Statistieken Olympiakos Piraeus 2025
Alle cijfers hieronder gaan over Super League 2025, 32 gespeelde wedstrijden.
Seizoensoverzicht Olympiakos Piraeus
Olympiakos Piraeus speelde 32 wedstrijden dit seizoen: 19 keer gewonnen, 9 keer gelijk en 4 keer verloren. Dat levert 66 punten op, oftewel 2,06 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 2,13 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 2,00.
| Gespeeld | W | G | V | Voor | Tegen | Saldo | Punten | Ppw | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Totaal | 32 | 19 | 9 | 4 | 51 | 17 | 34 | 66 | 2,06 |
| Thuis | 16 | 10 | 4 | 2 | 26 | 7 | 19 | 34 | 2,13 |
| Uit | 16 | 9 | 5 | 2 | 25 | 10 | 15 | 32 | 2,00 |
Basisstatistieken Olympiakos Piraeus
| Basis | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gewonnen | 59% | 63% | 56% |
| Gelijk | 28% | 25% | 31% |
| Verloren | 13% | 13% | 13% |
| Gescoord per wedstrijd | 1,59 | 1,63 | 1,56 |
| Tegendoelpunten per wedstrijd | 0,53 | 0,44 | 0,63 |
| De nul gehouden | 59% | 63% | 56% |
| Niet gescoord | 19% | 25% | 13% |
| Als eerste gescoord | 72% | 75% | 69% |
Doelpuntenstatistieken Olympiakos Piraeus
Olympiakos Piraeus scoorde 51 doelpunten, gemiddeld 1,59 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 56 minuten een doelpunt. In 50% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 19% bleef ze zonder doelpunt.
| Gescoord | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gescoord per wedstrijd | 1,59 | 1,63 | 1,56 |
| Minstens 1 keer gescoord | 81% | 75% | 88% |
| Minstens 2 keer gescoord | 50% | 50% | 50% |
| Minstens 3 keer gescoord | 22% | 25% | 19% |
| Minstens 4 keer gescoord | 3% | 6% | 0% |
| In beide helften gescoord | 28% | 31% | 25% |
| Niet gescoord | 19% | 25% | 13% |
Tegendoelpunten Olympiakos Piraeus
Aan de andere kant incasseerde Olympiakos Piraeus 17 doelpunten, gemiddeld 0,53 per wedstrijd. In 59% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.
| Tegen | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Tegendoelpunten per wedstrijd | 0,53 | 0,44 | 0,63 |
| Minstens 1 tegendoelpunt | 41% | 38% | 44% |
| Minstens 2 tegendoelpunten | 9% | 6% | 13% |
| Minstens 3 tegendoelpunten | 3% | 0% | 6% |
| Minstens 4 tegendoelpunten | 0% | 0% | 0% |
| De nul gehouden | 59% | 63% | 56% |
Over/under statistieken Olympiakos Piraeus
In een wedstrijd van Olympiakos Piraeus vallen er gemiddeld 2,13 doelpunten. In 34% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 13% meer dan 3,5.
| Totaal doelpunten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gemiddeld aantal doelpunten | 2,13 | 2,06 | 2,19 |
| Over 0.5 | 88% | 88% | 88% |
| Over 1.5 | 72% | 63% | 81% |
| Over 2.5 | 34% | 31% | 38% |
| Over 3.5 | 13% | 13% | 13% |
| Over 4.5 | 6% | 13% | 0% |
| Over 5.5 | 0% | 0% | 0% |
Beide ploegen scoren bij Olympiakos Piraeus
In 34% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 25%, op verplaatsing tot 44%.
| Beide ploegen scoren | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Beide ploegen scoren | 34% | 25% | 44% |
| Beide ploegen scoren + winst | 13% | 13% | 13% |
| Beide ploegen scoren + gelijk | 16% | 13% | 19% |
| Beide ploegen scoren + verlies | 6% | 0% | 13% |
| Beide ploegen scoren + over 2.5 | 19% | 13% | 25% |
| Geen btts + over 2.5 | 16% | 19% | 13% |
| Beide ploegen scoren in de eerste helft | 6% | 6% | 6% |
| Beide ploegen scoren in de tweede helft | 22% | 19% | 25% |
| Beide ploegen scoren in beide helften | 0% | 0% | 0% |
Statistieken per helft
Olympiakos Piraeus scoorde 21 doelpunten voor rust en 30 erna, en kreeg er 4 tegen in de eerste helft en 13 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.
| Eerste helft | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Eerste helft gewonnen | 47% | 44% | 50% |
| Eerste helft gelijk | 47% | 44% | 50% |
| Eerste helft verloren | 6% | 13% | 0% |
| Gescoord in de eerste helft | 0,66 | 0,56 | 0,75 |
| Tegen in de eerste helft | 0,13 | 0,19 | 0,06 |
| De nul gehouden in de eerste helft | 88% | 81% | 94% |
| Niet gescoord in de eerste helft | 47% | 50% | 44% |
| Tweede helft | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Tweede helft gewonnen | 44% | 44% | 44% |
| Tweede helft gelijk | 47% | 56% | 38% |
| Tweede helft verloren | 9% | 0% | 19% |
| Gescoord in de tweede helft | 0,94 | 1,06 | 0,81 |
| Tegen in de tweede helft | 0,41 | 0,25 | 0,56 |
| De nul gehouden in de tweede helft | 69% | 81% | 56% |
| Niet gescoord in de tweede helft | 44% | 44% | 44% |
| Meeste doelpunten in de eerste helft | 28% | 38% | 19% |
| Meeste doelpunten in de tweede helft | 44% | 38% | 50% |
| Evenveel in beide helften | 28% | 25% | 31% |
Wanneer scoort Olympiakos Piraeus?
De meeste doelpunten van Olympiakos Piraeus vallen tussen minuut 81 en 90, goed voor 24% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 71 en 80.
Hoekschopstatistieken Olympiakos Piraeus
Olympiakos Piraeus trapte gemiddeld 7,1 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 2,2 toe. In 45% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.
| Hoekschoppen | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Hoekschoppen voor per wedstrijd | 7,06 | 8,44 | 5,60 |
| Hoekschoppen tegen per wedstrijd | 2,19 | 2,25 | 2,13 |
| Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 74% | 81% | 67% |
| Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 45% | 56% | 33% |
| Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 39% | 50% | 27% |
| Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 16% | 31% | 0% |
| Zelf over 3.5 hoekschoppen | 84% | 94% | 73% |
| Zelf over 4.5 hoekschoppen | 77% | 88% | 67% |
Gebaseerd op 31 van de 32 wedstrijden.
Kaartenstatistieken Olympiakos Piraeus
Olympiakos Piraeus kreeg gemiddeld 1,47 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 2,63 bij de tegenstander. In 56% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.
| Kaarten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gele kaarten per wedstrijd | 1,47 | 0,88 | 2,06 |
| Rode kaarten per wedstrijd | 0,06 | 0,06 | 0,06 |
| Gele kaarten tegenstander per wedstrijd | 2,63 | 2,56 | 2,69 |
| Zelf over 1.5 kaarten | 41% | 25% | 56% |
| Zelf over 2.5 kaarten | 28% | 13% | 44% |
| Over 3.5 kaarten in de wedstrijd | 56% | 44% | 69% |
| Over 4.5 kaarten in de wedstrijd | 44% | 25% | 63% |
| Over 5.5 kaarten in de wedstrijd | 31% | 19% | 44% |
Schoten en xG van Olympiakos Piraeus
De ploeg loste gemiddeld 18,2 schoten per wedstrijd, waarvan 5,6 op doel. Dat is een precisie van 31%.
| Schoten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 18,16 | 21,19 | 14,93 |
| Schoten op doel per wedstrijd | 5,61 | 5,81 | 5,40 |
| Schoten naast per wedstrijd | 7,68 | 9,75 | 5,47 |
| Schoten tegen per wedstrijd | 6,48 | 5,50 | 7,53 |
| Verwachte doelpunten (xG) voor | 1,82 | 1,77 | 1,89 |
| Verwachte doelpunten (xG) tegen | 0,69 | 0,62 | 0,78 |
| Balbezit | 60,4 | 63,3 | 57,3 |
Gebaseerd op 31 van de 32 wedstrijden (schoten).
Meest voorkomende uitslagen Olympiakos Piraeus
De vaakst voorkomende uitslag is 2-0, in 7 van de 32 wedstrijden.
| Uitslag | Aantal | Aandeel |
|---|---|---|
| 2 - 0 | 7 | 22% |
| 1 - 1 | 5 | 16% |
| 3 - 0 | 4 | 13% |
| 0 - 0 | 4 | 13% |
| 1 - 0 | 3 | 9% |
| 2 - 1 | 2 | 6% |
| 0 - 1 | 2 | 6% |
| 5 - 0 | 1 | 3% |
| 3 - 1 | 1 | 3% |
| 3 - 2 | 1 | 3% |
Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Olympiakos Piraeus.
Spelersstatistieken Olympiakos Piraeus
| Speler | Doelpunten |
|---|---|
| Ayoub El Kaabi | 18 |
| Mehdi Taremi | 10 |
| Francisco Leonel Lima Silva Machado | 4 |
| Rodinei Marcelo de Almeida | 4 |
| Gelson Dany Batalha Martins | 3 |
Ayoub El Kaabi is dit seizoen de topschutter van Olympiakos Piraeus (18). Daarachter volgen Mehdi Taremi (10) en Francisco Leonel Lima Silva Machado (4).
| Speler | Assists |
|---|---|
| Daniel Castelo Podence | 6 |
| Francisco Leonel Lima Silva Machado | 5 |
| Francisco Gabriel Ortega | 3 |
| Rodinei Marcelo de Almeida | 3 |
| Yusuf Yazıcı | 2 |
Daniel Castelo Podence gaf de meeste assists bij Olympiakos Piraeus (6). Daarachter volgen Francisco Leonel Lima Silva Machado (5) en Francisco Gabriel Ortega (3).
| Speler | Wedstrijden |
|---|---|
| Konstantinos Tzolakis | 31 |
| João Pedro Loureiro da Costa | 31 |
| Diogo Andre Santos Nascimento | 31 |
| Christos Mouzakitis | 31 |
| Francisco Leonel Lima Silva Machado | 30 |
Konstantinos Tzolakis speelde de meeste wedstrijden voor Olympiakos Piraeus (31). Daarachter volgen João Pedro Loureiro da Costa (31) en Diogo Andre Santos Nascimento (31).
| Speler | Kaarten |
|---|---|
| Daniel García Carrillo | 6 |
| Panagiotis Retsos | 4 |
| Daniel Castelo Podence | 4 |
| João Pedro Loureiro da Costa | 4 |
| Francisco Gabriel Ortega | 3 |
Daniel García Carrillo pakte de meeste kaarten bij Olympiakos Piraeus (6). Daarachter volgen Panagiotis Retsos (4) en Daniel Castelo Podence (4).
Olympiakos Piraeus · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers