Statistieken Metz 2015

Alle cijfers hieronder gaan over Ligue 2 2015, 38 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht Metz

Metz speelde 38 wedstrijden dit seizoen: 19 keer gewonnen, 8 keer gelijk en 11 keer verloren. Dat levert 65 punten op, oftewel 1,71 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 1,95 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 1,47.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 38 19 8 11 54 39 15 65 1,71
Thuis 19 11 4 4 30 16 14 37 1,95
Uit 19 8 4 7 24 23 1 28 1,47
Punten per wedstrijd 1,71
Gescoord per wedstrijd 1,42
Tegen per wedstrijd 1,03
De nul gehouden 37%

Basisstatistieken Metz

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 50% 58% 42%
Gelijk 21% 21% 21%
Verloren 29% 21% 37%
Gescoord per wedstrijd 1,42 1,58 1,26
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,03 0,84 1,21
De nul gehouden 37% 42% 32%
Niet gescoord 18% 21% 16%
Als eerste gescoord 47% 47% 47%

Doelpuntenstatistieken Metz

Metz scoorde 54 doelpunten, gemiddeld 1,42 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 63 minuten een doelpunt. In 42% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 18% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 1,42 1,58 1,26
Minstens 1 keer gescoord 82% 79% 84%
Minstens 2 keer gescoord 42% 58% 26%
Minstens 3 keer gescoord 11% 11% 11%
Minstens 4 keer gescoord 5% 5% 5%
In beide helften gescoord 21% 26% 16%
Niet gescoord 18% 21% 16%

Tegendoelpunten Metz

Aan de andere kant incasseerde Metz 39 doelpunten, gemiddeld 1,03 per wedstrijd. In 37% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,03 0,84 1,21
Minstens 1 tegendoelpunt 63% 58% 68%
Minstens 2 tegendoelpunten 32% 26% 37%
Minstens 3 tegendoelpunten 5% 0% 11%
Minstens 4 tegendoelpunten 3% 0% 5%
De nul gehouden 37% 42% 32%

Over/under statistieken Metz

In een wedstrijd van Metz vallen er gemiddeld 2,45 doelpunten. In 53% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 21% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 2,45 2,42 2,47
Over 0.5 95% 89% 100%
Over 1.5 71% 68% 74%
Over 2.5 53% 53% 53%
Over 3.5 21% 21% 21%
Over 4.5 5% 11% 0%
Over 5.5 0% 0% 0%

Beide ploegen scoren bij Metz

In 50% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 47%, op verplaatsing tot 53%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 50% 47% 53%
Beide ploegen scoren + winst 18% 26% 11%
Beide ploegen scoren + gelijk 16% 11% 21%
Beide ploegen scoren + verlies 16% 11% 21%
Beide ploegen scoren + over 2.5 42% 47% 37%
Geen btts + over 2.5 11% 5% 16%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 21% 21% 21%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 16% 11% 21%
Beide ploegen scoren in beide helften 3% 0% 5%

Statistieken per helft

Metz scoorde 22 doelpunten voor rust en 32 erna, en kreeg er 21 tegen in de eerste helft en 18 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 29% 32% 26%
Eerste helft gelijk 42% 42% 42%
Eerste helft verloren 29% 26% 32%
Gescoord in de eerste helft 0,58 0,63 0,53
Tegen in de eerste helft 0,55 0,58 0,53
De nul gehouden in de eerste helft 53% 58% 47%
Niet gescoord in de eerste helft 53% 53% 53%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 42% 47% 37%
Tweede helft gelijk 37% 42% 32%
Tweede helft verloren 21% 11% 32%
Gescoord in de tweede helft 0,84 0,95 0,74
Tegen in de tweede helft 0,47 0,26 0,68
De nul gehouden in de tweede helft 66% 79% 53%
Niet gescoord in de tweede helft 45% 42% 47%
Meeste doelpunten in de eerste helft 34% 32% 37%
Meeste doelpunten in de tweede helft 45% 47% 42%
Evenveel in beide helften 21% 21% 21%

Wanneer scoort Metz?

De meeste doelpunten van Metz vallen tussen minuut 71 en 80, goed voor 19% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 31 en 40.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
6%
9%
7%
7%
13%
9%
17%
19%
13%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
10%
8%
8%
23%
8%
13%
5%
13%
13%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken Metz

Metz trapte gemiddeld 5,8 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 5,5 toe. In 82% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.

Hoekschoppen Totaal Thuis Uit
Hoekschoppen voor per wedstrijd 5,82 7,60 4,33
Hoekschoppen tegen per wedstrijd 5,55 4,80 6,17
Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd 100% 100% 100%
Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd 82% 100% 67%
Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd 73% 80% 67%
Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd 45% 60% 33%
Zelf over 3.5 hoekschoppen 82% 100% 67%
Zelf over 4.5 hoekschoppen 73% 100% 50%

Gebaseerd op 11 van de 38 wedstrijden.

Kaartenstatistieken Metz

Metz kreeg gemiddeld 1,37 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 1,34 bij de tegenstander. In 37% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 1,37 1,21 1,53
Rode kaarten per wedstrijd 0,08 0,11 0,05
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 1,34 1,47 1,21
Zelf over 1.5 kaarten 45% 42% 47%
Zelf over 2.5 kaarten 29% 32% 26%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 37% 42% 32%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 29% 26% 32%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 11% 11% 11%

Schoten en xG van Metz

De ploeg loste gemiddeld 9,5 schoten per wedstrijd, waarvan 4,7 op doel. Dat is een precisie van 50%.

Schoten Totaal Thuis Uit
Schoten per wedstrijd 9,45 8,40 10,33
Schoten op doel per wedstrijd 4,73 5,60 4,00
Schoten naast per wedstrijd 4,73 2,80 6,33
Schoten tegen per wedstrijd 9,27 8,20 10,17
Balbezit 49,6 50,4 49,0

Gebaseerd op 11 van de 38 wedstrijden (schoten).

Meest voorkomende uitslagen Metz

De vaakst voorkomende uitslag is 2-1, in 6 van de 38 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
2 - 1 6 16%
1 - 0 6 16%
1 - 2 5 13%
2 - 0 3 8%
2 - 2 3 8%
1 - 1 3 8%
0 - 1 3 8%
0 - 0 2 5%
5 - 0 1 3%
4 - 0 1 3%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Metz.

Metz · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook