Statistieken Rayo Vallecano 2022

Alle cijfers hieronder gaan over La Liga 2022, 38 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht Rayo Vallecano

Rayo Vallecano speelde 38 wedstrijden dit seizoen: 13 keer gewonnen, 10 keer gelijk en 15 keer verloren. Dat levert 49 punten op, oftewel 1,29 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 1,68 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 0,89.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 38 13 10 15 45 53 -8 49 1,29
Thuis 19 9 5 5 28 22 6 32 1,68
Uit 19 4 5 10 17 31 -14 17 0,89
Punten per wedstrijd 1,29
Gescoord per wedstrijd 1,18
Tegen per wedstrijd 1,39
De nul gehouden 24%

Basisstatistieken Rayo Vallecano

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 34% 47% 21%
Gelijk 26% 26% 26%
Verloren 39% 26% 53%
Gescoord per wedstrijd 1,18 1,47 0,89
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,39 1,16 1,63
De nul gehouden 24% 21% 26%
Niet gescoord 26% 26% 26%
Als eerste gescoord 47% 47% 47%

Doelpuntenstatistieken Rayo Vallecano

Rayo Vallecano scoorde 45 doelpunten, gemiddeld 1,18 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 76 minuten een doelpunt. In 34% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 26% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 1,18 1,47 0,89
Minstens 1 keer gescoord 74% 74% 74%
Minstens 2 keer gescoord 34% 53% 16%
Minstens 3 keer gescoord 5% 11% 0%
Minstens 4 keer gescoord 3% 5% 0%
In beide helften gescoord 21% 26% 16%
Niet gescoord 26% 26% 26%

Tegendoelpunten Rayo Vallecano

Aan de andere kant incasseerde Rayo Vallecano 53 doelpunten, gemiddeld 1,39 per wedstrijd. In 24% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,39 1,16 1,63
Minstens 1 tegendoelpunt 76% 79% 74%
Minstens 2 tegendoelpunten 45% 37% 53%
Minstens 3 tegendoelpunten 16% 0% 32%
Minstens 4 tegendoelpunten 3% 0% 5%
De nul gehouden 24% 21% 26%

Over/under statistieken Rayo Vallecano

In een wedstrijd van Rayo Vallecano vallen er gemiddeld 2,58 doelpunten. In 58% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 21% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 2,58 2,63 2,53
Over 0.5 89% 84% 95%
Over 1.5 79% 84% 74%
Over 2.5 58% 63% 53%
Over 3.5 21% 16% 26%
Over 4.5 8% 11% 5%
Over 5.5 3% 5% 0%

Beide ploegen scoren bij Rayo Vallecano

In 61% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 68%, op verplaatsing tot 53%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 61% 68% 53%
Beide ploegen scoren + winst 21% 42% 0%
Beide ploegen scoren + gelijk 16% 11% 21%
Beide ploegen scoren + verlies 24% 16% 32%
Beide ploegen scoren + over 2.5 50% 63% 37%
Geen btts + over 2.5 8% 0% 16%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 18% 26% 11%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 26% 26% 26%
Beide ploegen scoren in beide helften 3% 0% 5%

Statistieken per helft

Rayo Vallecano scoorde 17 doelpunten voor rust en 28 erna, en kreeg er 24 tegen in de eerste helft en 29 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 21% 26% 16%
Eerste helft gelijk 53% 47% 58%
Eerste helft verloren 26% 26% 26%
Gescoord in de eerste helft 0,45 0,63 0,26
Tegen in de eerste helft 0,63 0,68 0,58
De nul gehouden in de eerste helft 61% 53% 68%
Niet gescoord in de eerste helft 63% 53% 74%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 39% 42% 37%
Tweede helft gelijk 29% 37% 21%
Tweede helft verloren 32% 21% 42%
Gescoord in de tweede helft 0,74 0,84 0,63
Tegen in de tweede helft 0,76 0,47 1,05
De nul gehouden in de tweede helft 47% 53% 42%
Niet gescoord in de tweede helft 42% 47% 37%
Meeste doelpunten in de eerste helft 26% 42% 11%
Meeste doelpunten in de tweede helft 42% 32% 53%
Evenveel in beide helften 32% 26% 37%

Wanneer scoort Rayo Vallecano?

De meeste doelpunten van Rayo Vallecano vallen tussen minuut 61 en 70, goed voor 20% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 81 en 90.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
11%
4%
2%
11%
13%
16%
20%
9%
13%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
6%
9%
11%
15%
6%
17%
4%
9%
23%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken Rayo Vallecano

Rayo Vallecano trapte gemiddeld 5,0 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 4,7 toe. In 63% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.

Hoekschoppen Totaal Thuis Uit
Hoekschoppen voor per wedstrijd 4,97 5,37 4,58
Hoekschoppen tegen per wedstrijd 4,74 4,53 4,95
Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd 87% 89% 84%
Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd 63% 63% 63%
Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd 37% 32% 42%
Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd 13% 16% 11%
Zelf over 3.5 hoekschoppen 68% 68% 68%
Zelf over 4.5 hoekschoppen 50% 47% 53%

Kaartenstatistieken Rayo Vallecano

Rayo Vallecano kreeg gemiddeld 2,37 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 2,42 bij de tegenstander. In 79% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 2,37 2,21 2,53
Rode kaarten per wedstrijd 0,16 0,11 0,21
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 2,42 2,47 2,37
Zelf over 1.5 kaarten 74% 63% 84%
Zelf over 2.5 kaarten 45% 37% 53%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 79% 79% 79%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 61% 63% 58%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 37% 37% 37%

Schoten en xG van Rayo Vallecano

De ploeg loste gemiddeld 13,6 schoten per wedstrijd, waarvan 4,1 op doel. Dat is een precisie van 30%.

Schoten Totaal Thuis Uit
Schoten per wedstrijd 13,63 15,32 11,95
Schoten op doel per wedstrijd 4,05 4,68 3,42
Schoten naast per wedstrijd 5,92 6,26 5,58
Schoten tegen per wedstrijd 11,47 10,47 12,47
Verwachte doelpunten (xG) voor 1,12 1,22 1,01
Verwachte doelpunten (xG) tegen 1,33 1,12 1,57
Balbezit 51,0 53,7 48,2

Meest voorkomende uitslagen Rayo Vallecano

De vaakst voorkomende uitslag is 2-1, in 6 van de 38 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
2 - 1 6 16%
1 - 2 6 16%
1 - 1 4 11%
0 - 0 4 11%
1 - 0 3 8%
2 - 0 2 5%
2 - 2 2 5%
1 - 3 2 5%
0 - 2 2 5%
0 - 3 2 5%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Rayo Vallecano.

Rayo Vallecano · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook