter van Rayo Vallecano (10). Daarachter volgen Sergio Camello Pérez (5) en Álvaro García Rivera (4).

Topschutters Rayo Vallecano

Meeste assists
Speler Assists
Álvaro García Rivera 5
Unai López Cabrera 4
Andrei Florin Ratiu 4
Gerard Gumbau Garriga 3
Isaac Palazón Camacho 3

Álvaro García Rivera gaf de meeste assists bij Rayo Vallecano (5). Daarachter volgen Unai López Cabrera (4) en Andrei Florin Ratiu (4).

Assists Rayo Vallecano

Meeste wedstrijden
Speler Wedstrijden
Gerard Gumbau Garriga 37
Jorge de Frutos Sebastián 36
Florian Lejeune 36
Augusto Martín Batalla Barga 36
Óscar Valentín Martín Luengo 36

Gerard Gumbau Garriga speelde de meeste wedstrijden voor Rayo Vallecano (37). Daarachter volgen Jorge de Frutos Sebastián (36) en Florian Lejeune (36).

Wedstrijden Rayo Vallecano

Meeste kaarten
Speler Kaarten
Isaac Palazón Camacho 10
Pathé Ciss 10
Nobel Mendy 10
Unai López Cabrera 9
Andrei Florin Ratiu 9

Isaac Palazón Camacho pakte de meeste kaarten bij Rayo Vallecano (10). Daarachter volgen Pathé Ciss (10) en Nobel Mendy (10).

Kaarten Rayo Vallecano

Rayo Vallecano · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook