Statistieken Olympiakos Piraeus 2016

Alle cijfers hieronder gaan over Super League 2016, 30 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht Olympiakos Piraeus

Olympiakos Piraeus speelde 30 wedstrijden dit seizoen: 21 keer gewonnen, 4 keer gelijk en 5 keer verloren. Dat levert 67 punten op, oftewel 2,23 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 2,67 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 1,80.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 30 21 4 5 57 16 41 67 2,23
Thuis 15 13 1 1 39 6 33 40 2,67
Uit 15 8 3 4 18 10 8 27 1,80
Punten per wedstrijd 2,23
Gescoord per wedstrijd 1,90
Tegen per wedstrijd 0,53
De nul gehouden 53%

Basisstatistieken Olympiakos Piraeus

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 70% 87% 53%
Gelijk 13% 7% 20%
Verloren 17% 7% 27%
Gescoord per wedstrijd 1,90 2,60 1,20
Tegendoelpunten per wedstrijd 0,53 0,40 0,67
De nul gehouden 53% 60% 47%
Niet gescoord 23% 13% 33%
Als eerste gescoord 57% 60% 53%

Doelpuntenstatistieken Olympiakos Piraeus

Olympiakos Piraeus scoorde 57 doelpunten, gemiddeld 1,90 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 47 minuten een doelpunt. In 70% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 23% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 1,90 2,60 1,20
Minstens 1 keer gescoord 77% 87% 67%
Minstens 2 keer gescoord 70% 87% 53%
Minstens 3 keer gescoord 23% 47% 0%
Minstens 4 keer gescoord 10% 20% 0%
In beide helften gescoord 33% 40% 27%
Niet gescoord 23% 13% 33%

Tegendoelpunten Olympiakos Piraeus

Aan de andere kant incasseerde Olympiakos Piraeus 16 doelpunten, gemiddeld 0,53 per wedstrijd. In 53% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 0,53 0,40 0,67
Minstens 1 tegendoelpunt 47% 40% 53%
Minstens 2 tegendoelpunten 7% 0% 13%
Minstens 3 tegendoelpunten 0% 0% 0%
Minstens 4 tegendoelpunten 0% 0% 0%
De nul gehouden 53% 60% 47%

Over/under statistieken Olympiakos Piraeus

In een wedstrijd van Olympiakos Piraeus vallen er gemiddeld 2,43 doelpunten. In 43% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 17% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 2,43 3,00 1,87
Over 0.5 93% 93% 93%
Over 1.5 77% 87% 67%
Over 2.5 43% 67% 20%
Over 3.5 17% 27% 7%
Over 4.5 7% 13% 0%
Over 5.5 3% 7% 0%

Beide ploegen scoren bij Olympiakos Piraeus

In 30% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 33%, op verplaatsing tot 27%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 30% 33% 27%
Beide ploegen scoren + winst 23% 33% 13%
Beide ploegen scoren + gelijk 7% 0% 13%
Beide ploegen scoren + verlies 0% 0% 0%
Beide ploegen scoren + over 2.5 27% 33% 20%
Geen btts + over 2.5 17% 33% 0%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 10% 7% 13%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 7% 13% 0%
Beide ploegen scoren in beide helften 0% 0% 0%

Statistieken per helft

Olympiakos Piraeus scoorde 24 doelpunten voor rust en 33 erna, en kreeg er 11 tegen in de eerste helft en 5 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 40% 47% 33%
Eerste helft gelijk 37% 33% 40%
Eerste helft verloren 23% 20% 27%
Gescoord in de eerste helft 0,80 1,07 0,53
Tegen in de eerste helft 0,37 0,27 0,47
De nul gehouden in de eerste helft 67% 73% 60%
Niet gescoord in de eerste helft 53% 47% 60%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 63% 73% 53%
Tweede helft gelijk 30% 27% 33%
Tweede helft verloren 7% 0% 13%
Gescoord in de tweede helft 1,10 1,53 0,67
Tegen in de tweede helft 0,17 0,13 0,20
De nul gehouden in de tweede helft 87% 87% 87%
Niet gescoord in de tweede helft 37% 27% 47%
Meeste doelpunten in de eerste helft 33% 40% 27%
Meeste doelpunten in de tweede helft 40% 47% 33%
Evenveel in beide helften 27% 13% 40%

Wanneer scoort Olympiakos Piraeus?

De meeste doelpunten van Olympiakos Piraeus vallen tussen minuut 81 en 90, goed voor 18% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 1 en 10.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
9%
7%
14%
7%
11%
9%
14%
12%
18%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
19%
6%
13%
19%
13%
19%
0%
6%
6%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken Olympiakos Piraeus

Olympiakos Piraeus trapte gemiddeld 6,6 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 3,1 toe. In 59% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.

Hoekschoppen Totaal Thuis Uit
Hoekschoppen voor per wedstrijd 6,63 8,00 5,36
Hoekschoppen tegen per wedstrijd 3,11 2,77 3,43
Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd 74% 77% 71%
Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd 59% 69% 50%
Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd 44% 54% 36%
Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd 22% 31% 14%
Zelf over 3.5 hoekschoppen 74% 77% 71%
Zelf over 4.5 hoekschoppen 67% 77% 57%

Gebaseerd op 27 van de 30 wedstrijden.

Kaartenstatistieken Olympiakos Piraeus

Olympiakos Piraeus kreeg gemiddeld 2,10 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 2,80 bij de tegenstander. In 70% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 2,10 1,80 2,40
Rode kaarten per wedstrijd 0,10 0,00 0,20
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 2,80 2,33 3,27
Zelf over 1.5 kaarten 70% 60% 80%
Zelf over 2.5 kaarten 30% 27% 33%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 70% 53% 87%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 60% 40% 80%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 53% 33% 73%

Schoten en xG van Olympiakos Piraeus

De ploeg loste gemiddeld 11,0 schoten per wedstrijd, waarvan 5,9 op doel. Dat is een precisie van 53%.

Schoten Totaal Thuis Uit
Schoten per wedstrijd 11,00 12,73 9,42
Schoten op doel per wedstrijd 5,87 6,55 5,25
Schoten naast per wedstrijd 5,13 6,18 4,17
Schoten tegen per wedstrijd 6,91 5,73 8,00
Balbezit 60,3 61,9 58,8

Gebaseerd op 23 van de 30 wedstrijden (schoten).

Meest voorkomende uitslagen Olympiakos Piraeus

De vaakst voorkomende uitslag is 2-0, in 8 van de 30 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
2 - 0 8 27%
2 - 1 5 17%
0 - 1 4 13%
3 - 0 3 10%
0 - 0 2 7%
6 - 1 1 3%
5 - 0 1 3%
4 - 0 1 3%
3 - 1 1 3%
2 - 2 1 3%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Olympiakos Piraeus.

Olympiakos Piraeus · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook