Statistieken Metz 2022

Alle cijfers hieronder gaan over Ligue 2 2022, 38 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht Metz

Metz speelde 38 wedstrijden dit seizoen: 20 keer gewonnen, 12 keer gelijk en 6 keer verloren. Dat levert 72 punten op, oftewel 1,89 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 1,95 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 1,84.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 38 20 12 6 61 33 28 72 1,89
Thuis 19 10 7 2 28 15 13 37 1,95
Uit 19 10 5 4 33 18 15 35 1,84
Punten per wedstrijd 1,89
Gescoord per wedstrijd 1,61
Tegen per wedstrijd 0,87
De nul gehouden 45%

Basisstatistieken Metz

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 53% 53% 53%
Gelijk 32% 37% 26%
Verloren 16% 11% 21%
Gescoord per wedstrijd 1,61 1,47 1,74
Tegendoelpunten per wedstrijd 0,87 0,79 0,95
De nul gehouden 45% 63% 26%
Niet gescoord 24% 21% 26%
Als eerste gescoord 66% 68% 63%

Doelpuntenstatistieken Metz

Metz scoorde 61 doelpunten, gemiddeld 1,61 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 56 minuten een doelpunt. In 45% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 24% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 1,61 1,47 1,74
Minstens 1 keer gescoord 76% 79% 74%
Minstens 2 keer gescoord 45% 42% 47%
Minstens 3 keer gescoord 32% 26% 37%
Minstens 4 keer gescoord 8% 0% 16%
In beide helften gescoord 24% 26% 21%
Niet gescoord 24% 21% 26%

Tegendoelpunten Metz

Aan de andere kant incasseerde Metz 33 doelpunten, gemiddeld 0,87 per wedstrijd. In 45% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 0,87 0,79 0,95
Minstens 1 tegendoelpunt 55% 37% 74%
Minstens 2 tegendoelpunten 18% 21% 16%
Minstens 3 tegendoelpunten 5% 5% 5%
Minstens 4 tegendoelpunten 3% 5% 0%
De nul gehouden 45% 63% 26%

Over/under statistieken Metz

In een wedstrijd van Metz vallen er gemiddeld 2,47 doelpunten. In 37% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 24% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 2,47 2,26 2,68
Over 0.5 87% 79% 95%
Over 1.5 68% 63% 74%
Over 2.5 37% 32% 42%
Over 3.5 24% 16% 32%
Over 4.5 18% 16% 21%
Over 5.5 5% 5% 5%

Beide ploegen scoren bij Metz

In 45% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 37%, op verplaatsing tot 53%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 45% 37% 53%
Beide ploegen scoren + winst 21% 11% 32%
Beide ploegen scoren + gelijk 18% 16% 21%
Beide ploegen scoren + verlies 5% 11% 0%
Beide ploegen scoren + over 2.5 29% 21% 37%
Geen btts + over 2.5 8% 11% 5%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 18% 16% 21%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 24% 21% 26%
Beide ploegen scoren in beide helften 3% 5% 0%

Statistieken per helft

Metz scoorde 27 doelpunten voor rust en 34 erna, en kreeg er 12 tegen in de eerste helft en 21 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 37% 42% 32%
Eerste helft gelijk 50% 53% 47%
Eerste helft verloren 13% 5% 21%
Gescoord in de eerste helft 0,71 0,68 0,74
Tegen in de eerste helft 0,32 0,21 0,42
De nul gehouden in de eerste helft 68% 79% 58%
Niet gescoord in de eerste helft 58% 53% 63%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 39% 37% 42%
Tweede helft gelijk 45% 53% 37%
Tweede helft verloren 16% 11% 21%
Gescoord in de tweede helft 0,89 0,79 1,00
Tegen in de tweede helft 0,55 0,58 0,53
De nul gehouden in de tweede helft 61% 68% 53%
Niet gescoord in de tweede helft 42% 42% 42%
Meeste doelpunten in de eerste helft 26% 21% 32%
Meeste doelpunten in de tweede helft 42% 42% 42%
Evenveel in beide helften 32% 37% 26%

Wanneer scoort Metz?

De meeste doelpunten van Metz vallen tussen minuut 41 en 50, goed voor 16% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 81 en 90.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
5%
15%
13%
7%
16%
15%
5%
13%
11%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
9%
3%
9%
9%
12%
15%
9%
12%
21%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken Metz

Metz trapte gemiddeld 4,7 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 3,9 toe. In 50% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.

Hoekschoppen Totaal Thuis Uit
Hoekschoppen voor per wedstrijd 4,71 5,32 4,11
Hoekschoppen tegen per wedstrijd 3,95 4,32 3,58
Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd 76% 79% 74%
Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd 50% 63% 37%
Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd 26% 37% 16%
Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd 16% 26% 5%
Zelf over 3.5 hoekschoppen 66% 68% 63%
Zelf over 4.5 hoekschoppen 61% 68% 53%

Kaartenstatistieken Metz

Metz kreeg gemiddeld 1,63 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 1,66 bij de tegenstander. In 39% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 1,63 1,21 2,05
Rode kaarten per wedstrijd 0,21 0,26 0,16
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 1,66 2,05 1,26
Zelf over 1.5 kaarten 47% 26% 68%
Zelf over 2.5 kaarten 29% 21% 37%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 39% 37% 42%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 32% 32% 32%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 16% 26% 5%

Schoten en xG van Metz

De ploeg loste gemiddeld 13,7 schoten per wedstrijd, waarvan 4,7 op doel. Dat is een precisie van 35%.

Schoten Totaal Thuis Uit
Schoten per wedstrijd 13,66 14,79 12,53
Schoten op doel per wedstrijd 4,74 4,58 4,89
Schoten naast per wedstrijd 5,58 6,26 4,89
Schoten tegen per wedstrijd 10,42 9,53 11,32
Balbezit 49,8 50,2 49,4

Meest voorkomende uitslagen Metz

De vaakst voorkomende uitslag is 1-1, in 6 van de 38 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
1 - 1 6 16%
1 - 0 5 13%
0 - 0 5 13%
2 - 0 4 11%
4 - 1 3 8%
3 - 0 3 8%
3 - 1 2 5%
3 - 2 2 5%
0 - 1 2 5%
0 - 2 2 5%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Metz.

Spelersstatistieken Metz

Topschutters
Speler Doelpunten
Georges Mikautadze 2
Ablie Jallow 1

Georges Mikautadze is dit seizoen de topschutter van Metz (2). Daarachter volgt Ablie Jallow (1).

Topschutters Metz

Meeste wedstrijden
Speler Wedstrijden
Ismaël Traoré 2
Alexandre Oukidja 2
Digbo G'nampa Habib Maïga 2
Kevin N'Doram 2
Matthieu Udol 2

Ismaël Traoré speelde de meeste wedstrijden voor Metz (2). Daarachter volgen Alexandre Oukidja (2) en Digbo G'nampa Habib Maïga (2).

Wedstrijden Metz

Meeste kaarten
Speler Kaarten
Digbo G'nampa Habib Maïga 1
Danley Jean Jacques 1

Digbo G'nampa Habib Maïga pakte de meeste kaarten bij Metz (1). Daarachter volgt Danley Jean Jacques (1).

Kaarten Metz

Metz · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook