Statistieken Olympiakos Piraeus 2020

Alle cijfers hieronder gaan over Super League 2020, 36 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht Olympiakos Piraeus

Olympiakos Piraeus speelde 36 wedstrijden dit seizoen: 28 keer gewonnen, 6 keer gelijk en 2 keer verloren. Dat levert 90 punten op, oftewel 2,50 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 2,89 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 2,11.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 36 28 6 2 82 19 63 90 2,50
Thuis 18 17 1 0 43 4 39 52 2,89
Uit 18 11 5 2 39 15 24 38 2,11
Punten per wedstrijd 2,50
Gescoord per wedstrijd 2,28
Tegen per wedstrijd 0,53
De nul gehouden 53%

Basisstatistieken Olympiakos Piraeus

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 78% 94% 61%
Gelijk 17% 6% 28%
Verloren 6% 0% 11%
Gescoord per wedstrijd 2,28 2,39 2,17
Tegendoelpunten per wedstrijd 0,53 0,22 0,83
De nul gehouden 53% 78% 28%
Niet gescoord 6% 0% 11%
Als eerste gescoord 78% 89% 67%

Doelpuntenstatistieken Olympiakos Piraeus

Olympiakos Piraeus scoorde 82 doelpunten, gemiddeld 2,28 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 40 minuten een doelpunt. In 61% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 6% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 2,28 2,39 2,17
Minstens 1 keer gescoord 94% 100% 89%
Minstens 2 keer gescoord 61% 67% 56%
Minstens 3 keer gescoord 42% 50% 33%
Minstens 4 keer gescoord 19% 17% 22%
In beide helften gescoord 36% 22% 50%
Niet gescoord 6% 0% 11%

Tegendoelpunten Olympiakos Piraeus

Aan de andere kant incasseerde Olympiakos Piraeus 19 doelpunten, gemiddeld 0,53 per wedstrijd. In 53% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 0,53 0,22 0,83
Minstens 1 tegendoelpunt 47% 22% 72%
Minstens 2 tegendoelpunten 6% 0% 11%
Minstens 3 tegendoelpunten 0% 0% 0%
Minstens 4 tegendoelpunten 0% 0% 0%
De nul gehouden 53% 78% 28%

Over/under statistieken Olympiakos Piraeus

In een wedstrijd van Olympiakos Piraeus vallen er gemiddeld 2,81 doelpunten. In 53% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 28% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 2,81 2,61 3,00
Over 0.5 97% 100% 94%
Over 1.5 81% 72% 89%
Over 2.5 53% 50% 56%
Over 3.5 28% 22% 33%
Over 4.5 14% 11% 17%
Over 5.5 8% 6% 11%

Beide ploegen scoren bij Olympiakos Piraeus

In 44% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 22%, op verplaatsing tot 67%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 44% 22% 67%
Beide ploegen scoren + winst 28% 17% 39%
Beide ploegen scoren + gelijk 14% 6% 22%
Beide ploegen scoren + verlies 3% 0% 6%
Beide ploegen scoren + over 2.5 31% 17% 44%
Geen btts + over 2.5 22% 33% 11%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 8% 11% 6%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 25% 0% 50%
Beide ploegen scoren in beide helften 0% 0% 0%

Statistieken per helft

Olympiakos Piraeus scoorde 30 doelpunten voor rust en 52 erna, en kreeg er 7 tegen in de eerste helft en 12 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 44% 44% 44%
Eerste helft gelijk 44% 50% 39%
Eerste helft verloren 11% 6% 17%
Gescoord in de eerste helft 0,83 0,72 0,94
Tegen in de eerste helft 0,19 0,17 0,22
De nul gehouden in de eerste helft 81% 83% 78%
Niet gescoord in de eerste helft 50% 50% 50%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 61% 72% 50%
Tweede helft gelijk 33% 22% 44%
Tweede helft verloren 6% 6% 6%
Gescoord in de tweede helft 1,44 1,67 1,22
Tegen in de tweede helft 0,33 0,06 0,61
De nul gehouden in de tweede helft 69% 94% 44%
Niet gescoord in de tweede helft 19% 28% 11%
Meeste doelpunten in de eerste helft 22% 28% 17%
Meeste doelpunten in de tweede helft 56% 56% 56%
Evenveel in beide helften 22% 17% 28%

Wanneer scoort Olympiakos Piraeus?

De meeste doelpunten van Olympiakos Piraeus vallen tussen minuut 81 en 90, goed voor 24% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 81 en 90.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
6%
6%
5%
17%
10%
9%
10%
13%
24%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
16%
11%
0%
11%
11%
11%
5%
16%
21%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken Olympiakos Piraeus

Olympiakos Piraeus trapte gemiddeld 3,8 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 3,2 toe. In 30% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.

Hoekschoppen Totaal Thuis Uit
Hoekschoppen voor per wedstrijd 3,80 4,20 3,40
Hoekschoppen tegen per wedstrijd 3,20 3,20 3,20
Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd 70% 60% 80%
Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd 30% 40% 20%
Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd 10% 20% 0%
Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd 10% 20% 0%
Zelf over 3.5 hoekschoppen 80% 80% 80%
Zelf over 4.5 hoekschoppen 10% 20% 0%

Gebaseerd op 10 van de 36 wedstrijden.

Kaartenstatistieken Olympiakos Piraeus

Olympiakos Piraeus kreeg gemiddeld 1,97 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 1,89 bij de tegenstander. In 56% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 1,97 1,89 2,06
Rode kaarten per wedstrijd 0,06 0,06 0,06
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 1,89 1,72 2,06
Zelf over 1.5 kaarten 56% 44% 67%
Zelf over 2.5 kaarten 39% 44% 33%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 56% 50% 61%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 42% 39% 44%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 25% 22% 28%

Schoten en xG van Olympiakos Piraeus

De ploeg loste gemiddeld 8,9 schoten per wedstrijd, waarvan 4,2 op doel. Dat is een precisie van 47%.

Schoten Totaal Thuis Uit
Schoten per wedstrijd 8,90 9,60 8,20
Schoten op doel per wedstrijd 4,20 4,20 4,20
Schoten naast per wedstrijd 4,70 5,40 4,00
Schoten tegen per wedstrijd 6,60 6,40 6,80
Balbezit 56,8 60,4 53,2

Gebaseerd op 10 van de 36 wedstrijden (schoten).

Meest voorkomende uitslagen Olympiakos Piraeus

De vaakst voorkomende uitslag is 1-0, in 6 van de 36 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
1 - 0 6 17%
3 - 0 5 14%
1 - 1 5 14%
2 - 0 4 11%
3 - 1 3 8%
2 - 1 3 8%
5 - 1 2 6%
4 - 0 2 6%
4 - 1 2 6%
6 - 0 1 3%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Olympiakos Piraeus.

Olympiakos Piraeus · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook