Statistieken Olympiakos Piraeus 2017

Alle cijfers hieronder gaan over Super League 2017, 30 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht Olympiakos Piraeus

Olympiakos Piraeus speelde 30 wedstrijden dit seizoen: 18 keer gewonnen, 6 keer gelijk en 6 keer verloren. Dat levert 60 punten op, oftewel 2,00 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 2,33 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 1,67.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 30 18 6 6 63 28 35 60 2,00
Thuis 15 11 2 2 34 10 24 35 2,33
Uit 15 7 4 4 29 18 11 25 1,67
Punten per wedstrijd 2,00
Gescoord per wedstrijd 2,10
Tegen per wedstrijd 0,93
De nul gehouden 33%

Basisstatistieken Olympiakos Piraeus

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 60% 73% 47%
Gelijk 20% 13% 27%
Verloren 20% 13% 27%
Gescoord per wedstrijd 2,10 2,27 1,93
Tegendoelpunten per wedstrijd 0,93 0,67 1,20
De nul gehouden 33% 40% 27%
Niet gescoord 13% 7% 20%
Als eerste gescoord 62% 80% 43%

Gebaseerd op 29 van de 30 wedstrijden (Als eerste gescoord).

Doelpuntenstatistieken Olympiakos Piraeus

Olympiakos Piraeus scoorde 63 doelpunten, gemiddeld 2,10 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 43 minuten een doelpunt. In 53% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 13% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 2,10 2,27 1,93
Minstens 1 keer gescoord 87% 93% 80%
Minstens 2 keer gescoord 53% 53% 53%
Minstens 3 keer gescoord 40% 40% 40%
Minstens 4 keer gescoord 23% 27% 20%
In beide helften gescoord 41% 47% 36%
Niet gescoord 13% 7% 20%

Tegendoelpunten Olympiakos Piraeus

Aan de andere kant incasseerde Olympiakos Piraeus 28 doelpunten, gemiddeld 0,93 per wedstrijd. In 33% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 0,93 0,67 1,20
Minstens 1 tegendoelpunt 67% 60% 73%
Minstens 2 tegendoelpunten 17% 7% 27%
Minstens 3 tegendoelpunten 10% 0% 20%
Minstens 4 tegendoelpunten 0% 0% 0%
De nul gehouden 33% 40% 27%

Over/under statistieken Olympiakos Piraeus

In een wedstrijd van Olympiakos Piraeus vallen er gemiddeld 3,03 doelpunten. In 57% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 37% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 3,03 2,93 3,13
Over 0.5 100% 100% 100%
Over 1.5 77% 73% 80%
Over 2.5 57% 53% 60%
Over 3.5 37% 33% 40%
Over 4.5 20% 20% 20%
Over 5.5 10% 13% 7%

Beide ploegen scoren bij Olympiakos Piraeus

In 53% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 53%, op verplaatsing tot 53%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 53% 53% 53%
Beide ploegen scoren + winst 27% 33% 20%
Beide ploegen scoren + gelijk 20% 13% 27%
Beide ploegen scoren + verlies 7% 7% 7%
Beide ploegen scoren + over 2.5 37% 40% 33%
Geen btts + over 2.5 20% 13% 27%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 24% 13% 36%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 31% 40% 21%
Beide ploegen scoren in beide helften 7% 0% 14%

Gebaseerd op 29 van de 30 wedstrijden (helften).

Statistieken per helft

Olympiakos Piraeus scoorde 26 doelpunten voor rust en 34 erna, en kreeg er 10 tegen in de eerste helft en 18 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 38% 47% 29%
Eerste helft gelijk 52% 53% 50%
Eerste helft verloren 10% 0% 21%
Gescoord in de eerste helft 0,90 0,93 0,86
Tegen in de eerste helft 0,34 0,13 0,57
De nul gehouden in de eerste helft 66% 87% 43%
Niet gescoord in de eerste helft 45% 47% 43%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 48% 60% 36%
Tweede helft gelijk 31% 27% 36%
Tweede helft verloren 21% 13% 29%
Gescoord in de tweede helft 1,17 1,33 1,00
Tegen in de tweede helft 0,62 0,53 0,71
De nul gehouden in de tweede helft 59% 53% 64%
Niet gescoord in de tweede helft 28% 13% 43%
Meeste doelpunten in de eerste helft 28% 13% 43%
Meeste doelpunten in de tweede helft 55% 67% 43%
Evenveel in beide helften 17% 20% 14%

Gebaseerd op 29 van de 30 wedstrijden.

Wanneer scoort Olympiakos Piraeus?

De meeste doelpunten van Olympiakos Piraeus vallen tussen minuut 61 en 70, goed voor 17% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 81 en 90.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
5%
8%
10%
15%
13%
8%
17%
7%
17%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
11%
7%
14%
0%
4%
14%
14%
7%
29%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken Olympiakos Piraeus

Olympiakos Piraeus trapte gemiddeld 5,9 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 3,9 toe. In 69% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.

Hoekschoppen Totaal Thuis Uit
Hoekschoppen voor per wedstrijd 5,92 7,57 4,00
Hoekschoppen tegen per wedstrijd 3,92 3,00 5,00
Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd 77% 86% 67%
Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd 69% 71% 67%
Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd 31% 29% 33%
Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd 23% 29% 17%
Zelf over 3.5 hoekschoppen 77% 100% 50%
Zelf over 4.5 hoekschoppen 69% 86% 50%

Gebaseerd op 13 van de 30 wedstrijden.

Kaartenstatistieken Olympiakos Piraeus

Olympiakos Piraeus kreeg gemiddeld 1,45 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 1,76 bij de tegenstander. In 48% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 1,45 1,33 1,57
Rode kaarten per wedstrijd 0,07 0,00 0,14
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 1,76 1,80 1,71
Zelf over 1.5 kaarten 41% 40% 43%
Zelf over 2.5 kaarten 31% 33% 29%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 48% 47% 50%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 41% 40% 43%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 31% 33% 29%

Gebaseerd op 29 van de 30 wedstrijden.

Schoten en xG van Olympiakos Piraeus

De ploeg loste gemiddeld 10,2 schoten per wedstrijd, waarvan 5,2 op doel. Dat is een precisie van 52%.

Schoten Totaal Thuis Uit
Schoten per wedstrijd 10,15 12,00 8,00
Schoten op doel per wedstrijd 5,23 5,71 4,67
Schoten naast per wedstrijd 4,92 6,29 3,33
Schoten tegen per wedstrijd 7,46 4,71 10,67
Balbezit 58,5 63,4 52,8

Gebaseerd op 13 van de 30 wedstrijden (schoten).

Meest voorkomende uitslagen Olympiakos Piraeus

De vaakst voorkomende uitslag is 1-1, in 5 van de 30 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
1 - 1 5 17%
1 - 0 4 13%
3 - 0 3 10%
0 - 1 3 10%
5 - 1 2 7%
4 - 0 2 7%
4 - 1 2 7%
3 - 1 2 7%
4 - 3 1 3%
2 - 0 1 3%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Olympiakos Piraeus.

Olympiakos Piraeus · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook