Statistieken Rayo Vallecano 2023

Alle cijfers hieronder gaan over La Liga 2023, 38 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht Rayo Vallecano

Rayo Vallecano speelde 38 wedstrijden dit seizoen: 8 keer gewonnen, 14 keer gelijk en 16 keer verloren. Dat levert 38 punten op, oftewel 1,00 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 1,05 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 0,95.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 38 8 14 16 29 48 -19 38 1,00
Thuis 19 4 8 7 18 26 -8 20 1,05
Uit 19 4 6 9 11 22 -11 18 0,95
Punten per wedstrijd 1,00
Gescoord per wedstrijd 0,76
Tegen per wedstrijd 1,26
De nul gehouden 34%

Basisstatistieken Rayo Vallecano

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 21% 21% 21%
Gelijk 37% 42% 32%
Verloren 42% 37% 47%
Gescoord per wedstrijd 0,76 0,95 0,58
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,26 1,37 1,16
De nul gehouden 34% 21% 47%
Niet gescoord 50% 37% 63%
Als eerste gescoord 34% 42% 26%

Doelpuntenstatistieken Rayo Vallecano

Rayo Vallecano scoorde 29 doelpunten, gemiddeld 0,76 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 118 minuten een doelpunt. In 26% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 50% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 0,76 0,95 0,58
Minstens 1 keer gescoord 50% 63% 37%
Minstens 2 keer gescoord 26% 32% 21%
Minstens 3 keer gescoord 0% 0% 0%
Minstens 4 keer gescoord 0% 0% 0%
In beide helften gescoord 16% 26% 5%
Niet gescoord 50% 37% 63%

Tegendoelpunten Rayo Vallecano

Aan de andere kant incasseerde Rayo Vallecano 48 doelpunten, gemiddeld 1,26 per wedstrijd. In 34% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,26 1,37 1,16
Minstens 1 tegendoelpunt 66% 79% 53%
Minstens 2 tegendoelpunten 34% 32% 37%
Minstens 3 tegendoelpunten 13% 5% 21%
Minstens 4 tegendoelpunten 5% 5% 5%
De nul gehouden 34% 21% 47%

Over/under statistieken Rayo Vallecano

In een wedstrijd van Rayo Vallecano vallen er gemiddeld 2,03 doelpunten. In 37% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 13% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 2,03 2,32 1,74
Over 0.5 82% 89% 74%
Over 1.5 63% 74% 53%
Over 2.5 37% 37% 37%
Over 3.5 13% 16% 11%
Over 4.5 3% 5% 0%
Over 5.5 3% 5% 0%

Beide ploegen scoren bij Rayo Vallecano

In 34% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 53%, op verplaatsing tot 16%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 34% 53% 16%
Beide ploegen scoren + winst 5% 11% 0%
Beide ploegen scoren + gelijk 18% 32% 5%
Beide ploegen scoren + verlies 11% 11% 11%
Beide ploegen scoren + over 2.5 24% 32% 16%
Geen btts + over 2.5 13% 5% 21%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 18% 32% 5%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 13% 21% 5%
Beide ploegen scoren in beide helften 5% 11% 0%

Statistieken per helft

Rayo Vallecano scoorde 16 doelpunten voor rust en 13 erna, en kreeg er 18 tegen in de eerste helft en 30 in de tweede. De ploeg is duidelijk het gevaarlijkst voor de rust.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 18% 21% 16%
Eerste helft gelijk 58% 53% 63%
Eerste helft verloren 24% 26% 21%
Gescoord in de eerste helft 0,42 0,53 0,32
Tegen in de eerste helft 0,47 0,68 0,26
De nul gehouden in de eerste helft 61% 47% 74%
Niet gescoord in de eerste helft 63% 47% 79%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 16% 16% 16%
Tweede helft gelijk 45% 53% 37%
Tweede helft verloren 39% 32% 47%
Gescoord in de tweede helft 0,34 0,42 0,26
Tegen in de tweede helft 0,79 0,68 0,89
De nul gehouden in de tweede helft 50% 47% 53%
Niet gescoord in de tweede helft 71% 63% 79%
Meeste doelpunten in de eerste helft 21% 26% 16%
Meeste doelpunten in de tweede helft 39% 32% 47%
Evenveel in beide helften 39% 42% 37%

Wanneer scoort Rayo Vallecano?

De meeste doelpunten van Rayo Vallecano vallen tussen minuut 71 en 80, goed voor 24% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 81 en 90.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
7%
7%
21%
10%
14%
0%
0%
24%
17%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
6%
8%
6%
6%
17%
6%
15%
10%
25%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken Rayo Vallecano

Rayo Vallecano trapte gemiddeld 4,6 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 4,4 toe. In 65% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.

Hoekschoppen Totaal Thuis Uit
Hoekschoppen voor per wedstrijd 4,65 5,94 3,19
Hoekschoppen tegen per wedstrijd 4,44 3,22 5,81
Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd 71% 72% 69%
Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd 65% 61% 69%
Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd 44% 44% 44%
Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd 12% 11% 13%
Zelf over 3.5 hoekschoppen 62% 89% 31%
Zelf over 4.5 hoekschoppen 50% 67% 31%

Gebaseerd op 34 van de 38 wedstrijden.

Kaartenstatistieken Rayo Vallecano

Rayo Vallecano kreeg gemiddeld 2,82 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 2,76 bij de tegenstander. In 79% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 2,82 2,74 2,89
Rode kaarten per wedstrijd 0,13 0,11 0,16
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 2,76 2,74 2,79
Zelf over 1.5 kaarten 82% 79% 84%
Zelf over 2.5 kaarten 58% 58% 58%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 79% 79% 79%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 68% 79% 58%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 53% 53% 53%

Schoten en xG van Rayo Vallecano

De ploeg loste gemiddeld 12,9 schoten per wedstrijd, waarvan 4,3 op doel. Dat is een precisie van 33%.

Schoten Totaal Thuis Uit
Schoten per wedstrijd 12,91 15,39 10,13
Schoten op doel per wedstrijd 4,29 5,28 3,19
Schoten naast per wedstrijd 5,35 6,11 4,50
Schoten tegen per wedstrijd 11,59 10,61 12,69
Verwachte doelpunten (xG) voor 1,09 1,28 0,88
Verwachte doelpunten (xG) tegen 1,16 1,21 1,11
Balbezit 50,2 53,2 46,9

Gebaseerd op 34 van de 38 wedstrijden (schoten).

Meest voorkomende uitslagen Rayo Vallecano

De vaakst voorkomende uitslag is 0-0, in 7 van de 38 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
0 - 0 7 18%
0 - 1 6 16%
2 - 0 5 13%
1 - 1 4 11%
1 - 2 4 11%
2 - 2 3 8%
0 - 3 3 8%
2 - 1 2 5%
1 - 0 1 3%
0 - 2 1 3%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Rayo Vallecano.

Spelersstatistieken Rayo Vallecano

Topschutters
Speler Doelpunten
Álvaro García Rivera 6
Isaac Palazón Camacho 4
Sergio Camello Pérez 3
Florian Lejeune 3
Jorge de Frutos Sebastián 2

Álvaro García Rivera is dit seizoen de topschutter van Rayo Vallecano (6). Daarachter volgen Isaac Palazón Camacho (4) en Sergio Camello Pérez (3).

Topschutters Rayo Vallecano

Meeste assists
Speler Assists
Raúl de Tomás Gómez 2
Unai López Cabrera 2
Sergio Camello Pérez 1
Florian Lejeune 1
Álvaro García Rivera 1

Raúl de Tomás Gómez gaf de meeste assists bij Rayo Vallecano (2). Daarachter volgen Unai López Cabrera (2) en Sergio Camello Pérez (1).

Assists Rayo Vallecano

Meeste wedstrijden
Speler Wedstrijden
Stole Dimitrievski 38
Sergio Camello Pérez 37
Unai López Cabrera 37
Jorge de Frutos Sebastián 37
Daniel Cárdenas Lindez 37

Stole Dimitrievski speelde de meeste wedstrijden voor Rayo Vallecano (38). Daarachter volgen Sergio Camello Pérez (37) en Unai López Cabrera (37).

Wedstrijden Rayo Vallecano

Meeste kaarten
Speler Kaarten
Pathé Ciss 10
Unai López Cabrera 9
Álvaro García Rivera 9
Luis Alfonso Espino García 9
Óscar Valentín Martín Luengo 8

Pathé Ciss pakte de meeste kaarten bij Rayo Vallecano (10). Daarachter volgen Unai López Cabrera (9) en Álvaro García Rivera (9).

Kaarten Rayo Vallecano

Rayo Vallecano · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook