Statistieken Olympiakos Piraeus 2015

Alle cijfers hieronder gaan over Super League 2015, 30 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht Olympiakos Piraeus

Olympiakos Piraeus speelde 30 wedstrijden dit seizoen: 28 keer gewonnen, 1 keer gelijk en 1 keer verloren. Dat levert 85 punten op, oftewel 2,83 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 3,00 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 2,67.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 30 28 1 1 81 16 65 85 2,83
Thuis 15 15 0 0 45 5 40 45 3,00
Uit 15 13 1 1 36 11 25 40 2,67
Punten per wedstrijd 2,83
Gescoord per wedstrijd 2,70
Tegen per wedstrijd 0,53
De nul gehouden 57%

Basisstatistieken Olympiakos Piraeus

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 93% 100% 87%
Gelijk 3% 0% 7%
Verloren 3% 0% 7%
Gescoord per wedstrijd 2,70 3,00 2,40
Tegendoelpunten per wedstrijd 0,53 0,33 0,73
De nul gehouden 57% 67% 47%
Niet gescoord 3% 0% 7%
Als eerste gescoord 90% 93% 86%

Gebaseerd op 29 van de 30 wedstrijden (Als eerste gescoord).

Doelpuntenstatistieken Olympiakos Piraeus

Olympiakos Piraeus scoorde 81 doelpunten, gemiddeld 2,70 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 33 minuten een doelpunt. In 83% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 3% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 2,70 3,00 2,40
Minstens 1 keer gescoord 97% 100% 93%
Minstens 2 keer gescoord 83% 80% 87%
Minstens 3 keer gescoord 57% 73% 40%
Minstens 4 keer gescoord 23% 33% 13%
In beide helften gescoord 55% 73% 36%
Niet gescoord 3% 0% 7%

Tegendoelpunten Olympiakos Piraeus

Aan de andere kant incasseerde Olympiakos Piraeus 16 doelpunten, gemiddeld 0,53 per wedstrijd. In 57% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 0,53 0,33 0,73
Minstens 1 tegendoelpunt 43% 33% 53%
Minstens 2 tegendoelpunten 7% 0% 13%
Minstens 3 tegendoelpunten 3% 0% 7%
Minstens 4 tegendoelpunten 0% 0% 0%
De nul gehouden 57% 67% 47%

Over/under statistieken Olympiakos Piraeus

In een wedstrijd van Olympiakos Piraeus vallen er gemiddeld 3,23 doelpunten. In 63% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 43% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 3,23 3,33 3,13
Over 0.5 100% 100% 100%
Over 1.5 87% 80% 93%
Over 2.5 63% 73% 53%
Over 3.5 43% 60% 27%
Over 4.5 13% 13% 13%
Over 5.5 10% 7% 13%

Beide ploegen scoren bij Olympiakos Piraeus

In 40% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 33%, op verplaatsing tot 47%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 40% 33% 47%
Beide ploegen scoren + winst 37% 33% 40%
Beide ploegen scoren + gelijk 3% 0% 7%
Beide ploegen scoren + verlies 0% 0% 0%
Beide ploegen scoren + over 2.5 37% 33% 40%
Geen btts + over 2.5 27% 40% 13%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 7% 7% 7%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 34% 27% 43%
Beide ploegen scoren in beide helften 3% 0% 7%

Gebaseerd op 29 van de 30 wedstrijden (helften).

Statistieken per helft

Olympiakos Piraeus scoorde 32 doelpunten voor rust en 46 erna, en kreeg er 3 tegen in de eerste helft en 13 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 66% 80% 50%
Eerste helft gelijk 31% 20% 43%
Eerste helft verloren 3% 0% 7%
Gescoord in de eerste helft 1,10 1,27 0,93
Tegen in de eerste helft 0,10 0,07 0,14
De nul gehouden in de eerste helft 90% 93% 86%
Niet gescoord in de eerste helft 28% 13% 43%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 72% 80% 64%
Tweede helft gelijk 24% 20% 29%
Tweede helft verloren 3% 0% 7%
Gescoord in de tweede helft 1,59 1,73 1,43
Tegen in de tweede helft 0,45 0,27 0,64
De nul gehouden in de tweede helft 62% 73% 50%
Niet gescoord in de tweede helft 21% 13% 29%
Meeste doelpunten in de eerste helft 24% 20% 29%
Meeste doelpunten in de tweede helft 59% 53% 64%
Evenveel in beide helften 17% 27% 7%

Gebaseerd op 29 van de 30 wedstrijden.

Wanneer scoort Olympiakos Piraeus?

De meeste doelpunten van Olympiakos Piraeus vallen tussen minuut 71 en 80, goed voor 17% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 81 en 90.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
6%
9%
9%
9%
10%
12%
13%
17%
15%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
6%
6%
0%
6%
6%
0%
6%
19%
50%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken Olympiakos Piraeus

Geen gegevens beschikbaar

Kaartenstatistieken Olympiakos Piraeus

Olympiakos Piraeus kreeg gemiddeld 0,00 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 0,00 bij de tegenstander. In 0% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 0,00 0,00 0,00
Rode kaarten per wedstrijd 0,00 0,00 0,00
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 0,00 0,00 0,00
Zelf over 1.5 kaarten 0% 0% 0%
Zelf over 2.5 kaarten 0% 0% 0%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 0% 0% 0%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 0% 0% 0%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 0% 0% 0%

Gebaseerd op 29 van de 30 wedstrijden.

Schoten en xG van Olympiakos Piraeus

Geen gegevens beschikbaar

Meest voorkomende uitslagen Olympiakos Piraeus

De vaakst voorkomende uitslag is 3-1, in 6 van de 30 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
3 - 1 6 20%
2 - 0 6 20%
3 - 0 4 13%
4 - 0 3 10%
1 - 0 3 10%
2 - 1 2 7%
5 - 0 1 3%
5 - 1 1 3%
5 - 2 1 3%
4 - 3 1 3%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Olympiakos Piraeus.

Olympiakos Piraeus · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook