Statistieken Rayo Vallecano 2020

Alle cijfers hieronder gaan over La Liga 2 2020, 46 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht Rayo Vallecano

Rayo Vallecano speelde 46 wedstrijden dit seizoen: 22 keer gewonnen, 10 keer gelijk en 14 keer verloren. Dat levert 76 punten op, oftewel 1,65 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 1,74 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 1,57.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 46 22 10 14 60 43 17 76 1,65
Thuis 23 12 4 7 35 22 13 40 1,74
Uit 23 10 6 7 25 21 4 36 1,57
Punten per wedstrijd 1,65
Gescoord per wedstrijd 1,30
Tegen per wedstrijd 0,93
De nul gehouden 33%

Basisstatistieken Rayo Vallecano

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 48% 52% 43%
Gelijk 22% 17% 26%
Verloren 30% 30% 30%
Gescoord per wedstrijd 1,30 1,52 1,09
Tegendoelpunten per wedstrijd 0,93 0,96 0,91
De nul gehouden 33% 26% 39%
Niet gescoord 33% 26% 39%
Als eerste gescoord 41% 43% 39%

Doelpuntenstatistieken Rayo Vallecano

Rayo Vallecano scoorde 60 doelpunten, gemiddeld 1,30 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 69 minuten een doelpunt. In 46% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 33% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 1,30 1,52 1,09
Minstens 1 keer gescoord 67% 74% 61%
Minstens 2 keer gescoord 46% 52% 39%
Minstens 3 keer gescoord 13% 17% 9%
Minstens 4 keer gescoord 4% 9% 0%
In beide helften gescoord 22% 26% 17%
Niet gescoord 33% 26% 39%

Tegendoelpunten Rayo Vallecano

Aan de andere kant incasseerde Rayo Vallecano 43 doelpunten, gemiddeld 0,93 per wedstrijd. In 33% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 0,93 0,96 0,91
Minstens 1 tegendoelpunt 67% 74% 61%
Minstens 2 tegendoelpunten 22% 17% 26%
Minstens 3 tegendoelpunten 4% 4% 4%
Minstens 4 tegendoelpunten 0% 0% 0%
De nul gehouden 33% 26% 39%

Over/under statistieken Rayo Vallecano

In een wedstrijd van Rayo Vallecano vallen er gemiddeld 2,24 doelpunten. In 43% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 15% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 2,24 2,48 2,00
Over 0.5 91% 96% 87%
Over 1.5 67% 70% 65%
Over 2.5 43% 52% 35%
Over 3.5 15% 22% 9%
Over 4.5 7% 9% 4%
Over 5.5 0% 0% 0%

Beide ploegen scoren bij Rayo Vallecano

In 43% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 52%, op verplaatsing tot 35%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 43% 52% 35%
Beide ploegen scoren + winst 24% 30% 17%
Beide ploegen scoren + gelijk 13% 13% 13%
Beide ploegen scoren + verlies 7% 9% 4%
Beide ploegen scoren + over 2.5 35% 43% 26%
Geen btts + over 2.5 9% 9% 9%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 15% 26% 4%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 15% 13% 17%
Beide ploegen scoren in beide helften 2% 0% 4%

Statistieken per helft

Rayo Vallecano scoorde 22 doelpunten voor rust en 38 erna, en kreeg er 26 tegen in de eerste helft en 17 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 24% 26% 22%
Eerste helft gelijk 46% 48% 43%
Eerste helft verloren 30% 26% 35%
Gescoord in de eerste helft 0,48 0,61 0,35
Tegen in de eerste helft 0,57 0,57 0,57
De nul gehouden in de eerste helft 59% 57% 61%
Niet gescoord in de eerste helft 65% 57% 74%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 39% 43% 35%
Tweede helft gelijk 41% 30% 52%
Tweede helft verloren 20% 26% 13%
Gescoord in de tweede helft 0,83 0,91 0,74
Tegen in de tweede helft 0,37 0,39 0,35
De nul gehouden in de tweede helft 67% 65% 70%
Niet gescoord in de tweede helft 46% 43% 48%
Meeste doelpunten in de eerste helft 33% 39% 26%
Meeste doelpunten in de tweede helft 48% 48% 48%
Evenveel in beide helften 20% 13% 26%

Wanneer scoort Rayo Vallecano?

De meeste doelpunten van Rayo Vallecano vallen tussen minuut 81 en 90, goed voor 22% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 11 en 20.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
8%
8%
7%
7%
18%
7%
10%
13%
22%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
12%
19%
14%
7%
14%
7%
9%
12%
7%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken Rayo Vallecano

Rayo Vallecano trapte gemiddeld 4,9 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 3,5 toe. In 48% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.

Hoekschoppen Totaal Thuis Uit
Hoekschoppen voor per wedstrijd 4,93 5,04 4,83
Hoekschoppen tegen per wedstrijd 3,50 3,61 3,39
Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd 72% 70% 74%
Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd 48% 52% 43%
Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd 22% 26% 17%
Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd 9% 17% 0%
Zelf over 3.5 hoekschoppen 65% 70% 61%
Zelf over 4.5 hoekschoppen 46% 43% 48%

Kaartenstatistieken Rayo Vallecano

Rayo Vallecano kreeg gemiddeld 2,80 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 2,50 bij de tegenstander. In 80% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 2,80 2,83 2,78
Rode kaarten per wedstrijd 0,13 0,17 0,09
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 2,50 2,57 2,43
Zelf over 1.5 kaarten 80% 78% 83%
Zelf over 2.5 kaarten 59% 57% 61%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 80% 78% 83%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 67% 65% 70%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 50% 57% 43%

Schoten en xG van Rayo Vallecano

De ploeg loste gemiddeld 12,2 schoten per wedstrijd, waarvan 3,9 op doel. Dat is een precisie van 32%.

Schoten Totaal Thuis Uit
Schoten per wedstrijd 12,15 12,26 12,04
Schoten op doel per wedstrijd 3,89 3,87 3,91
Schoten naast per wedstrijd 5,37 5,43 5,30
Schoten tegen per wedstrijd 8,24 8,57 7,91
Balbezit 54,3 53,8 54,7

Meest voorkomende uitslagen Rayo Vallecano

De vaakst voorkomende uitslag is 2-1, in 8 van de 46 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
2 - 1 8 17%
0 - 1 8 17%
2 - 0 5 11%
1 - 1 4 9%
0 - 0 4 9%
1 - 0 3 7%
3 - 0 2 4%
3 - 2 2 4%
2 - 2 2 4%
1 - 2 2 4%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Rayo Vallecano.

Rayo Vallecano · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook