Statistieken Olympiakos Piraeus 2014

Alle cijfers hieronder gaan over Super League 2014, 34 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht Olympiakos Piraeus

Olympiakos Piraeus speelde 34 wedstrijden dit seizoen: 24 keer gewonnen, 6 keer gelijk en 4 keer verloren. Dat levert 78 punten op, oftewel 2,29 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 2,71 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 1,88.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 34 24 6 4 79 23 56 78 2,29
Thuis 17 15 1 1 45 8 37 46 2,71
Uit 17 9 5 3 34 15 19 32 1,88
Punten per wedstrijd 2,29
Gescoord per wedstrijd 2,32
Tegen per wedstrijd 0,68
De nul gehouden 53%

Basisstatistieken Olympiakos Piraeus

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 71% 88% 53%
Gelijk 18% 6% 29%
Verloren 12% 6% 18%
Gescoord per wedstrijd 2,32 2,65 2,00
Tegendoelpunten per wedstrijd 0,68 0,47 0,88
De nul gehouden 53% 65% 41%
Niet gescoord 9% 0% 18%
Als eerste gescoord 67% 88% 44%

Gebaseerd op 33 van de 34 wedstrijden (Als eerste gescoord).

Doelpuntenstatistieken Olympiakos Piraeus

Olympiakos Piraeus scoorde 79 doelpunten, gemiddeld 2,32 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 39 minuten een doelpunt. In 74% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 9% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 2,32 2,65 2,00
Minstens 1 keer gescoord 91% 100% 82%
Minstens 2 keer gescoord 74% 88% 59%
Minstens 3 keer gescoord 44% 47% 41%
Minstens 4 keer gescoord 15% 18% 12%
In beide helften gescoord 45% 59% 31%
Niet gescoord 9% 0% 18%

Tegendoelpunten Olympiakos Piraeus

Aan de andere kant incasseerde Olympiakos Piraeus 23 doelpunten, gemiddeld 0,68 per wedstrijd. In 53% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 0,68 0,47 0,88
Minstens 1 tegendoelpunt 47% 35% 59%
Minstens 2 tegendoelpunten 18% 12% 24%
Minstens 3 tegendoelpunten 3% 0% 6%
Minstens 4 tegendoelpunten 0% 0% 0%
De nul gehouden 53% 65% 41%

Over/under statistieken Olympiakos Piraeus

In een wedstrijd van Olympiakos Piraeus vallen er gemiddeld 3,00 doelpunten. In 68% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 35% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 3,00 3,12 2,88
Over 0.5 94% 100% 88%
Over 1.5 88% 94% 82%
Over 2.5 68% 71% 65%
Over 3.5 35% 29% 41%
Over 4.5 12% 12% 12%
Over 5.5 3% 6% 0%

Beide ploegen scoren bij Olympiakos Piraeus

In 44% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 35%, op verplaatsing tot 53%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 44% 35% 53%
Beide ploegen scoren + winst 24% 24% 24%
Beide ploegen scoren + gelijk 12% 6% 18%
Beide ploegen scoren + verlies 9% 6% 12%
Beide ploegen scoren + over 2.5 38% 35% 41%
Geen btts + over 2.5 29% 35% 24%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 9% 6% 13%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 30% 24% 38%
Beide ploegen scoren in beide helften 3% 0% 6%

Gebaseerd op 33 van de 34 wedstrijden (helften).

Statistieken per helft

Olympiakos Piraeus scoorde 27 doelpunten voor rust en 49 erna, en kreeg er 10 tegen in de eerste helft en 13 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 48% 65% 31%
Eerste helft gelijk 33% 29% 38%
Eerste helft verloren 18% 6% 31%
Gescoord in de eerste helft 0,82 1,06 0,56
Tegen in de eerste helft 0,30 0,12 0,50
De nul gehouden in de eerste helft 73% 88% 56%
Niet gescoord in de eerste helft 45% 29% 63%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 64% 76% 50%
Tweede helft gelijk 27% 12% 44%
Tweede helft verloren 9% 12% 6%
Gescoord in de tweede helft 1,48 1,59 1,38
Tegen in de tweede helft 0,39 0,35 0,44
De nul gehouden in de tweede helft 64% 65% 63%
Niet gescoord in de tweede helft 18% 12% 25%
Meeste doelpunten in de eerste helft 18% 24% 13%
Meeste doelpunten in de tweede helft 61% 65% 56%
Evenveel in beide helften 21% 12% 31%

Gebaseerd op 33 van de 34 wedstrijden.

Wanneer scoort Olympiakos Piraeus?

De meeste doelpunten van Olympiakos Piraeus vallen tussen minuut 81 en 90, goed voor 22% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 41 en 50.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
5%
9%
7%
8%
12%
9%
13%
14%
22%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
4%
9%
13%
4%
26%
13%
0%
17%
13%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken Olympiakos Piraeus

Geen gegevens beschikbaar

Kaartenstatistieken Olympiakos Piraeus

Olympiakos Piraeus kreeg gemiddeld 0,00 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 0,00 bij de tegenstander. In 0% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 0,00 0,00 0,00
Rode kaarten per wedstrijd 0,00 0,00 0,00
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 0,00 0,00 0,00
Zelf over 1.5 kaarten 0% 0% 0%
Zelf over 2.5 kaarten 0% 0% 0%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 0% 0% 0%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 0% 0% 0%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 0% 0% 0%

Gebaseerd op 33 van de 34 wedstrijden.

Schoten en xG van Olympiakos Piraeus

Geen gegevens beschikbaar

Meest voorkomende uitslagen Olympiakos Piraeus

De vaakst voorkomende uitslag is 3-0, in 6 van de 34 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
3 - 0 6 18%
2 - 0 5 15%
3 - 1 3 9%
2 - 1 3 9%
5 - 0 2 6%
4 - 0 2 6%
2 - 2 2 6%
1 - 1 2 6%
1 - 2 2 6%
0 - 0 2 6%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Olympiakos Piraeus.

Olympiakos Piraeus · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook