Statistieken Olympiakos Piraeus 2019
Alle cijfers hieronder gaan over Super League 2019, 28 gespeelde wedstrijden.
Seizoensoverzicht Olympiakos Piraeus
Olympiakos Piraeus speelde 28 wedstrijden dit seizoen: 22 keer gewonnen, 6 keer gelijk en 0 keer verloren. Dat levert 72 punten op, oftewel 2,57 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 2,86 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 2,29.
| Gespeeld | W | G | V | Voor | Tegen | Saldo | Punten | Ppw | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Totaal | 28 | 22 | 6 | 0 | 57 | 10 | 47 | 72 | 2,57 |
| Thuis | 14 | 13 | 1 | 0 | 36 | 7 | 29 | 40 | 2,86 |
| Uit | 14 | 9 | 5 | 0 | 21 | 3 | 18 | 32 | 2,29 |
Basisstatistieken Olympiakos Piraeus
| Basis | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gewonnen | 79% | 93% | 64% |
| Gelijk | 21% | 7% | 36% |
| Verloren | 0% | 0% | 0% |
| Gescoord per wedstrijd | 2,04 | 2,57 | 1,50 |
| Tegendoelpunten per wedstrijd | 0,36 | 0,50 | 0,21 |
| De nul gehouden | 68% | 57% | 79% |
| Niet gescoord | 11% | 0% | 21% |
| Als eerste gescoord | 82% | 93% | 71% |
Doelpuntenstatistieken Olympiakos Piraeus
Olympiakos Piraeus scoorde 57 doelpunten, gemiddeld 2,04 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 44 minuten een doelpunt. In 54% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 11% bleef ze zonder doelpunt.
| Gescoord | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gescoord per wedstrijd | 2,04 | 2,57 | 1,50 |
| Minstens 1 keer gescoord | 89% | 100% | 79% |
| Minstens 2 keer gescoord | 54% | 79% | 29% |
| Minstens 3 keer gescoord | 32% | 43% | 21% |
| Minstens 4 keer gescoord | 21% | 29% | 14% |
| In beide helften gescoord | 29% | 36% | 21% |
| Niet gescoord | 11% | 0% | 21% |
Tegendoelpunten Olympiakos Piraeus
Aan de andere kant incasseerde Olympiakos Piraeus 10 doelpunten, gemiddeld 0,36 per wedstrijd. In 68% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.
| Tegen | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Tegendoelpunten per wedstrijd | 0,36 | 0,50 | 0,21 |
| Minstens 1 tegendoelpunt | 32% | 43% | 21% |
| Minstens 2 tegendoelpunten | 4% | 7% | 0% |
| Minstens 3 tegendoelpunten | 0% | 0% | 0% |
| Minstens 4 tegendoelpunten | 0% | 0% | 0% |
| De nul gehouden | 68% | 57% | 79% |
Over/under statistieken Olympiakos Piraeus
In een wedstrijd van Olympiakos Piraeus vallen er gemiddeld 2,39 doelpunten. In 39% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 29% meer dan 3,5.
| Totaal doelpunten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gemiddeld aantal doelpunten | 2,39 | 3,07 | 1,71 |
| Over 0.5 | 89% | 100% | 79% |
| Over 1.5 | 64% | 86% | 43% |
| Over 2.5 | 39% | 50% | 29% |
| Over 3.5 | 29% | 43% | 14% |
| Over 4.5 | 14% | 21% | 7% |
| Over 5.5 | 4% | 7% | 0% |
Beide ploegen scoren bij Olympiakos Piraeus
In 32% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 43%, op verplaatsing tot 21%.
| Beide ploegen scoren | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Beide ploegen scoren | 32% | 43% | 21% |
| Beide ploegen scoren + winst | 21% | 36% | 7% |
| Beide ploegen scoren + gelijk | 11% | 7% | 14% |
| Beide ploegen scoren + verlies | 0% | 0% | 0% |
| Beide ploegen scoren + over 2.5 | 21% | 36% | 7% |
| Geen btts + over 2.5 | 18% | 14% | 21% |
| Beide ploegen scoren in de eerste helft | 7% | 7% | 7% |
| Beide ploegen scoren in de tweede helft | 14% | 21% | 7% |
| Beide ploegen scoren in beide helften | 4% | 7% | 0% |
Statistieken per helft
Olympiakos Piraeus scoorde 32 doelpunten voor rust en 25 erna, en kreeg er 3 tegen in de eerste helft en 7 in de tweede. De ploeg is duidelijk het gevaarlijkst voor de rust.
| Eerste helft | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Eerste helft gewonnen | 57% | 64% | 50% |
| Eerste helft gelijk | 39% | 29% | 50% |
| Eerste helft verloren | 4% | 7% | 0% |
| Gescoord in de eerste helft | 1,14 | 1,43 | 0,86 |
| Tegen in de eerste helft | 0,11 | 0,14 | 0,07 |
| De nul gehouden in de eerste helft | 89% | 86% | 93% |
| Niet gescoord in de eerste helft | 43% | 36% | 50% |
| Tweede helft | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Tweede helft gewonnen | 46% | 50% | 43% |
| Tweede helft gelijk | 43% | 36% | 50% |
| Tweede helft verloren | 11% | 14% | 7% |
| Gescoord in de tweede helft | 0,89 | 1,14 | 0,64 |
| Tegen in de tweede helft | 0,25 | 0,36 | 0,14 |
| De nul gehouden in de tweede helft | 75% | 64% | 86% |
| Niet gescoord in de tweede helft | 39% | 29% | 50% |
| Meeste doelpunten in de eerste helft | 36% | 36% | 36% |
| Meeste doelpunten in de tweede helft | 39% | 43% | 36% |
| Evenveel in beide helften | 25% | 21% | 29% |
Wanneer scoort Olympiakos Piraeus?
De meeste doelpunten van Olympiakos Piraeus vallen tussen minuut 1 en 10, goed voor 19% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 81 en 90.
Hoekschopstatistieken Olympiakos Piraeus
Olympiakos Piraeus trapte gemiddeld 6,6 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 2,7 toe. In 48% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.
| Hoekschoppen | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Hoekschoppen voor per wedstrijd | 6,56 | 5,92 | 7,14 |
| Hoekschoppen tegen per wedstrijd | 2,74 | 2,08 | 3,36 |
| Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 74% | 62% | 86% |
| Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 48% | 31% | 64% |
| Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 41% | 31% | 50% |
| Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 19% | 8% | 29% |
| Zelf over 3.5 hoekschoppen | 85% | 85% | 86% |
| Zelf over 4.5 hoekschoppen | 70% | 85% | 57% |
Gebaseerd op 27 van de 28 wedstrijden.
Kaartenstatistieken Olympiakos Piraeus
Olympiakos Piraeus kreeg gemiddeld 1,96 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 2,32 bij de tegenstander. In 68% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.
| Kaarten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gele kaarten per wedstrijd | 1,96 | 1,43 | 2,50 |
| Rode kaarten per wedstrijd | 0,07 | 0,07 | 0,07 |
| Gele kaarten tegenstander per wedstrijd | 2,32 | 2,71 | 1,93 |
| Zelf over 1.5 kaarten | 71% | 64% | 79% |
| Zelf over 2.5 kaarten | 29% | 7% | 50% |
| Over 3.5 kaarten in de wedstrijd | 68% | 64% | 71% |
| Over 4.5 kaarten in de wedstrijd | 54% | 57% | 50% |
| Over 5.5 kaarten in de wedstrijd | 39% | 43% | 36% |
Schoten en xG van Olympiakos Piraeus
De ploeg loste gemiddeld 11,3 schoten per wedstrijd, waarvan 5,4 op doel. Dat is een precisie van 48%.
| Schoten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 11,33 | 12,62 | 10,14 |
| Schoten op doel per wedstrijd | 5,41 | 6,46 | 4,43 |
| Schoten naast per wedstrijd | 5,93 | 6,15 | 5,71 |
| Schoten tegen per wedstrijd | 5,48 | 5,38 | 5,57 |
| Balbezit | 60,2 | 61,6 | 58,6 |
Gebaseerd op 27 van de 28 wedstrijden (schoten).
Meest voorkomende uitslagen Olympiakos Piraeus
De vaakst voorkomende uitslag is 1-0, in 7 van de 28 wedstrijden.
| Uitslag | Aantal | Aandeel |
|---|---|---|
| 1 - 0 | 7 | 25% |
| 2 - 0 | 4 | 14% |
| 1 - 1 | 3 | 11% |
| 0 - 0 | 3 | 11% |
| 5 - 0 | 2 | 7% |
| 4 - 0 | 2 | 7% |
| 3 - 1 | 2 | 7% |
| 2 - 1 | 2 | 7% |
| 4 - 1 | 1 | 4% |
| 4 - 2 | 1 | 4% |
Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Olympiakos Piraeus.
Olympiakos Piraeus · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers