Statistieken Metz 2016

Alle cijfers hieronder gaan over Ligue 1 2016, 38 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht Metz

Metz speelde 38 wedstrijden dit seizoen: 11 keer gewonnen, 10 keer gelijk en 17 keer verloren. Dat levert 43 punten op, oftewel 1,13 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 1,47 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 0,79.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 38 11 10 17 39 72 -33 43 1,13
Thuis 19 7 7 5 27 34 -7 28 1,47
Uit 19 4 3 12 12 38 -26 15 0,79
Punten per wedstrijd 1,13
Gescoord per wedstrijd 1,03
Tegen per wedstrijd 1,89
De nul gehouden 26%

Basisstatistieken Metz

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 29% 37% 21%
Gelijk 26% 37% 16%
Verloren 45% 26% 63%
Gescoord per wedstrijd 1,03 1,42 0,63
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,89 1,79 2,00
De nul gehouden 26% 26% 26%
Niet gescoord 42% 21% 63%
Als eerste gescoord 39% 53% 26%

Doelpuntenstatistieken Metz

Metz scoorde 39 doelpunten, gemiddeld 1,03 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 88 minuten een doelpunt. In 37% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 42% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 1,03 1,42 0,63
Minstens 1 keer gescoord 58% 79% 37%
Minstens 2 keer gescoord 37% 53% 21%
Minstens 3 keer gescoord 8% 11% 5%
Minstens 4 keer gescoord 0% 0% 0%
In beide helften gescoord 24% 26% 21%
Niet gescoord 42% 21% 63%

Tegendoelpunten Metz

Aan de andere kant incasseerde Metz 72 doelpunten, gemiddeld 1,89 per wedstrijd. In 26% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 1,89 1,79 2,00
Minstens 1 tegendoelpunt 74% 74% 74%
Minstens 2 tegendoelpunten 50% 47% 53%
Minstens 3 tegendoelpunten 34% 32% 37%
Minstens 4 tegendoelpunten 16% 11% 21%
De nul gehouden 26% 26% 26%

Over/under statistieken Metz

In een wedstrijd van Metz vallen er gemiddeld 2,92 doelpunten. In 58% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 32% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 2,92 3,21 2,63
Over 0.5 92% 95% 89%
Over 1.5 76% 84% 68%
Over 2.5 58% 58% 58%
Over 3.5 32% 37% 26%
Over 4.5 21% 26% 16%
Over 5.5 11% 16% 5%

Beide ploegen scoren bij Metz

In 39% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 58%, op verplaatsing tot 21%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 39% 58% 21%
Beide ploegen scoren + winst 11% 16% 5%
Beide ploegen scoren + gelijk 18% 32% 5%
Beide ploegen scoren + verlies 11% 11% 11%
Beide ploegen scoren + over 2.5 32% 42% 21%
Geen btts + over 2.5 26% 16% 37%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 13% 16% 11%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 26% 42% 11%
Beide ploegen scoren in beide helften 5% 11% 0%

Statistieken per helft

Metz scoorde 16 doelpunten voor rust en 23 erna, en kreeg er 25 tegen in de eerste helft en 47 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 24% 21% 26%
Eerste helft gelijk 37% 47% 26%
Eerste helft verloren 39% 32% 47%
Gescoord in de eerste helft 0,42 0,42 0,42
Tegen in de eerste helft 0,66 0,63 0,68
De nul gehouden in de eerste helft 53% 58% 47%
Niet gescoord in de eerste helft 63% 63% 63%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 26% 42% 11%
Tweede helft gelijk 32% 26% 37%
Tweede helft verloren 42% 32% 53%
Gescoord in de tweede helft 0,61 1,00 0,21
Tegen in de tweede helft 1,24 1,16 1,32
De nul gehouden in de tweede helft 39% 37% 42%
Niet gescoord in de tweede helft 55% 32% 79%
Meeste doelpunten in de eerste helft 21% 11% 32%
Meeste doelpunten in de tweede helft 55% 63% 47%
Evenveel in beide helften 24% 26% 21%

Wanneer scoort Metz?

De meeste doelpunten van Metz vallen tussen minuut 41 en 50, goed voor 18% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 81 en 90.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
3%
13%
5%
10%
18%
8%
13%
13%
18%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
6%
10%
6%
11%
8%
13%
10%
17%
21%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken Metz

Metz trapte gemiddeld 3,8 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 5,6 toe. In 63% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.

Hoekschoppen Totaal Thuis Uit
Hoekschoppen voor per wedstrijd 3,77 4,92 2,88
Hoekschoppen tegen per wedstrijd 5,63 4,08 6,82
Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd 87% 85% 88%
Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd 63% 62% 65%
Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd 43% 38% 47%
Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd 13% 15% 12%
Zelf over 3.5 hoekschoppen 53% 85% 29%
Zelf over 4.5 hoekschoppen 27% 46% 12%

Gebaseerd op 30 van de 38 wedstrijden.

Kaartenstatistieken Metz

Metz kreeg gemiddeld 2,00 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 1,61 bij de tegenstander. In 58% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 2,00 1,79 2,21
Rode kaarten per wedstrijd 0,18 0,05 0,32
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 1,61 1,84 1,37
Zelf over 1.5 kaarten 66% 63% 68%
Zelf over 2.5 kaarten 37% 21% 53%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 58% 68% 47%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 29% 26% 32%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 16% 16% 16%

Schoten en xG van Metz

De ploeg loste gemiddeld 9,4 schoten per wedstrijd, waarvan 3,2 op doel. Dat is een precisie van 34%.

Schoten Totaal Thuis Uit
Schoten per wedstrijd 9,40 11,08 8,12
Schoten op doel per wedstrijd 3,23 3,77 2,82
Schoten naast per wedstrijd 4,10 4,77 3,59
Schoten tegen per wedstrijd 15,27 12,31 17,53
Balbezit 42,5 46,1 39,8

Gebaseerd op 30 van de 38 wedstrijden (schoten).

Meest voorkomende uitslagen Metz

De vaakst voorkomende uitslag is 0-3, in 5 van de 38 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
0 - 3 5 13%
2 - 0 3 8%
2 - 1 3 8%
2 - 2 3 8%
1 - 0 3 8%
1 - 1 3 8%
0 - 0 3 8%
0 - 1 3 8%
0 - 5 2 5%
3 - 0 1 3%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Metz.

Spelersstatistieken Metz

Topschutters
Speler Doelpunten
Cheick Tidiane Diabaté 8
Mevlüt Erdinç 6
Ismaïla Sarr 5
Yann Jouffre 4
Simon Falette 3

Cheick Tidiane Diabaté is dit seizoen de topschutter van Metz (8). Daarachter volgen Mevlüt Erdinç (6) en Ismaïla Sarr (5).

Topschutters Metz

Meeste assists
Speler Assists
Iván Balliu Campeny 5
Renaud Cohade 4
Opa Nguette 2
Yann Jouffre 2
Simon Falette 1

Iván Balliu Campeny gaf de meeste assists bij Metz (5). Daarachter volgen Renaud Cohade (4) en Opa Nguette (2).

Assists Metz

Meeste wedstrijden
Speler Wedstrijden
Simon Falette 34
Opa Nguette 32
Renaud Cohade 32
Thomas Didillon 31
Ismaïla Sarr 30

Simon Falette speelde de meeste wedstrijden voor Metz (34). Daarachter volgen Opa Nguette (32) en Renaud Cohade (32).

Wedstrijden Metz

Meeste kaarten
Speler Kaarten
Renaud Cohade 13
Cheick Doukouré 10
Simon Falette 7
Georges Constant Mandjeck 7
Opa Nguette 4

Renaud Cohade pakte de meeste kaarten bij Metz (13). Daarachter volgen Cheick Doukouré (10) en Simon Falette (7).

Kaarten Metz

Metz · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook