Statistieken Olympiakos Piraeus
Alle cijfers hieronder gaan over Super League 2026, 9 gespeelde wedstrijden.
Seizoensoverzicht Olympiakos Piraeus
Olympiakos Piraeus speelde 9 wedstrijden dit seizoen: 7 keer gewonnen, 1 keer gelijk en 1 keer verloren. Dat levert 22 punten op, oftewel 2,44 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 2,25 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 2,60.
| Gespeeld | W | G | V | Voor | Tegen | Saldo | Punten | Ppw | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Totaal | 9 | 7 | 1 | 1 | 15 | 4 | 11 | 22 | 2,44 |
| Thuis | 4 | 3 | 0 | 1 | 7 | 1 | 6 | 9 | 2,25 |
| Uit | 5 | 4 | 1 | 0 | 8 | 3 | 5 | 13 | 2,60 |
Basisstatistieken Olympiakos Piraeus
| Basis | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gewonnen | 78% | 75% | 80% |
| Gelijk | 11% | 0% | 20% |
| Verloren | 11% | 25% | 0% |
| Gescoord per wedstrijd | 1,67 | 1,75 | 1,60 |
| Tegendoelpunten per wedstrijd | 0,44 | 0,25 | 0,60 |
| De nul gehouden | 67% | 75% | 60% |
| Niet gescoord | 11% | 25% | 0% |
| Als eerste gescoord | 89% | 75% | 100% |
Doelpuntenstatistieken Olympiakos Piraeus
Olympiakos Piraeus scoorde 15 doelpunten, gemiddeld 1,67 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 54 minuten een doelpunt. In 33% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 11% bleef ze zonder doelpunt.
| Gescoord | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gescoord per wedstrijd | 1,67 | 1,75 | 1,60 |
| Minstens 1 keer gescoord | 89% | 75% | 100% |
| Minstens 2 keer gescoord | 33% | 25% | 40% |
| Minstens 3 keer gescoord | 22% | 25% | 20% |
| Minstens 4 keer gescoord | 11% | 25% | 0% |
| In beide helften gescoord | 22% | 25% | 20% |
| Niet gescoord | 11% | 25% | 0% |
Tegendoelpunten Olympiakos Piraeus
Aan de andere kant incasseerde Olympiakos Piraeus 4 doelpunten, gemiddeld 0,44 per wedstrijd. In 67% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.
| Tegen | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Tegendoelpunten per wedstrijd | 0,44 | 0,25 | 0,60 |
| Minstens 1 tegendoelpunt | 33% | 25% | 40% |
| Minstens 2 tegendoelpunten | 11% | 0% | 20% |
| Minstens 3 tegendoelpunten | 0% | 0% | 0% |
| Minstens 4 tegendoelpunten | 0% | 0% | 0% |
| De nul gehouden | 67% | 75% | 60% |
Over/under statistieken Olympiakos Piraeus
In een wedstrijd van Olympiakos Piraeus vallen er gemiddeld 2,11 doelpunten. In 22% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 22% meer dan 3,5.
| Totaal doelpunten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gemiddeld aantal doelpunten | 2,11 | 2,00 | 2,20 |
| Over 0.5 | 100% | 100% | 100% |
| Over 1.5 | 44% | 25% | 60% |
| Over 2.5 | 22% | 25% | 20% |
| Over 3.5 | 22% | 25% | 20% |
| Over 4.5 | 22% | 25% | 20% |
| Over 5.5 | 0% | 0% | 0% |
Beide ploegen scoren bij Olympiakos Piraeus
In 22% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 0%, op verplaatsing tot 40%.
| Beide ploegen scoren | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Beide ploegen scoren | 22% | 0% | 40% |
| Beide ploegen scoren + winst | 11% | 0% | 20% |
| Beide ploegen scoren + gelijk | 11% | 0% | 20% |
| Beide ploegen scoren + verlies | 0% | 0% | 0% |
| Beide ploegen scoren + over 2.5 | 11% | 0% | 20% |
| Geen btts + over 2.5 | 11% | 25% | 0% |
| Beide ploegen scoren in de eerste helft | 0% | 0% | 0% |
| Beide ploegen scoren in de tweede helft | 11% | 0% | 20% |
| Beide ploegen scoren in beide helften | 0% | 0% | 0% |
Statistieken per helft
Olympiakos Piraeus scoorde 6 doelpunten voor rust en 9 erna, en kreeg er 0 tegen in de eerste helft en 4 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.
| Eerste helft | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Eerste helft gewonnen | 56% | 50% | 60% |
| Eerste helft gelijk | 44% | 50% | 40% |
| Eerste helft verloren | 0% | 0% | 0% |
| Gescoord in de eerste helft | 0,67 | 0,75 | 0,60 |
| Tegen in de eerste helft | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
| De nul gehouden in de eerste helft | 100% | 100% | 100% |
| Niet gescoord in de eerste helft | 44% | 50% | 40% |
| Tweede helft | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Tweede helft gewonnen | 56% | 50% | 60% |
| Tweede helft gelijk | 22% | 25% | 20% |
| Tweede helft verloren | 22% | 25% | 20% |
| Gescoord in de tweede helft | 1,00 | 1,00 | 1,00 |
| Tegen in de tweede helft | 0,44 | 0,25 | 0,60 |
| De nul gehouden in de tweede helft | 67% | 75% | 60% |
| Niet gescoord in de tweede helft | 44% | 50% | 40% |
| Meeste doelpunten in de eerste helft | 22% | 25% | 20% |
| Meeste doelpunten in de tweede helft | 56% | 75% | 40% |
| Evenveel in beide helften | 22% | 0% | 40% |
Wanneer scoort Olympiakos Piraeus?
De meeste doelpunten van Olympiakos Piraeus vallen tussen minuut 31 en 40, goed voor 27% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 71 en 80.
Hoekschopstatistieken Olympiakos Piraeus
Olympiakos Piraeus trapte gemiddeld 7,1 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 4,0 toe. In 78% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.
| Hoekschoppen | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Hoekschoppen voor per wedstrijd | 7,11 | 7,75 | 6,60 |
| Hoekschoppen tegen per wedstrijd | 4,00 | 3,50 | 4,40 |
| Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 100% | 100% | 100% |
| Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 78% | 75% | 80% |
| Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 33% | 25% | 40% |
| Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 33% | 25% | 40% |
| Zelf over 3.5 hoekschoppen | 78% | 75% | 80% |
| Zelf over 4.5 hoekschoppen | 78% | 75% | 80% |
Kaartenstatistieken Olympiakos Piraeus
Olympiakos Piraeus kreeg gemiddeld 2,11 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 4,00 bij de tegenstander. In 78% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.
| Kaarten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gele kaarten per wedstrijd | 2,11 | 2,25 | 2,00 |
| Rode kaarten per wedstrijd | 0,22 | 0,50 | 0,00 |
| Gele kaarten tegenstander per wedstrijd | 4,00 | 4,00 | 4,00 |
| Zelf over 1.5 kaarten | 67% | 75% | 60% |
| Zelf over 2.5 kaarten | 33% | 50% | 20% |
| Over 3.5 kaarten in de wedstrijd | 78% | 75% | 80% |
| Over 4.5 kaarten in de wedstrijd | 78% | 75% | 80% |
| Over 5.5 kaarten in de wedstrijd | 56% | 50% | 60% |
Schoten en xG van Olympiakos Piraeus
De ploeg loste gemiddeld 18,8 schoten per wedstrijd, waarvan 5,7 op doel. Dat is een precisie van 30%.
| Schoten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 18,78 | 21,00 | 17,00 |
| Schoten op doel per wedstrijd | 5,67 | 6,25 | 5,20 |
| Schoten naast per wedstrijd | 8,00 | 9,50 | 6,80 |
| Schoten tegen per wedstrijd | 10,00 | 9,25 | 10,60 |
| Verwachte doelpunten (xG) voor | 1,47 | 1,30 | 1,61 |
| Verwachte doelpunten (xG) tegen | 0,69 | 0,41 | 0,91 |
| Balbezit | 58,8 | 59,5 | 58,2 |
Meest voorkomende uitslagen Olympiakos Piraeus
De vaakst voorkomende uitslag is 1-0, in 4 van de 9 wedstrijden.
| Uitslag | Aantal | Aandeel |
|---|---|---|
| 1 - 0 | 4 | 44% |
| 5 - 0 | 1 | 11% |
| 3 - 2 | 1 | 11% |
| 2 - 0 | 1 | 11% |
| 1 - 1 | 1 | 11% |
| 0 - 1 | 1 | 11% |
Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Olympiakos Piraeus.
Spelersstatistieken Olympiakos Piraeus
| Speler | Doelpunten |
|---|---|
| João Pedro Ferreira Silva | 5 |
| Joel Roca Casals | 2 |
| Marius Mouandilmadji | 2 |
| David Mota Veiga Teixeira Carmo | 1 |
| Francisco Leonel Lima Silva Machado | 1 |
João Pedro Ferreira Silva is dit seizoen de topschutter van Olympiakos Piraeus (5). Daarachter volgen Joel Roca Casals (2) en Marius Mouandilmadji (2).
| Speler | Assists |
|---|---|
| Remo Freuler | 3 |
| Francisco Leonel Lima Silva Machado | 2 |
| Gustavo Filipe Alves Freitas Azevedo Sá | 1 |
| Joel Roca Casals | 1 |
| João Pedro Ferreira Silva | 1 |
Remo Freuler gaf de meeste assists bij Olympiakos Piraeus (3). Daarachter volgen Francisco Leonel Lima Silva Machado (2) en Gustavo Filipe Alves Freitas Azevedo Sá (1).
| Speler | Wedstrijden |
|---|---|
| João Pedro Ferreira Silva | 9 |
| Stefan Ortega Moreno | 9 |
| Francisco Leonel Lima Silva Machado | 8 |
| Gelson Dany Batalha Martins | 8 |
| Lorenzo Pirola | 8 |
João Pedro Ferreira Silva speelde de meeste wedstrijden voor Olympiakos Piraeus (9). Daarachter volgen Stefan Ortega Moreno (9) en Francisco Leonel Lima Silva Machado (8).
| Speler | Kaarten |
|---|---|
| Gustavo Adolfo Puerta Molano | 2 |
| João Pedro Ferreira Silva | 2 |
| Panagiotis Retsos | 2 |
| Rodinei Marcelo de Almeida | 2 |
| Santiago Hezze | 2 |
Gustavo Adolfo Puerta Molano pakte de meeste kaarten bij Olympiakos Piraeus (2). Daarachter volgen João Pedro Ferreira Silva (2) en Panagiotis Retsos (2).
Aanvallend
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | João Pedro Ferreira Silva | 6 |
| 2 | Francisco Leonel Lima Silva Machado | 3 |
| 2 | Joel Roca Casals | 3 |
| 2 | Marius Mouandilmadji | 3 |
| 2 | Remo Freuler | 3 |
| 6 | Manolis Saliakas | 2 |
| 7 | David Mota Veiga Teixeira Carmo | 1 |
| 7 | Gelson Dany Batalha Martins | 1 |
| 7 | Gustavo Filipe Alves Freitas Azevedo Sá | 1 |
| 7 | Leon Bailey Butler | 1 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | João Pedro Ferreira Silva | 4 |
| 2 | Joel Roca Casals | 2 |
| 2 | Marius Mouandilmadji | 2 |
| 4 | David Mota Veiga Teixeira Carmo | 1 |
| 4 | Francisco Leonel Lima Silva Machado | 1 |
| 4 | Gelson Dany Batalha Martins | 1 |
| 4 | Leon Bailey Butler | 1 |
| 4 | Manolis Saliakas | 1 |
| 4 | Panagiotis Retsos | 1 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | João Pedro Ferreira Silva | 1 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Ayoub El Kaabi | 1 |
| 1 | Joel Roca Casals | 1 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | João Pedro Ferreira Silva | 22 |
| 2 | Joel Roca Casals | 17 |
| 3 | Francisco Leonel Lima Silva Machado | 10 |
| 3 | Konstantinos Fortounis | 10 |
| 5 | Armando González Alba | 9 |
| 5 | Ayoub El Kaabi | 9 |
| 5 | Gustavo Filipe Alves Freitas Azevedo Sá | 9 |
| 8 | Gelson Dany Batalha Martins | 8 |
| 9 | Lorenzo Pirola | 7 |
| 10 | Marius Mouandilmadji | 6 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | João Pedro Ferreira Silva | 10 |
| 2 | Ayoub El Kaabi | 5 |
| 2 | Gelson Dany Batalha Martins | 5 |
| 2 | Joel Roca Casals | 5 |
| 5 | Francisco Leonel Lima Silva Machado | 4 |
| 6 | Marius Mouandilmadji | 3 |
| 7 | Armando González Alba | 2 |
| 7 | Gustavo Adolfo Puerta Molano | 2 |
| 7 | Gustavo Filipe Alves Freitas Azevedo Sá | 2 |
| 7 | Konstantinos Fortounis | 2 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | João Pedro Ferreira Silva | 45,5% |
| 2 | Francisco Leonel Lima Silva Machado | 40,0% |
| 3 | Joel Roca Casals | 29,4% |
| 4 | Konstantinos Fortounis | 20,0% |
Vanaf 324 gespeelde minuten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | João Pedro Ferreira Silva | 22,7% |
| 2 | Joel Roca Casals | 11,8% |
| 3 | Francisco Leonel Lima Silva Machado | 10,0% |
Vanaf 324 gespeelde minuten
Passing
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Konstantinos Fortounis | 17 |
| 2 | Francisco Leonel Lima Silva Machado | 15 |
| 3 | Gustavo Filipe Alves Freitas Azevedo Sá | 10 |
| 3 | João Pedro Ferreira Silva | 10 |
| 5 | Gustavo Adolfo Puerta Molano | 9 |
| 6 | Gelson Dany Batalha Martins | 7 |
| 6 | Marcus Holmgren Pedersen | 7 |
| 6 | Nayair Tiknizyan | 7 |
| 9 | Marius Mouandilmadji | 6 |
| 9 | Remo Freuler | 6 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Lorenzo Pirola | 417 |
| 2 | Panagiotis Retsos | 405 |
| 3 | Remo Freuler | 335 |
| 4 | Gustavo Adolfo Puerta Molano | 300 |
| 5 | Nayair Tiknizyan | 275 |
| 6 | Stefan Ortega Moreno | 206 |
| 7 | Santiago Hezze | 201 |
| 8 | Marcus Holmgren Pedersen | 153 |
| 9 | Francisco Leonel Lima Silva Machado | 145 |
| 10 | Zinedin Smajlović | 144 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Gustavo Adolfo Puerta Molano | 90,6% |
| 2 | Panagiotis Retsos | 90,2% |
| 3 | Lorenzo Pirola | 89,9% |
| 4 | Remo Freuler | 89,3% |
| 5 | Santiago Hezze | 87,4% |
| 6 | Marcus Holmgren Pedersen | 86,0% |
| 7 | Nayair Tiknizyan | 79,5% |
| 8 | Konstantinos Fortounis | 78,3% |
| 9 | Francisco Leonel Lima Silva Machado | 77,5% |
| 10 | Stefan Ortega Moreno | 76,9% |
Vanaf 324 gespeelde minuten
Verdedigend
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Panagiotis Retsos | 17 |
| 2 | Francisco Leonel Lima Silva Machado | 15 |
| 3 | Remo Freuler | 14 |
| 4 | Gustavo Filipe Alves Freitas Azevedo Sá | 12 |
| 4 | Lorenzo Pirola | 12 |
| 6 | Gustavo Adolfo Puerta Molano | 11 |
| 6 | João Pedro Ferreira Silva | 11 |
| 6 | Nayair Tiknizyan | 11 |
| 9 | Santiago Hezze | 10 |
| 10 | Marcus Holmgren Pedersen | 8 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Nayair Tiknizyan | 12 |
| 2 | Lorenzo Pirola | 11 |
| 2 | Remo Freuler | 11 |
| 4 | Panagiotis Retsos | 8 |
| 5 | Gustavo Adolfo Puerta Molano | 6 |
| 6 | David Mota Veiga Teixeira Carmo | 3 |
| 7 | Francisco Leonel Lima Silva Machado | 2 |
| 7 | Gelson Dany Batalha Martins | 2 |
| 7 | Konstantinos Fortounis | 2 |
| 7 | Lorenzo Scipioni | 2 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Lorenzo Pirola | 48 |
| 2 | Panagiotis Retsos | 44 |
| 3 | João Pedro Ferreira Silva | 40 |
| 4 | Gelson Dany Batalha Martins | 35 |
| 5 | Francisco Leonel Lima Silva Machado | 32 |
| 6 | Gustavo Adolfo Puerta Molano | 30 |
| 6 | Joel Roca Casals | 30 |
| 8 | Nayair Tiknizyan | 28 |
| 9 | Remo Freuler | 27 |
| 10 | Konstantinos Fortounis | 22 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Lorenzo Pirola | 66,7% |
| 2 | Francisco Leonel Lima Silva Machado | 62,7% |
| 3 | Panagiotis Retsos | 59,5% |
| 4 | Joel Roca Casals | 57,7% |
| 5 | Konstantinos Fortounis | 53,7% |
| 6 | Gustavo Adolfo Puerta Molano | 52,6% |
| 7 | Nayair Tiknizyan | 50,0% |
| 8 | Remo Freuler | 46,6% |
| 9 | João Pedro Ferreira Silva | 40,0% |
Vanaf 324 gespeelde minuten
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | João Pedro Ferreira Silva | 6 |
| 2 | Gustavo Adolfo Puerta Molano | 4 |
| 2 | Lorenzo Pirola | 4 |
| 2 | Sopuruchukwu Bruno Onyemaechi | 4 |
| 5 | Gelson Dany Batalha Martins | 3 |
| 5 | Konstantinos Fortounis | 3 |
| 5 | Manolis Saliakas | 3 |
| 5 | Remo Freuler | 3 |
| 9 | Ayoub El Kaabi | 2 |
| 9 | Christos Mouzakitis | 2 |
Dribbels
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Gelson Dany Batalha Martins | 11 |
| 2 | Konstantinos Fortounis | 7 |
| 3 | Joel Roca Casals | 6 |
| 4 | Gustavo Adolfo Puerta Molano | 4 |
| 4 | Marcus Holmgren Pedersen | 4 |
| 6 | Lorenzo Scipioni | 3 |
| 6 | Nayair Tiknizyan | 3 |
| 6 | Panagiotis Retsos | 3 |
| 9 | Christos Mouzakitis | 2 |
| 9 | Francisco Leonel Lima Silva Machado | 2 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Konstantinos Fortounis | 43,8% |
| 2 | Joel Roca Casals | 40,0% |
Vanaf 324 gespeelde minuten
Doelman
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Stefan Ortega Moreno | 7 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Stefan Ortega Moreno | 24 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Stefan Ortega Moreno | 92,3% |
Vanaf 324 gespeelde minuten
Discipline
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Gustavo Adolfo Puerta Molano | 2 |
| 1 | João Pedro Ferreira Silva | 2 |
| 1 | Panagiotis Retsos | 2 |
| 1 | Santiago Hezze | 2 |
| 5 | David Mota Veiga Teixeira Carmo | 1 |
| 5 | Gelson Dany Batalha Martins | 1 |
| 5 | Gustavo Filipe Alves Freitas Azevedo Sá | 1 |
| 5 | Joel Roca Casals | 1 |
| 5 | Lorenzo Pirola | 1 |
| 5 | Nayair Tiknizyan | 1 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Rodinei Marcelo de Almeida | 1 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | João Pedro Ferreira Silva | 20 |
| 2 | Panagiotis Retsos | 13 |
| 3 | Gustavo Adolfo Puerta Molano | 12 |
| 3 | Nayair Tiknizyan | 12 |
| 5 | Remo Freuler | 10 |
| 6 | Armando González Alba | 8 |
| 6 | Santiago Hezze | 8 |
| 8 | Lorenzo Pirola | 7 |
| 9 | Joel Roca Casals | 6 |
| 10 | Manolis Saliakas | 5 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Joel Roca Casals | 17 |
| 2 | João Pedro Ferreira Silva | 16 |
| 3 | Gelson Dany Batalha Martins | 12 |
| 4 | Gustavo Adolfo Puerta Molano | 10 |
| 5 | Francisco Leonel Lima Silva Machado | 9 |
| 5 | Konstantinos Fortounis | 9 |
| 7 | Lorenzo Pirola | 7 |
| 8 | Panagiotis Retsos | 5 |
| 9 | Gustavo Filipe Alves Freitas Azevedo Sá | 4 |
| 9 | Nayair Tiknizyan | 4 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Nayair Tiknizyan | 4 |
| 2 | Ayoub El Kaabi | 3 |
| 2 | Marius Mouandilmadji | 3 |
| 4 | João Pedro Ferreira Silva | 2 |
| 5 | Francisco Leonel Lima Silva Machado | 1 |
| 5 | Remo Freuler | 1 |
| 5 | Santiago Hezze | 1 |
| 5 | Sopuruchukwu Bruno Onyemaechi | 1 |
Speeltijd
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Stefan Ortega Moreno | 810 |
| 2 | Nayair Tiknizyan | 656 |
| 3 | Lorenzo Pirola | 641 |
| 4 | Panagiotis Retsos | 630 |
| 5 | João Pedro Ferreira Silva | 600 |
| 6 | Remo Freuler | 545 |
| 7 | Francisco Leonel Lima Silva Machado | 542 |
| 8 | Gustavo Adolfo Puerta Molano | 457 |
| 9 | Marcus Holmgren Pedersen | 446 |
| 10 | Joel Roca Casals | 405 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Stefan Ortega Moreno | 9 |
| 2 | Francisco Leonel Lima Silva Machado | 8 |
| 2 | João Pedro Ferreira Silva | 8 |
| 2 | Lorenzo Pirola | 8 |
| 5 | Konstantinos Fortounis | 7 |
| 5 | Nayair Tiknizyan | 7 |
| 5 | Panagiotis Retsos | 7 |
| 8 | Gustavo Adolfo Puerta Molano | 6 |
| 8 | Remo Freuler | 6 |
| 8 | Santiago Hezze | 6 |
| Speler | Totaal | |
|---|---|---|
| 1 | Panagiotis Retsos | 7,27 |
| 2 | Stefan Ortega Moreno | 7,23 |
| 3 | Lorenzo Pirola | 7,16 |
| 4 | Francisco Leonel Lima Silva Machado | 7,11 |
| 5 | João Pedro Ferreira Silva | 7,04 |
| 6 | Konstantinos Fortounis | 7,01 |
| 7 | Remo Freuler | 7,00 |
| 8 | Joel Roca Casals | 6,91 |
| 9 | Nayair Tiknizyan | 6,77 |
| 10 | Gustavo Adolfo Puerta Molano | 6,67 |
Vanaf 324 gespeelde minuten
Olympiakos Piraeus · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers