Statistieken Rayo Vallecano 2021

Alle cijfers hieronder gaan over La Liga 2021, 38 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht Rayo Vallecano

Rayo Vallecano speelde 38 wedstrijden dit seizoen: 11 keer gewonnen, 9 keer gelijk en 18 keer verloren. Dat levert 42 punten op, oftewel 1,11 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 1,53 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 0,68.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 38 11 9 18 39 50 -11 42 1,11
Thuis 19 8 5 6 26 22 4 29 1,53
Uit 19 3 4 12 13 28 -15 13 0,68
Punten per wedstrijd 1,11
Gescoord per wedstrijd 1,03
Tegen per wedstrijd 1,32
De nul gehouden 24%

Basisstatistieken Rayo Vallecano

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 29% 42% 16%
Gelijk 24% 26% 21%
Verloren 47% 32% 63%
Gescoord per wedstrijd 1,03 1,37 0,68
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,32 1,16 1,47
De nul gehouden 24% 32% 16%
Niet gescoord 37% 26% 47%
Als eerste gescoord 37% 47% 28%

Gebaseerd op 35 van de 38 wedstrijden (Als eerste gescoord).

Doelpuntenstatistieken Rayo Vallecano

Rayo Vallecano scoorde 39 doelpunten, gemiddeld 1,03 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 88 minuten een doelpunt. In 26% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 37% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 1,03 1,37 0,68
Minstens 1 keer gescoord 63% 74% 53%
Minstens 2 keer gescoord 26% 37% 16%
Minstens 3 keer gescoord 11% 21% 0%
Minstens 4 keer gescoord 3% 5% 0%
In beide helften gescoord 20% 35% 6%
Niet gescoord 37% 26% 47%

Tegendoelpunten Rayo Vallecano

Aan de andere kant incasseerde Rayo Vallecano 50 doelpunten, gemiddeld 1,32 per wedstrijd. In 24% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,32 1,16 1,47
Minstens 1 tegendoelpunt 76% 68% 84%
Minstens 2 tegendoelpunten 34% 16% 53%
Minstens 3 tegendoelpunten 13% 16% 11%
Minstens 4 tegendoelpunten 5% 11% 0%
De nul gehouden 24% 32% 16%

Over/under statistieken Rayo Vallecano

In een wedstrijd van Rayo Vallecano vallen er gemiddeld 2,34 doelpunten. In 39% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 18% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 2,34 2,53 2,16
Over 0.5 95% 95% 95%
Over 1.5 68% 68% 68%
Over 2.5 39% 42% 37%
Over 3.5 18% 26% 11%
Over 4.5 8% 11% 5%
Over 5.5 5% 11% 0%

Beide ploegen scoren bij Rayo Vallecano

In 45% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 47%, op verplaatsing tot 42%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 45% 47% 42%
Beide ploegen scoren + winst 11% 16% 5%
Beide ploegen scoren + gelijk 18% 21% 16%
Beide ploegen scoren + verlies 16% 11% 21%
Beide ploegen scoren + over 2.5 29% 26% 32%
Geen btts + over 2.5 11% 16% 5%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 14% 24% 6%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 17% 24% 11%
Beide ploegen scoren in beide helften 3% 6% 0%

Gebaseerd op 35 van de 38 wedstrijden (helften).

Statistieken per helft

Rayo Vallecano scoorde 19 doelpunten voor rust en 17 erna, en kreeg er 20 tegen in de eerste helft en 23 in de tweede. Beide helften wegen dus ongeveer even zwaar.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 26% 35% 17%
Eerste helft gelijk 40% 41% 39%
Eerste helft verloren 34% 24% 44%
Gescoord in de eerste helft 0,54 0,82 0,28
Tegen in de eerste helft 0,57 0,53 0,61
De nul gehouden in de eerste helft 57% 65% 50%
Niet gescoord in de eerste helft 63% 47% 78%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 29% 35% 22%
Tweede helft gelijk 34% 41% 28%
Tweede helft verloren 37% 24% 50%
Gescoord in de tweede helft 0,49 0,65 0,33
Tegen in de tweede helft 0,66 0,53 0,78
De nul gehouden in de tweede helft 51% 59% 44%
Niet gescoord in de tweede helft 54% 41% 67%
Meeste doelpunten in de eerste helft 34% 41% 28%
Meeste doelpunten in de tweede helft 37% 35% 39%
Evenveel in beide helften 29% 24% 33%

Gebaseerd op 35 van de 38 wedstrijden.

Wanneer scoort Rayo Vallecano?

De meeste doelpunten van Rayo Vallecano vallen tussen minuut 1 en 10, goed voor 17% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 31 en 40.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
17%
14%
14%
0%
8%
11%
14%
8%
14%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
2%
14%
12%
16%
12%
9%
9%
9%
16%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken Rayo Vallecano

Rayo Vallecano trapte gemiddeld 4,8 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 4,6 toe. In 71% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.

Hoekschoppen Totaal Thuis Uit
Hoekschoppen voor per wedstrijd 4,79 5,26 4,32
Hoekschoppen tegen per wedstrijd 4,61 4,79 4,42
Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd 92% 100% 84%
Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd 71% 79% 63%
Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd 26% 32% 21%
Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd 13% 16% 11%
Zelf over 3.5 hoekschoppen 71% 89% 53%
Zelf over 4.5 hoekschoppen 53% 68% 37%

Kaartenstatistieken Rayo Vallecano

Rayo Vallecano kreeg gemiddeld 2,77 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 3,09 bij de tegenstander. In 80% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 2,77 2,47 3,06
Rode kaarten per wedstrijd 0,11 0,00 0,22
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 3,09 3,53 2,67
Zelf over 1.5 kaarten 77% 71% 83%
Zelf over 2.5 kaarten 57% 41% 72%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 80% 82% 78%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 66% 71% 61%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 57% 59% 56%

Gebaseerd op 35 van de 38 wedstrijden.

Schoten en xG van Rayo Vallecano

De ploeg loste gemiddeld 12,7 schoten per wedstrijd, waarvan 3,6 op doel. Dat is een precisie van 29%.

Schoten Totaal Thuis Uit
Schoten per wedstrijd 12,74 14,16 11,32
Schoten op doel per wedstrijd 3,63 4,42 2,84
Schoten naast per wedstrijd 5,79 5,95 5,63
Schoten tegen per wedstrijd 10,53 9,21 11,84
Balbezit 49,8 51,6 47,9

Meest voorkomende uitslagen Rayo Vallecano

De vaakst voorkomende uitslag is 1-1, in 6 van de 38 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
1 - 1 6 16%
0 - 1 6 16%
1 - 0 4 11%
0 - 2 4 11%
1 - 2 3 8%
3 - 1 2 5%
2 - 1 2 5%
0 - 0 2 5%
0 - 3 2 5%
4 - 0 1 3%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Rayo Vallecano.

Rayo Vallecano · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook