Statistieken Olympiakos Piraeus 2023

Alle cijfers hieronder gaan over Super League 2023, 36 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht Olympiakos Piraeus

Olympiakos Piraeus speelde 36 wedstrijden dit seizoen: 23 keer gewonnen, 6 keer gelijk en 7 keer verloren. Dat levert 75 punten op, oftewel 2,08 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 2,39 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 1,78.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 36 23 6 7 79 34 45 75 2,08
Thuis 18 14 1 3 49 16 33 43 2,39
Uit 18 9 5 4 30 18 12 32 1,78
Punten per wedstrijd 2,08
Gescoord per wedstrijd 2,19
Tegen per wedstrijd 0,94
De nul gehouden 36%

Basisstatistieken Olympiakos Piraeus

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 64% 78% 50%
Gelijk 17% 6% 28%
Verloren 19% 17% 22%
Gescoord per wedstrijd 2,19 2,72 1,67
Tegendoelpunten per wedstrijd 0,94 0,89 1,00
De nul gehouden 36% 44% 28%
Niet gescoord 14% 0% 28%
Als eerste gescoord 58% 72% 44%

Doelpuntenstatistieken Olympiakos Piraeus

Olympiakos Piraeus scoorde 79 doelpunten, gemiddeld 2,19 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 41 minuten een doelpunt. In 69% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 14% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 2,19 2,72 1,67
Minstens 1 keer gescoord 86% 100% 72%
Minstens 2 keer gescoord 69% 83% 56%
Minstens 3 keer gescoord 39% 56% 22%
Minstens 4 keer gescoord 22% 33% 11%
In beide helften gescoord 44% 56% 33%
Niet gescoord 14% 0% 28%

Tegendoelpunten Olympiakos Piraeus

Aan de andere kant incasseerde Olympiakos Piraeus 34 doelpunten, gemiddeld 0,94 per wedstrijd. In 36% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 0,94 0,89 1,00
Minstens 1 tegendoelpunt 64% 56% 72%
Minstens 2 tegendoelpunten 22% 17% 28%
Minstens 3 tegendoelpunten 6% 11% 0%
Minstens 4 tegendoelpunten 3% 6% 0%
De nul gehouden 36% 44% 28%

Over/under statistieken Olympiakos Piraeus

In een wedstrijd van Olympiakos Piraeus vallen er gemiddeld 3,14 doelpunten. In 64% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 42% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 3,14 3,61 2,67
Over 0.5 97% 100% 94%
Over 1.5 89% 100% 78%
Over 2.5 64% 83% 44%
Over 3.5 42% 56% 28%
Over 4.5 17% 17% 17%
Over 5.5 6% 6% 6%

Beide ploegen scoren bij Olympiakos Piraeus

In 53% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 56%, op verplaatsing tot 50%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 53% 56% 50%
Beide ploegen scoren + winst 31% 33% 28%
Beide ploegen scoren + gelijk 14% 6% 22%
Beide ploegen scoren + verlies 8% 17% 0%
Beide ploegen scoren + over 2.5 44% 50% 39%
Geen btts + over 2.5 19% 33% 6%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 19% 17% 22%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 28% 28% 28%
Beide ploegen scoren in beide helften 6% 0% 11%

Statistieken per helft

Olympiakos Piraeus scoorde 32 doelpunten voor rust en 47 erna, en kreeg er 17 tegen in de eerste helft en 17 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 42% 56% 28%
Eerste helft gelijk 31% 17% 44%
Eerste helft verloren 28% 28% 28%
Gescoord in de eerste helft 0,89 1,11 0,67
Tegen in de eerste helft 0,47 0,44 0,50
De nul gehouden in de eerste helft 58% 67% 50%
Niet gescoord in de eerste helft 44% 33% 56%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 61% 78% 44%
Tweede helft gelijk 22% 11% 33%
Tweede helft verloren 17% 11% 22%
Gescoord in de tweede helft 1,31 1,61 1,00
Tegen in de tweede helft 0,47 0,44 0,50
De nul gehouden in de tweede helft 58% 67% 50%
Niet gescoord in de tweede helft 25% 11% 39%
Meeste doelpunten in de eerste helft 28% 28% 28%
Meeste doelpunten in de tweede helft 47% 50% 44%
Evenveel in beide helften 25% 22% 28%

Wanneer scoort Olympiakos Piraeus?

De meeste doelpunten van Olympiakos Piraeus vallen tussen minuut 81 en 90, goed voor 25% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 41 en 50.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
5%
6%
16%
8%
9%
10%
14%
6%
25%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
3%
6%
12%
15%
21%
12%
15%
6%
12%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken Olympiakos Piraeus

Olympiakos Piraeus trapte gemiddeld 5,8 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 2,6 toe. In 48% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.

Hoekschoppen Totaal Thuis Uit
Hoekschoppen voor per wedstrijd 5,77 6,40 5,19
Hoekschoppen tegen per wedstrijd 2,58 2,33 2,81
Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd 77% 87% 69%
Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd 48% 60% 38%
Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd 19% 27% 13%
Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd 6% 7% 6%
Zelf over 3.5 hoekschoppen 84% 87% 81%
Zelf over 4.5 hoekschoppen 71% 87% 56%

Gebaseerd op 31 van de 36 wedstrijden.

Kaartenstatistieken Olympiakos Piraeus

Olympiakos Piraeus kreeg gemiddeld 2,39 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 2,33 bij de tegenstander. In 72% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 2,39 2,00 2,78
Rode kaarten per wedstrijd 0,08 0,00 0,17
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 2,33 2,06 2,61
Zelf over 1.5 kaarten 67% 61% 72%
Zelf over 2.5 kaarten 47% 33% 61%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 72% 61% 83%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 50% 44% 56%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 33% 28% 39%

Schoten en xG van Olympiakos Piraeus

De ploeg loste gemiddeld 16,8 schoten per wedstrijd, waarvan 6,1 op doel. Dat is een precisie van 36%.

Schoten Totaal Thuis Uit
Schoten per wedstrijd 16,77 18,73 14,94
Schoten op doel per wedstrijd 6,06 7,07 5,13
Schoten naast per wedstrijd 6,84 7,80 5,94
Schoten tegen per wedstrijd 8,32 8,20 8,44
Balbezit 59,5 62,1 56,9

Gebaseerd op 31 van de 36 wedstrijden (schoten).

Meest voorkomende uitslagen Olympiakos Piraeus

De vaakst voorkomende uitslag is 4-0, in 4 van de 36 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
4 - 0 4 11%
2 - 0 4 11%
2 - 1 4 11%
4 - 1 3 8%
3 - 0 3 8%
1 - 1 3 8%
3 - 1 2 6%
2 - 2 2 6%
0 - 1 2 6%
0 - 2 2 6%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Olympiakos Piraeus.

Spelersstatistieken Olympiakos Piraeus

Topschutters
Speler Doelpunten
Ayoub El Kaabi 17
Daniel Castelo Podence 11
Giorgos Masouras 7
Konstantinos Fortounis 6
Francisco José Navarro Aliaga 5

Ayoub El Kaabi is dit seizoen de topschutter van Olympiakos Piraeus (17). Daarachter volgen Daniel Castelo Podence (11) en Giorgos Masouras (7).

Topschutters Olympiakos Piraeus

Meeste assists
Speler Assists
Daniel Castelo Podence 6
Konstantinos Fortounis 6
Giorgos Masouras 4
Stevan Jovetić 4
Pep Biel Mas Jaume 3

Daniel Castelo Podence gaf de meeste assists bij Olympiakos Piraeus (6). Daarachter volgen Konstantinos Fortounis (6) en Giorgos Masouras (4).

Assists Olympiakos Piraeus

Meeste wedstrijden
Speler Wedstrijden
Konstantinos Tzolakis 35
Alexandros Paschalakis 35
Giorgos Masouras 34
Joaquín José Marín Ruiz 33
Daniel Castelo Podence 31

Konstantinos Tzolakis speelde de meeste wedstrijden voor Olympiakos Piraeus (35). Daarachter volgen Alexandros Paschalakis (35) en Giorgos Masouras (34).

Wedstrijden Olympiakos Piraeus

Meeste kaarten
Speler Kaarten
Panagiotis Retsos 12
Daniel Castelo Podence 8
Konstantinos Fortounis 7
Joaquín José Marín Ruiz 6
Santiago Hezze 6

Panagiotis Retsos pakte de meeste kaarten bij Olympiakos Piraeus (12). Daarachter volgen Daniel Castelo Podence (8) en Konstantinos Fortounis (7).

Kaarten Olympiakos Piraeus

Olympiakos Piraeus · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook