Statistieken Metz 2017
Alle cijfers hieronder gaan over Ligue 1 2017, 38 gespeelde wedstrijden.
Seizoensoverzicht Metz
Metz speelde 38 wedstrijden dit seizoen: 6 keer gewonnen, 8 keer gelijk en 24 keer verloren. Dat levert 26 punten op, oftewel 0,68 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 0,68 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 0,68.
| Gespeeld | W | G | V | Voor | Tegen | Saldo | Punten | Ppw | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Totaal | 38 | 6 | 8 | 24 | 34 | 76 | -42 | 26 | 0,68 |
| Thuis | 19 | 3 | 4 | 12 | 16 | 37 | -21 | 13 | 0,68 |
| Uit | 19 | 3 | 4 | 12 | 18 | 39 | -21 | 13 | 0,68 |
Basisstatistieken Metz
| Basis | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gewonnen | 16% | 16% | 16% |
| Gelijk | 21% | 21% | 21% |
| Verloren | 63% | 63% | 63% |
| Gescoord per wedstrijd | 0,89 | 0,84 | 0,95 |
| Tegendoelpunten per wedstrijd | 2,00 | 1,95 | 2,05 |
| De nul gehouden | 11% | 11% | 11% |
| Niet gescoord | 42% | 42% | 42% |
| Als eerste gescoord | 32% | 47% | 16% |
Doelpuntenstatistieken Metz
Metz scoorde 34 doelpunten, gemiddeld 0,89 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 101 minuten een doelpunt. In 21% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 42% bleef ze zonder doelpunt.
| Gescoord | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gescoord per wedstrijd | 0,89 | 0,84 | 0,95 |
| Minstens 1 keer gescoord | 58% | 58% | 58% |
| Minstens 2 keer gescoord | 21% | 16% | 26% |
| Minstens 3 keer gescoord | 11% | 11% | 11% |
| Minstens 4 keer gescoord | 0% | 0% | 0% |
| In beide helften gescoord | 11% | 5% | 16% |
| Niet gescoord | 42% | 42% | 42% |
Tegendoelpunten Metz
Aan de andere kant incasseerde Metz 76 doelpunten, gemiddeld 2,00 per wedstrijd. In 11% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.
| Tegen | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Tegendoelpunten per wedstrijd | 2,00 | 1,95 | 2,05 |
| Minstens 1 tegendoelpunt | 89% | 89% | 89% |
| Minstens 2 tegendoelpunten | 53% | 47% | 58% |
| Minstens 3 tegendoelpunten | 32% | 32% | 32% |
| Minstens 4 tegendoelpunten | 13% | 16% | 11% |
| De nul gehouden | 11% | 11% | 11% |
Over/under statistieken Metz
In een wedstrijd van Metz vallen er gemiddeld 2,89 doelpunten. In 55% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 34% meer dan 3,5.
| Totaal doelpunten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gemiddeld aantal doelpunten | 2,89 | 2,79 | 3,00 |
| Over 0.5 | 97% | 100% | 95% |
| Over 1.5 | 79% | 84% | 74% |
| Over 2.5 | 55% | 58% | 53% |
| Over 3.5 | 34% | 21% | 47% |
| Over 4.5 | 11% | 11% | 11% |
| Over 5.5 | 5% | 5% | 5% |
Beide ploegen scoren bij Metz
In 50% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 47%, op verplaatsing tot 53%.
| Beide ploegen scoren | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Beide ploegen scoren | 50% | 47% | 53% |
| Beide ploegen scoren + winst | 8% | 5% | 11% |
| Beide ploegen scoren + gelijk | 18% | 21% | 16% |
| Beide ploegen scoren + verlies | 24% | 21% | 26% |
| Beide ploegen scoren + over 2.5 | 37% | 26% | 47% |
| Geen btts + over 2.5 | 18% | 32% | 5% |
| Beide ploegen scoren in de eerste helft | 21% | 21% | 21% |
| Beide ploegen scoren in de tweede helft | 18% | 11% | 26% |
| Beide ploegen scoren in beide helften | 5% | 0% | 11% |
Statistieken per helft
Metz scoorde 14 doelpunten voor rust en 20 erna, en kreeg er 35 tegen in de eerste helft en 41 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.
| Eerste helft | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Eerste helft gewonnen | 13% | 21% | 5% |
| Eerste helft gelijk | 45% | 47% | 42% |
| Eerste helft verloren | 42% | 32% | 53% |
| Gescoord in de eerste helft | 0,37 | 0,47 | 0,26 |
| Tegen in de eerste helft | 0,92 | 0,74 | 1,11 |
| De nul gehouden in de eerste helft | 37% | 47% | 26% |
| Niet gescoord in de eerste helft | 66% | 58% | 74% |
| Tweede helft | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Tweede helft gewonnen | 18% | 16% | 21% |
| Tweede helft gelijk | 26% | 16% | 37% |
| Tweede helft verloren | 55% | 68% | 42% |
| Gescoord in de tweede helft | 0,53 | 0,37 | 0,68 |
| Tegen in de tweede helft | 1,08 | 1,21 | 0,95 |
| De nul gehouden in de tweede helft | 29% | 21% | 37% |
| Niet gescoord in de tweede helft | 66% | 79% | 53% |
| Meeste doelpunten in de eerste helft | 24% | 32% | 16% |
| Meeste doelpunten in de tweede helft | 42% | 47% | 37% |
| Evenveel in beide helften | 34% | 21% | 47% |
Wanneer scoort Metz?
De meeste doelpunten van Metz vallen tussen minuut 11 en 20, goed voor 18% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 81 en 90.
Hoekschopstatistieken Metz
Metz trapte gemiddeld 4,6 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 5,3 toe. In 68% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.
| Hoekschoppen | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Hoekschoppen voor per wedstrijd | 4,59 | 5,35 | 3,82 |
| Hoekschoppen tegen per wedstrijd | 5,26 | 4,71 | 5,82 |
| Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 79% | 88% | 71% |
| Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 68% | 76% | 59% |
| Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 35% | 29% | 41% |
| Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd | 24% | 24% | 24% |
| Zelf over 3.5 hoekschoppen | 65% | 76% | 53% |
| Zelf over 4.5 hoekschoppen | 47% | 53% | 41% |
Gebaseerd op 34 van de 38 wedstrijden.
Kaartenstatistieken Metz
Metz kreeg gemiddeld 2,11 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 1,47 bij de tegenstander. In 42% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.
| Kaarten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Gele kaarten per wedstrijd | 2,11 | 1,89 | 2,32 |
| Rode kaarten per wedstrijd | 0,18 | 0,16 | 0,21 |
| Gele kaarten tegenstander per wedstrijd | 1,47 | 1,58 | 1,37 |
| Zelf over 1.5 kaarten | 74% | 63% | 84% |
| Zelf over 2.5 kaarten | 34% | 32% | 37% |
| Over 3.5 kaarten in de wedstrijd | 42% | 42% | 42% |
| Over 4.5 kaarten in de wedstrijd | 34% | 37% | 32% |
| Over 5.5 kaarten in de wedstrijd | 21% | 21% | 21% |
Schoten en xG van Metz
De ploeg loste gemiddeld 11,4 schoten per wedstrijd, waarvan 4,3 op doel. Dat is een precisie van 38%.
| Schoten | Totaal | Thuis | Uit |
|---|---|---|---|
| Schoten per wedstrijd | 11,35 | 13,12 | 9,59 |
| Schoten op doel per wedstrijd | 4,26 | 4,76 | 3,76 |
| Schoten naast per wedstrijd | 4,38 | 5,29 | 3,47 |
| Schoten tegen per wedstrijd | 14,15 | 13,18 | 15,12 |
| Balbezit | 45,3 | 46,8 | 43,9 |
Gebaseerd op 34 van de 38 wedstrijden (schoten).
Meest voorkomende uitslagen Metz
De vaakst voorkomende uitslag is 0-1, in 6 van de 38 wedstrijden.
| Uitslag | Aantal | Aandeel |
|---|---|---|
| 0 - 1 | 6 | 16% |
| 1 - 1 | 5 | 13% |
| 1 - 3 | 5 | 13% |
| 0 - 2 | 4 | 11% |
| 3 - 0 | 2 | 5% |
| 2 - 1 | 2 | 5% |
| 2 - 2 | 2 | 5% |
| 1 - 2 | 2 | 5% |
| 0 - 3 | 2 | 5% |
| 0 - 5 | 2 | 5% |
Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Metz.
Spelersstatistieken Metz
| Speler | Doelpunten |
|---|---|
| Nolan Roux | 15 |
| Florent Mollet | 7 |
| Emmanuel Rivière | 5 |
| Ibrahima Niane | 2 |
| Mathieu Dossevi | 1 |
Nolan Roux is dit seizoen de topschutter van Metz (15). Daarachter volgen Florent Mollet (7) en Emmanuel Rivière (5).
| Speler | Assists |
|---|---|
| Mathieu Dossevi | 11 |
| Danijel Miličević | 3 |
| Renaud Cohade | 3 |
| Emmanuel Rivière | 2 |
| Moussa Niakhate | 1 |
Mathieu Dossevi gaf de meeste assists bij Metz (11). Daarachter volgen Danijel Miličević (3) en Renaud Cohade (3).
| Speler | Wedstrijden |
|---|---|
| Renaud Cohade | 38 |
| Moussa Niakhate | 35 |
| Nolan Roux | 35 |
| Mathieu Dossevi | 30 |
| Ibrahima Niane | 30 |
Renaud Cohade speelde de meeste wedstrijden voor Metz (38). Daarachter volgen Moussa Niakhate (35) en Nolan Roux (35).
| Speler | Kaarten |
|---|---|
| Fallou Diagne | 10 |
| Moussa Niakhate | 8 |
| Nolan Roux | 8 |
| Florent Mollet | 6 |
| Vahid Selimovic | 6 |
Fallou Diagne pakte de meeste kaarten bij Metz (10). Daarachter volgen Moussa Niakhate (8) en Nolan Roux (8).
Metz · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers