Statistieken Rayo Vallecano 2018

Alle cijfers hieronder gaan over La Liga 2018, 38 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht Rayo Vallecano

Rayo Vallecano speelde 38 wedstrijden dit seizoen: 8 keer gewonnen, 8 keer gelijk en 22 keer verloren. Dat levert 32 punten op, oftewel 0,84 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 1,11 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 0,58.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 38 8 8 22 41 70 -29 32 0,84
Thuis 19 5 6 8 25 32 -7 21 1,11
Uit 19 3 2 14 16 38 -22 11 0,58
Punten per wedstrijd 0,84
Gescoord per wedstrijd 1,08
Tegen per wedstrijd 1,84
De nul gehouden 18%

Basisstatistieken Rayo Vallecano

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 21% 26% 16%
Gelijk 21% 32% 11%
Verloren 58% 42% 74%
Gescoord per wedstrijd 1,08 1,32 0,84
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,84 1,68 2,00
De nul gehouden 18% 21% 16%
Niet gescoord 24% 16% 32%
Als eerste gescoord 45% 47% 42%

Doelpuntenstatistieken Rayo Vallecano

Rayo Vallecano scoorde 41 doelpunten, gemiddeld 1,08 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 83 minuten een doelpunt. In 26% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 24% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 1,08 1,32 0,84
Minstens 1 keer gescoord 76% 84% 68%
Minstens 2 keer gescoord 26% 37% 16%
Minstens 3 keer gescoord 3% 5% 0%
Minstens 4 keer gescoord 3% 5% 0%
In beide helften gescoord 21% 32% 11%
Niet gescoord 24% 16% 32%

Tegendoelpunten Rayo Vallecano

Aan de andere kant incasseerde Rayo Vallecano 70 doelpunten, gemiddeld 1,84 per wedstrijd. In 18% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,84 1,68 2,00
Minstens 1 tegendoelpunt 82% 79% 84%
Minstens 2 tegendoelpunten 63% 58% 68%
Minstens 3 tegendoelpunten 24% 16% 32%
Minstens 4 tegendoelpunten 11% 11% 11%
De nul gehouden 18% 21% 16%

Over/under statistieken Rayo Vallecano

In een wedstrijd van Rayo Vallecano vallen er gemiddeld 2,92 doelpunten. In 61% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 37% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 2,92 3,00 2,84
Over 0.5 97% 95% 100%
Over 1.5 74% 79% 68%
Over 2.5 61% 58% 63%
Over 3.5 37% 37% 37%
Over 4.5 18% 21% 16%
Over 5.5 5% 11% 0%

Beide ploegen scoren bij Rayo Vallecano

In 61% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 68%, op verplaatsing tot 53%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 61% 68% 53%
Beide ploegen scoren + winst 5% 11% 0%
Beide ploegen scoren + gelijk 18% 26% 11%
Beide ploegen scoren + verlies 37% 32% 42%
Beide ploegen scoren + over 2.5 55% 58% 53%
Geen btts + over 2.5 5% 0% 11%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 24% 32% 16%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 29% 37% 21%
Beide ploegen scoren in beide helften 8% 11% 5%

Statistieken per helft

Rayo Vallecano scoorde 23 doelpunten voor rust en 18 erna, en kreeg er 26 tegen in de eerste helft en 44 in de tweede. De ploeg is duidelijk het gevaarlijkst voor de rust.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 34% 32% 37%
Eerste helft gelijk 34% 37% 32%
Eerste helft verloren 32% 32% 32%
Gescoord in de eerste helft 0,61 0,68 0,53
Tegen in de eerste helft 0,68 0,79 0,58
De nul gehouden in de eerste helft 50% 47% 53%
Niet gescoord in de eerste helft 47% 42% 53%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 16% 21% 11%
Tweede helft gelijk 32% 37% 26%
Tweede helft verloren 53% 42% 63%
Gescoord in de tweede helft 0,47 0,63 0,32
Tegen in de tweede helft 1,16 0,89 1,42
De nul gehouden in de tweede helft 32% 32% 32%
Niet gescoord in de tweede helft 55% 42% 68%
Meeste doelpunten in de eerste helft 29% 26% 32%
Meeste doelpunten in de tweede helft 50% 37% 63%
Evenveel in beide helften 21% 37% 5%

Wanneer scoort Rayo Vallecano?

De meeste doelpunten van Rayo Vallecano vallen tussen minuut 21 en 30, goed voor 22% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 81 en 90.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
7%
2%
22%
20%
10%
7%
7%
12%
12%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
7%
10%
3%
11%
9%
10%
13%
16%
21%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken Rayo Vallecano

Rayo Vallecano trapte gemiddeld 4,8 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 4,8 toe. In 65% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.

Hoekschoppen Totaal Thuis Uit
Hoekschoppen voor per wedstrijd 4,84 4,83 4,84
Hoekschoppen tegen per wedstrijd 4,81 4,22 5,37
Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd 89% 83% 95%
Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd 65% 56% 74%
Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd 43% 39% 47%
Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd 14% 0% 26%
Zelf over 3.5 hoekschoppen 78% 72% 84%
Zelf over 4.5 hoekschoppen 57% 56% 58%

Gebaseerd op 37 van de 38 wedstrijden.

Kaartenstatistieken Rayo Vallecano

Rayo Vallecano kreeg gemiddeld 2,82 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 1,89 bij de tegenstander. In 66% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 2,82 2,79 2,84
Rode kaarten per wedstrijd 0,21 0,21 0,21
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 1,89 2,47 1,32
Zelf over 1.5 kaarten 82% 79% 84%
Zelf over 2.5 kaarten 55% 47% 63%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 66% 79% 53%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 55% 63% 47%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 42% 47% 37%

Schoten en xG van Rayo Vallecano

De ploeg loste gemiddeld 12,1 schoten per wedstrijd, waarvan 3,9 op doel. Dat is een precisie van 32%.

Schoten Totaal Thuis Uit
Schoten per wedstrijd 12,08 12,94 11,26
Schoten op doel per wedstrijd 3,86 4,50 3,26
Schoten naast per wedstrijd 5,03 5,39 4,68
Schoten tegen per wedstrijd 11,78 10,44 13,05
Balbezit 49,2 49,1 49,2

Gebaseerd op 37 van de 38 wedstrijden (schoten).

Meest voorkomende uitslagen Rayo Vallecano

De vaakst voorkomende uitslag is 1-2, in 7 van de 38 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
1 - 2 7 18%
2 - 2 5 13%
1 - 0 5 13%
0 - 1 4 11%
2 - 3 2 5%
1 - 1 2 5%
1 - 3 2 5%
1 - 4 2 5%
0 - 2 2 5%
4 - 2 1 3%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Rayo Vallecano.

Spelersstatistieken Rayo Vallecano

Topschutters
Speler Doelpunten
Raúl de Tomás Gómez 14
Adrián Embarba Blázquez 5
Álvaro García Rivera 4
Álvaro Medrán Just 3
José Ángel Pozo la Rosa 3

Raúl de Tomás Gómez is dit seizoen de topschutter van Rayo Vallecano (14). Daarachter volgen Adrián Embarba Blázquez (5) en Álvaro García Rivera (4).

Topschutters Rayo Vallecano

Meeste assists
Speler Assists
Adrián Embarba Blázquez 6
Óscar Guido Trejo 4
Luis Jan Piers Advíncula Castrillón 3
Emiliano Daniel Velázquez Maldonado 2
Álvaro García Rivera 2

Adrián Embarba Blázquez gaf de meeste assists bij Rayo Vallecano (6). Daarachter volgen Óscar Guido Trejo (4) en Luis Jan Piers Advíncula Castrillón (3).

Assists Rayo Vallecano

Meeste wedstrijden
Speler Wedstrijden
Alejandro Moreno Lopera 36
Adrián Embarba Blázquez 36
Álvaro García Rivera 35
Raúl de Tomás Gómez 33
Jordi Amat Maas 31

Alejandro Moreno Lopera speelde de meeste wedstrijden voor Rayo Vallecano (36). Daarachter volgen Adrián Embarba Blázquez (36) en Álvaro García Rivera (35).

Wedstrijden Rayo Vallecano

Meeste kaarten
Speler Kaarten
Jordi Amat Maas 10
Álvaro Medrán Just 9
Luis Jan Piers Advíncula Castrillón 8
Emiliano Daniel Velázquez Maldonado 8
Óscar Guido Trejo 8

Jordi Amat Maas pakte de meeste kaarten bij Rayo Vallecano (10). Daarachter volgen Álvaro Medrán Just (9) en Luis Jan Piers Advíncula Castrillón (8).

Kaarten Rayo Vallecano

Rayo Vallecano · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook