Statistieken Metz 2023

Alle cijfers hieronder gaan over Ligue 1 2023, 36 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht Metz

Metz speelde 36 wedstrijden dit seizoen: 8 keer gewonnen, 6 keer gelijk en 22 keer verloren. Dat levert 30 punten op, oftewel 0,83 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 0,72 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 0,94.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 36 8 6 22 38 62 -24 30 0,83
Thuis 18 3 4 11 19 29 -10 13 0,72
Uit 18 5 2 11 19 33 -14 17 0,94
Punten per wedstrijd 0,83
Gescoord per wedstrijd 1,06
Tegen per wedstrijd 1,72
De nul gehouden 17%

Basisstatistieken Metz

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 22% 17% 28%
Gelijk 17% 22% 11%
Verloren 61% 61% 61%
Gescoord per wedstrijd 1,06 1,06 1,06
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,72 1,61 1,83
De nul gehouden 17% 11% 22%
Niet gescoord 31% 39% 22%
Als eerste gescoord 44% 39% 50%

Doelpuntenstatistieken Metz

Metz scoorde 38 doelpunten, gemiddeld 1,06 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 85 minuten een doelpunt. In 28% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 31% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 1,06 1,06 1,06
Minstens 1 keer gescoord 69% 61% 78%
Minstens 2 keer gescoord 28% 39% 17%
Minstens 3 keer gescoord 8% 6% 11%
Minstens 4 keer gescoord 0% 0% 0%
In beide helften gescoord 11% 11% 11%
Niet gescoord 31% 39% 22%

Tegendoelpunten Metz

Aan de andere kant incasseerde Metz 62 doelpunten, gemiddeld 1,72 per wedstrijd. In 17% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,72 1,61 1,83
Minstens 1 tegendoelpunt 83% 89% 78%
Minstens 2 tegendoelpunten 56% 50% 61%
Minstens 3 tegendoelpunten 19% 11% 28%
Minstens 4 tegendoelpunten 8% 6% 11%
De nul gehouden 17% 11% 22%

Over/under statistieken Metz

In een wedstrijd van Metz vallen er gemiddeld 2,78 doelpunten. In 56% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 28% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 2,78 2,67 2,89
Over 0.5 97% 94% 100%
Over 1.5 69% 61% 78%
Over 2.5 56% 56% 56%
Over 3.5 28% 33% 22%
Over 4.5 14% 11% 17%
Over 5.5 8% 6% 11%

Beide ploegen scoren bij Metz

In 56% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 56%, op verplaatsing tot 56%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 56% 56% 56%
Beide ploegen scoren + winst 8% 11% 6%
Beide ploegen scoren + gelijk 14% 17% 11%
Beide ploegen scoren + verlies 33% 28% 39%
Beide ploegen scoren + over 2.5 50% 56% 44%
Geen btts + over 2.5 6% 0% 11%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 39% 44% 33%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 22% 17% 28%
Beide ploegen scoren in beide helften 6% 6% 6%

Statistieken per helft

Metz scoorde 20 doelpunten voor rust en 18 erna, en kreeg er 32 tegen in de eerste helft en 30 in de tweede. Beide helften wegen dus ongeveer even zwaar.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 17% 28% 6%
Eerste helft gelijk 50% 33% 67%
Eerste helft verloren 33% 39% 28%
Gescoord in de eerste helft 0,56 0,72 0,39
Tegen in de eerste helft 0,89 1,00 0,78
De nul gehouden in de eerste helft 36% 22% 50%
Niet gescoord in de eerste helft 56% 50% 61%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 19% 11% 28%
Tweede helft gelijk 39% 56% 22%
Tweede helft verloren 42% 33% 50%
Gescoord in de tweede helft 0,50 0,33 0,67
Tegen in de tweede helft 0,83 0,61 1,06
De nul gehouden in de tweede helft 42% 50% 33%
Niet gescoord in de tweede helft 64% 78% 50%
Meeste doelpunten in de eerste helft 56% 67% 44%
Meeste doelpunten in de tweede helft 39% 22% 56%
Evenveel in beide helften 6% 11% 0%

Wanneer scoort Metz?

De meeste doelpunten van Metz vallen tussen minuut 71 en 80, goed voor 16% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 81 en 90.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
13%
11%
13%
8%
11%
8%
13%
16%
8%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
11%
19%
3%
8%
13%
13%
2%
10%
21%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken Metz

Metz trapte gemiddeld 3,9 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 5,6 toe. In 60% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.

Hoekschoppen Totaal Thuis Uit
Hoekschoppen voor per wedstrijd 3,89 3,88 3,89
Hoekschoppen tegen per wedstrijd 5,63 4,94 6,28
Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd 83% 71% 94%
Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd 60% 41% 78%
Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd 40% 35% 44%
Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd 20% 18% 22%
Zelf over 3.5 hoekschoppen 54% 59% 50%
Zelf over 4.5 hoekschoppen 40% 41% 39%

Gebaseerd op 35 van de 36 wedstrijden.

Kaartenstatistieken Metz

Metz kreeg gemiddeld 1,64 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 1,75 bij de tegenstander. In 47% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 1,64 1,72 1,56
Rode kaarten per wedstrijd 0,11 0,22 0,00
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 1,75 1,94 1,56
Zelf over 1.5 kaarten 53% 61% 44%
Zelf over 2.5 kaarten 28% 33% 22%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 47% 61% 33%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 28% 33% 22%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 19% 28% 11%

Schoten en xG van Metz

De ploeg loste gemiddeld 9,7 schoten per wedstrijd, waarvan 3,4 op doel. Dat is een precisie van 35%.

Schoten Totaal Thuis Uit
Schoten per wedstrijd 9,69 10,94 8,50
Schoten op doel per wedstrijd 3,43 3,53 3,33
Schoten naast per wedstrijd 3,74 4,18 3,33
Schoten tegen per wedstrijd 15,83 13,76 17,78
Verwachte doelpunten (xG) voor 0,99 0,94 1,05
Verwachte doelpunten (xG) tegen 1,65 1,23 2,04
Balbezit 35,1 36,4 33,9

Gebaseerd op 35 van de 36 wedstrijden (schoten).

Meest voorkomende uitslagen Metz

De vaakst voorkomende uitslag is 1-2, in 7 van de 36 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
1 - 2 7 19%
0 - 1 6 17%
1 - 0 4 11%
2 - 2 3 8%
1 - 1 2 6%
0 - 2 2 6%
0 - 3 2 6%
3 - 1 1 3%
3 - 2 1 3%
3 - 4 1 3%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Metz.

Spelersstatistieken Metz

Topschutters
Speler Doelpunten
Georges Mikautadze 14
Ismaël Traoré 3
Matthieu Udol 3
Ablie Jallow 3
Cheikh Tidiane Sabaly 3

Georges Mikautadze is dit seizoen de topschutter van Metz (14). Daarachter volgen Ismaël Traoré (3) en Matthieu Udol (3).

Topschutters Metz

Meeste assists
Speler Assists
Lamine Camara 5
Matthieu Udol 4
Georges Mikautadze 4
Kevin N'Doram 2
Ablie Jallow 2

Lamine Camara gaf de meeste assists bij Metz (5). Daarachter volgen Matthieu Udol (4) en Georges Mikautadze (4).

Assists Metz

Meeste wedstrijden
Speler Wedstrijden
Alexandre Oukidja 36
Guillaume Dietsch 36
Fali Candé 35
Danley Jean Jacques 35
Lamine Camara 34

Alexandre Oukidja speelde de meeste wedstrijden voor Metz (36). Daarachter volgen Guillaume Dietsch (36) en Fali Candé (35).

Wedstrijden Metz

Meeste kaarten
Speler Kaarten
Kevin N'Doram 7
Matthieu Udol 6
Christophe Hérelle 5
Danley Jean Jacques 5
Alexandre Oukidja 4

Kevin N'Doram pakte de meeste kaarten bij Metz (7). Daarachter volgen Matthieu Udol (6) en Christophe Hérelle (5).

Kaarten Metz

Metz · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook