Statistieken Olympiakos Piraeus 2024

Alle cijfers hieronder gaan over Super League 2024, 32 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht Olympiakos Piraeus

Olympiakos Piraeus speelde 32 wedstrijden dit seizoen: 23 keer gewonnen, 6 keer gelijk en 3 keer verloren. Dat levert 75 punten op, oftewel 2,34 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 2,50 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 2,19.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 32 23 6 3 58 22 36 75 2,34
Thuis 16 12 4 0 32 13 19 40 2,50
Uit 16 11 2 3 26 9 17 35 2,19
Punten per wedstrijd 2,34
Gescoord per wedstrijd 1,81
Tegen per wedstrijd 0,69
De nul gehouden 50%

Basisstatistieken Olympiakos Piraeus

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 72% 75% 69%
Gelijk 19% 25% 13%
Verloren 9% 0% 19%
Gescoord per wedstrijd 1,81 2,00 1,63
Tegendoelpunten per wedstrijd 0,69 0,81 0,56
De nul gehouden 50% 38% 63%
Niet gescoord 9% 6% 13%
Als eerste gescoord 75% 75% 75%

Doelpuntenstatistieken Olympiakos Piraeus

Olympiakos Piraeus scoorde 58 doelpunten, gemiddeld 1,81 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 50 minuten een doelpunt. In 56% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 9% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 1,81 2,00 1,63
Minstens 1 keer gescoord 91% 94% 88%
Minstens 2 keer gescoord 56% 63% 50%
Minstens 3 keer gescoord 22% 25% 19%
Minstens 4 keer gescoord 13% 19% 6%
In beide helften gescoord 41% 44% 38%
Niet gescoord 9% 6% 13%

Tegendoelpunten Olympiakos Piraeus

Aan de andere kant incasseerde Olympiakos Piraeus 22 doelpunten, gemiddeld 0,69 per wedstrijd. In 50% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 0,69 0,81 0,56
Minstens 1 tegendoelpunt 50% 63% 38%
Minstens 2 tegendoelpunten 19% 19% 19%
Minstens 3 tegendoelpunten 0% 0% 0%
Minstens 4 tegendoelpunten 0% 0% 0%
De nul gehouden 50% 38% 63%

Over/under statistieken Olympiakos Piraeus

In een wedstrijd van Olympiakos Piraeus vallen er gemiddeld 2,50 doelpunten. In 47% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 19% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 2,50 2,81 2,19
Over 0.5 94% 94% 94%
Over 1.5 72% 75% 69%
Over 2.5 47% 56% 38%
Over 3.5 19% 25% 13%
Over 4.5 13% 19% 6%
Over 5.5 6% 13% 0%

Beide ploegen scoren bij Olympiakos Piraeus

In 47% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 63%, op verplaatsing tot 31%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 47% 63% 31%
Beide ploegen scoren + winst 28% 44% 13%
Beide ploegen scoren + gelijk 13% 19% 6%
Beide ploegen scoren + verlies 6% 0% 13%
Beide ploegen scoren + over 2.5 38% 50% 25%
Geen btts + over 2.5 9% 6% 13%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 22% 38% 6%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 16% 19% 13%
Beide ploegen scoren in beide helften 3% 6% 0%

Statistieken per helft

Olympiakos Piraeus scoorde 26 doelpunten voor rust en 32 erna, en kreeg er 14 tegen in de eerste helft en 8 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 50% 56% 44%
Eerste helft gelijk 38% 38% 38%
Eerste helft verloren 13% 6% 19%
Gescoord in de eerste helft 0,81 1,06 0,56
Tegen in de eerste helft 0,44 0,50 0,38
De nul gehouden in de eerste helft 66% 56% 75%
Niet gescoord in de eerste helft 41% 25% 56%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 59% 50% 69%
Tweede helft gelijk 34% 38% 31%
Tweede helft verloren 6% 13% 0%
Gescoord in de tweede helft 1,00 0,94 1,06
Tegen in de tweede helft 0,25 0,31 0,19
De nul gehouden in de tweede helft 78% 69% 88%
Niet gescoord in de tweede helft 28% 38% 19%
Meeste doelpunten in de eerste helft 31% 38% 25%
Meeste doelpunten in de tweede helft 41% 38% 44%
Evenveel in beide helften 28% 25% 31%

Wanneer scoort Olympiakos Piraeus?

De meeste doelpunten van Olympiakos Piraeus vallen tussen minuut 11 en 20, goed voor 16% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 1 en 10.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
9%
16%
7%
5%
14%
12%
12%
10%
16%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
23%
0%
14%
14%
14%
14%
5%
9%
9%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken Olympiakos Piraeus

Olympiakos Piraeus trapte gemiddeld 5,5 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 2,4 toe. In 48% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.

Hoekschoppen Totaal Thuis Uit
Hoekschoppen voor per wedstrijd 5,52 6,00 5,07
Hoekschoppen tegen per wedstrijd 2,45 1,21 3,60
Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd 72% 57% 87%
Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd 48% 43% 53%
Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd 14% 7% 20%
Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd 7% 0% 13%
Zelf over 3.5 hoekschoppen 76% 71% 80%
Zelf over 4.5 hoekschoppen 72% 71% 73%

Gebaseerd op 29 van de 32 wedstrijden.

Kaartenstatistieken Olympiakos Piraeus

Olympiakos Piraeus kreeg gemiddeld 1,75 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 2,81 bij de tegenstander. In 69% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 1,75 1,31 2,19
Rode kaarten per wedstrijd 0,09 0,19 0,00
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 2,81 3,00 2,63
Zelf over 1.5 kaarten 53% 44% 63%
Zelf over 2.5 kaarten 34% 25% 44%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 69% 56% 81%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 59% 44% 75%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 38% 31% 44%

Schoten en xG van Olympiakos Piraeus

De ploeg loste gemiddeld 15,6 schoten per wedstrijd, waarvan 5,6 op doel. Dat is een precisie van 36%.

Schoten Totaal Thuis Uit
Schoten per wedstrijd 15,59 16,93 14,33
Schoten op doel per wedstrijd 5,62 5,93 5,33
Schoten naast per wedstrijd 6,34 7,43 5,33
Schoten tegen per wedstrijd 7,79 6,43 9,07
Balbezit 56,8 57,9 55,9

Gebaseerd op 29 van de 32 wedstrijden (schoten).

Meest voorkomende uitslagen Olympiakos Piraeus

De vaakst voorkomende uitslag is 1-0, in 6 van de 32 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
1 - 0 6 19%
2 - 0 5 16%
2 - 1 5 16%
1 - 1 3 9%
4 - 2 2 6%
3 - 0 2 6%
1 - 2 2 6%
0 - 0 2 6%
4 - 0 1 3%
4 - 1 1 3%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Olympiakos Piraeus.

Spelersstatistieken Olympiakos Piraeus

Topschutters
Speler Doelpunten
Ayoub El Kaabi 18
Francisco Leonel Lima Silva Machado 8
Gelson Dany Batalha Martins 7
Charalampos Kostoulas 7
Roman Yaremchuk 4

Ayoub El Kaabi is dit seizoen de topschutter van Olympiakos Piraeus (18). Daarachter volgen Francisco Leonel Lima Silva Machado (8) en Gelson Dany Batalha Martins (7).

Topschutters Olympiakos Piraeus

Meeste assists
Speler Assists
Rodinei Marcelo de Almeida 9
Gelson Dany Batalha Martins 8
Ayoub El Kaabi 5
Francisco Leonel Lima Silva Machado 4
João Pedro Loureiro da Costa 3

Rodinei Marcelo de Almeida gaf de meeste assists bij Olympiakos Piraeus (9). Daarachter volgen Gelson Dany Batalha Martins (8) en Ayoub El Kaabi (5).

Assists Olympiakos Piraeus

Meeste wedstrijden
Speler Wedstrijden
Konstantinos Tzolakis 32
João Pedro Loureiro da Costa 31
Roman Yaremchuk 30
Ayoub El Kaabi 30
Rodinei Marcelo de Almeida 30

Konstantinos Tzolakis speelde de meeste wedstrijden voor Olympiakos Piraeus (32). Daarachter volgen João Pedro Loureiro da Costa (31) en Roman Yaremchuk (30).

Wedstrijden Olympiakos Piraeus

Meeste kaarten
Speler Kaarten
Roman Yaremchuk 5
Daniel García Carrillo 5
David Mota Veiga Teixeira Carmo 5
Rodinei Marcelo de Almeida 5
Santiago Hezze 5

Roman Yaremchuk pakte de meeste kaarten bij Olympiakos Piraeus (5). Daarachter volgen Daniel García Carrillo (5) en David Mota Veiga Teixeira Carmo (5).

Kaarten Olympiakos Piraeus

Olympiakos Piraeus · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook