Statistieken Metz 2014

Alle cijfers hieronder gaan over Ligue 1 2014, 38 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht Metz

Metz speelde 38 wedstrijden dit seizoen: 7 keer gewonnen, 9 keer gelijk en 22 keer verloren. Dat levert 30 punten op, oftewel 0,79 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 1,16 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 0,42.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 38 7 9 22 31 61 -30 30 0,79
Thuis 19 6 4 9 26 32 -6 22 1,16
Uit 19 1 5 13 5 29 -24 8 0,42
Punten per wedstrijd 0,79
Gescoord per wedstrijd 0,82
Tegen per wedstrijd 1,61
De nul gehouden 24%

Basisstatistieken Metz

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 18% 32% 5%
Gelijk 24% 21% 26%
Verloren 58% 47% 68%
Gescoord per wedstrijd 0,82 1,37 0,26
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,61 1,68 1,53
De nul gehouden 24% 21% 26%
Niet gescoord 55% 37% 74%
Als eerste gescoord 16% 21% 11%

Doelpuntenstatistieken Metz

Metz scoorde 31 doelpunten, gemiddeld 0,82 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 110 minuten een doelpunt. In 24% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 55% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 0,82 1,37 0,26
Minstens 1 keer gescoord 45% 63% 26%
Minstens 2 keer gescoord 24% 47% 0%
Minstens 3 keer gescoord 13% 26% 0%
Minstens 4 keer gescoord 0% 0% 0%
In beide helften gescoord 11% 21% 0%
Niet gescoord 55% 37% 74%

Tegendoelpunten Metz

Aan de andere kant incasseerde Metz 61 doelpunten, gemiddeld 1,61 per wedstrijd. In 24% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,61 1,68 1,53
Minstens 1 tegendoelpunt 76% 79% 74%
Minstens 2 tegendoelpunten 53% 53% 53%
Minstens 3 tegendoelpunten 26% 26% 26%
Minstens 4 tegendoelpunten 5% 11% 0%
De nul gehouden 24% 21% 26%

Over/under statistieken Metz

In een wedstrijd van Metz vallen er gemiddeld 2,42 doelpunten. In 45% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 32% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 2,42 3,05 1,79
Over 0.5 82% 84% 79%
Over 1.5 68% 79% 58%
Over 2.5 45% 63% 26%
Over 3.5 32% 47% 16%
Over 4.5 16% 32% 0%
Over 5.5 0% 0% 0%

Beide ploegen scoren bij Metz

In 39% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 58%, op verplaatsing tot 21%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 39% 58% 21%
Beide ploegen scoren + winst 13% 26% 0%
Beide ploegen scoren + gelijk 5% 5% 5%
Beide ploegen scoren + verlies 21% 26% 16%
Beide ploegen scoren + over 2.5 34% 53% 16%
Geen btts + over 2.5 11% 11% 11%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 13% 26% 0%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 24% 37% 11%
Beide ploegen scoren in beide helften 3% 5% 0%

Statistieken per helft

Metz scoorde 11 doelpunten voor rust en 20 erna, en kreeg er 28 tegen in de eerste helft en 33 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 16% 21% 11%
Eerste helft gelijk 47% 47% 47%
Eerste helft verloren 37% 32% 42%
Gescoord in de eerste helft 0,29 0,47 0,11
Tegen in de eerste helft 0,74 0,89 0,58
De nul gehouden in de eerste helft 50% 42% 58%
Niet gescoord in de eerste helft 76% 63% 89%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 18% 32% 5%
Tweede helft gelijk 39% 42% 37%
Tweede helft verloren 42% 26% 58%
Gescoord in de tweede helft 0,53 0,89 0,16
Tegen in de tweede helft 0,87 0,79 0,95
De nul gehouden in de tweede helft 37% 37% 37%
Niet gescoord in de tweede helft 68% 53% 84%
Meeste doelpunten in de eerste helft 24% 32% 16%
Meeste doelpunten in de tweede helft 37% 37% 37%
Evenveel in beide helften 39% 32% 47%

Wanneer scoort Metz?

De meeste doelpunten van Metz vallen tussen minuut 41 en 50, goed voor 23% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 81 en 90.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
3%
13%
10%
3%
23%
16%
6%
6%
19%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
5%
8%
7%
11%
15%
5%
15%
16%
18%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken Metz

Geen gegevens beschikbaar

Kaartenstatistieken Metz

Metz kreeg gemiddeld 0,00 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 0,00 bij de tegenstander. In 0% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 0,00 0,00 0,00
Rode kaarten per wedstrijd 0,00 0,00 0,00
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 0,00 0,00 0,00
Zelf over 1.5 kaarten 0% 0% 0%
Zelf over 2.5 kaarten 0% 0% 0%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 0% 0% 0%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 0% 0% 0%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 0% 0% 0%

Schoten en xG van Metz

Geen gegevens beschikbaar

Meest voorkomende uitslagen Metz

De vaakst voorkomende uitslag is 0-0, in 7 van de 38 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
0 - 0 7 18%
0 - 2 7 18%
0 - 1 4 11%
2 - 3 3 8%
1 - 3 3 8%
3 - 1 2 5%
3 - 2 2 5%
1 - 1 2 5%
0 - 3 2 5%
3 - 0 1 3%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Metz.

Metz · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook