Statistieken Olympiakos Piraeus 2018
Alle cijfers hieronder gaan over Super League 2018, 30 gespeelde wedstrijden.
Seizoensoverzicht Olympiakos Piraeus
Olympiakos Piraeus speelde 30 wedstrijden dit seizoen: 24 keer gewonnen, 3 keer gelijk en 3 keer verloren. Dat levert 75 punten op, oftewel 2,50 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 2,67 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 2,33.
| Gespeeld | W | G | V | Voor | Tegen | Saldo | Punten | Ppw | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Totaal | 30 | 24 | 3 | 3 | 69 | 17 | 52 | 75 | 2,50 |
| Thuis | 15 | 13 | 1 | 1 | 42 | 8 | 34 | 40 | 2,67 |
| Uit | 15 | 11 | 2 | 2 | 27 | 9 | 18 | 35 | 2,33 |
Basisstatistieken Olympiakos Piraeus
| Basis | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gewonnen | 80% | 87% | 73% |
| Gelijk | 10% | 7% | 13% |
| Verloren | 10% | 7% | 13% |
| Gescoord per wedstrijd | 2,30 | 2,80 | 1,80 |
| Tegendoelpunten per wedstrijd | 0,57 | 0,53 | 0,60 |
| De nul gehouden | 50% | 47% | 53% |
| Niet gescoord | 7% | 7% | 7% |
| Als eerste gescoord | 73% | 73% | 73% |
Doelpuntenstatistieken Olympiakos Piraeus
Olympiakos Piraeus scoorde 69 doelpunten, gemiddeld 2,30 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 39 minuten een doelpunt. In 63% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 7% bleef ze zonder doelpunt.
| Gescoord | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gescoord per wedstrijd | 2,30 | 2,80 | 1,80 |
| Minstens 1 keer gescoord | 93% | 93% | 93% |
| Minstens 2 keer gescoord | 63% | 73% | 53% |
| Minstens 3 keer gescoord | 37% | 53% | 20% |
| Minstens 4 keer gescoord | 27% | 47% | 7% |
| In beide helften gescoord | 43% | 47% | 40% |
| Niet gescoord | 7% | 7% | 7% |
Tegendoelpunten Olympiakos Piraeus
Aan de andere kant incasseerde Olympiakos Piraeus 17 doelpunten, gemiddeld 0,57 per wedstrijd. In 50% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.
| Tegen | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Tegendoelpunten per wedstrijd | 0,57 | 0,53 | 0,60 |
| Minstens 1 tegendoelpunt | 50% | 53% | 47% |
| Minstens 2 tegendoelpunten | 3% | 0% | 7% |
| Minstens 3 tegendoelpunten | 3% | 0% | 7% |
| Minstens 4 tegendoelpunten | 0% | 0% | 0% |
| De nul gehouden | 50% | 47% | 53% |
Over/under statistieken Olympiakos Piraeus
In een wedstrijd van Olympiakos Piraeus vallen er gemiddeld 2,87 doelpunten. In 57% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 33% meer dan 3,5.
| Totaal doelpunten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gemiddeld aantal doelpunten | 2,87 | 3,33 | 2,40 |
| Over 0.5 | 100% | 100% | 100% |
| Over 1.5 | 77% | 80% | 73% |
| Over 2.5 | 57% | 73% | 40% |
| Over 3.5 | 33% | 47% | 20% |
| Over 4.5 | 17% | 27% | 7% |
| Over 5.5 | 3% | 7% | 0% |
Beide ploegen scoren bij Olympiakos Piraeus
In 43% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 47%, op verplaatsing tot 40%.
| Beide ploegen scoren | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Beide ploegen scoren | 43% | 47% | 40% |
| Beide ploegen scoren + winst | 30% | 40% | 20% |
| Beide ploegen scoren + gelijk | 10% | 7% | 13% |
| Beide ploegen scoren + verlies | 3% | 0% | 7% |
| Beide ploegen scoren + over 2.5 | 33% | 40% | 27% |
| Geen btts + over 2.5 | 23% | 33% | 13% |
| Beide ploegen scoren in de eerste helft | 3% | 0% | 7% |
| Beide ploegen scoren in de tweede helft | 27% | 27% | 27% |
| Beide ploegen scoren in beide helften | 0% | 0% | 0% |
Statistieken per helft
Olympiakos Piraeus scoorde 25 doelpunten voor rust en 44 erna, en kreeg er 7 tegen in de eerste helft en 10 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.
| Eerste helft | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Eerste helft gewonnen | 50% | 53% | 47% |
| Eerste helft gelijk | 33% | 33% | 33% |
| Eerste helft verloren | 17% | 13% | 20% |
| Gescoord in de eerste helft | 0,83 | 1,13 | 0,53 |
| Tegen in de eerste helft | 0,23 | 0,13 | 0,33 |
| De nul gehouden in de eerste helft | 80% | 87% | 73% |
| Niet gescoord in de eerste helft | 50% | 47% | 53% |
| Tweede helft | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Tweede helft gewonnen | 70% | 73% | 67% |
| Tweede helft gelijk | 23% | 13% | 33% |
| Tweede helft verloren | 7% | 13% | 0% |
| Gescoord in de tweede helft | 1,47 | 1,67 | 1,27 |
| Tegen in de tweede helft | 0,33 | 0,40 | 0,27 |
| De nul gehouden in de tweede helft | 67% | 60% | 73% |
| Niet gescoord in de tweede helft | 13% | 13% | 13% |
| Meeste doelpunten in de eerste helft | 17% | 20% | 13% |
| Meeste doelpunten in de tweede helft | 67% | 73% | 60% |
| Evenveel in beide helften | 17% | 7% | 27% |
Wanneer scoort Olympiakos Piraeus?
De meeste doelpunten van Olympiakos Piraeus vallen tussen minuut 81 en 90, goed voor 20% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 61 en 70.
Hoekschopstatistieken Olympiakos Piraeus
Olympiakos Piraeus trapte gemiddeld 5,7 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 2,6 toe. In 48% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.
| Hoekschoppen | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Hoekschoppen voor per wedstrijd | 5,74 | 7,00 | 4,38 |
| Hoekschoppen tegen per wedstrijd | 2,56 | 2,14 | 3,00 |
| Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 67% | 79% | 54% |
| Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 48% | 64% | 31% |
| Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 30% | 36% | 23% |
| Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 7% | 7% | 8% |
| Zelf over 3.5 hoekschoppen | 70% | 86% | 54% |
| Zelf over 4.5 hoekschoppen | 56% | 71% | 38% |
Gebaseerd op 27 van de 30 wedstrijden.
Kaartenstatistieken Olympiakos Piraeus
Olympiakos Piraeus kreeg gemiddeld 1,77 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 2,63 bij de tegenstander. In 67% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.
| Kaarten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gele kaarten per wedstrijd | 1,77 | 1,33 | 2,20 |
| Rode kaarten per wedstrijd | 0,03 | 0,00 | 0,07 |
| Gele kaarten tegenstander per wedstrijd | 2,63 | 2,87 | 2,40 |
| Zelf over 1.5 kaarten | 53% | 40% | 67% |
| Zelf over 2.5 kaarten | 23% | 7% | 40% |
| Over 3.5 kaarten in de wedstrijd | 67% | 73% | 60% |
| Over 4.5 kaarten in de wedstrijd | 37% | 33% | 40% |
| Over 5.5 kaarten in de wedstrijd | 30% | 20% | 40% |
Schoten en xG van Olympiakos Piraeus
De ploeg loste gemiddeld 12,2 schoten per wedstrijd, waarvan 6,5 op doel. Dat is een precisie van 53%.
| Schoten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 12,20 | 12,54 | 11,83 |
| Schoten op doel per wedstrijd | 6,52 | 6,54 | 6,50 |
| Schoten naast per wedstrijd | 5,68 | 6,00 | 5,33 |
| Schoten tegen per wedstrijd | 5,52 | 4,46 | 6,67 |
| Balbezit | 60,4 | 66,0 | 59,0 |
Gebaseerd op 25 van de 30 wedstrijden (schoten).
Meest voorkomende uitslagen Olympiakos Piraeus
De vaakst voorkomende uitslag is 2-1, in 5 van de 30 wedstrijden.
| Uitslag | Aantal | Aandeel |
|---|---|---|
| 2 - 1 | 5 | 17% |
| 1 - 0 | 5 | 17% |
| 4 - 0 | 3 | 10% |
| 2 - 0 | 3 | 10% |
| 1 - 1 | 3 | 10% |
| 5 - 0 | 2 | 7% |
| 4 - 1 | 2 | 7% |
| 3 - 0 | 2 | 7% |
| 0 - 1 | 2 | 7% |
| 5 - 1 | 1 | 3% |
Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Olympiakos Piraeus.
Olympiakos Piraeus · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers