Statistieken Olympiakos Piraeus 2022

Alle cijfers hieronder gaan over Super League 2022, 36 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht Olympiakos Piraeus

Olympiakos Piraeus speelde 36 wedstrijden dit seizoen: 21 keer gewonnen, 10 keer gelijk en 5 keer verloren. Dat levert 73 punten op, oftewel 2,03 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 2,22 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 1,83.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 36 21 10 5 70 24 46 73 2,03
Thuis 18 12 4 2 43 12 31 40 2,22
Uit 18 9 6 3 27 12 15 33 1,83
Punten per wedstrijd 2,03
Gescoord per wedstrijd 1,94
Tegen per wedstrijd 0,67
De nul gehouden 56%

Basisstatistieken Olympiakos Piraeus

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 58% 67% 50%
Gelijk 28% 22% 33%
Verloren 14% 11% 17%
Gescoord per wedstrijd 1,94 2,39 1,50
Tegendoelpunten per wedstrijd 0,67 0,67 0,67
De nul gehouden 56% 56% 56%
Niet gescoord 17% 11% 22%
Als eerste gescoord 64% 61% 67%

Doelpuntenstatistieken Olympiakos Piraeus

Olympiakos Piraeus scoorde 70 doelpunten, gemiddeld 1,94 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 46 minuten een doelpunt. In 53% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 17% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 1,94 2,39 1,50
Minstens 1 keer gescoord 83% 89% 78%
Minstens 2 keer gescoord 53% 61% 44%
Minstens 3 keer gescoord 28% 33% 22%
Minstens 4 keer gescoord 14% 22% 6%
In beide helften gescoord 28% 39% 17%
Niet gescoord 17% 11% 22%

Tegendoelpunten Olympiakos Piraeus

Aan de andere kant incasseerde Olympiakos Piraeus 24 doelpunten, gemiddeld 0,67 per wedstrijd. In 56% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 0,67 0,67 0,67
Minstens 1 tegendoelpunt 44% 44% 44%
Minstens 2 tegendoelpunten 19% 17% 22%
Minstens 3 tegendoelpunten 3% 6% 0%
Minstens 4 tegendoelpunten 0% 0% 0%
De nul gehouden 56% 56% 56%

Over/under statistieken Olympiakos Piraeus

In een wedstrijd van Olympiakos Piraeus vallen er gemiddeld 2,61 doelpunten. In 50% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 31% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 2,61 3,06 2,17
Over 0.5 86% 89% 83%
Over 1.5 75% 78% 72%
Over 2.5 50% 56% 44%
Over 3.5 31% 44% 17%
Over 4.5 11% 22% 0%
Over 5.5 6% 11% 0%

Beide ploegen scoren bij Olympiakos Piraeus

In 42% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 44%, op verplaatsing tot 39%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 42% 44% 39%
Beide ploegen scoren + winst 17% 22% 11%
Beide ploegen scoren + gelijk 14% 11% 17%
Beide ploegen scoren + verlies 11% 11% 11%
Beide ploegen scoren + over 2.5 33% 39% 28%
Geen btts + over 2.5 17% 17% 17%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 6% 11% 0%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 22% 22% 22%
Beide ploegen scoren in beide helften 0% 0% 0%

Statistieken per helft

Olympiakos Piraeus scoorde 29 doelpunten voor rust en 41 erna, en kreeg er 9 tegen in de eerste helft en 15 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 42% 39% 44%
Eerste helft gelijk 42% 44% 39%
Eerste helft verloren 17% 17% 17%
Gescoord in de eerste helft 0,81 0,89 0,72
Tegen in de eerste helft 0,25 0,28 0,22
De nul gehouden in de eerste helft 78% 72% 83%
Niet gescoord in de eerste helft 53% 50% 56%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 47% 61% 33%
Tweede helft gelijk 39% 22% 56%
Tweede helft verloren 14% 17% 11%
Gescoord in de tweede helft 1,14 1,50 0,78
Tegen in de tweede helft 0,42 0,39 0,44
De nul gehouden in de tweede helft 69% 72% 67%
Niet gescoord in de tweede helft 36% 22% 50%
Meeste doelpunten in de eerste helft 28% 22% 33%
Meeste doelpunten in de tweede helft 50% 56% 44%
Evenveel in beide helften 22% 22% 22%

Wanneer scoort Olympiakos Piraeus?

De meeste doelpunten van Olympiakos Piraeus vallen tussen minuut 81 en 90, goed voor 17% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 81 en 90.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
7%
4%
6%
16%
16%
13%
13%
9%
17%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
8%
4%
13%
13%
8%
4%
17%
13%
21%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken Olympiakos Piraeus

Olympiakos Piraeus trapte gemiddeld 4,9 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 3,4 toe. In 46% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.

Hoekschoppen Totaal Thuis Uit
Hoekschoppen voor per wedstrijd 4,91 5,67 4,12
Hoekschoppen tegen per wedstrijd 3,40 2,94 3,88
Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd 89% 94% 82%
Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd 46% 44% 47%
Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd 9% 11% 6%
Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd 3% 6% 0%
Zelf over 3.5 hoekschoppen 69% 78% 59%
Zelf over 4.5 hoekschoppen 49% 61% 35%

Gebaseerd op 35 van de 36 wedstrijden.

Kaartenstatistieken Olympiakos Piraeus

Olympiakos Piraeus kreeg gemiddeld 1,78 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 2,19 bij de tegenstander. In 64% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 1,78 1,56 2,00
Rode kaarten per wedstrijd 0,08 0,11 0,06
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 2,19 2,11 2,28
Zelf over 1.5 kaarten 50% 50% 50%
Zelf over 2.5 kaarten 31% 28% 33%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 64% 67% 61%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 42% 50% 33%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 17% 11% 22%

Schoten en xG van Olympiakos Piraeus

De ploeg loste gemiddeld 14,9 schoten per wedstrijd, waarvan 5,5 op doel. Dat is een precisie van 37%.

Schoten Totaal Thuis Uit
Schoten per wedstrijd 14,86 16,11 13,53
Schoten op doel per wedstrijd 5,51 6,00 5,00
Schoten naast per wedstrijd 5,80 6,50 5,06
Schoten tegen per wedstrijd 8,26 7,33 9,24
Balbezit 56,1 55,2 57,1

Gebaseerd op 35 van de 36 wedstrijden (schoten).

Meest voorkomende uitslagen Olympiakos Piraeus

De vaakst voorkomende uitslag is 2-0, in 5 van de 36 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
2 - 0 5 14%
0 - 0 5 14%
1 - 0 4 11%
3 - 1 3 8%
1 - 1 3 8%
1 - 2 3 8%
5 - 0 2 6%
3 - 0 2 6%
2 - 1 2 6%
2 - 2 2 6%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Olympiakos Piraeus.

Spelersstatistieken Olympiakos Piraeus

Topschutters
Speler Doelpunten
Cédric Bakambu 5
Youssef El-Arabi 2
Pajtim Kasami 2
Diadie Samassekou 1
Konstantinos Fortounis 1

Cédric Bakambu is dit seizoen de topschutter van Olympiakos Piraeus (5). Daarachter volgen Youssef El-Arabi (2) en Pajtim Kasami (2).

Topschutters Olympiakos Piraeus

Meeste assists
Speler Assists
Konstantinos Fortounis 3
Rodinei Marcelo de Almeida 2
James David Rodríguez Rubio 1
Giorgos Masouras 1
Oleg Reabciuk 1

Konstantinos Fortounis gaf de meeste assists bij Olympiakos Piraeus (3). Daarachter volgen Rodinei Marcelo de Almeida (2) en James David Rodríguez Rubio (1).

Assists Olympiakos Piraeus

Meeste wedstrijden
Speler Wedstrijden
Konstantinos Fortounis 10
Giorgos Masouras 10
Youssef El-Arabi 10
Konstantinos Tzolakis 10
Sokratis Papastathopoulos 10

Konstantinos Fortounis speelde de meeste wedstrijden voor Olympiakos Piraeus (10). Daarachter volgen Giorgos Masouras (10) en Youssef El-Arabi (10).

Wedstrijden Olympiakos Piraeus

Meeste kaarten
Speler Kaarten
Sokratis Papastathopoulos 2
Oleg Reabciuk 2
Rodinei Marcelo de Almeida 2
Diadie Samassekou 1
Thanasis Androutsos 1

Sokratis Papastathopoulos pakte de meeste kaarten bij Olympiakos Piraeus (2). Daarachter volgen Oleg Reabciuk (2) en Rodinei Marcelo de Almeida (2).

Kaarten Olympiakos Piraeus

Olympiakos Piraeus · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook