Statistieken Rayo Vallecano
Alle cijfers hieronder gaan over La Liga 2026, 10 gespeelde wedstrijden.
Seizoensoverzicht Rayo Vallecano
Rayo Vallecano speelde 10 wedstrijden dit seizoen: 3 keer gewonnen, 3 keer gelijk en 4 keer verloren. Dat levert 12 punten op, oftewel 1,20 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 2,00 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 0,40.
| Gespeeld | W | G | V | Voor | Tegen | Saldo | Punten | Ppw | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Totaal | 10 | 3 | 3 | 4 | 15 | 20 | -5 | 12 | 1,20 |
| Thuis | 5 | 3 | 1 | 1 | 9 | 7 | 2 | 10 | 2,00 |
| Uit | 5 | 0 | 2 | 3 | 6 | 13 | -7 | 2 | 0,40 |
Basisstatistieken Rayo Vallecano
| Basis | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gewonnen | 30% | 60% | 0% |
| Gelijk | 30% | 20% | 40% |
| Verloren | 40% | 20% | 60% |
| Gescoord per wedstrijd | 1,50 | 1,80 | 1,20 |
| Tegendoelpunten per wedstrijd | 2,00 | 1,40 | 2,60 |
| De nul gehouden | 10% | 20% | 0% |
| Niet gescoord | 10% | 20% | 0% |
| Als eerste gescoord | 60% | 60% | 60% |
Doelpuntenstatistieken Rayo Vallecano
Rayo Vallecano scoorde 15 doelpunten, gemiddeld 1,50 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 60 minuten een doelpunt. In 40% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 10% bleef ze zonder doelpunt.
| Gescoord | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gescoord per wedstrijd | 1,50 | 1,80 | 1,20 |
| Minstens 1 keer gescoord | 90% | 80% | 100% |
| Minstens 2 keer gescoord | 40% | 60% | 20% |
| Minstens 3 keer gescoord | 20% | 40% | 0% |
| Minstens 4 keer gescoord | 0% | 0% | 0% |
| In beide helften gescoord | 30% | 40% | 20% |
| Niet gescoord | 10% | 20% | 0% |
Tegendoelpunten Rayo Vallecano
Aan de andere kant incasseerde Rayo Vallecano 20 doelpunten, gemiddeld 2,00 per wedstrijd. In 10% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.
| Tegen | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Tegendoelpunten per wedstrijd | 2,00 | 1,40 | 2,60 |
| Minstens 1 tegendoelpunt | 90% | 80% | 100% |
| Minstens 2 tegendoelpunten | 50% | 40% | 60% |
| Minstens 3 tegendoelpunten | 30% | 20% | 40% |
| Minstens 4 tegendoelpunten | 20% | 0% | 40% |
| De nul gehouden | 10% | 20% | 0% |
Over/under statistieken Rayo Vallecano
In een wedstrijd van Rayo Vallecano vallen er gemiddeld 3,50 doelpunten. In 70% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 30% meer dan 3,5.
| Totaal doelpunten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gemiddeld aantal doelpunten | 3,50 | 3,20 | 3,80 |
| Over 0.5 | 100% | 100% | 100% |
| Over 1.5 | 100% | 100% | 100% |
| Over 2.5 | 70% | 80% | 60% |
| Over 3.5 | 30% | 20% | 40% |
| Over 4.5 | 30% | 20% | 40% |
| Over 5.5 | 10% | 0% | 20% |
Beide ploegen scoren bij Rayo Vallecano
In 80% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 60%, op verplaatsing tot 100%.
| Beide ploegen scoren | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Beide ploegen scoren | 80% | 60% | 100% |
| Beide ploegen scoren + winst | 20% | 40% | 0% |
| Beide ploegen scoren + gelijk | 30% | 20% | 40% |
| Beide ploegen scoren + verlies | 30% | 0% | 60% |
| Beide ploegen scoren + over 2.5 | 50% | 40% | 60% |
| Geen btts + over 2.5 | 20% | 40% | 0% |
| Beide ploegen scoren in de eerste helft | 20% | 20% | 20% |
| Beide ploegen scoren in de tweede helft | 30% | 20% | 40% |
| Beide ploegen scoren in beide helften | 10% | 0% | 20% |
Statistieken per helft
Rayo Vallecano scoorde 8 doelpunten voor rust en 7 erna, en kreeg er 10 tegen in de eerste helft en 10 in de tweede. Beide helften wegen dus ongeveer even zwaar.
| Eerste helft | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Eerste helft gewonnen | 40% | 40% | 40% |
| Eerste helft gelijk | 20% | 40% | 0% |
| Eerste helft verloren | 40% | 20% | 60% |
| Gescoord in de eerste helft | 0,80 | 1,00 | 0,60 |
| Tegen in de eerste helft | 1,00 | 0,80 | 1,20 |
| De nul gehouden in de eerste helft | 50% | 60% | 40% |
| Niet gescoord in de eerste helft | 40% | 40% | 40% |
| Tweede helft | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Tweede helft gewonnen | 30% | 40% | 20% |
| Tweede helft gelijk | 20% | 20% | 20% |
| Tweede helft verloren | 50% | 40% | 60% |
| Gescoord in de tweede helft | 0,70 | 0,80 | 0,60 |
| Tegen in de tweede helft | 1,00 | 0,60 | 1,40 |
| De nul gehouden in de tweede helft | 30% | 40% | 20% |
| Niet gescoord in de tweede helft | 40% | 40% | 40% |
| Meeste doelpunten in de eerste helft | 40% | 60% | 20% |
| Meeste doelpunten in de tweede helft | 40% | 40% | 40% |
| Evenveel in beide helften | 20% | 0% | 40% |
Wanneer scoort Rayo Vallecano?
De meeste doelpunten van Rayo Vallecano vallen tussen minuut 41 en 50, goed voor 27% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 11 en 20.
Hoekschopstatistieken Rayo Vallecano
Rayo Vallecano trapte gemiddeld 5,2 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 5,7 toe. In 50% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.
| Hoekschoppen | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Hoekschoppen voor per wedstrijd | 5,20 | 5,60 | 4,80 |
| Hoekschoppen tegen per wedstrijd | 5,70 | 4,80 | 6,60 |
| Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 80% | 80% | 80% |
| Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 50% | 40% | 60% |
| Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 50% | 40% | 60% |
| Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 50% | 40% | 60% |
| Zelf over 3.5 hoekschoppen | 70% | 60% | 80% |
| Zelf over 4.5 hoekschoppen | 50% | 40% | 60% |
Kaartenstatistieken Rayo Vallecano
Rayo Vallecano kreeg gemiddeld 2,50 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 2,20 bij de tegenstander. In 60% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.
| Kaarten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gele kaarten per wedstrijd | 2,50 | 2,80 | 2,20 |
| Rode kaarten per wedstrijd | 0,20 | 0,40 | 0,00 |
| Gele kaarten tegenstander per wedstrijd | 2,20 | 1,80 | 2,60 |
| Zelf over 1.5 kaarten | 70% | 80% | 60% |
| Zelf over 2.5 kaarten | 50% | 60% | 40% |
| Over 3.5 kaarten in de wedstrijd | 60% | 60% | 60% |
| Over 4.5 kaarten in de wedstrijd | 60% | 60% | 60% |
| Over 5.5 kaarten in de wedstrijd | 50% | 60% | 40% |
Schoten en xG van Rayo Vallecano
De ploeg loste gemiddeld 14,7 schoten per wedstrijd, waarvan 5,0 op doel. Dat is een precisie van 34%.
| Schoten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 14,70 | 14,40 | 15,00 |
| Schoten op doel per wedstrijd | 5,00 | 5,60 | 4,40 |
| Schoten naast per wedstrijd | 6,20 | 6,40 | 6,00 |
| Schoten tegen per wedstrijd | 15,40 | 14,00 | 16,80 |
| Verwachte doelpunten (xG) voor | 1,38 | 1,25 | 1,51 |
| Verwachte doelpunten (xG) tegen | 1,70 | 1,60 | 1,80 |
| Balbezit | 51,8 | 52,2 | 51,4 |
Meest voorkomende uitslagen Rayo Vallecano
De vaakst voorkomende uitslag is 1-1, in 3 van de 10 wedstrijden.
| Uitslag | Aantal | Aandeel |
|---|---|---|
| 1 - 1 | 3 | 30% |
| 3 - 0 | 1 | 10% |
| 3 - 2 | 1 | 10% |
| 2 - 1 | 1 | 10% |
| 2 - 5 | 1 | 10% |
| 1 - 2 | 1 | 10% |
| 1 - 4 | 1 | 10% |
| 0 - 3 | 1 | 10% |
Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Rayo Vallecano.
Spelersstatistieken Rayo Vallecano
| Speler | Doelpunten |
|---|---|
| Sergio Camello Pérez | 7 |
| Álvaro García Rivera | 3 |
| Jorge de Frutos Sebastián | 2 |
| Adrià Giner Pedrosa | 1 |
| Andrei Florin Ratiu | 1 |
Sergio Camello Pérez is dit seizoen de topschutter van Rayo Vallecano (7). Daarachter volgen Álvaro García Rivera (3) en Jorge de Frutos Sebastián (2).
| Speler | Assists |
|---|---|
| Unai López Cabrera | 3 |
| Jorge de Frutos Sebastián | 2 |
| Sergio Camello Pérez | 2 |
| Álvaro García Rivera | 2 |
| Adrià Giner Pedrosa | 1 |
Unai López Cabrera gaf de meeste assists bij Rayo Vallecano (3). Daarachter volgen Jorge de Frutos Sebastián (2) en Sergio Camello Pérez (2).
| Speler | Wedstrijden |
|---|---|
| Florian Lejeune | 10 |
| Sergio Camello Pérez | 10 |
| Unai López Cabrera | 10 |
| Álvaro García Rivera | 10 |
| Alexandre Zurawski | 9 |
Florian Lejeune speelde de meeste wedstrijden voor Rayo Vallecano (10). Daarachter volgen Sergio Camello Pérez (10) en Unai López Cabrera (10).
| Speler | Kaarten |
|---|---|
| Pathé Ciss | 6 |
| Unai López Cabrera | 3 |
| Adrià Giner Pedrosa | 2 |
| Alexandre Zurawski | 2 |
| Francisco Pérez Martínez | 2 |
Pathé Ciss pakte de meeste kaarten bij Rayo Vallecano (6). Daarachter volgen Unai López Cabrera (3) en Adrià Giner Pedrosa (2).
Aanvallend
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Sergio Camello Pérez | 9 |
| 2 | Álvaro García Rivera | 5 |
| 3 | Jorge de Frutos Sebastián | 4 |
| 3 | Unai López Cabrera | 4 |
| 5 | Adrià Giner Pedrosa | 2 |
| 5 | Andrei Florin Ratiu | 2 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Sergio Camello Pérez | 7 |
| 2 | Álvaro García Rivera | 3 |
| 3 | Jorge de Frutos Sebastián | 2 |
| 4 | Adrià Giner Pedrosa | 1 |
| 4 | Andrei Florin Ratiu | 1 |
| 4 | Unai López Cabrera | 1 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Sergio Camello Pérez | 23 |
| 2 | Pedro Díaz Fanjul | 20 |
| 3 | Florian Lejeune | 15 |
| 4 | Álvaro García Rivera | 11 |
| 5 | Georgii Tsitaishvili | 10 |
| 5 | Unai López Cabrera | 10 |
| 7 | Adrià Giner Pedrosa | 8 |
| 7 | Andrei Florin Ratiu | 8 |
| 9 | Alexandre Zurawski | 5 |
| 9 | Jorge de Frutos Sebastián | 5 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Sergio Camello Pérez | 14 |
| 2 | Jorge de Frutos Sebastián | 5 |
| 2 | Pedro Díaz Fanjul | 5 |
| 2 | Álvaro García Rivera | 5 |
| 5 | Unai López Cabrera | 4 |
| 6 | Adrià Giner Pedrosa | 3 |
| 6 | Florian Lejeune | 3 |
| 8 | Alexandre Zurawski | 2 |
| 8 | Andrei Florin Ratiu | 2 |
| 8 | Georgii Tsitaishvili | 2 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Sergio Camello Pérez | 60,9% |
| 2 | Álvaro García Rivera | 45,5% |
| 3 | Unai López Cabrera | 40,0% |
| 4 | Adrià Giner Pedrosa | 37,5% |
| 5 | Andrei Florin Ratiu | 25,0% |
| 5 | Pedro Díaz Fanjul | 25,0% |
| 7 | Florian Lejeune | 20,0% |
Vanaf 360 gespeelde minuten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Sergio Camello Pérez | 30,4% |
| 2 | Álvaro García Rivera | 27,3% |
| 3 | Adrià Giner Pedrosa | 12,5% |
| 3 | Andrei Florin Ratiu | 12,5% |
| 5 | Unai López Cabrera | 10,0% |
Vanaf 360 gespeelde minuten
Passing
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Unai López Cabrera | 23 |
| 2 | Pedro Díaz Fanjul | 14 |
| 3 | Adrià Giner Pedrosa | 11 |
| 4 | Sergio Camello Pérez | 9 |
| 5 | Jorge de Frutos Sebastián | 7 |
| 6 | Álvaro García Rivera | 6 |
| 7 | Andrei Florin Ratiu | 5 |
| 7 | Georgii Tsitaishvili | 5 |
| 7 | Pathé Ciss | 5 |
| 10 | Óscar Valentín Martín Luengo | 4 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Florian Lejeune | 523 |
| 2 | Unai López Cabrera | 521 |
| 3 | Pathé Ciss | 432 |
| 4 | Mujaid Sadick Aliu | 272 |
| 5 | Óscar Valentín Martín Luengo | 216 |
| 6 | Andrei Florin Ratiu | 209 |
| 7 | Adrià Giner Pedrosa | 193 |
| 8 | Sergio Camello Pérez | 162 |
| 9 | Pedro Díaz Fanjul | 159 |
| 10 | Emil Audero Mulyadi | 140 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Mujaid Sadick Aliu | 93,8% |
| 2 | Pathé Ciss | 90,9% |
| 3 | Óscar Valentín Martín Luengo | 88,2% |
| 4 | Florian Lejeune | 87,3% |
| 5 | Unai López Cabrera | 86,5% |
| 6 | Pedro Díaz Fanjul | 85,9% |
| 7 | Adrià Giner Pedrosa | 83,5% |
| 8 | Sergio Camello Pérez | 79,4% |
| 9 | Andrei Florin Ratiu | 78,9% |
| 10 | Emil Audero Mulyadi | 69,3% |
Vanaf 360 gespeelde minuten
Verdedigend
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Unai López Cabrera | 21 |
| 2 | Florian Lejeune | 20 |
| 3 | Óscar Valentín Martín Luengo | 15 |
| 4 | Adrià Giner Pedrosa | 14 |
| 5 | Pathé Ciss | 12 |
| 6 | Álvaro García Rivera | 11 |
| 7 | Andrei Florin Ratiu | 10 |
| 8 | Jorge de Frutos Sebastián | 9 |
| 8 | Pedro Díaz Fanjul | 9 |
| 10 | Sergio Camello Pérez | 8 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Pathé Ciss | 19 |
| 2 | Florian Lejeune | 15 |
| 3 | Álvaro García Rivera | 10 |
| 4 | Unai López Cabrera | 9 |
| 4 | Óscar Valentín Martín Luengo | 9 |
| 6 | Andrei Florin Ratiu | 7 |
| 7 | Adrià Giner Pedrosa | 4 |
| 7 | Mujaid Sadick Aliu | 4 |
| 9 | Francisco Pérez Martínez | 3 |
| 10 | Iván Balliu Campeny | 2 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Unai López Cabrera | 7 |
| 2 | Florian Lejeune | 6 |
| 3 | Georgii Tsitaishvili | 4 |
| 3 | Pathé Ciss | 4 |
| 3 | Óscar Valentín Martín Luengo | 4 |
| 6 | Andrei Florin Ratiu | 2 |
| 6 | Iván Balliu Campeny | 2 |
| 6 | Pedro Díaz Fanjul | 2 |
| 9 | Adrià Giner Pedrosa | 1 |
| 9 | Alexandre Zurawski | 1 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Florian Lejeune | 51 |
| 2 | Unai López Cabrera | 40 |
| 3 | Andrei Florin Ratiu | 37 |
| 3 | Pathé Ciss | 37 |
| 5 | Sergio Camello Pérez | 35 |
| 6 | Adrià Giner Pedrosa | 33 |
| 7 | Jorge de Frutos Sebastián | 32 |
| 8 | Óscar Valentín Martín Luengo | 30 |
| 9 | Pedro Díaz Fanjul | 23 |
| 10 | Álvaro García Rivera | 22 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Florian Lejeune | 58,6% |
| 2 | Pedro Díaz Fanjul | 54,8% |
| 3 | Pathé Ciss | 54,4% |
| 4 | Óscar Valentín Martín Luengo | 53,6% |
| 5 | Adrià Giner Pedrosa | 50,8% |
| 6 | Andrei Florin Ratiu | 50,7% |
| 7 | Unai López Cabrera | 50,6% |
| 8 | Jorge de Frutos Sebastián | 46,4% |
| 9 | Álvaro García Rivera | 41,5% |
| 10 | Sergio Camello Pérez | 39,8% |
Vanaf 360 gespeelde minuten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Jorge de Frutos Sebastián | 9 |
| 1 | Unai López Cabrera | 9 |
| 3 | Adrià Giner Pedrosa | 6 |
| 4 | Iván Balliu Campeny | 5 |
| 4 | Óscar Valentín Martín Luengo | 5 |
| 6 | Andrei Florin Ratiu | 4 |
| 6 | Florian Lejeune | 4 |
| 6 | Pedro Díaz Fanjul | 4 |
| 6 | Álvaro García Rivera | 4 |
| 10 | Georgii Tsitaishvili | 3 |
Dribbels
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Andrei Florin Ratiu | 12 |
| 2 | Jorge de Frutos Sebastián | 9 |
| 3 | Adrià Giner Pedrosa | 8 |
| 3 | Sergio Camello Pérez | 8 |
| 5 | Pedro Díaz Fanjul | 6 |
| 6 | Francisco Pérez Martínez | 4 |
| 6 | Unai López Cabrera | 4 |
| 6 | Álvaro García Rivera | 4 |
| 9 | Georgii Tsitaishvili | 3 |
| 9 | Pathé Ciss | 3 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Andrei Florin Ratiu | 54,5% |
| 2 | Sergio Camello Pérez | 33,3% |
Vanaf 360 gespeelde minuten
Doelman
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Emil Audero Mulyadi | 4 |
| 2 | Augusto Martín Batalla Barga | 1 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Emil Audero Mulyadi | 21 |
| 2 | Daniel Cárdenas Lindez | 8 |
| 3 | Augusto Martín Batalla Barga | 3 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Emil Audero Mulyadi | 80,8% |
Vanaf 360 gespeelde minuten
Discipline
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Pathé Ciss | 6 |
| 2 | Unai López Cabrera | 3 |
| 3 | Adrià Giner Pedrosa | 2 |
| 3 | Alexandre Zurawski | 2 |
| 3 | Sergio Camello Pérez | 2 |
| 3 | Álvaro García Rivera | 2 |
| 7 | Florian Lejeune | 1 |
| 7 | Francisco Pérez Martínez | 1 |
| 7 | Georgii Tsitaishvili | 1 |
| 7 | Iván Balliu Campeny | 1 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Francisco Pérez Martínez | 1 |
| 1 | Jorge de Frutos Sebastián | 1 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Florian Lejeune | 14 |
| 2 | Pathé Ciss | 12 |
| 3 | Adrià Giner Pedrosa | 11 |
| 3 | Jorge de Frutos Sebastián | 11 |
| 5 | Unai López Cabrera | 10 |
| 6 | Sergio Camello Pérez | 9 |
| 7 | Óscar Valentín Martín Luengo | 8 |
| 8 | Alexandre Zurawski | 7 |
| 9 | Francisco Pérez Martínez | 6 |
| 9 | Álvaro García Rivera | 6 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Sergio Camello Pérez | 17 |
| 2 | Andrei Florin Ratiu | 11 |
| 2 | Florian Lejeune | 11 |
| 4 | Jorge de Frutos Sebastián | 10 |
| 5 | Unai López Cabrera | 9 |
| 6 | Adrià Giner Pedrosa | 8 |
| 6 | Pathé Ciss | 8 |
| 6 | Pedro Díaz Fanjul | 8 |
| 9 | Óscar Valentín Martín Luengo | 7 |
| 10 | Alexandre Zurawski | 6 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Jorge de Frutos Sebastián | 4 |
| 1 | Álvaro García Rivera | 4 |
| 3 | Iván Balliu Campeny | 2 |
| 4 | Alexandre Zurawski | 1 |
| 4 | Andrei Florin Ratiu | 1 |
| 4 | Isaac Palazón Camacho | 1 |
| 4 | Pathé Ciss | 1 |
| 4 | Sergio Camello Pérez | 1 |
Speeltijd
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Florian Lejeune | 900 |
| 2 | Pathé Ciss | 810 |
| 3 | Unai López Cabrera | 805 |
| 4 | Álvaro García Rivera | 745 |
| 5 | Sergio Camello Pérez | 667 |
| 6 | Andrei Florin Ratiu | 630 |
| 7 | Adrià Giner Pedrosa | 609 |
| 8 | Jorge de Frutos Sebastián | 574 |
| 9 | Emil Audero Mulyadi | 540 |
| 10 | Pedro Díaz Fanjul | 503 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Florian Lejeune | 10 |
| 1 | Unai López Cabrera | 10 |
| 3 | Pathé Ciss | 9 |
| 3 | Sergio Camello Pérez | 9 |
| 3 | Álvaro García Rivera | 9 |
| 6 | Jorge de Frutos Sebastián | 8 |
| 7 | Adrià Giner Pedrosa | 7 |
| 7 | Andrei Florin Ratiu | 7 |
| 7 | Óscar Valentín Martín Luengo | 7 |
| 10 | Emil Audero Mulyadi | 6 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Sergio Camello Pérez | 7,24 |
| 2 | Unai López Cabrera | 7,07 |
| 3 | Jorge de Frutos Sebastián | 6,92 |
| 4 | Mujaid Sadick Aliu | 6,77 |
| 5 | Óscar Valentín Martín Luengo | 6,76 |
| 6 | Emil Audero Mulyadi | 6,71 |
| 7 | Pathé Ciss | 6,69 |
| 8 | Adrià Giner Pedrosa | 6,68 |
| 9 | Pedro Díaz Fanjul | 6,66 |
| 10 | Andrei Florin Ratiu | 6,65 |
Vanaf 360 gespeelde minuten
Rayo Vallecano · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers