Statistieken Metz 2018

Alle cijfers hieronder gaan over Ligue 2 2018, 38 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht Metz

Metz speelde 38 wedstrijden dit seizoen: 24 keer gewonnen, 9 keer gelijk en 5 keer verloren. Dat levert 81 punten op, oftewel 2,13 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 2,21 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 2,05.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 38 24 9 5 60 23 37 81 2,13
Thuis 19 13 3 3 34 11 23 42 2,21
Uit 19 11 6 2 26 12 14 39 2,05
Punten per wedstrijd 2,13
Gescoord per wedstrijd 1,58
Tegen per wedstrijd 0,61
De nul gehouden 50%

Basisstatistieken Metz

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 63% 68% 58%
Gelijk 24% 16% 32%
Verloren 13% 16% 11%
Gescoord per wedstrijd 1,58 1,79 1,37
Tegendoelpunten per wedstrijd 0,61 0,58 0,63
De nul gehouden 50% 47% 53%
Niet gescoord 18% 11% 26%
Als eerste gescoord 68% 84% 53%

Doelpuntenstatistieken Metz

Metz scoorde 60 doelpunten, gemiddeld 1,58 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 57 minuten een doelpunt. In 50% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 18% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 1,58 1,79 1,37
Minstens 1 keer gescoord 82% 89% 74%
Minstens 2 keer gescoord 50% 53% 47%
Minstens 3 keer gescoord 21% 26% 16%
Minstens 4 keer gescoord 3% 5% 0%
In beide helften gescoord 24% 32% 16%
Niet gescoord 18% 11% 26%

Tegendoelpunten Metz

Aan de andere kant incasseerde Metz 23 doelpunten, gemiddeld 0,61 per wedstrijd. In 50% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 0,61 0,58 0,63
Minstens 1 tegendoelpunt 50% 53% 47%
Minstens 2 tegendoelpunten 11% 5% 16%
Minstens 3 tegendoelpunten 0% 0% 0%
Minstens 4 tegendoelpunten 0% 0% 0%
De nul gehouden 50% 47% 53%

Over/under statistieken Metz

In een wedstrijd van Metz vallen er gemiddeld 2,18 doelpunten. In 42% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 13% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 2,18 2,37 2,00
Over 0.5 89% 100% 79%
Over 1.5 66% 74% 58%
Over 2.5 42% 42% 42%
Over 3.5 13% 11% 16%
Over 4.5 5% 5% 5%
Over 5.5 3% 5% 0%

Beide ploegen scoren bij Metz

In 42% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 42%, op verplaatsing tot 42%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 42% 42% 42%
Beide ploegen scoren + winst 24% 21% 26%
Beide ploegen scoren + gelijk 13% 16% 11%
Beide ploegen scoren + verlies 5% 5% 5%
Beide ploegen scoren + over 2.5 32% 26% 37%
Geen btts + over 2.5 11% 16% 5%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 11% 5% 16%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 24% 26% 21%
Beide ploegen scoren in beide helften 0% 0% 0%

Statistieken per helft

Metz scoorde 23 doelpunten voor rust en 37 erna, en kreeg er 11 tegen in de eerste helft en 12 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 39% 58% 21%
Eerste helft gelijk 45% 32% 58%
Eerste helft verloren 16% 11% 21%
Gescoord in de eerste helft 0,61 0,84 0,37
Tegen in de eerste helft 0,29 0,16 0,42
De nul gehouden in de eerste helft 74% 84% 63%
Niet gescoord in de eerste helft 50% 37% 63%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 47% 42% 53%
Tweede helft gelijk 45% 42% 47%
Tweede helft verloren 8% 16% 0%
Gescoord in de tweede helft 0,97 0,95 1,00
Tegen in de tweede helft 0,32 0,42 0,21
De nul gehouden in de tweede helft 68% 58% 79%
Niet gescoord in de tweede helft 45% 42% 47%
Meeste doelpunten in de eerste helft 37% 32% 42%
Meeste doelpunten in de tweede helft 47% 58% 37%
Evenveel in beide helften 16% 11% 21%

Wanneer scoort Metz?

De meeste doelpunten van Metz vallen tussen minuut 71 en 80, goed voor 20% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 71 en 80.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
2%
12%
10%
12%
10%
13%
8%
20%
13%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
4%
13%
9%
13%
13%
4%
13%
17%
13%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken Metz

Metz trapte gemiddeld 4,8 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 4,4 toe. In 68% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.

Hoekschoppen Totaal Thuis Uit
Hoekschoppen voor per wedstrijd 4,77 5,29 4,35
Hoekschoppen tegen per wedstrijd 4,42 4,21 4,59
Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd 84% 86% 82%
Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd 68% 79% 59%
Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd 35% 36% 35%
Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd 3% 7% 0%
Zelf over 3.5 hoekschoppen 71% 71% 71%
Zelf over 4.5 hoekschoppen 52% 64% 41%

Gebaseerd op 31 van de 38 wedstrijden.

Kaartenstatistieken Metz

Metz kreeg gemiddeld 1,66 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 1,63 bij de tegenstander. In 39% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 1,66 1,53 1,79
Rode kaarten per wedstrijd 0,08 0,11 0,05
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 1,63 2,16 1,11
Zelf over 1.5 kaarten 45% 37% 53%
Zelf over 2.5 kaarten 18% 11% 26%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 39% 47% 32%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 29% 37% 21%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 18% 26% 11%

Schoten en xG van Metz

De ploeg loste gemiddeld 11,9 schoten per wedstrijd, waarvan 4,2 op doel. Dat is een precisie van 35%.

Schoten Totaal Thuis Uit
Schoten per wedstrijd 11,90 13,86 10,29
Schoten op doel per wedstrijd 4,19 4,86 3,65
Schoten naast per wedstrijd 5,45 6,14 4,88
Schoten tegen per wedstrijd 8,87 7,43 10,06
Balbezit 54,8 55,5 54,3

Gebaseerd op 31 van de 38 wedstrijden (schoten).

Meest voorkomende uitslagen Metz

De vaakst voorkomende uitslag is 1-0, in 6 van de 38 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
1 - 0 6 16%
2 - 0 5 13%
2 - 1 5 13%
3 - 0 4 11%
1 - 1 4 11%
0 - 0 4 11%
0 - 1 3 8%
3 - 1 2 5%
1 - 2 2 5%
5 - 1 1 3%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Metz.

Spelersstatistieken Metz

Topschutters
Speler Doelpunten
Habibou Mouhamadou Diallo 26
Ibrahima Niane 10
Farid Boulaya 7
Opa Nguette 7
Marvin Gakpa 2

Habibou Mouhamadou Diallo is dit seizoen de topschutter van Metz (26). Daarachter volgen Ibrahima Niane (10) en Farid Boulaya (7).

Topschutters Metz

Meeste assists
Speler Assists
Renaud Cohade 7
Habibou Mouhamadou Diallo 6
Farid Boulaya 6
Thomas Delaine 5
Marvin Gakpa 5

Renaud Cohade gaf de meeste assists bij Metz (7). Daarachter volgen Habibou Mouhamadou Diallo (6) en Farid Boulaya (6).

Assists Metz

Meeste wedstrijden
Speler Wedstrijden
Renaud Cohade 38
Alexandre Oukidja 38
Habibou Mouhamadou Diallo 37
Farid Boulaya 37
Stopilla Sunzu 36

Renaud Cohade speelde de meeste wedstrijden voor Metz (38). Daarachter volgen Alexandre Oukidja (38) en Habibou Mouhamadou Diallo (37).

Wedstrijden Metz

Meeste kaarten
Speler Kaarten
John Boye 8
Stopilla Sunzu 7
Victorien Angban 6
Habibou Mouhamadou Diallo 6
Digbo G'nampa Habib Maïga 6

John Boye pakte de meeste kaarten bij Metz (8). Daarachter volgen Stopilla Sunzu (7) en Victorien Angban (6).

Kaarten Metz

Metz · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook