Statistieken Rayo Vallecano 2015

Alle cijfers hieronder gaan over La Liga 2015, 38 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht Rayo Vallecano

Rayo Vallecano speelde 38 wedstrijden dit seizoen: 9 keer gewonnen, 11 keer gelijk en 18 keer verloren. Dat levert 38 punten op, oftewel 1,00 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 1,47 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 0,53.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 38 9 11 18 52 73 -21 38 1,00
Thuis 19 8 4 7 29 29 0 28 1,47
Uit 19 1 7 11 23 44 -21 10 0,53
Punten per wedstrijd 1,00
Gescoord per wedstrijd 1,37
Tegen per wedstrijd 1,92
De nul gehouden 16%

Basisstatistieken Rayo Vallecano

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 24% 42% 5%
Gelijk 29% 21% 37%
Verloren 47% 37% 58%
Gescoord per wedstrijd 1,37 1,53 1,21
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,92 1,53 2,32
De nul gehouden 16% 26% 5%
Niet gescoord 21% 21% 21%
Als eerste gescoord 47% 63% 32%

Doelpuntenstatistieken Rayo Vallecano

Rayo Vallecano scoorde 52 doelpunten, gemiddeld 1,37 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 66 minuten een doelpunt. In 50% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 21% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 1,37 1,53 1,21
Minstens 1 keer gescoord 79% 79% 79%
Minstens 2 keer gescoord 50% 58% 42%
Minstens 3 keer gescoord 8% 16% 0%
Minstens 4 keer gescoord 0% 0% 0%
In beide helften gescoord 32% 42% 21%
Niet gescoord 21% 21% 21%

Tegendoelpunten Rayo Vallecano

Aan de andere kant incasseerde Rayo Vallecano 73 doelpunten, gemiddeld 1,92 per wedstrijd. In 16% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,92 1,53 2,32
Minstens 1 tegendoelpunt 84% 74% 95%
Minstens 2 tegendoelpunten 58% 47% 68%
Minstens 3 tegendoelpunten 21% 21% 21%
Minstens 4 tegendoelpunten 8% 5% 11%
De nul gehouden 16% 26% 5%

Over/under statistieken Rayo Vallecano

In een wedstrijd van Rayo Vallecano vallen er gemiddeld 3,29 doelpunten. In 68% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 37% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 3,29 3,05 3,53
Over 0.5 97% 95% 100%
Over 1.5 87% 95% 79%
Over 2.5 68% 68% 68%
Over 3.5 37% 32% 42%
Over 4.5 13% 11% 16%
Over 5.5 8% 5% 11%

Beide ploegen scoren bij Rayo Vallecano

In 66% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 58%, op verplaatsing tot 74%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 66% 58% 74%
Beide ploegen scoren + winst 11% 21% 0%
Beide ploegen scoren + gelijk 26% 16% 37%
Beide ploegen scoren + verlies 29% 21% 37%
Beide ploegen scoren + over 2.5 58% 53% 63%
Geen btts + over 2.5 11% 16% 5%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 29% 32% 26%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 34% 21% 47%
Beide ploegen scoren in beide helften 8% 5% 11%

Statistieken per helft

Rayo Vallecano scoorde 29 doelpunten voor rust en 23 erna, en kreeg er 31 tegen in de eerste helft en 42 in de tweede. De ploeg is duidelijk het gevaarlijkst voor de rust.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 34% 47% 21%
Eerste helft gelijk 29% 26% 32%
Eerste helft verloren 37% 26% 47%
Gescoord in de eerste helft 0,76 1,00 0,53
Tegen in de eerste helft 0,82 0,68 0,95
De nul gehouden in de eerste helft 47% 53% 42%
Niet gescoord in de eerste helft 42% 26% 58%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 21% 26% 16%
Tweede helft gelijk 34% 32% 37%
Tweede helft verloren 45% 42% 47%
Gescoord in de tweede helft 0,61 0,53 0,68
Tegen in de tweede helft 1,11 0,84 1,37
De nul gehouden in de tweede helft 32% 42% 21%
Niet gescoord in de tweede helft 47% 53% 42%
Meeste doelpunten in de eerste helft 32% 42% 21%
Meeste doelpunten in de tweede helft 45% 26% 63%
Evenveel in beide helften 24% 32% 16%

Wanneer scoort Rayo Vallecano?

De meeste doelpunten van Rayo Vallecano vallen tussen minuut 1 en 10, goed voor 17% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 81 en 90.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
17%
13%
10%
8%
12%
10%
12%
12%
8%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
7%
12%
15%
4%
11%
15%
12%
7%
16%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken Rayo Vallecano

Rayo Vallecano trapte gemiddeld 6,1 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 5,0 toe. In 69% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.

Hoekschoppen Totaal Thuis Uit
Hoekschoppen voor per wedstrijd 6,11 5,61 6,61
Hoekschoppen tegen per wedstrijd 4,97 4,56 5,39
Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd 92% 89% 94%
Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd 69% 56% 83%
Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd 50% 39% 61%
Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd 31% 22% 39%
Zelf over 3.5 hoekschoppen 89% 83% 94%
Zelf over 4.5 hoekschoppen 69% 61% 78%

Gebaseerd op 36 van de 38 wedstrijden.

Kaartenstatistieken Rayo Vallecano

Rayo Vallecano kreeg gemiddeld 3,05 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 2,26 bij de tegenstander. In 89% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 3,05 3,16 2,95
Rode kaarten per wedstrijd 0,26 0,32 0,21
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 2,26 2,47 2,05
Zelf over 1.5 kaarten 84% 89% 79%
Zelf over 2.5 kaarten 74% 74% 74%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 89% 95% 84%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 68% 74% 63%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 47% 58% 37%

Schoten en xG van Rayo Vallecano

De ploeg loste gemiddeld 13,5 schoten per wedstrijd, waarvan 4,8 op doel. Dat is een precisie van 36%.

Schoten Totaal Thuis Uit
Schoten per wedstrijd 13,47 14,28 12,67
Schoten op doel per wedstrijd 4,81 5,44 4,17
Schoten naast per wedstrijd 5,50 5,83 5,17
Schoten tegen per wedstrijd 12,17 10,78 13,56
Balbezit 55,9 55,0 56,8

Gebaseerd op 36 van de 38 wedstrijden (schoten).

Meest voorkomende uitslagen Rayo Vallecano

De vaakst voorkomende uitslag is 2-2, in 7 van de 38 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
2 - 2 7 18%
1 - 2 5 13%
2 - 1 3 8%
1 - 1 3 8%
0 - 1 3 8%
3 - 0 2 5%
2 - 0 2 5%
2 - 3 2 5%
0 - 2 2 5%
0 - 3 2 5%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Rayo Vallecano.

Spelersstatistieken Rayo Vallecano

Topschutters
Speler Doelpunten
Javier Guerra Rodríguez 12
Jozabed Sánchez Ruiz 9
Nicolás Ladislao Fedor Flores 9
Alberto Mateus Contreiras Gonçalves 4
Pablo Hernández Domínguez 3

Javier Guerra Rodríguez is dit seizoen de topschutter van Rayo Vallecano (12). Daarachter volgen Jozabed Sánchez Ruiz (9) en Nicolás Ladislao Fedor Flores (9).

Topschutters Rayo Vallecano

Meeste assists
Speler Assists
Roberto Trashorras Gayoso 7
Tiago Manuel Dias Correia 6
Adrián Embarba Blázquez 5
Pablo Hernández Domínguez 4
Nicolás Ladislao Fedor Flores 4

Roberto Trashorras Gayoso gaf de meeste assists bij Rayo Vallecano (7). Daarachter volgen Tiago Manuel Dias Correia (6) en Adrián Embarba Blázquez (5).

Assists Rayo Vallecano

Meeste wedstrijden
Speler Wedstrijden
Roberto Trashorras Gayoso 36
Tiago Manuel Dias Correia 34
Diego Javier Llorente Ríos 33
Javier Guerra Rodríguez 30
Roberto Román Triguero 29

Roberto Trashorras Gayoso speelde de meeste wedstrijden voor Rayo Vallecano (36). Daarachter volgen Tiago Manuel Dias Correia (34) en Diego Javier Llorente Ríos (33).

Wedstrijden Rayo Vallecano

Meeste kaarten
Speler Kaarten
José Raúl Baena Urdiales 13
Diego Javier Llorente Ríos 12
Roberto Trashorras Gayoso 10
José Eduardo Rosa Vale e Castro 9
Roberto Román Triguero 8

José Raúl Baena Urdiales pakte de meeste kaarten bij Rayo Vallecano (13). Daarachter volgen Diego Javier Llorente Ríos (12) en Roberto Trashorras Gayoso (10).

Kaarten Rayo Vallecano

Rayo Vallecano · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook