Statistieken Metz 2025

Alle cijfers hieronder gaan over Ligue 1 2025, 34 gespeelde wedstrijden.

Seizoensoverzicht Metz

Metz speelde 34 wedstrijden dit seizoen: 3 keer gewonnen, 8 keer gelijk en 23 keer verloren. Dat levert 17 punten op, oftewel 0,50 punten per wedstrijd. Thuis komt de club aan 0,59 punten per wedstrijd, op verplaatsing aan 0,41.

  Gespeeld W G V Voor Tegen Saldo Punten Ppw
Totaal 34 3 8 23 32 76 -44 17 0,50
Thuis 17 2 4 11 15 32 -17 10 0,59
Uit 17 1 4 12 17 44 -27 7 0,41
Punten per wedstrijd 0,50
Gescoord per wedstrijd 0,94
Tegen per wedstrijd 2,24
De nul gehouden 21%

Basisstatistieken Metz

Basis Totaal Thuis Uit
Gewonnen 9% 12% 6%
Gelijk 24% 24% 24%
Verloren 68% 65% 71%
Gescoord per wedstrijd 0,94 0,88 1,00
Tegendoelpunten per wedstrijd 2,24 1,88 2,59
De nul gehouden 21% 24% 18%
Niet gescoord 44% 47% 41%
Als eerste gescoord 21% 18% 24%

Doelpuntenstatistieken Metz

Metz scoorde 32 doelpunten, gemiddeld 0,94 per wedstrijd. Omgerekend valt er om de 96 minuten een doelpunt. In 29% van de wedstrijden scoorde de ploeg minstens twee keer, in 44% bleef ze zonder doelpunt.

Gescoord Totaal Thuis Uit
Gescoord per wedstrijd 0,94 0,88 1,00
Minstens 1 keer gescoord 56% 53% 59%
Minstens 2 keer gescoord 29% 29% 29%
Minstens 3 keer gescoord 6% 6% 6%
Minstens 4 keer gescoord 3% 0% 6%
In beide helften gescoord 21% 18% 24%
Niet gescoord 44% 47% 41%

Tegendoelpunten Metz

Aan de andere kant incasseerde Metz 76 doelpunten, gemiddeld 2,24 per wedstrijd. In 21% van de wedstrijden hield de ploeg de nul.

Tegen Totaal Thuis Uit
Tegendoelpunten per wedstrijd 2,24 1,88 2,59
Minstens 1 tegendoelpunt 79% 76% 82%
Minstens 2 tegendoelpunten 59% 47% 71%
Minstens 3 tegendoelpunten 53% 41% 65%
Minstens 4 tegendoelpunten 21% 18% 24%
De nul gehouden 21% 24% 18%

Over/under statistieken Metz

In een wedstrijd van Metz vallen er gemiddeld 3,18 doelpunten. In 62% van de wedstrijden waren dat er meer dan 2,5 en in 41% meer dan 3,5.

Totaal doelpunten Totaal Thuis Uit
Gemiddeld aantal doelpunten 3,18 2,76 3,59
Over 0.5 85% 82% 88%
Over 1.5 74% 65% 82%
Over 2.5 62% 53% 71%
Over 3.5 41% 35% 47%
Over 4.5 24% 18% 29%
Over 5.5 15% 12% 18%

Beide ploegen scoren bij Metz

In 50% van de wedstrijden scoorden beide ploegen. Thuis loopt dat op tot 47%, op verplaatsing tot 53%.

Beide ploegen scoren Totaal Thuis Uit
Beide ploegen scoren 50% 47% 53%
Beide ploegen scoren + winst 3% 6% 0%
Beide ploegen scoren + gelijk 9% 6% 12%
Beide ploegen scoren + verlies 38% 35% 41%
Beide ploegen scoren + over 2.5 44% 41% 47%
Geen btts + over 2.5 18% 12% 24%
Beide ploegen scoren in de eerste helft 29% 24% 35%
Beide ploegen scoren in de tweede helft 32% 29% 35%
Beide ploegen scoren in beide helften 21% 18% 24%

Statistieken per helft

Metz scoorde 14 doelpunten voor rust en 18 erna, en kreeg er 34 tegen in de eerste helft en 42 in de tweede. De ploeg komt duidelijk het best uit de kleedkamer.

Eerste helft Totaal Thuis Uit
Eerste helft gewonnen 6% 6% 6%
Eerste helft gelijk 47% 53% 41%
Eerste helft verloren 47% 41% 53%
Gescoord in de eerste helft 0,41 0,35 0,47
Tegen in de eerste helft 1,00 0,82 1,18
De nul gehouden in de eerste helft 38% 53% 24%
Niet gescoord in de eerste helft 65% 71% 59%
Tweede helft Totaal Thuis Uit
Tweede helft gewonnen 9% 12% 6%
Tweede helft gelijk 35% 41% 29%
Tweede helft verloren 56% 47% 65%
Gescoord in de tweede helft 0,53 0,53 0,53
Tegen in de tweede helft 1,24 1,06 1,41
De nul gehouden in de tweede helft 32% 35% 29%
Niet gescoord in de tweede helft 59% 59% 59%
Meeste doelpunten in de eerste helft 26% 24% 29%
Meeste doelpunten in de tweede helft 44% 47% 41%
Evenveel in beide helften 29% 29% 29%

Wanneer scoort Metz?

De meeste doelpunten van Metz vallen tussen minuut 81 en 90, goed voor 31% van het totaal. Tegendoelpunten komen het vaakst tussen minuut 81 en 90.

Doelpunten gescoord per 10 minuten
6%
6%
13%
9%
16%
9%
6%
3%
31%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+
Doelpunten tegen per 10 minuten
9%
8%
11%
9%
13%
7%
11%
7%
26%
1-10' 11-20' 21-30' 31-40' 41-50' 51-60' 61-70' 71-80' 81-90'+

Hoekschopstatistieken Metz

Metz trapte gemiddeld 4,5 hoekschoppen per wedstrijd en stond er 5,4 toe. In 58% van de wedstrijden vielen er meer dan 8,5 hoekschoppen in totaal.

Hoekschoppen Totaal Thuis Uit
Hoekschoppen voor per wedstrijd 4,54 5,27 3,92
Hoekschoppen tegen per wedstrijd 5,42 3,82 6,77
Over 6.5 hoekschoppen in de wedstrijd 96% 100% 92%
Over 8.5 hoekschoppen in de wedstrijd 58% 55% 62%
Over 10.5 hoekschoppen in de wedstrijd 29% 18% 38%
Over 12.5 hoekschoppen in de wedstrijd 21% 9% 31%
Zelf over 3.5 hoekschoppen 71% 82% 62%
Zelf over 4.5 hoekschoppen 42% 55% 31%

Gebaseerd op 24 van de 34 wedstrijden.

Kaartenstatistieken Metz

Metz kreeg gemiddeld 1,62 gele kaarten per wedstrijd, tegenover 1,50 bij de tegenstander. In 50% van de wedstrijden vielen er meer dan 3,5 kaarten.

Kaarten Totaal Thuis Uit
Gele kaarten per wedstrijd 1,62 1,35 1,88
Rode kaarten per wedstrijd 0,12 0,06 0,18
Gele kaarten tegenstander per wedstrijd 1,50 1,59 1,41
Zelf over 1.5 kaarten 68% 59% 76%
Zelf over 2.5 kaarten 21% 6% 35%
Over 3.5 kaarten in de wedstrijd 50% 53% 47%
Over 4.5 kaarten in de wedstrijd 21% 18% 24%
Over 5.5 kaarten in de wedstrijd 6% 12% 0%

Schoten en xG van Metz

De ploeg loste gemiddeld 10,7 schoten per wedstrijd, waarvan 3,5 op doel. Dat is een precisie van 33%.

Schoten Totaal Thuis Uit
Schoten per wedstrijd 10,71 13,09 8,69
Schoten op doel per wedstrijd 3,54 4,45 2,77
Schoten naast per wedstrijd 4,13 4,73 3,62
Schoten tegen per wedstrijd 15,42 11,18 19,00
Verwachte doelpunten (xG) voor 1,12 1,41 0,87
Verwachte doelpunten (xG) tegen 1,97 1,41 2,44
Balbezit 51,2 53,3 49,4

Gebaseerd op 24 van de 34 wedstrijden (schoten).

Meest voorkomende uitslagen Metz

De vaakst voorkomende uitslag is 0-0, in 5 van de 34 wedstrijden.

Uitslag Aantal Aandeel
0 - 0 5 15%
1 - 3 4 12%
0 - 1 4 12%
0 - 3 4 12%
2 - 3 3 9%
2 - 0 2 6%
2 - 5 2 6%
1 - 1 2 6%
1 - 2 2 6%
0 - 4 2 6%

Uitslagen zijn genoteerd vanuit het standpunt van Metz.

Spelersstatistieken Metz

Topschutters
Speler Doelpunten
Gauthier Hein 8
Habibou Mouhamadou Diallo 4
Georgii Tsitaishvili 3
Giorgi Kvilitaia 2
Giorgi Abuashvili 2

Gauthier Hein is dit seizoen de topschutter van Metz (8). Daarachter volgen Habibou Mouhamadou Diallo (4) en Georgii Tsitaishvili (3).

Topschutters Metz

Meeste assists
Speler Assists
Gauthier Hein 7
Georgii Tsitaishvili 2
Cheikh Tidiane Sabaly 2
Jean-Philippe Gbamin 1
Habibou Mouhamadou Diallo 1

Gauthier Hein gaf de meeste assists bij Metz (7). Daarachter volgen Georgii Tsitaishvili (2) en Cheikh Tidiane Sabaly (2).

Assists Metz

Meeste wedstrijden
Speler Wedstrijden
Jonathan Fischer 34
Georgii Tsitaishvili 33
Maxime Colin 32
Giorgi Abuashvili 32
Koffi Franck Kouao 32

Jonathan Fischer speelde de meeste wedstrijden voor Metz (34). Daarachter volgen Georgii Tsitaishvili (33) en Maxime Colin (32).

Wedstrijden Metz

Meeste kaarten
Speler Kaarten
Koffi Franck Kouao 9
Sadibou Sané 7
Alpha Amadou Touré 5
Boubacar Traore 4
Jessy Deminguet 4

Koffi Franck Kouao pakte de meeste kaarten bij Metz (9). Daarachter volgen Sadibou Sané (7) en Alpha Amadou Touré (5).

Kaarten Metz

Metz · Kalender · Topschutters · Meeste assists · Meeste kaarten · Spelers

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook